Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.06.24 - 06.28/

2019-06-21   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 24-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:30/ Танхим - 5

МЦУУ ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

Д.Чанцалням

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 2

Ц.Мөнхтуяа

Мэргэжлийн хяналтын газрын БОГГЗЗХУБ Т.Орхон

Ц.Одмаа

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Ц.Мөнхзул

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Глобал Бевериж ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Амгалантогтох

Д.Оюумаа

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

С.Төмөрбат

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

7

даваа /10:00/ Танхим - 3

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

9

Даваа /10:30/ Танхим - 5

Монголий Вояж ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

10

Даваа /11:30/ Танхим - 4

Огторгуйн урсгал ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Г.Цэнд-Аюуш, Д.Бямбадорж

С.Төмөрбат

 

11

Даваа /11:30/ Танхим - 2

Өү Энд Жи ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, А.Түмэнжаргал

О.Оюунгэрэл

 

12

Даваа /12:00/ Танхим - 5

Стандартбридж капитал ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Л.Бархасбаатар, Э.Нарантуяа

Д.Чанцалням

 

13

Даваа /12:00/ Танхим - 2

Петроматад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Д.Ариунаа,

Ц.Одмаа

 

14

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Нийслэлийн Прокурорын газрын Зөрчил шалган шийдвэрлэх ажиллагаанд хяналт тавих хэлтсийн хяналтын прокурор Ж.Ганцэцэг

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Ц.Мөнхзул

 

15

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Жинхэнэ уянга ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Оюумаа

 

16

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

17

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

18

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Мухар улиаст ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуучлалын сайд

С.Төмөрбат

 

19

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

20

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Ай Ай Жэй Эй Эй ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

22

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Ашли ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн улсын байцаагч Д.Бурмаа

Д.Чанцалням

 

23

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Жэй Жэй Органик ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Хан-уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Очмаа

Ц.Мөнхзул

 

24

Даваа /15:00/ Танхим - 5

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалтын хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Баянхутаг

Д.Чанцалням

 

25

Даваа /15:30/ Танхим - 5

МОСЭБ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

26

Даваа /16:00/ Танхим - 5

Хаан банк ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ч.Мөнхжаргал

Д.Оюумаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 25-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 1

ИКА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим - 5

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

3

Мягмар /09:30/ Танхим - 4

Т.Жамбаажамц

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Н.Цэдэнбалын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Насанжаргал

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Элбэг дулаан ХК

Нийслэлийн мэргэжлийн газрын Эрчим хүч хяналтын улсын байцаагч Б.Түвшинбат, Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч Ө.Билгүүн,

А.Насандэлгэр

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

С.Төмөрбат

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Шунхлай ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч У.Халиуна

Ц.Батсүрэн

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

С.Оюунбилэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

11

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

СББ Трейд ХХК

Гаалийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

13

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

С.Дашдулам

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

14

Мягмар /12:00/ Танхим - 4

Үлэмж агь катринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, Б.Ариунгэрэл, Ц.Цэвэлмаа

М.Батзориг

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газрын прокурор Б.Мэндсайхан

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Ганбаатар

С.Төмөрбат

 

16

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Петролиум ХХК

Татварын Ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэтуяа

Д.Оюумаа

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Д.Чанцалням

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

Ц.Одмаа

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

С.Ган-Очир

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

21

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

22

Мягмар /14:30/ Танхим - 4

ЭНТО ХХК

Оюуны өмчийн Газрын Хяналтын хэлтсийн Хяналтын улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

Д.Оюумаа

 

23

Мягмар /15:00/ Танхим - 4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

24

Мягмар /15:00/ Танхим - 5

П.Долгормаа

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

25

Мягмар /15:30/ Танхим - 4

Ж.Болормаа

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухааны сайд

Ц.Мөнхзул

 

26

Мягмар /16:00/ Танхим - 1

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 26-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 5

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

2

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

Б.Батбаяр

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Ард Секьюритиз ҮЦК ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Д.Чанцалням

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Х.Даваасамбуу

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Бапкер ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Арева Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын ахлах байцаагч Д.Батжаргал, байцаагч Б.Төгсжаргал

Ц.Мөнхзул

 

7

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Баттрейд Групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Э.Ариунболд

Б.Адъяасүрэн

 

8

Лхагва /10:30/ Танхим - 5

Магнай Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

Д.Оюумаа

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Эм Би Би Си Майнинг ХХК

Ашигт малтмалын газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

11

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Петровис ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

12

Лхагва /11:30/ Танхим - 5

Эрин интернэшнл ХХК

Татварын ерөний газрын УТОХГ

Д.Оюумаа

 

13

Лхагва /11:30/ Танхим - 4

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Т.Батцэцэг

С.Төмөрбат

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 3

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

15

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр /У.БадамсүрэнН.Долгорсүрэн/

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

18

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

С.Төмөрбат

 

19

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Хар чонот ХХК

Сангийн яам,

Ц.Батсүрэн

 

20

Лхагва /15:00/ Танхим - 5

Б.Энхнасан

Сонгинохайрхан дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн БОХУБ М.Жавхлан

Д.Оюумаа

 

21

Лхагва /15:00/ Танхим - 5

Багануур дүүргийн Прокурорын газар

Багануур дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч Э.Номин

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 27-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 1

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Ану сервис ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Эйч энд Ти ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

Н.Дуламсүрэн

 

5

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Шунхлай Трейдинг ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчий төлөө газрын Улсын байцаагч Д.Мөнхсолонго

С.Төмөрбат

 

6

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Ногоон ази сүлжээ ТББ

Ашигт малтмал газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

7

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Ойн бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч С.Лхам, Ш.Зулмөнх, П.Хаш-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

А.Амаржаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

9

Пүрэв /11:30/ Танхим - 4

Ворлд вайн трейдинг ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

С.Төмөрбат

 

10

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Улаанбаатар Цахилгаан түгээх сүлжээ, Сүхбаатар хэрэглэгчдэд үйлчлэх төв ТӨХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Б.Найрамдал

Д.Оюумаа

 

11

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна

 

12

Пүрэв /13:30/ Танхим - 4

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл /Ц.Батсүрэн
Б.Адъяасүрэн/

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Тэргүүн бадрах ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Өсөх Марал Од ХХК

Эрүүл Мэндийн сайд

О.Оюунгэрэл

 

16

Пүрэв /15:00/ Танхим - 2

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн /А.Сарангэрэл. У.Бадамсүрэн/

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 06 дугаар сарын 28-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Туурайн төвөргөөн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн /У.Бадамсүрэн А.Насандэлгэр/

 

2

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Г.Батцэцэг

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

О.Оюунгэрэл

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Ч.Батсансар

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

 

Баасан /10:00/ Танхим - 3

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хүнсний чанар, стандартын хяналтын улсын байцаагч О.Одонтунгалаг

Ц.Одмаа

 

 

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Нью стандарт ложистикс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

 

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

 

Баасан /11:00/ Танхим - 3

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

 

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Ч.Батсансар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

А.Сарангэрэл

 

 

Баасан /11:30/ Танхим - 4

Юнионголд ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

 

Баасан /13:30/ Танхим - 4

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

 

Баасан /13:30/ Танхим - 2

Тэлмэн констракшн ХХК ХХК

Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар, Налайхын Дулааны станц ТӨХК

Ц.Одмаа

 

 

Баасан /14:00/ Танхим - 2

Дэлгэрэх баян өгөөж ТББ

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

 

Баасан /14:00/ Танхим - 1

УНК ХХК

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

У.Бадамсүрэн

 

6

Баасан /14:00/ Танхим - 1

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

7

Баасан /15:00/ Танхим - 2

Э.Батсүх

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн Газрын алба

А.Сарангэрэл /Ц.Батсүрэн
Б.Адъяасүрэн/

 

8

Баасан /15:00/ Танхим - 1

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгааны станц ТӨХК

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.06.24 - 06.28/ Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:30/ Танхим-6

Монгол Маамуу цэцэрлэг ТББ

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

2

Даваа /10:00/ Танхим-6

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

3

Даваа /14:00/ Танхим-6

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

4

Даваа /14:30/ Танхим-6

Л.Ишжамц

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

5

Даваа /14:30/ Танхим-6

Сүхбаатар дүүргийн Прокурорын газар

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн орлогын тасгийн Татварын улсын байцаагч Ч.Мөнхжаргал

Д.Халиуна

 

6

Даваа /15:00/ Танхим-6

Ажнай цэгц ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цолмон, Г.Туяа

Д.Халиуна

 

7

Даваа /16:30/ Танхим-6

Ньюкрийтор ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Бундхорол

Д.Халиуна

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-6

Альшаахайрхан ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

 

Мягмар /11:00/ Танхим-6

Анхтамир ХХК

Хүнс, Хөдөө аж ахуй хөнгөн үйлдвэрийн сайд

А.Сарангэрэл

 

 

Мягмар /14:00/ Танхим-6

Ганган Гялбаа ХХК

Монгол улсын Засгийн газар, Ашигт малтмал, газрын тосны газар

А.Сарангэрэл

 

2

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

 

Лхагва /08:50/ Танхим-6

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

 

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Койот трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

 

Лхагва /11:00/ Танхим-6

Асгат сервис ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

1

Лхагва /11:30/ Танхим-6

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

 

Лхагва /13:30/ Танхим-6

УБ транс ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн улсын байцаагч Ж.Тунгалаг

Ц.Мөнхзул

 

 

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

 

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Д.Саранцэцэг, Б.Тэмүүлэн

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

2

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /14:00/ Танхим-6

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

Пүрэв /16:00/ Танхим-6

Босстон Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /11:30/ Танхим-6

Тэнгритерра Ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

2

Баасан /12:00/ Танхим-6

Н.Энхбаяр

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа