Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.08.12 - 08.16/

2019-08-09   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 12-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ танхим -2

Б.Болортуул

Монгол Улсын Ерөнхий аудиторын орлогч

Н.Долгорсүрэн

 

2

Даваа /09:30/ танхим -5

Барс-Импекс ХХК

Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Ц.Мөнхзул

 

3

Даваа /10:00/ танхим -1

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

А.Сарангэрэл

 

4

Даваа /10:00/ танхим -4

Хөххайрхан Трейд ХХК

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын “Цэцэрлэгийн барилга, 200 ор, Сүхбаатар, Эрдэнэцагаан сум, ТӨБЗГ-2018/XIII.1.1.222” тоот тендерийн үнэлгээний хороо

Д.Халиуна

 

5

Даваа /10:00/ танхим -1

Масс тиви ХХК

Оюуны өмчийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

6

Даваа /10:00/ танхим -5

Оуяашиёоу ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

7

Даваа /11:00/ танхим -1

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

8

Даваа /11:00/ танхим -4

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Чанцалням

 

9

Даваа /11:00/ танхим -4

С.Даваадорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

Ц.Одмаа

 

10

Даваа /11:00/ танхим -4

Альшаахайрхан ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

Ц.Одмаа

 

11

Даваа /14:00/ танхим -2

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

12

Даваа /14:00/ танхим -1

Д.Эрдэнэбулган нарын

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Б.Адъяасүрэн

 

13

Даваа /14:00/ танхим -4

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

14

Даваа /14:00/ танхим -4

Н.Отгонцэцэг

Хот байгуулалт, Хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

15

Даваа /14:30/ танхим -1

ИЭСПИ САН ТББ

Нийслэлийн Газрын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 13-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ танхим-2

Шунхлай групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

2

Мягмар /10:00/ танхим-4

Д.Цэрэннадмид

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

Мягмар /10:00/ танхим-4

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

4

Мягмар /10:00/ танхим-2

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

5

Мягмар /10:00/ танхим-1

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

6

Мягмар /10:30/ танхим-2

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

7

Мягмар /10:30/ танхим-2

А.Бат-Эрдэнэ

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

8

Мягмар /11:00/ танхим-2

Магнай Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

Г.Мөнхтулга

 

9

Мягмар /11:00/ танхим-5

Ж.Ганцэцэг

Ерөнхий сайд

Н.Дуламсүрэн

 

10

Мягмар /11:00/ танхим-1

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Батхутаг

А.Сарангэрэл

 

11

Мягмар /11:00/ танхим-2

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

12

Мягмар /11:30/ танхим-5

Т.Жамбаажамц

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

13

Мягмар /11:00/ танхим-4

Багануур сувилал ХХК

Багануур дүүрэг дэх татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын Тасгийн Татварын улсын байцаагч Э.Болортуяа

Д.Халиуна

 

14

Мягмар /13:30/ танхим-1

Сод Монгол Групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Хоролсүрэн

Г.Мөнхтулга

 

15

Мягмар /13:30/ танхим-2

Төмөр бар ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Гаалийн улсын байцаагч Ө.Зоригт

Н.Долгорсүрэн

 

16

Мягмар /14:00/ танхим-1

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

17

Мягмар /14:00/ танхим-4

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

18

Мягмар /14:00/ танхим-4

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

19

Мягмар /14:00/ танхим-2

Тэргүүн бадрах ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

20

Мягмар /14:00/ танхим-5

Оюун-Ундрал Мандуул ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

21

Мягмар /14:00/ танхим-4

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

22

Мягмар /14:30/ танхим-2

С.Мягмарсүрэн

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хяналт шалгалт зохицуулалтын газрын улсын байцааг Ж.Цэдэндамба

Н.Долгорсүрэн

 

23

Мягмар /15:00/ танхим-1

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

24

Мягмар /15:00/ танхим-5

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна

 

25

Мягмар /15:00/ танхим-5

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

26

Мягмар /15:30/ танхим-1

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

27

Мягмар /17:00/ танхим-4

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 14 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ танхим-4

Монгол ураниум ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга, Улсын ерөнхий байцаагч

Д.Чанцалням

 

2

Лхагва

/ 09:00/ танхим-5

"Баясах стандарт" ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

3

Лхагва

 / 10:00/ танхим-4

Өү Энд Жи ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, А.Түмэнжаргал

О.Оюунгэрэл

 

4

Лхагва

/ 10:00/ танхим-4

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

5

Лхагва

 / 10:00/ танхим-2

Хөххайрхан Трейд ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

А.Насандэлгэр

О.Оюунгэрэл

 

6

Лхагва

/ 10:00/ танхим-1

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн

 

7

Лхагва

/ 10:30/ танхим-1

МБРИК ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

8

Лхагва

 / 11:00/ танхим-5

Петроматад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Д.Ариунаа,

Ц.Одмаа

 

9

Лхагва

 / 11:00/ танхим-5

Ж.Дамчаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

10

Лхагва

 / 11:30/ танхим-1

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Сарангэрэл

 

11

Лхагва

 / 12:00/ танхим-5

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

Ц.Одмаа

 

12

Лхагва

/ 13:30/ танхим-2

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

13

Лхагва

/ 13:40/ танхим-5

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

14

Лхагва

 / 14:00/ танхим-5

Зун шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, О.Болдбаатар

Н.Дуламсүрэн

 

15

Лхагва

 / 14:00/ танхим-4

Монгол Маамуу цэцэрлэг ТББ

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

16

Лхагва

/ 14:00/ танхим-1

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

17

Лхагва

 / 14:00/ танхим-2

Баян хишиг хараа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Сонгон шалгаруулалтын Комисс

Н.Долгорсүрэн

 

18

Лхагва

 / 14:30/ танхим-1

Д.Бархасжав

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

19

Лхагва

 / 15:00/ танхим-4

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

20

Лхагва

 / 15:00/ танхим-2

Хазара жат ХХК

Оюуны өмчийн газрын Хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Г.Мөнхтулга

 

21

Лхагва

/ 15:30/ танхим-5

Нексүс зоне ХХК

ХАА-н халх гол үндэсний бүтээн байгуулалтын бүсийн захирал

Д.Халиуна

 

22

Лхагва

 / 15:30/ танхим-1

Ч.Бямбаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Улаанбаатар хотын Ерөнхий менежер бөгөөд захирагчийн ажлын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 15-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /10:00/ танхим-4

Монголий Вояж ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

2

Пүрэв /10:00/ танхим-4

Монголросцвентмет ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Заяахишиг, Ж.Эрдэнэтуул

М.Батзориг

 

3

Пүрэв /10:00/ танхим-3

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

О.Оюунгэрэл

 

4

Пүрэв /10:00/ танхим-1

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

5

Пүрэв /10:00/ танхим-5

Магнай Трейд ХХК

Нийслэлийн Онцгой байдлын газар

Ц.Мөнхзул

 

6

Пүрэв /11:30/ танхим-5

Ньюкрийтор ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Бундхорол

Д.Халиуна

 

7

Пүрэв /13:30/ танхим-1

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

Пүрэв /13:40/ танхим-5

Г.Базархүрэл

Эрүүл Мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Халиуна

 

9

Пүрэв /14:00/ танхим-4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

10

Пүрэв /14:00/ танхим-4

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

Пүрэв /14:00/ танхим-4

Монголын төмөр зам ТӨХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Ц.Энхнаран

Г.Мөнхтулга

 

12

Пүрэв /14:00/ танхим-5

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

13

Пүрэв /15:30/ танхим-5

Б.Ван Юүели

Буянт ухаа дахь Гаалийн газрын Гаалийн зөрчилтэй тэмцэх, хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн улсын байцаагч Б.Алгирмаа

Д.Халиуна

 

14

Пүрэв /15:30/ танхим-4

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 16-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ танхим-2

Ж.Батсайхан

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

О.Оюунгэрэл

 

2

Баасан /09:30/ танхим-4

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

3

Баасан /10:00/ танхим-1

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

А.Сарангэрэл

 

4

Баасан /10:00/ танхим-2

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

5

Баасан /10:00/ танхим-4

Баярсконстракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

6

Баасан /10:00/ танхим-5

Э.Мягмардорж

Оюуны өмчийн газар

Ц.Мөнхзул

 

7

Баасан /11:00/ танхим-2

Талын гал ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

8

Баасан /11:00/ танхим-4

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

Баасан /11:30/ танхим-5

Дорнод содиум сульфат ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

10

Баасан /12:00/ танхим-5

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

11

Баасан /13:30/ танхим-4

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг

 

12

Баасан /13:30/ танхим-5

О.Нүрмаа

Нийслэлийн 84 дүгээр сургуулийн захиргаа

Ц.Мөнхзул

 

13

Баасан /15:00/ танхим-4

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.08.12 - 2019.08.16 /

2019.08.12-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:30/ Танхим-3

Хэлиосхилл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

Даваа /10:00/ Танхим-3

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

3

Даваа /10:30/ Танхим-3

Д.Хоролдамба

Засгийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

4

Даваа /10:30/ Танхим-3

Бөхөг түргэн ХХК

Хан-Уул дүүргийн 13-р хорооны Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

5

Даваа /13:30/ Танхим-3

Интернэйшнл СОС Монголиа Лимитед ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Отгонбаяр, Л.Нарантуяа

Б.Адъяасүрэн

 

6

Даваа /15:30/ Танхим-3

Чулуун-Эрдэнэс ХХК

Засгийн газар, Ашигт малтмал Газрын тосны газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2019.08.13-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /10:00/ танхим -3

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

Мягмар /12:00/ танхим -3

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

2019.08.14-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:00/ танхим-3

Б.Цэдэн-Иш

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Батсүрэн

 

2

Лхагва /10:00/ танхим-3

Шуурхай карго ЛЛС ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

3

Лхагва /10:00/ танхим-3

Эрдэм денвер оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Д.Оюумаа

 

4

Лхагва /11:00/ танхим-3

ЕКАП ХХК

Сангийн яам, Хөдөө аж ахуйн бирж ХХК

Н.Долгорсүрэн

 

 

2019.08.15-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

1

Пүрэв /10:30/ танхим-3

Автотээврийн үндэсний төв

Зам, тээврийн яамны Авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч н.Уугандулам

Ц.Одмаа

 

2

Пүрэв /11:00/ танхим-5

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

3

Пүрэв /12:00/ танхим-.3

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

 

2019.08.16-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /10:00/ Танхим-3

Г.Гантөмөр

Засгийн газар

Ц.Одмаа

 

2

Баасан   /11:30 / Танхим-3

Ханбэлчир ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

3

Баасан /14:00/ Танхим-3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн