Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.06.03 - 06.07/

2019-05-31   |   Админ

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 03-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Баянхотгор ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

2

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Юнионголд ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул С.Төмөрбат М.Батзориг

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Өсөх Марал Од ХХК

Эрүүл Мэндийн сайд

О.Оюунгэрэл

 

4

Даваа /10:30/ Танхим - 2

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

5

Даваа /10:30/ Танхим - 1

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

6

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

7

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Селенасибирь ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

8

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Жинхэнэ уянга ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Оюумаа

 

9

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Баярсконстракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Г.Бадам

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

11

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Г.Ганбат

Гадаадын иргэн харьяатын газрын дарга

С.Төмөрбат

 

12

Даваа /14:00/ Танхим - 1

С.Оюунбилэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

13

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Ордон СӨХ

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Батсүрэн

 

14

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Ц.Мөнхзул

 

15

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Ч.Батхүү

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын улсын ахлах байцаагч

Н.Дуламсүрэн

 

16

Даваа /14:30/ Танхим - 1

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль

Эрчим хүчний яамны техникийн нөхцөл олгох комисс

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 04-ний Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 1

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Э.Нямцэрэн

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг Н.Дуламсүрэн С.Төмөрбат

Д.Энхмаа

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

Г.Мөнхтулга

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Р.Мэргэн

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

6

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Богда Холдинг

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

7

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

8

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа А.Насандэлгэр У.Бадамсүрэн

 

9

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Оюун-Ундрал Мандуул ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

10

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Шар хуурч ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

А.Батдорж

Монголын хуульчдын холбоо

Б.Адъяасүрэн

 

12

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

М.Энхтуяа нарын

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Одмаа

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Мандал-Голомт ХХК

Эрчим Хүчний сайд

О.Оюунгэрэл

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

15

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Ногоон ази сүлжээ ТББ

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Жуулчин монгол наадам ХХК

Засгийн газар

Д.Чанцалням Д.Оюумаа Д.Халиуна

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

Т.Байгонак

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

У.Бадамсүрэн Н.Долгорсүрэн А.Насандэлгэр

Ганод

18

Мягмар /14:30/ Танхим - 1

М.Ариунболд

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

19

Мягмар /14:30/ Танхим - 2

Дорнод содиум сульфат ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 05-ний Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:40/ Танхим - 2

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Ривер Гарден СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

О.Батсүх

Мэргэжлийн хяналтын газар

Г.Мөнхтулга

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

6

Лхагва /10:30/ Танхим - 1

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим - 3

Цастпроперти ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Электрон техник ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

С.Төмөрбат

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Г.Түвшинжаргал

Нийслэлийн Боловсролын газар

О.Оюунгэрэл

 

10

Лхагва /11:30/ Танхим - 2

Ургах морин элс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

11

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

Нексус зоне ХХК

Засгийн газар, ХХАХҮЯ

Д.Халиуна

 

12

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

 Монголын мэдээлэл технологи, техник хөгжүүлэлтийн холбооны

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

14

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Н.Цэдэнбалын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Насанжаргал

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

15

Лхагва /14:00/ Танхим - 3

Тэргүүн бадрах ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Монгол ураниум ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга, Улсын ерөнхий байцаагч

Д.Чанцалням

 

17

Лхагва /14:30/ Танхим - 1

Ж.Ганцэцэг

Ерөнхий сайд

Н.Дуламсүрэн

 

18

Лхагва /15:00/ Танхим - 2

Г.Батхуяг

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

19

Лхагва /15:00/ Танхим - 3

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгааны станц ТӨХК

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 06-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 2

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 3

Н.Ням-Осор

Оюуны өмчийн газар

У.Бадамсүрэн

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

С.Нарантуяа

Эрүүл Мэндийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

4

Пүрэв /10:30/ Танхим - 1

Баян хишиг хараа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын тусгай зөвшөөрөл олгох Сонгон шалгаруулалтын комисс

М.Батзориг

 

5

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

6

Пүрэв /11:00/ Танхим - 3

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

Н.Долгорсүрэн Ц.Одмаа А.Насандэлгэр

Б.Зохиолч

7

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Женерал экспедишн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

8

Пүрэв /15:30/ Танхим - 3

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 07-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 3

Ван юүэли

Гаалийн улсын байцаагч

Д.Халиуна

 

2

Баасан /09:00/ Танхим - 3

Бодь-электроникс ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Н.Алдармаа

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна Д.Чанцланям Г.Мөнхтулга

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Бүрэн цутгамал ХХК

Эрчим хүчний хяналтын улсын байцаагч П.Даваадорж нар

Ц.Батсүрэн

 

5

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Сити Комершил ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

7

Баасан /11:00/ Танхим - 4

П.Батбаяр

Төмөр зам дахь цагдаагийн газрын Замын цагдаагийн хэсгийн зохицуулагч Цагдаагийн ахлах ахлагч П.Отгонсүрэн

О.Оюунгэрэл

 

8

Баасан /13:30/ Танхим - 4

Д.Хур

Баянзүрх дүүргийн Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

9

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

10

Баасан /15:00/ Танхим - 2

П.Туяатгэрэл

Нийслэлийн Газрын алба

Г.Мөнхтулга

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.06.03 - 06.07/Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /13:30/ Танхим-6

Бостонстар консалтинг ТМЗ ХХК

Татварын ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

2

Даваа /14:30/ Танхим-6

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

3

Даваа /14:30/ Танхим-6

Ай Ай Жэй Эй Эй ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

4

Даваа /15:00/ танхим-6

Нано интернэйшнл ХХК

Баянгол дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Н.Наранцэцэг

Д.Халиуна

 

5

Даваа /15:30/ Танхим-6

Нийслэлийн Прокурорын газар

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын албан тушаалтан Д.Доржнамжим

Д.Халиуна

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /10:00/ Танхим-6

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Д.Оюумаа

 

2

Мягмар /10:30/ танхим-6

Монгол Телевиз ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Д.Оюумаа

 

3

Мягмар /11:00/ танхим-6

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Д.Халиуна

 

4

Мягмар /11:10/ танхим-6

Капитал банк ХХК

Монгол банкны Хянан шалгагч Н.Зоригоо

Д.Халиуна

 

5

Мягмар /11:30/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Б.Мэндсайхан

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Д.Халиуна

 

6

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

Мягмар /14:00/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын прокурор Б.Мэндсайхан

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Ганбаатар

С.Төмөрбат

 

8

Мягмар /14:00/ Танхим-6

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газрын прокурор С.Уянга

Баянзүрх дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хүнсний чанар, стандартын хяналтын улсын байцаагч Х.Долгормаа

С.Төмөрбат

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Седарс партнерс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

2

Лхагва /10:30/ Танхим-6

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

3

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

4

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:00/ Танхим-6

Сентеррагоулд Монголия ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Ц.Сарантуяа, А.Баатархүү

Ц.Одмаа

 

2

Пүрэв /09:30/ Танхим-6

Түшиг Престиж ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Билгүүн

Ц.Одмаа

 

3

Пүрэв /09:30/ Танхим-6

Дорнод гурил ХХК

Батлан Хамгаалын Их сургууль

М.Батзориг

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим-6

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газар

Баянзүрх дүүрэг дэх Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Цэнгэл

Ц.Одмаа

 

5

Пүрэв /10:30/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Ц.Одмаа

 

6

Пүрэв /11:00/ Танхим6

Ариг банк ХХК

Монголбанкны Хянан шалгах газрын Улсын ахлах байцаагч Б.Галия

Ц.Одмаа

 

7

Пүрэв /12:00/ Танхим-6

Фиаблебиз ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

8

Пүрэв /13:30/ Танхим-6

Тулга энх ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

О.Оюунгэрэл

 

9

Пүрэв /14:00/ танхим-6

Ойн бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч С.Лхам, Ш.Зулмөнх, П.Хаш-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

10

Пүрэв /14:30/ Танхим-6

Монос дэлгэрэх ХЗХоршоо

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч, улсын байцаагч Б.Дүүриймаа

О.Оюунгэрэл

 

11

Пүрэв /15:00/ Танхим-6

Баянгол дүүргийн Прокурорын газрын прокурор М.Нямжав

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Энхцэцэг

О.Оюунгэрэл

 

12

Пүрэв /15:30/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

О.Оюунгэрэл

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /09:00/ Танхим-6

Ц.Мөнхтуяа

Мэргэжлийн хяналтын газрын БОГГЗЗХУБ Т.Орхон

Ц.Одмаа

 

2

Баасан /09:30/ Танхим-6

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

Ц.Одмаа

 

3

Баасан /10:00/ Танхим-6

Асгат сервис ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

4

Баасан /10:00/ Танхим-6

Петроматад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Д.Ариунаа,

Ц.Одмаа

 

5

Баасан /10:30/ Танхим-6

Ч.Батсансар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

6

Баасан /10:30/ Танхим-6

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хүнсний чанар, стандартын хяналтын улсын байцаагч О.Одонтунгалаг

Ц.Одмаа

 

7

Баасан /11:00/ Танхим-6

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

8

Баасан /12:00/ Танхим-6

Багануурын дулааны станц ХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Ц.Энхнаран, Ц.Энхбаатар

Ц.Одмаа