Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.06.10 - 06.14/

2019-06-07   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 10-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 2

М.Ариунболд

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 1

Монголын мэдээлэл, технологи техник хөгжүүлэлтийн холбоо ТББ

Улсын бүртгэлийн ерөнхий

Ц.Одмаа

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Монголий Вояж ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Монголросцвентмет ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Заяахишиг, Ж.Эрдэнэтуул

М.Батзориг

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Ай Ай Жэй Эй Эй ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

7

Даваа /10:30/ Танхим - 3

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Чанцалням

 

8

Даваа /10:30/ Танхим - 5

Баянхотгор ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

9

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Жи Жи Эй ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

Даваа /11:30/ Танхим - 4

О.Гэрэлмаа

Нийслэлийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн А.насандэлгэр Н.Долргорсүрэн

н.Амаржаргал

12

Даваа /11:30/ Танхим - 2

Мухар улиаст ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуучлалын сайд

С.Төмөрбат

 

13

Даваа /11:30/ Танхим - 5

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

14

Даваа /11:30/ Танхим - 3

Монголын төмөр зам ТӨХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Ц.Энхнаран

Г.Мөнхтулга

 

15

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газрын прокурор С.Уянга

Баянзүрх дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хүнсний чанар, стандартын хяналтын улсын байцаагч Х.Долгормаа

С.Төмөрбат

 

16

Даваа /13:30/ Танхим - 3

Ачит-Ихт ХХК

Үндэсний аудитын газрын гүйцэтгэлийн аудитын газрын дарга бөгөөд тэргүүлэх аудитор М.Давааням

Н.Долгорсүрэн

 

17

Даваа /14:00/ Танхим - 1

М.Энхтуяа нарын

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Одмаа

 

18

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Х.Буянжаргал

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга Д.Оюумаа Д.Чанцалням

 

19

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Зун шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, О.Болдбаатар

Н.Дуламсүрэн

 

20

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

22

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

23

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

24

Даваа /14:30/ Танхим - 5

Өү Энд Жи ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, А.Түмэнжаргал

О.Оюунгэрэл

 

25

Даваа /15:30/ Танхим - 2

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг С.Төмөрбат Н.Дуламсүрэн

н.Намсрай

26

Даваа /15:30/ Танхим - 1

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газар

Баянзүрх дүүрэг дэх Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Цэнгэл

Ц.Одмаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 11-ний Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/  Танхим - 5

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Э.Баянжаргал

Хүүхэд гэр бүлийн Хөгжлийн газрын дарга

М.Батзориг

 

3

Мягмар /10:30/ Танхим - 4

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

4

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Б.Мягмардорж

Монгол Улсын Их сургуулийн Удирдах Зөвлөл

Ц.Мөнхзул

 

5

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

6

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

7

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

8

Мягмар /12:00/ Танхим - 5

Бостонстар консалтинг ТМЗ ХХК

Татварын ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

9

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Химийн шингэн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

С.Төмөрбат Ц.Мөнхзул Н.Дуламүсүрэн

 

11

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Д.Бархасжав

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

12

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Н.Цэдэнбалын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Насанжаргал

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

13

Мягмар /14:30/ Танхим - 5

Б.Чулуунсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

14

Мягмар /15:30/ Танхим - 2

Анхай-Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

С.Төмөрбат

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 12-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /08:30/ Танхим - 2

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 3

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Бапкер ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Б.Сүхгэрэл

Налайх дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

С.Ган-Очир

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Арева Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын ахлах байцаагч Д.Батжаргал, байцаагч Б.Төгсжаргал

Ц.Мөнхзул

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

А.Эрдэнэцогт

Монгол улсын Их Сургуулийн түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

ИЭСПИ САН ТББ

Нийслэлийн Газрын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Монос дэлгэрэх ХЗХоршоо

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч, улсын байцаагч Б.Дүүриймаа

О.Оюунгэрэл

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 3

Х.Өлзийхорол

Баянзүрх дүүргийн Сонгуулийн хороо

Д.Чанцалням

 

11

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

Лхагва /12:00/ Танхим - 2

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

С.Төмөрбат

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Ц.Одмаа

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Ц.Мөнхзул

 

15

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Баянгол дүүргийн Прокурорын газрын прокурор М.Нямжав

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Энхцэцэг

О.Оюунгэрэл

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Хар чонот ХХК

ШИНБ

Ц.Батсүрэн

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Н.Ням-Осор

Оюуны өмчийн газар

У.Бадамсүрэн

 

18

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

19

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул

 

20

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

21

Лхагва /14:30/ Танхим - 1

Түшиг Престиж ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Билгүүн

Ц.Одмаа

 

22

Лхагва 14:30/ Танхим - 2

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Т.Батцэцэг

С.Төмөрбат

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 13-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 2

Дорнод гурил ХХК

Батлан Хамгаалын Их сургууль

М.Батзориг

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 3

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Д.Халиуна

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Эйч энд Ти ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

Н.Дуламсүрэн

 

4

Пүрэв /10:30/ Танхим - 3

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Б.Мэндсайхан

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Д.Халиуна

 

5

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

6

Пүрэв /11:30/ Танхим - 5

Ойн бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч С.Лхам, Ш.Зулмөнх, П.Хаш-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

7

Пүрэв /13:30/ Танхим - 2

Нийслэлийн Прокурорын газрын Зөрчил шалган шийдвэрлэх ажиллагаанд хяналт тавих хэлтсийн хяналтын прокурор Ж.Ганцэцэг

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Ц.Мөнхзул

 

8

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

О.Оюунгэрэл

 

9

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна

 

10

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Би Эс Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

11

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Ану сервис ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

12

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Нийслэлийн Прокурорын газрын прокуорор Ж.Ганцэцэг

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Ц.Мөнхзул

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Нийслэлийн Прокурорын газрын прокуорор Ж.Ганцэцэг

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Ц.Мөнхзул

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

С.Нарантуяа

Эрүүл Мэндийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

16

Пүрэв /14:30/Танхим - 2

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

С.Төмөрбат

 

17

Пүрэв /15:00/ Танхим - 2

Нийслэлийн прокурорын газрын прокурор Б.Мэндсайхан

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Ганбаатар

С.Төмөрбат

 

18

Пүрэв /15:00/ Танхим - 5

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Батхуяг

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 14-ний Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /10:00/ Танхим - 4

МОСЭБ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Нийслэлийн Прокурорын газрын хяналтын прокурор А.Цэрэнсодном

Гаалийн ерөнхий газрын бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын улсын байцаагч Са.Баярмаа

С.Төмөрбат

 

3

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Бодь-электроникс ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

4

Баасан /14:00/ Танхим - 2

Сүүхүнгий ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн улсын байцаагч Ж.Ичинхорлоо, О.Мөнхчулуун

С.Төмөрбат

 

5

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

6

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Өсөх Марал Од ХХК

Эрүүл Мэндийн сайд

О.Оюунгэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.06.10 - 06.14/Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:30/ Танхим-6

МЦУУ ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

Д.Чанцалням

 

2

Даваа /10:00/ Танхим-6

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Д.Оюумаа

 

3

Даваа /10:00/ Танхим-6

Стандартбридж капитал ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Л.Бархасбаатар, Э.Нарантуяа

Д.Чанцалням

 

4

Даваа /12:00/ Танхим-6

Ашли ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн улсын байцаагч Д.Бурмаа

Д.Чанцалням

 

5

Даваа /13:30/ Танхим-6

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалтын хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Баянхутаг

Д.Чанцалням

 

6

Даваа /14:30/ Танхим-6

Юу Би Бюлдинг ХХК

Хот байгуулалт, хөгжлийн газарт

С.Төмөрбат

 

7

Даваа /14:45/ Танхим-6

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

8

Даваа /15:00/ Танхим-6

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

С.Төмөрбат

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-6

С.Даваадорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

2

Мягмар /11:00/ Танхим-6

Б.Батдэлгэр

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:00/ танхим-6

Бидвикэн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

Лхагва /09:30/ танхим-6

Петровис ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хүнсний чанар, стандартын хяналтын улсын байцаагч О.Одонтунгалаг

Ц.Одмаа

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Д.Даваадорж

Уул Уурхай, Хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

5

Лхагва /10:30/ Танхим-6

Фиаблебиз ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

6

Лхагва /10:30/ /танхим-6

СББ Трейд ХХК

Гаалийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим-6

Эм Би Би Си Майнинг ХХК

Ашигт малтмалын газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

8

Лхагва /11:30/ Танхим-6

Седарс партнерс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

9

Лхагва /12:00/ Танхим-6

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

10

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Н.Батсайхан

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

11

Лхагва /14:30/ Танхим-6

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

12

Лхагва /15:00/ Танхим-6

П.Долгормаа

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:00/ Танхим-6

Б.Цэдэн-Иш

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Батсүрэн

 

2

Пүрэв /09:30/ Танхим-6

Б.Дагвадорж

Оюуны өмч, Улсын бүртэглийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим-6

Хаан банк ХХК

Татварын улсын байцаагч А.Баатархүү

Ц.Батсүрэн

 

4

Пүрэв /11:00/ танхим-6

Таван Богд Финанс

Санхгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Д.Соёлмаа

Ц.Батсүрэн

 

5

Пүрэв /11:00/ танхим-6

Нөхөрлөл залуусын нэгдэл НҮТББ

Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

6

Пүрэв /14:00/ Танхим-6

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /09:00/ Танхим-6

Нью стандарт ложистикс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

2

Баасан /10:00/ Танхим-6

Шунхлай ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч У.Халиуна

Ц.Батсүрэн

 

3

Баасан /11:00/ Танхим-6

Их Монгол Фүүдс ХХК

СБД-н Татварын улсын байцаагч Б.Халиунаа

Ц.Батсүрэн

 

4

Баасан /14:00/ Танхим-6

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

Баасан /14:00/ Танхим-6

Багануур дүүргийн Прокурорын газар

Багануур дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч Э.Номин

Ц.Батсүрэн