Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.08.26 - 08.30/

2022-08-23   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын
26-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

8/26/2019 9:00

Танхим - 5

Автотээврийн үндэсний төв

Зам, тээврийн яамны Авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч н.Уугандулам

Ц.Одмаа

 

2

8/26/2019 9:30

Танхим - 4

Ж.Тэгшжаргал

Баянзүрх дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

3

08/26/2019 10:00

Танхим - 5

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

4

08/26/2019

10:00

Танхим-1

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

5

8/26/2019

10:00

Танхим - 1

Сод Монгол Групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Хоролсүрэн

Г.Мөнхтулга

 

6

8/26/2019 10:00

Танхим - 1

С.Даваадорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

7

8/26/2019 10:00

Танхим - 1

Өсөх Марал Од ХХК

Эрүүл Мэндийн сайд

О.Оюунгэрэл

 

8

8/26/2019 10:00

Танхим - 5

Шуурхай карго ЛЛС ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

9

8/26/2019 10:00

Танхим - 2

Барс-Импекс ХХК

Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Ц.Мөнхзул

 

10

8/26/2019 11:00

Танхим - 5

Дельта-Энержи ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дуламсүрэн

 

11

8/26/2019 11:00

Танхим - 3

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

12

8/26/2019 11:00

Танхим - 1

Н.Отгонцэцэг

Хот байгуулалт, Хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

13

8/26/2019 11:00

Танхим - 4

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

8/26/2019 11:00

Танхим - 1

Пегматит майнинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

О.Оюунгэрэл

 

15

8/26/2019 11:00

Танхим - 5

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

16

8/26/2019 11:30

Танхим - 1

Г.Батцэцэг

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

О.Оюунгэрэл

 

17

8/26/2019 11:30

Танхим - 2

Төрийн банк Цайз тооцооны төв

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Баярмаа

Д.Халиуна

 

18

8/26/2019 11:30

Танхим - 1

Хардун ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга

О.Оюунгэрэл

 

19

8/26/2019 11:30

Танхим - 1

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

20

8/26/2019 12:00

Танхим - 5

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Одмаа

 

21

8/26/2019 13:30

Танхим - 1

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

22

8/26/2019 13:30

Танхим - 2

О.Нүрмаа

Нийслэлийн 84 дүгээр сургуулийн захиргаа

Ц.Мөнхзул

 

23

8/26/2019 13:40

Танхим - 2

Дорнод содиум сульфат ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

24

8/26/2019 14:00

Танхим - 5

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

25

8/26/2019 14:00

Танхим - 4

ИЭСПИ САН ТББ

Нийслэлийн Газрын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

26

8/26/2019 14:00

Танхим - 4

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

27

8/26/2019 14:00

Танхим - 1

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

28

8/26/2019 14:00

Танхим - 5

Бөхөг түргэн ХХК

Хан-Уул дүүргийн 13-р хорооны Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

29

8/26/2019 14:30

Танхим - 1

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

30

8/26/2019 15:00

Танхим - 5

А.Өнөржаргал

Эрүүл Мэндийн яамын Төрийн нарийн бичгийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Одмаа

 

31

08/26/2019

15:30

Танхим-1

Д.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

32

08/26/2019

15:30

Танхим-2

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Халиуна

 

33

8/26/2019 15:50

Танхим - 1

Тулга энх ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

О.Оюунгэрэл

 

34

8/26/2019 16:00

Танхим - 2

Эм Эм Жи капитал ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

Ц.Мөнхзул

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 2
7-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

8/27/2019 09:00

Танхим - 5

Тэргүүн бадрах ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

8/27/2019 10:00

Танхим - 2

Т.Жамбаажамц

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

3

8/27/2019 10:00

Танхим - 5

Хурай ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

4

8/27/2019 10:00

Танхим - 1

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

5

8/27/2019 10:00

Танхим - 2

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

6

8/27/2019 10:00

Танхим - 2

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

7

8/27/2019 10:30

Танхим - 2

Магнай Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

Д.Оюумаа

 

8

8/27/2019 11:00

Танхим - 1

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

9

8/27/2019 11:00

Танхим - 2

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

10

8/27/2019 11:30

Танхим - 2

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

11

8/27/2019 11:30

Танхим - 1

Монголын төмөр зам ТӨХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Ц.Энхнаран

Г.Мөнхтулга

 

12

8/27/2019 13:30

Танхим - 4

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

13

8/27/2019 13:30

Танхим - 2

А.Бат-Эрдэнэ

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

14

8/27/2019 14:00

Танхим - 2

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

15

8/27/2019 14:00

Танхим - 1

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

16

8/27/2019 14:00

Танхим - 5

Кредит Монгол

Санхүүгийн зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

17

8/27/2019 15:00

Танхим - 2

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Ц.Одмаа

 

18

8/27/2019 15:00

Танхим - 1

Д.Цэрэннадмид

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

19

8/27/2019 15:00

Танхим - 4

Ж.Ганцэцэг

Ерөнхий сайд

Н.Дуламсүрэн

 

20

8/27/2019 16:00

Танхим - 1

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 2
8 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

8/28/2019 9:30

Танхим - 4

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Сарангэрэл

 

2

8/28/2019 10:00

Танхим - 2

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

3

8/28/2019 10:00

Танхим - 1

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

4

8/28/2019 10:00

Танхим - 4

Ж.Дамчаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

8/28/2019 11:00

Танхим - 1

Хавтгайн хангайн хүрд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

6

8/28/2019 11:00

Танхим - 3

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

7

8/28/2019 11:30

Танхим - 1

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг

 

8

8/28/2019 11:30

Танхим - 4

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

9

8/28/2019 11:30

Танхим - 1

Монголий Вояж ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

10

8/28/2019 13:30

Танхим - 1

Монголросцвентмет ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Заяахишиг, Ж.Эрдэнэтуул

М.Батзориг

 

11

8/28/2019 13:30

Танхим - 5

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн

 

12

8/28/2019 13:30

Танхим - 1

И.Хишигбаяр

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

13

8/28/2019 13:30

Танхим - 2

Хазара жат ХХК

Оюуны өмчийн газрын Хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Д.Оюумаа

 

14

8/28/2019 14:00

Танхим - 4

Ч.Бямбаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Улаанбаатар хотын Ерөнхий менежер бөгөөд захирагчийн ажлын албаны дарга

А.Сарангэрэл

 

15

8/28/2019 14:00

Танхим - 5

Баян хишиг хараа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Сонгон шалгаруулалтын Комисс

Ц.Батсүрэн

 

16

8/28/2019 14:30

Танхим - 1

Баярсконстракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

17

8/28/2019 15:30

Танхим - 1

Мойл групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч У.Халиунаа, Д.Мөнхсолонго, Л.Амгалан

Г.Мөнхтулга

 

18

8/28/2019 16:30

Танхим - 1

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын 2
9-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

8/29/2019 9:30

Танхим - 4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

2

8/29/2019 10:00

Танхим - 1

Майндтэч ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч Б.Мөнхтөр, Д.Отгонцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

3

8/29/2019 10:00

Танхим - 1

Богда холдинг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

4

8/29/2019 10:00

Танхим - 5

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

5

8/29/2019 11:00

Танхим - 4

Интернэйшнл СОС Монголиа Лимитед ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Т.Отгонбаяр, Л.Нарантуяа

Б.Адъяасүрэн

 

 

8/29/2019 11:00

Танхим - 3

Г.Гантөмөр

Засгийн газар

Ц.Одмаа

 

6

8/29/2019 11:30

Танхим - 4

Жеммүүн ХХК

Татварын ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

7

8/29/2019 11:30

Танхим - 4

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

А.Сарангэрэл

 

8

8/29/2019 12:00

Танхим - 4

Масс тиви ХХК

Оюуны өмчийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

9

8/29/2019 12:00

Танхим - 5

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

10

8/29/2019 13:30

Танхим - 5

Фиаблебиз ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

11

8/29/2019 13:30

Танхим - 2

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Мөнгөнсолонго

Д.Халиуна

 

12

8/29/2019 13:30

Танхим - 2

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Мөнгөнсолонго

Д.Халиуна

 

13

8/29/2019 14:00

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал

Бүрэн цутгамал ХХК

Эрчим хүчний хяналтын улсын байцаагч П.Даваадорж нар

Ц.Батсүрэн

 

14

8/29/2019 14:00

Танхим - 2

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

15

8/29/2019 14:00

Танхим - 1

А.Эрдэнэцогт

Монгол улсын Их Сургуулийн түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

16

8/29/2019 14:00

Танхим - 4

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Батхутаг

А.Сарангэрэл

 

17

8/29/2019 14:30

Танхим - 1

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

18

8/29/2019 15:00

Танхим - 2

Магнай Трейд ХХК

Нийслэлийн Онцгой байдлын газар

Ц.Мөнхзул

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 08 дугаар сарын
30-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

8/30/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Баярмаа

Нийслэлийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

2

8/30/2019 10:00

Танхим - 4

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

3

8/30/2019 10:00

Танхим - 5

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

4

8/30/2019 10:00

Танхим - 1

Бух чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

8/30/2019 10:01

Танхим - 2

Нууц товчоо ХХК

Баянгол дүүрэг дэх мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч Э.Дуламсүрэн

Д.Халиуна

 

6

8/30/2019 11:00

Танхим - 4

Талын гал ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

7

8/30/2019 11:00

Танхим - 5

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

8/30/2019 11:00

Танхим - 2

Зорчигч тээврийн нэгдэл ОНӨААТҮГ

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Б.Сундуй, Д.Хатанбаатар

Ц.Батсүрэн

 

9

8/30/2019 14:00

Танхим - 2

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

10

8/30/2019 14:00

Танхим - 2

Э.Мягмардорж

Оюуны өмчийн газар

Ц.Мөнхзул

 

11

8/30/2019 14:09

Танхим - 1

Т.Даваа-Очир

Эрүүл мэндийн яам, түүний дэргэдэх Гадаад улсад зайлшгүй шаардлагаар эмчлүүлэх иргэдэд санхүүгийн дэмжлэг үзүүлэх асуудлаар санал гаргах орон тооны бус зөвлөлд

Н.Дуламсүрэн

 

12

8/30/2019 14:30

Танхим - 1

Мандал-Голомт ХХК

Эрчим Хүчний сайд

О.Оюунгэрэл

 

13

8/30/2019 15:00

Танхим - 1

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.08.
26 - 2019.08.30 /

2019.08.26-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

8/26/2019 9:00

Танхим - 3

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

2

8/26/2019 9:00

Танхим - 3

Свийтрөүд ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Ц.Идэрбат

Н.Дуламсүрэн

 

3

8/26/2019 9:30

Танхим - 3

Дөл буян ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Н.Дуламсүрэн

 

4

8/26/2019 10:00

Танхим - 3

Н.Наранбаатар

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

5

8/26/2019 10:00

Танхим - 3

Бумбатын гол ХХК

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

6

8/26/2019 11:30

Танхим-3

Улсын их дэлгүүр ХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Н.Нямдаваа

Ц.Батсүрэн

 

7

8/26/2019 14:30

Танхим - 3

Э.Хишигжаргал

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн, төлөө газрын улсын байцаагч Ш.Зулмөнх

Н.Дуламсүрэн

 

8

8/26/2019 14:40

Танхим - 3

Хүрээ.мн ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч

Н.Дуламсүрэн

 

9

8/26/2019 14:50

Танхим - 3

ТТЕМ ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Доржнамжим

Н.Дуламсүрэн

 

10

8/26/2019 15:00

Танхим - 3

Н.Гантулга

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч У.Халиунаа

Н.Дуламсүрэн

 

2019.08.27-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

1

08/27/2019

10:00

Танхим-3

 

Екап ХХК

 

Сангийн яам, Хөдөө аж

ахуйн бирж ХХК

 

Ц.Батсүрэн

 

2019.08.28-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

8/28/2019 9:00

Танхим - 3

Д.Доржпалам

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

2

8/28/2019 9:30

Танхим - 3

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

3

8/28/2019 10:00

Танхим - 3

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

4

8/28/2019

10:00

Танхим-3

Империал групп

Засгийн газар

Ц.Батсүрэн

 

5

8/28/2019 10:30

Танхим-3

Ханбэлчир ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

6

8/28/2019 10:30

Танхим - 3

Хөвсгөл далайн эзэд хөдөлгөөн ТББ

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Д.Оюумаа

 

7

8/28/2019 11:00

Танхим - 3

Ц.Бямба-Очир

Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хорооны дарга

Д.Оюумаа

 

8

8/28/2019 11:30

Танхим - 3

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

9

8/28/2019 12:00

Танхим - 3

Стандарт хүнс ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

Д.Оюумаа

 

10

8/28/2019 13:30

Танхим - 3

Номин Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

11

8/28/2019 14:00

Танхим - 3

Уян ган ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

12

8/28/2019 14:30

Танхим - 3

Ц.Цогбадрах

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

13

8/28/2019 14:30

Танхим - 3

Бэрэн групп ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Г.Мөнхтулга

 

14

8/28/2019 14:47

Танхим - 3

Камдер ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын, Автозамын хяналтын улсын байцаагч В.Мягмар

Н.Дуламсүрэн

 

15

8/28/2019 14:49

Танхим - 3

Тэнгэрийн чоно ББСБ ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын улсын байцаагч Ц.Мөнхтуяа, Д.Хатанбаатар

Н.Дуламсүрэн

 

16

8/28/2019 15:00

Танхим - 3

Манго капитал ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

17

8/28/2019 15:00

Танхим - 3

Глоб кредит хадгаламж зээлийн хоршооны хохирлыг барагдуулах хамтын бат итгэл нийгэмлэг” ТББ

Баянгол дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

18

8/28/2019 15:02

Танхим - 3

Америк Тээвэр ХХК

Оюуны өмчийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

 

2019.08.22-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

1

8/29/2019 9:30

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал

Ч.Баттунгалаг

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Одмаа

 

2

8/29/2019 10:00

Танхим - 3

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Батсүрэн

 

3

8/29/2019 11:00

Танхим-3

Бугатын ам ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч М.Гангамаа, Б.Нарангэрэл

Ц.Батсүрэн

 

 

2019.08.23-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

8/30/2019 9:30

Танхим - 3

О.Түмэн-Өлзий нарын

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын ахлах байцаагч Я.Болд, улсын байцаагч Б.Эрдэнэхуяг

Ц.Батсүрэн