Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.07.29 - 08.02/

2019-07-26   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 29-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 4

Витафит Инвест ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

А.Сарангэрэл

 

2

Даваа /09:00/ Танхим - 1

Жи Пи Эф ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Д.Ганбат

Д.Халиуна

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэггийн Тендерийн үнэлгээний хороо

Г.Мөнхтулга /Д.Оюумаа, Д.Чанцалням, Д.Халиуна/

 

5

Даваа /12:00/ Танхим - 4

Метро Экспресс ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Хэрэглэгчийн эрхийг хамгаалах газар

А.Сарангэрэл

 

6

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

Г.Мөнхтулга /Д.Оюумаа, Д.Чанцалням, Д.Халиуна/

 

8

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Юу Би Бюлдинг ХХК

Хот байгуулалт, хөгжлийн газарт

Д.Чанцалням

 

9

Даваа /14:31/ Танхим - 4

Нийслэлийн Прокурорын газар

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Геологи, уул уурхайн хяналтын улсын байцаагч Д.Бүүвэйжаргал

А.Сарангэрэл

 

10

Даваа /15:01/ Танхим - 4

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 30-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 1

Б.Ван Юүели

Буянт ухаа дахь Гаалийн газрын Гаалийн зөрчилтэй тэмцэх, хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн улсын байцаагч Б.Алгирмаа

Д.Халиуна

 

2

Мягмар /09:30/ Танхим - 3

Ж.Ганцэцэг

Ерөнхий сайд

Н.Дуламсүрэн

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Богда Холдинг

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Сод Монгол Групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Хоролсүрэн

Г.Мөнхтулга

 

8

Мягмар /10:30/ Танхим - 1

Д.Отгонжаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Анх тамир ХХК

Хүнс, Хөдөө аж ахуй хөнгөн үйлдвэрийн сайд

А.Сарангэрэл

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Жуулчин монгол наадам ХХК

Монгол Улсын засгийн газар

Д.Чанцалням

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Өсөх Марал Од ХХК

Эрүүл Мэндийн сайд

О.Оюунгэрэл

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Магнай Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

Д.Оюумаа

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Батхутаг

А.Сарангэрэл

 

15

Мягмар /13:40/ Танхим - 1

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Тэргүүн бадрах ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

ИЭСПИ САН ТББ

Нийслэлийн Газрын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 07 дугаар сарын 31 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /08:57/ Танхим - 1

Бух чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

2

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

Монголиан Тангстен Корпорейшн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

3

Лхагва /09:31/ Танхим - 1

Хавтгайн хангайн хүрд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Өү Энд Жи ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, А.Түмэнжаргал

О.Оюунгэрэл

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Монгол ураниум ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга, Улсын ерөнхий байцаагч

Д.Чанцалням

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

7

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Хөххайрхан Трейд ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

А.Насандэлгэр

 

8

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

9

Лхагва /10:30/ Танхим - 2

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

10

Лхагва /10:30/ Танхим - 2

Монгол Маамуу цэцэрлэг ТББ

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

11

Лхагва /10:30/ Танхим - 2

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Мобиком корпораци ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч О.Мөнхзул

Д.Оюумаа

 

13

Лхагва /12:00/ Танхим - 5

Шунхлай Трейдинг ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч У.Халиунаа

А.Насандэлгэр

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Сарангэрэл

 

15

Лхагва /13:30/ Танхим - 4

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

16

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хүнсний чанар, стандартын хяналтын улсын байцаагч О.Одонтунгалаг

Ц.Одмаа

 

17

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

18

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Мөнгөнсолонго

Д.Халиуна

 

19

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Т.Жамбаажамц

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

20

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

21

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн

 

22

Лхагва /14:25/ Танхим - 1

Т.Даваа-Очир

Эрүүл мэндийн яам, түүний дэргэдэх Гадаад улсад зайлшгүй шаардлагаар эмчлүүлэх иргэдэд санхүүгийн дэмжлэг үзүүлэх асуудлаар санал гаргах орон тооны бус зөвлөлд

У.Бадамсүрэн

 

23

Лхагва /14:30/ Танхим - 1

Ч.Бямбаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Улаанбаатар хотын Ерөнхий менежер бөгөөд захирагчийн ажлын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

24

Лхагва /15:00/ Танхим - 2

Д.Бархасжав

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

25

Лхагва /15:00/ Танхим - 4

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 01-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /08:30/ Танхим - 5

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Пүрэв /08:58/ Танхим - 1

Ө.Энхтөр

Хууль Зүй, Дотоод хэргийн сайд

У.Бадамсүрэн

 

3

Пүрэв /09:00/ Танхим - 1

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

4

Пүрэв /09:30/ Танхим - 4

Зун шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, О.Болдбаатар

Н.Дуламсүрэн

 

5

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Тулга энх ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

О.Оюунгэрэл

 

6

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Монголросцвентмет ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Заяахишиг, Ж.Эрдэнэтуул

М.Батзориг

 

7

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

Д.Туяа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

8

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

Г.Базархүрэл

Эрүүл Мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Халиуна

 

9

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

10

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

11

Пүрэв /10:30/ Танхим - 2

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

12

Пүрэв /11:30/ Танхим -

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Г.Бадам

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

14

Пүрэв /13:30/ Танхим - 1

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

15

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

Д.Чанцалням

 

16

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Шунхлай групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

17

Пүрэв /13:30/ Танхим - 2

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

18

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Хурай ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

19

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Д.Хур

Баянзүрх дүүргийн Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

20

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

А.Сарангэрэл

 

21

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Санчир-Ундрах ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар, Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

22

Пүрэв /14:30/ Танхим - 4

Нэкстстар ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч Л.Нямдулам

Г.Мөнхтулга

 

23

Пүрэв /14:30/ Танхим - 1

Химийн шингэн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

24

Пүрэв /15:00/ Танхим - 1

О.Нүрмаа

Нийслэлийн 84 дүгээр сургуулийн захиргаа

Ц.Мөнхзул

 

25

Пүрэв /15:30/ Танхим - 4

МБРИК ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

26

Пүрэв /15:30/ Танхим - 2

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 02-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 2

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул

 

2

Баасан /09:00/ Танхим - 5

Ц.Идэрмөнх нарын

Ерөнхий сайд

У.Бадамсүрэн

 

3

Баасан /09:00/ Танхим - 1

Нексүс зоне ХХК

ХАА-н халх гол үндэсний бүтээн байгуулалтын бүсийн захирал

Д.Халиуна

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Ургах морин элс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга / О.Оюунгэрэл, Д.Халиуна/

 

6

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

7

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Тэлмэн констракшн ХХК ХХК

Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар, Налайхын Дулааны станц ТӨХК

Ц.Одмаа

 

8

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Баярсконстракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

9

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

10

Баасан /13:30/ Танхим - 1

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг

 

11

Баасан /13:30/ Танхим - 2

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч Л.Энхцэцэг

Ц.Мөнхзул

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 2

Мандал-Голомт ХХК

Эрчим Хүчний сайд

О.Оюунгэрэл

 

13

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Туурайн төвөргөөн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн /У.Бадамсүрэн, Д.Халиуна/

 

14

Баасан /14:00 Танхим - 4

Б.Сүхгэрэл

Налайх дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

15

Баасан /15:30/ Танхим - 1

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

16

Баасан /16:00/ Танхим - 2

Э.Мягмардорж

Оюуны өмчийн газар

Ц.Мөнхзул

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.07.29 - 2019.08.02 /

 

 

2019.07.29-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:00/ Танхим-3

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2019.07.30-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /16:00/ Танхим-3

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

Мягмар /16:10/ Танхим-3

М-Си-Эс-Кока-Кола ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч нар

Б.Адъяасүрэн

 

3

Мягмар /16:20/ Танхим-3

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

4

Мягмар /16:30/ Танхим-3

Д.Эрдэнэбулган нарын

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Б.Адъяасүрэн

 

5

Мягмар /16:40/ Танхим-3

Масс тиви ХХК

Оюуны өмчийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

6

Мягмар /16:50/ Танхим-3

Майндтэч ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч Б.Мөнхтөр, Д.Отгонцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

2019.07.31-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва  /10:00/ Танхим-3

"Түмэн дайрга" ХХК