Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.07.22 - 07.26/

2019-07-19   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 22-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /08:40/ Танхим - 5

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 1

Мухар улиаст ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуучлалын сайд

Д.Халиуна

 

4

Даваа /09:30/ Танхим - 2

Туурайн төвөргөөн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн /М.Батзориг, Ц.Мөнхзул/

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Ану сервис ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Мах-Экспорт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба, Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар

Ц.Мөнхзул

 

7

даваа /10:00/ Танхим - 2

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Альшаахайрхан ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

9

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Ж.Тэгшжаргал

Баянзүрх дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 1

У.Сүхбаатар

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

11

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

12

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Н.Цэдэнбалын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Насанжаргал

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

13

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Мойл групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч У.Халиунаа, Д.Мөнхсолонго, Л.Амгалан

Г.Мөнхтулга

 

14

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Жи Пи Эф ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Д.Ганбат

Д.Халиуна

 

15

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Ч.Батсансар

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

16

Даваа /14:30/ Танхим - 4

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

17

Даваа /14:30/ Танхим - 1

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

18

Даваа /15:00/ Танхим - 2

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

19

Даваа /16:00/ Танхим - 4

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 23-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 4

Ньюкрийтор ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Бундхорол

Д.Халиуна

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим - 1

Л.Ишжамц

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

Мягмар /09:30/ Танхим - 2

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Д.Отгонжаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Огторгуйн урсгал ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Г.Цэнд-Аюуш, Д.Бямбадорж

А.Сарангэрэл

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

8

Мягмар /10:30/ Танхим - 4

С.Дашдулам

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

А.Өнөржаргал

Эрүүл Мэндийн яамын Төрийн нарийн бичгийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Б.Адъяасүрэн

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

М.Батзориг

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

13

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Б.Батдэлгэр

Хүний эрхий үндэсний комисс

Д.Чанцалням

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Нөхөд ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

У.Бадамсүрэн

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Жаст Ойл ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

О.Оюунгэрэл

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

17

Мягмар /14:30/ Танхим - 5

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

18

Мягмар /14:30/ Танхим - 1

Ойн бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч С.Лхам, Ш.Зулмөнх, П.Хаш-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

19

Мягмар /14:30/ Танхим - 2

Петроматад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Д.Ариунаа,

Ц.Одмаа

 

20

Мягмар /14:30/ Танхим - 4

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

21

Мягмар /15:00/ Танхим - 5

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

Н.Долгорсүрэн /Б.Адъяасүрэн, М.Батзориг/

 

22

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

УНК ХХК

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

Н.Долгорсүрэн

 

23

Мягмар /16:00/ Танхим - 1

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Т.Батцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

24

Мягмар /16:00/ Танхим - 2

Б.Батбаяр

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 24-ний Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /08:00/ Танхим - 4

Бапкер ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 5

Дорнод содиум сульфат ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Төмөржин Трейд ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

4

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

П.Долгормаа

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

5

Лхагва /11:30/ Танхим - 1

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

6

Лхагва /11:30/ Танхим - 5

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Мөнгөнсолонго

Д.Халиуна

 

7

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

Э.Мягмардорж

Оюуны өмчийн газар

Ц.Мөнхзул

 

8

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

9

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Х.Даваасамбуу

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

10

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

11

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Д.Саранцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

12

Лхагва /15:00/ Танхим - 2

О.Цогбаатар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

13

Лхагва /16:00/ Танхим - 1

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 25-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 1

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

2

Пүрэв /09:30/ Танхим - 4

Ард Санхүүгийн Нэгдэл ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны Хяналт, шалгалт, зохицуулалтын газрын хянан шалгагч Ж.Цэдэндамба

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Санчир-Ундрах ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар, Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

5

Пүрэв /10:30/ Танхим - 2

С.Даваадорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

6

Пүрэв /10:30/ Танхим - 4

Өү энд Би Эн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

7

Пүрэв /10:30/ Танхим - 5

Жуулчин дюти фрий ХХК

Гаалийн улсын байцаагч Ц.Энхзул

Д.Халиуна

 

8

Пүрэв /11:30/ Танхим - 1

Эм Эм Жи капитал ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

Ц.Мөнхзул

 

9

Пүрэв /11:30/ Танхим - 5

Оюун-Ундрал Мандуул ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

10

Пүрэв /13:30/ Танхим - 4

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

11

Пүрэв /13:30/ Танхим - 2

Тэнгритерра Ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

12

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 26-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Ц.Нарангэрэл нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

2

Баасан /10:00/ Танхим - 2

С.Ган-Очир

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн /Н.Долгорсүрэн, О.Оюунгэрэл, Д.Халиуна/

 

3

Баасан /11:00/ Танхим - 4

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

4

Баасан /11:30/ Танхим - 5

Ж.Энхцэцэг

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Д.Халиуна

 

5

Баасан /14:00/ Танхим - 1

Нью стандарт ложистикс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

6

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.07.22 - 07.26/ /Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:30/ Танхим-3

Худалдаа, хөгжлийн банк ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

2

Даваа /15:00/ Танхим-3

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

А.Сарангэрэл

 

3

Даваа /15:20/ Танхим-3

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

А.Сарангэрэл

 

4

Даваа /15:40/ Танхим-3

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Батхутаг

А.Сарангэрэл

 

5

Даваа /16:00/ Танхим-3

Витафит Инвест ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

А.Сарангэрэл

 

6

Даваа /16:20/ Танхим-3

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Сарангэрэл

 

7

Даваа /16:40/ Танхим-3

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

8

Даваа /17:00/ Танхим-3

Нийслэлийн Прокурорын газар

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Геологи, уул уурхайн хяналтын улсын байцаагч Д.Бүүвэйжаргал

А.Сарангэрэл

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-3

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

2

Мягмар /14:00/ Танхим-3

Н.Отгонцэцэг

Хот байгуулалт, Хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

3

Мягмар /14:00/ Танхим-3

Монгол-Оросын хувь нийлүүлсэн нийгэмлэг улаанбаатар төмөр зам ТӨХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын байцаагч У.Халиунаа

А.Сарангэрэл

 

4

Мягмар /14:00/ Танхим-3

ЕКАП ХХК

Сангийн яам, Хөдөө аж ахуйн бирж ХХК

Н.Долгорсүрэн

 

5

Мягмар /14:20/ Танхим-3

Хаан банк ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Мөнхжаргал

А.Сарангэрэл

 

6

Мягмар /14:40/ Танхим-3

Ультрасоник ХХК

Онцгой байдын газрын Гал түймэртэй тэмцэх хэлтсийн Гал түймрийн улсын хяналтын байцаагч ахлах дэслэгч Б.Цэрэнсодном

А.Сарангэрэл

 

7

Мягмар /15:00/ Танхим-3

Петростар ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч С.Лхам

А.Сарангэрэл

 

8

Мягмар /15:20/ Танхим-3

Метро Экспресс ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Хэрэглэгчийн эрхийг хамгаалах газар

А.Сарангэрэл

 

9

Мягмар /15:40/ Танхим-3

Ар Ди Си Си ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Батцэрэн, Ц.Цэвэлмаа

А.Сарангэрэл

 

10

Мягмар /16:00/ Танхим-3

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /10:30/ Танхим-3

Ж.Батсайхан

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Лхагва /11:30/ Танхим-3

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

3

Лхагва /14:00/ Танхим-3

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

4

Лхагва /14:30/ Танхим-3

Хэлиосхилл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

5

Лхагва /15:00/ Танхим-3

Баян хишиг хараа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Сонгон шалгаруулалтын Комисс

Н.Долгорсүрэн

 

6

Лхагва /16:00/ Танхим-3

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /10:00/ Танхим-3

Жеммүүн ХХК

Татварын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим-3

Энх-Өглөө ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

3

Пүрэв /10:30/ Танхим-3

Шилэн хийц ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Агаарын чанарын хэлтсийн Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч С.Төмөрбат

О.Оюунгэрэл

 

4

Пүрэв /11:00/ Танхим-3

Мобиком Корпораци ХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэгчлэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ш.Цэрэндулам

О.Оюунгэрэл

 

5

Пүрэв /11:00/ Танхим-3

Ачит Ихт ХХК

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын улсын байцаагч Ө.Батбаатар

Д.Чанцалням

 

6

Пүрэв /11:30/ Танхим-3

Хардун ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга

О.Оюунгэрэл

 

7

Пүрэв /15:00/ Танхим-3

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл