Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.07.01 - 07.05/

2019-06-28   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 01-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 5

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 2

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Хөххайрхан Трейд ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

А.Насандэлгэр

 

6

Даваа /10:30/ Танхим - 5

А.Эрдэнэцогт

Монгол улсын Их Сургуулийн түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

7

даваа /11:00/ Танхим - 1

Петроматад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Д.Ариунаа,

Ц.Одмаа

 

8

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Д.Даваадорж

Уул Уурхай, Хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

9

Даваа /11:30/ Танхим - 5

Юу Би Бюлдинг ХХК

Хот байгуулалт, хөгжлийн газарт

А.Сарангэрэл

 

10

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Б.Энхнасан

Сонгинохайрхан дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн БОХУБ М.Жавхлан

Д.Оюумаа

 

11

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Э.Баянжаргал

Хүүхэд гэр бүлийн Хөгжлийн газрын дарга

М.Батзориг

 

12

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Г.Бадам

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

13

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

14

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Хурай ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

15

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

16

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Мойл групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч У.Халиунаа, Д.Мөнхсолонго, Л.Амгалан

Г.Мөнхтулга

 

17

Даваа /14:30/ Танхим - 4

Эм И И Эс ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын улсын байцаагч ТУАБ Д.Бямбадорж, О.Эрдэнэхалиун

Ц.Батсүрэн

 

18

Даваа /15:00/ Танхим - 2

Бидвикэн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

19

Даваа /15:00/ Танхим - 5

Ашли ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн улсын байцаагч Д.Бурмаа

Д.Чанцалням

 

20

Даваа /15:00/ Танхим - 1

Н.Батсайхан

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

21

Даваа /17:00/ Танхим - 2

Х.Буянжаргал

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 02-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Б.Ван Юүели

Буянт ухаа дахь Гаалийн газрын Гаалийн зөрчилтэй тэмцэх, хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн улсын байцаагч Б.Алгирмаа

Д.Халиуна

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Баярсконстракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Сод Монгол Групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Хоролсүрэн

Г.Мөнхтулга

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Анх тамир ХХК

Хүнс, Хөдөө аж ахуй хөнгөн үйлдвэрийн сайд

А.Сарангэрэл

 

7

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Богда Холдинг

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Жинхэнэ уянга ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Оюумаа

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

Ньюкрийтор ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Бундхорол

Д.Халиуна

 

10

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Сант сургууль ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

11

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг

 

12

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Сүхбаатар дүүргийн Прокурорын газар

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн орлогын тасгийн Татварын улсын байцаагч Ч.Мөнхжаргал

Д.Халиуна

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Мандал-Голомт ХХК

Эрчим Хүчний сайд

О.Оюунгэрэл

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

УБ транс ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн улсын байцаагч Ж.Тунгалаг

Ц.Мөнхзул

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Б.Батдэлгэр

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Жуулчин монгол наадам ХХК

Засгийн газар

Д.Чанцалням

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

Н.Долгорсүрэн

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Гангангялбаа ХХК

Засгийн газар, Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

А.Сарангэрэл

 

19

Мягмар /15:00/ Танхим - 1

Жэй Эм Ойл ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ц.Хоролсүрэн, М.Баттуул

Г.Мөнхтулга

 

20

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

21

Мягмар /15:00/ Танхим - 4

Д.Хур

Баянзүрх дүүргийн Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 03-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Ч.Бямбаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Улаанбаатар хотын Ерөнхий менежер бөгөөд захирагчийн ажлын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

2

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Дорнод содиум сульфат ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Мастер солюшн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

С.Даваадорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

5

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Мобиком корпораци ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч О.Мөнхзул

Д.Оюумаа

 

6

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Д.Бархасжав

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Ургах морин элс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн

 

9

Лхагва /11:30/ Танхим - 5

Арева Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын ахлах байцаагч Д.Батжаргал, байцаагч Б.Төгсжаргал

Ц.Мөнхзул

 

10

Лхагва /12:00/ Танхим - 1

МЦУУ ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

Д.Чанцалням

 

11

Лхагва /12:00/ Танхим - 2

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

12

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

Ажнай цэгц ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цолмон, Г.Туяа

Д.Халиуна

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Монголросцвентмет ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Заяахишиг, Ж.Эрдэнэтуул

М.Батзориг

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

Магнай Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

Д.Оюумаа

 

15

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

ИЭСПИ САН ТББ

Нийслэлийн Газрын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Монгол ураниум ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга, Улсын ерөнхий байцаагч

Д.Чанцалням

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

18

Лхагва /14:30/ Танхим - 4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

 19

Лхагва /15:00/ Танхим - 5

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

20

Лхагва /15:00/ Танхим - 2

С.Ган-Очир

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

21

Лхагва /15:30/ Танхим - 5

Төмөржин Трейд ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 04-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /08:30/ Танхим - 2

Туурайн төвөргөөн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Нэкстстар ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч Л.Нямдулам

Г.Мөнхтулга

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Тулга энх ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

О.Оюунгэрэл

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

5

Пүрэв /10:30/ Танхим - 5

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

6

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

7

Пүрэв /11:00/ Танхим - 1

Б.Сүхгэрэл

Налайх дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Б.Чогсом

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

9

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

Пүрэв /13:30/ Танхим - 1

Ц.Нарангэрэл нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

11

Пүрэв /13:30/ Танхим - 2

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

У.Сүхбаатар

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

МБРИК ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

16

Пүрэв /14:00/ Танхим - 3

Эм Би Би Си Майнинг ХХК

Ашигт малтмалын газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

17

Пүрэв /14:30/ Танхим - 5

Монголиан Тангстен Корпорейшн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

18

Пүрэв /15:00/ Танхим - 2

О.Гэрэлмаа

Нийслэлийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 05-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 1

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

2

Баасан /10:00/ Танхим - 5

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

4

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Скай хайпермаркет ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Экспорт импорт хилийн хорио цээрийн хяналтын улсын байцаагч Д.Должинсүрэн

Д.Чанцалням

 

5

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 5

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

7

Баасан /11:30/ Танхим - 4

Тэлмэн констракшн ХХК ХХК

Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар, Налайхын Дулааны станц ТӨХК

Ц.Одмаа

 

8

Баасан /13:30/ Танхим - 1

Г.Түвшинжаргал

Нийслэлийн Боловсролын газар

О.Оюунгэрэл

 

9

Баасан /13:30/ Танхим - 2

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

10

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Г.Батцэцэг

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

О.Оюунгэрэл

 

11

Баасан /15:30/ Танхим - 5

Жаст Ойл ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

О.Оюунгэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.07.01 - 07.05/ /Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:00/ Танхим-3

Б.Болортуул

Монгол Улсын Ерөнхий аудиторын орлогч

Н.Долгорсүрэн

 

2

Даваа /10:30/ Танхим-3

Худалдаа, хөгжлийн банк ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

3

Даваа /13:30/ Танхим-3

Хаан банк ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Б.Наранцэцэг

Ц.Мөнхзул

 

4

Даваа /14:00/ Танхим-3

Төрийн банк ХХК

Монгол банкны хянан шалгагч, эрх бүхий албан тушаалтан Б.Мандахнаран

Ц.Мөнхзул

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-3

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим-3

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

Мягмар /14:00/ Танхим-3

Амирлан тур ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

4

Мягмар /15:00/ Танхим-3

Армондэ ХХК

Нийслэлийн Мэргэлжлийн хяналтын газар

У.Бадамсүрэн

 

5

Мягмар /15:30/ Танхим-3

Санчир-Ундрах ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар, Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

6

Мягмар /16:00/ Танхим-3

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:00/ Танхим-3

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

2

Лхагва /10:00/ Танхим-3

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

Лхагва /13:30/ Танхим-3

ЕКАП ХХК

Сангийн яам, Хөдөө аж ахуйн бирж ХХК

Н.Долгорсүрэн

 

4

Лхагва /14:30/ Танхим-3

Босстон Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

5

Лхагва /15:00/ Танхим-3

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:30/ Танхим-3

Дардан говь ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

2

Пүрэв /10:30/ Танхим-3

Ар Асгат Уул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

3

Пүрэв /11:00/ Танхим-3

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

4

Пүрэв /11:30/ Танхим-3

Д.Туяа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

5

Пүрэв /15:00/ Танхим-3

Ард Санхүүгийн Нэгдэл ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны Хяналт, шалгалт, зохицуулалтын газрын хянан шалгагч Ж.Цэдэндамба

Ц.Мөнхзул

 

6

Пүрэв /15:30/ Танхим-3

Т.Баясах

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /09:00/ Танхим-3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн