Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.08.19 - 08.23/

2019-08-16   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 19-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ танхим -2

Зун шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, О.Болдбаатар

Н.Дуламсүрэн

 

2

Даваа /09:00/ танхим -1

Төрийн банк Цайз тооцооны төв

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Баярмаа

Д.Халиуна

 

3

Даваа /09:30/ танхим -5

Пегматит майнинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

О.Оюунгэрэл

 

4

Даваа /10:00/ танхим -4

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

Даваа /10:00/ танхим -5

Г.Батцэцэг

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

О.Оюунгэрэл

 

6

Даваа /10:00/ танхим -1

Мах-Экспорт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба, Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар

Д.Халиуна

 

7

Даваа /10:00/ танхим -2

Ж.Тэгшжаргал

Баянзүрх дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

8

Даваа /10:30/ танхим -2

И.Хишигбаяр

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

9

Даваа /10:30/ танхим -5

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

10

Даваа /11:00/ танхим -1

С.Наранцогт

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

Даваа /11:00/ танхим -5

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Ц.Одмаа

 

12

Даваа /11:00/ танхим -4

Тэлмэн констракшн ХХК ХХК

Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар, Налайхын Дулааны станц ТӨХК

Ц.Одмаа

 

13

Даваа /11:30/ танхим -2

Витафит Инвест ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Дуламсүрэн

 

14

Даваа /11:30/ танхим -1

Эм Эм Жи капитал ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

Д.Халиуна

 

15

Даваа /11:30/ танхим -5

У.Сүхбаатар

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

16

Даваа /11:30/ танхим -4

Н.Энхбаяр

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

17

Даваа /11:30/ танхим -1

Д.Очирбат

Засгийн газар

Д.Халиуна

 

18

Даваа /13:30/ танхим -2

Ультрасоник ХХК

Онцгой байдын газрын Гал түймэртэй тэмцэх хэлтсийн Гал түймрийн улсын хяналтын байцаагч ахлах дэслэгч Б.Цэрэнсодном

Н.Дуламсүрэн

 

19

Даваа /13:30/ танхим -5

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

20

Даваа /14:00/ танхим -5

УНК ХХК

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

У.Бадамсүрэн

 

21

Даваа /14:00/ танхим -4

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

22

Даваа /14:30/ танхим -5

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

23

Даваа /15:00/ танхим -2

Петростар ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч С.Лхам

Н.Дуламсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 20-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ танхим-1

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

2

Мягмар /10:00/ танхим-5

А.Өнөржаргал

Эрүүл Мэндийн яамын Төрийн нарийн бичгийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Одмаа

 

3

Мягмар /10:00/ танхим-2

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

Ц.Одмаа

 

4

Мягмар /10:00/ танхим-4

С.Дашдулам

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

Мягмар /10:30/ танхим-2

Хаан банк ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Мөнхжаргал

Н.Дуламсүрэн

 

6

Мягмар /11:00/ танхим-2

Д.Энхдэлгэр

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар, Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

Г.Мөнхтулга

 

7

Мягмар /11:30/ танхим-5

Г.Бадам

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

8

Мягмар /12:00/ танхим-5

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

9

Мягмар /13:27/ танхим-5

Нөхөд ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

Н.Дуламсүрэн

 

10

Мягмар /13:30/ танхим-5

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Г.Мөнхтулга

 

11

Мягмар /13:30/ танхим-5

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

12

Мягмар /14:00/ танхим-5

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

13

Мягмар /14:00/ танхим-4

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

Ц.Батсүрэн

 

14

Мягмар /14:00/ танхим-2

Ар Ди Си Си ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Батцэрэн, Ц.Цэвэлмаа

Н.Дуламсүрэн

 

15

Мягмар /14:00/ танхим-2

Н.Батсайхан

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

16

Мягмар /14:30/ танхим-4

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

О.Оюунгэрэл

 

17

Мягмар /14:30/ танхим-2

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

18

Мягмар /15:00/ танхим-1

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

19

Мягмар /15:00/ танхим-2

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

Н.Дуламсүрэн

 

20

Мягмар /16:00/ танхим-1

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Мөнгөнсолонго

Д.Халиуна

 

21

Мягмар /16:00/ танхим-2

Мөнхийн хэлхээ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 21 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва / 09:30/ танхим-5

Энх-Өглөө ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

2

Лхагва / 09:30/ танхим-1

Нексүс зоне ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

3

Лхагва / 10:00/ танхим-4

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

4

Лхагва / 10:00/ танхим-5

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Г.Мөнхтулга

 

5

Лхагва / 10:00/ танхим-5

А.Эрдэнэцогт

Монгол улсын Их Сургуулийн түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Одмаа

 

6

Лхагва / 10:00/ танхим-5

Шунхлай Трейдинг ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчий төлөө газрын Улсын байцаагч Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

7

Лхагва / 10:00/ танхим-4

Бапкер ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар

О.Оюунгэрэл

 

8

Лхагва / 10:00/ танхим-5

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

9

Лхагва / 10:00/ танхим-2

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Дуламсүрэн

 

10

Лхагва / 10:30/ танхим-2

Төмөржин Трейд ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

11

Лхагва / 11:00/ танхим-4

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Одмаа

 

12

Лхагва / 11:00/ танхим-1

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Ц.Одмаа

 

13

Лхагва / 11:00/ танхим-2

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

14

Лхагва / 11:00/ танхим-5

Шилэн хийц ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Агаарын чанарын хэлтсийн Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч С.Төмөрбат

О.Оюунгэрэл

 

15

Лхагва / 11:30/ танхим-2

Д.Саранцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

16

Лхагва / 13:30/ танхим-4

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн 11-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Ц.Батсүрэн

 

17

Лхагва / 13:30/ танхим-2

Тэнгритерра Ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

18

Лхагва / 13:30/ танхим-1

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

19

Лхагва / 13:30/ танхим-1

Б.Галсандорж

Баянгол дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

20

Лхагва / 14:00/ танхим-2

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

О.Оюунгэрэл

 

21

Лхагва / 14:00/ танхим-4

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

22

Лхагва / 14:00/ танхим-5

Ө.Энхтөр

Хууль Зүй, Дотоод хэргийн сайд

Н.Дуламсүрэн

 

23

Лхагва / 14:00/ танхим-2

П.Долгормаа

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

24

Лхагва / 14:30/ танхим-4

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

25

Лхагва / 15:00/ танхим-5

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

Г.Мөнхтулга

 

26

Лхагва / 15:00/ танхим-1

Ойн Бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Ц.Хоролсүрэн, М.Баттул

Ц.Одмаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 22-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /08:30/ танхим-2

Д.Бархасжав

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

Пүрэв /10:00/ танхим-1

Ц.Нарангэрэл нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /10:00/ танхим-2

Бодгаяа ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Тусгай хамгаалалттай нутгийн удирдлагын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Н.Дуламсүрэн

 

4

Пүрэв /11:00/ танхим-1

Эм И И Эс ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын улсын байцаагч ТУАБ Д.Бямбадорж, О.Эрдэнэхалиун

Ц.Батсүрэн

 

5

Пүрэв /11:30/ танхим-1

Б.Ван Юүели

Буянт ухаа дахь Гаалийн газрын Гаалийн зөрчилтэй тэмцэх, хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн улсын байцаагч Б.Алгирмаа

Д.Халиуна

 

6

Пүрэв /13:30/ танхим-2

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Ц.Одмаа

 

7

Пүрэв /13:30/ танхим-5

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

8

Пүрэв /14.00/ танхим-5

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

9

Пүрэв /14:00/ танхим-4

Нью стандарт ложистикс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

10

Пүрэв /14:00/ танхим-4

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

11

Пүрэв /14:30/ танхим-5

Тулга энх ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

О.Оюунгэрэл

 

12

Пүрэв /14:30/ танхим-5

Ачит Ихт ХХК

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын улсын байцаагч Ө.Батбаатар

Г.Мөнхтулга

 

13

Пүрэв /15:30/ танхим-1

Ньюкрийтор ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ц.Бундхорол

Д.Халиуна

 

14

Пүрэв /16:00/ танхим-1

Цахирт өндөр майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 23-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /10:00/ танхим-4

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

О.Оюунгэрэл

 

2

Баасан /10:00/ танхим-2

Огторгуйн урсгал ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Г.Цэнд-Аюуш, Д.Бямбадорж

Н.Дуламсүрэн

 

3

Баасан /10:00/ танхим-4

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

4

Баасан /10:00/ танхим-5

Д.Хур

Баянзүрх дүүргийн Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

5

Баасан /10:00/ танхим-5

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

6

Баасан /10:00/ танхим-4

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Батсүрэн

 

7

Баасан /10:00/ танхим-5

Баян-Могод ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын ахлах байцаагч Д.Золбоо

Г.Мөнхтулга

 

8

Баасан /11:00/ танхим-4

Интердесижн ХХК

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч М.Наранцэцэг

Ц.Батсүрэн

 

9

Баасан /11:30/ танхим-5

Өү Энд Жи ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, А.Түмэнжаргал

О.Оюунгэрэл

 

10

Баасан /12:00/ танхим-4

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

Ц.Одмаа

 

11

Баасан /13:30/ танхим-4

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Ц.Батсүрэн

 

12

Баасан /13:30/ танхим-4

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Одмаа

 

13

Баасан /13:40/ танхим-1

Г.Базархүрэл

Эрүүл Мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Халиуна

 

14

Баасан /14:30/ танхим-1

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.08.19 - 2019.08.23 /

 

2019.08.19-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:00/ Танхим-3

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

Даваа /13:30/ Танхим-3

Алтан тариа ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч

О.Оюунгэрэл

 

3

Даваа /13:30/ Танхим-3

Зорчигч тээврийн нэгдэл ОНӨААТҮГ

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Б.Сундуй, Д.Хатанбаатар

Ц.Батсүрэн

 

4

Даваа /14:00/ Танхим-3

Эх голомтын элч ХХК

Эрчим Хүчний яам

О.Оюунгэрэл

 

5

Даваа /14:00/ Танхим-3

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

6

Даваа /14:30/ Танхим-3

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Халиуна

 

7

Даваа /15:00/ Танхим-3

Б.Мөнх-Эрдэнэ

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Д.Халиуна

 

8

Даваа /15:30/ Танхим-3

М.Хувьзаяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2019.08.20-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /10:00/ танхим -3

ЕКАП ХХК

Сангийн яам, Хөдөө аж ахуйн бирж ХХК

Ц.Батсүрэн

 

2019.08.21-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /10:00/ танхим 3

Эф Пи Эм Эм ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Ц.Энхнаран, Б.Батмөнх

Ц.Одмаа

 

2

Лхагва /11:00/ танхим 3

Жеммүүн ХХК

Татварын ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

3

Лхагва /11:00/ танхим 3

Буурал сутай ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Д.Отгон, Д.Сэлэнгэ нар

Ц.Одмаа

 

4

Лхагва /11:30/ танхим 3

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Халиуна

 

5

Лхагва /12:00/ танхим 3

Эрдэм Денвер Оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

6

Лхагва /12:00/ танхим-3

О.Батбаяр

Чингэлтэй дүүргийн 9-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Г.Мөнхтулга

 

 

2019.08.22-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

1

Пүрэв /09:30/ танхим-3

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэггийн Тендерийн үнэлгээний хороо

Г.Мөнхтулга

 

2

Пүрэв /11:30/ танхим-3

Д.Болдтулга

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

 

2019.08.23-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /09:00/ Танхим-3

Э.Жаргал-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга, Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

2

Баасан   /09:30 / Танхим-3

Д.Хоролгарав

Нийслэлийн Боловсролын газрын Сонгон шалгаруулалтын комиссын дарга

Ц.Одмаа

 

3

Баасан /11:00/ Танхим-3

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа