Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.03.18 - 03.22/

2019-03-15   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 03 дугаар сарын 18-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 1

П.Цэнд

Сонгинохайрхан дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 5

Б.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Ш.Чулуунчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Д.Чанцалням

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Хишиг-Оргилуун ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Б.Мягмардорж

Монгол Улсын Их сургуулийн Удирдах Зөвлөл

Ц.Мөнхзул

 

7

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Хишиг-Уул ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

8

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Ч.Ханддорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

9

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 1

П.Доржготов

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Батсүрэн

 

11

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

12

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

13

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Петростар ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

М.Батзориг

 

14

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Мухар улиаст ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуучлалын сайд

С.Төмөрбат

 

15

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Л.Батбаатар

 

16

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Глобал хурд ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

17

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Найтс-Арч ХХК

Нийслэлийн Боловсролын 1-р сургуулийн захирал Г.Бумэрдэнэ

А.Насандэлгэр

 

18

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Э.Сугар-Эрдэнэ

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

19

Даваа /16:00/ Танхим - 4

Д.Бямбасүрэн

Баянгол дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Хот байгуулалт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Х.Эрдэнэтуяа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 03 дугаар сарын 19-ний Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 5

ИКА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

Х.Эрдэнэтуяа Л.Батбаатар Н.Дамдинсүрэн

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Суруга Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ш.Энхжаргал

А.Насандэлгэр

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Химийн шингэн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

6

Мягмар /10:30/ Танхим - 3

Ү.Мөнгөнзагас

Монгол улсын Хууль сахиулахын Их Сургууль

Ц.Мөнхзул

 

7

Мягмар /10:30/ Танхим - 5

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

С.Отгонсүрэн

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хан-уул дүүргийн бүргэлийн хэлтэс

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Голденвинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Өнгөт-Оюу ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Ашид Арвин буян

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

13

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

ДНЦ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

С.Төмөрбат

 

14

Мягмар /12:00/ Танхим - 2

Б.Мөнгөнсүх

Чингэлтэй дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

М.Батзориг

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Т.Эрдэнэчимэг

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

16

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Эс Ти Эй ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Т.Отгонбаяр

Д.Оюумаа

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Л.Батбаатар

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Д.Цэрэннадмид

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Ц.Ганболд

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

21

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Софтлайн Азия ХХК

Сангийн яам

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 03 дугаар сарын 20-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

2

Лхагва /09:00/ Танхим - 3

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

3

Лхагва /09:00/ Танхим - 4

Зун шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, О.Болдбаатар

Л.Батбаатар

 

4

Лхагва /09:30/ Танхим - 4

Содмонгол Групп ХХК

Ус сувгийн удирдах газар

Ц.Мөнхзул Н.Дуламсүрэн Д.Чанцалням

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

А.Эрдэнэбилэг

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Л.Өлзийжаргал

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Орос Ах ХХК

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн яам

О.Оюунгэрэл

 

7

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

С.Түмэн-Өлзий

Эрчим хүчний яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Чанцалням

 

8

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Х.Сьез

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

9

Лхагва /10:30/ Танхим - 5

Г.Ганзоригт

Богдхан уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргааны дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Г.Зоригт

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

11

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Б.Нямхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

12

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Бумбод ХХК

Үндэсний хөгжлийн газар

С.Төмөрбат

 

13

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

14

Лхагва /12:00/ Танхим - 3

Монголын багш нарын үйлдвэрчний эвлэлийн холбоо

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

Д.Чанцалням

 

15

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Монгол Маск Эрдэнэт ХХК

Монгол Улсын Сангийн яам

Д.Оюумаа

 

16

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Астра тур ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Б.Уранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

18

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Х.Буянжаргал

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

19

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Хишиг-Уул ХХК

Багануур дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

20

Лхагва /14:00/ Танхим - 3

З.Санждорж

Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Д.Халиуна

 

21

Лхагва /14:00/ Танхим - 3

А.Амаржаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

22

Лхагва /15:00/ Танхим - 1

Сэрүүн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

23

Лхагва /15:30/ Танхим - 5

Адмон принт ХХК

Ус сувгийн удирдах газар

Н.Долгорсүрэн

 

24

Лхагва /15:30/ Танхим - 3

Чингис Минералс девелопмент ХХК

Ашигт малтмал газрын Тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

25

Лхагва /16:00/ Танхим - 2

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

26

Лхагва /16:30/ Танхим - 1

С.Нэргүй

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 03 дугаар сарын 21-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 4

Д.Батбаатар

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 3

С.Буд

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Монголын Үндэсний бөхийн холбоо ТББ

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Н.Дамдинсүрэн

 

5

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Ч.Алтангэрэл

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Н.Цэдэнбалын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Насанжаргал

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

7

Пүрэв /10:00/ Танхим - 3

Н.Болдхүү

Эрчим Хүчний яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Чанцалням

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Ө.Ганхуяг

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Цэцэгмаа Л.Өлзийжаргал Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

9

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

Д.Содцэцэг нарын

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал

Б.Адъяасүрэн

 

10

Пүрэв /11:30/ Танхим - 5

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

11

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Н.Амардэлгэр

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

О.Оюунгэрэл

 

12

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Т.Хүрэлчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 3

Жи Жи Эй ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

Н.Дуламсүрэн

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Т.Гантөмөр

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Оюуны өмчийн газар

С.Төмөрбат

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Г.Бүрэнжаргал

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

16

Пүрэв /14:30/ Танхим - 4

Монголиан Тангстен Корпорейшн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

17

Пүрэв /15:30/ Танхим - 3

Н.Даваадорж

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 03 дугаар сарын 22-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Ноён Трейд ХХК

Хөдөлмөр, халамж үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

2

Баасан /10:00/ Танхим - 3

М-Си-Эс Кока Кола ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Дуламсүрэн

 

3

Баасан /14:00/ Танхим - 1

Ө.Оюунтуяа

Баянзүрх дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

4

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Гложекс Консалтинг ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХХК

М.Цэцэгмаа

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.03.18 - 03.22/ Даваа гараг/

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:00/ Танхим-6

Төмөр бар ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Гаалийн улсын байцаагч Ө.Зоригт

Н.Долгорсүрэн

 

2

Даваа /10:30/ Танхим-6

Их Монгол Фүүдс ХХК

СБД-н Татварын улсын байцаагч Б.Халиунаа

Ц.Батсүрэн

 

3

Даваа /10:30/ Танхим-6

Ногоон ази сүлжээ ТББ

Ашигт малтмал газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

4

Даваа /11:00/ Танхим-6

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

5

Даваа /11:00/ Танхим-6

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

6

Даваа /11:30/ Танхим-6

Монголсат нэтворкс ХХК

Сангийн яам

Н.Долгорсүрэн

 

7

Даваа /12:00/ Танхим-6

Сүхбаатар мах маркет ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

М.Батзориг

 

8

Даваа /14:00/ Танхим-6

Мөнхноён суврага ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Отгонцэцэг, О.Давааням

Н.Дуламсүрэн

 

9

Даваа /14:30/ Танхим-6

Сэлэнгэ констракшн ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Ариунгэрэл, Д.Сэлэнгэ

Н.Дуламсүрэн

 

10

Даваа /15:00/ Танхим-6

Өрхтий трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-6

Монголын мэргэжлийн анчдын холбоо ТББ

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

2

Мягмар /14:00/ Танхим-6

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Цөмын болон цацраг аюулгүй байдлын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Цэнд-Аюуш

А.Насандэлгэр

 

2

Мягмар /14:30/ Танхим-6

Магнай Трейд

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын улсын байцаагч нар

Д.Халиуна

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Каркас ХХК

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар,

Н.Долгорсүрэн

 

3

Лхагва /11:00/ Танхим-6

Г.Эрдэнээ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Л.Батбаатар

 

4

Лхагва /11:30/ Танхим-6

СТБТ ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Хуулийн этгээдийн Улсын бүртгэлийн газрын улсын бүртгэгч Э.Эрдэнэбилэг

Л.Батбаатар

 

5

Лхагва /15:00/ Танхим-6

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

Л.Өлзийжаргал

 

6

Лхагва /15:30/ Танхим-6

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Л.Өлзийжаргал

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /10:00/ Танхим-6

Ч.Отгонбаяр

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Батсүрэн

 

2

Пүрэв /11:30/ Танхим-6

Хантайшир гоулд ХХК

Ашигт малмал газрын Тосны газар

Ц.Одмаа

 

БАСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /10:00/ Танхим-6

Цементшохой ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

Баасан /13:30/ Танхим-6

Ш.Чингэрэл нар

УБЕГ, Нийслэлийн Захирагчийн Ажлын алба, ОСНААУГ-ын орон сууц хувьчлах товчоо

Г.Мөнхтулга