Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.09.02 - 09.06/

2019-08-30   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 0
9 дүгээр сарын 02ы Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/2/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Энхдэлгэр

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар, Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

Г.Мөнхтулга

 

2

9/2/2019 10:00

Танхим - 4

Мах-Экспорт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба, Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар

Ц.Мөнхзул

 

3

9/2/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Халиуна

 

4

9/2/2019 10:00

Танхим - 1

Алтан тариа ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч

А.Насандэлгэр

 

5

9/2/2019 10:30

Танхим - 5

С.Даваадорж

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

6

9/2/2019 11:30

Танхим - 1

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

7

9/2/2019 11:30

Танхим - 5

Петростар ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч С.Лхам

А.Сарангэрэл

 

8

9/2/2019 11:30

Танхим - 2

Б.Мөнх-Эрдэнэ

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Д.Халиуна

 

9

9/2/2019 11:30

Танхим - 1

Интердесижн ХХК

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч М.Наранцэцэг

Ц.Батсүрэн

 

10

9/2/2019 13:30

Танхим - 4

Ж.Болормаа

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухааны сайд

Ц.Мөнхзул

 

11

9/2/2019 13:30

Танхим - 4

Г.Базархүрэл

Эрүүл Мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Халиуна

 

12

9/2/2019 13:30

Танхим - 5

М.Хувьзаяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

13

9/2/2019 13:57

Танхим - 2

УНК ХХК

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

Н.Дуласүрэн

 

14

9/2/2019 14:00

Танхим - 2

Мөнхийн баян гал ХХК

Татварын ерөнхий газрын Хяналт шалгалт, арга зүйн газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Өлзийбаяр, ХУД-ийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Энхтуяа

Г.Мөнхтулга

 

15

9/2/2019 14:00

Танхим - 2

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

16

9/2/2019 14:00

Танхим - 2

О.Батбаяр

Чингэлтэй дүүргийн 9-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Г.Мөнхтулга

 

17

9/2/2019 14:00

Танхим - 1

Эх голомтын элч ХХК

Эрчим Хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

18

9/2/2019 14:00

Танхим - 3

Хар чонот ХХК

Сангийн яам,

Ц.Батсүрэн

 

19

9/2/2019 15:30

Танхим - 1

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

20

9/2/2019 15:30

Танхим - 1

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

21

9/2/2019 15:30

Танхим - 2

Баян-Могод ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын ахлах байцаагч Д.Золбоо

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 0
9 дүгээр сарын 03-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/3/2019 8:30

Танхим - 4

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

9/3/2019 10:00

Танхим - 4

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

3

9/3/2019 10:00

Танхим - 4

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

4

9/3/2019 10:00

Танхим - 5

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

5

9/3/2019 10:00

Танхим - 4

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Халиуна

 

6

9/3/2019 10:00

Танхим - 2

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

7

9/3/2019 10:00

Танхим - 1

С.Дашдулам

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

8

9/3/2019 10:00

Танхим - 1

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

9

9/3/2019

10:00

Танхим -1

Баянмогод ХХК

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын хэлтсийн улсын ахлахб айцаагч С.Энхзориг, улсын байцаагч Д.Золбоо

Г.Мөнхтулга

 

10

9/3/2019 11:00

Танхим - 1

Ойн Бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Ц.Хоролсүрэн, М.Баттул

Б.Адъяасүрэн

 

11

9/3/2019 11:00

Танхим - 2

Хос фрэндс констракшн ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Г.Сүрэнтамжид, М.Алтанцэцэг

Г.Мөнхтулга

 

12

9/3/2019 11:00

Танхим - 2

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

13

9/3/2019 11:30

Танхим - 1

Энх-Өглөө ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

14

9/3/2019 11:30

Танхим - 4

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Халиуна

 

15

9/3/2019 13:30

Танхим - 4

Б.Ван Юүели

Буянт ухаа дахь Гаалийн газрын Гаалийн зөрчилтэй тэмцэх, хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн улсын байцаагч Б.Алгирмаа

Д.Халиуна

 

16

9/3/2019 13:30

Танхим - 1

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

17

9/3/2019 13:30

Танхим - 5

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

18

9/3/2019 14:00

Танхим - 1

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

Н.Долгорсүрэн

 

19

9/3/2019 14:00

Танхим - 3

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн 11-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Ц.Батсүрэн

 

20

9/3/2019 14:00

Танхим - 2

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

21

9/2/2019

14:00

Танхим-

Д.Цэнд-Аюуш нар

Нийслэлийн орон сууцны дэд бүтцийн газар Нийслэлийн засаг дарга

Д.Халиуна

 

22

9/3/2019 14:30

Танхим - 2

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

23

9/3/2019 15:00

Танхим - 2

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

М.Батзориг

 

24

9/3/2019 15:00

Танхим - 2

Дүнжингарав ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

Г.Мөнхтулга

 

25

9/3/2019 15:00

Танхим - 2

Багануур-Ус ТӨХК

Багануур дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хөдөлмөрийн улсын байцаагч Э.Номин

Г.Мөнхтулга

 

26

9/3/2019 15:00

Танхим - 5

Ар Ди Си Си ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Батцэрэн, Ц.Цэвэлмаа

А.Сарангэрэл

 

27

9/3/2019 15:00

Танхим - 2

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

28

9/3/2019 15:30

Танхим - 4

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 0
9 дүгээр сарын 04 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/4/2019 9:00

Танхим - 4

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

Ц.Одмаа

 

2

9/4/2019 9:00

Танхим - 5

Д.Саранцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

3

9/4/2019 10:00

Танхим - 3

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

4

9/4/2019 10:00

Танхим - 2

П.Долгормаа

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Г.Мөнхтулга

 

5

9/4/2019 10:00

Танхим - 1

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

9/4/2019 10:00

Танхим - 5

Эф Пи Эм Эм ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Ц.Энхнаран, Б.Батмөнх

Ц.Одмаа

 

7

9/4/2019 10:30

Танхим - 1

Б.Галсандорж

Баянгол дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

8

9/4/2019 11:00

Танхим - 4

Новел линзинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

Н.Дуламсүрэн

 

9

9/4/2019 11:00

Танхим - 5

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

10

9/4/2019 11:00

Танхим - 2

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

11

9/4/2019 11:30

Танхим - 2

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Г.Мөнхтулга

 

12

9/4/2019 11:30

Танхим - 1

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

13

9/4/2019 12:00

Танхим - 5

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

14

9/4/2019 13:30

Танхим - 5

Тэнгритерра Ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

15

9/4/2019 13:30

Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

16

9/4/2019 14:00

Танхим - 5

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

17

9/4/2019 14:00

Танхим - 1

Бапкер ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

18

9/4/2019 14:00

Танхим - 1

Ө.Энхтөр

Хууль Зүй, Дотоод хэргийн сайд

Н.Дуламсүрэн

 

19

9/4/2019 14:30

Танхим - 2

Төмөржин Трейд ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

20

9/4/2019 14:30

Танхим - 1

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

21

9/4/2019 14:30

Танхим - 2

Улаанбаатар палас ХХК

Нийслэлийн засаг дарга Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчийн хурал,Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

22

9/4/2019 15:00

Танхим - 4

С.Наранцогт

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

23

9/4/2019 15:00

Танхим - 1

Буурал сутай ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Д.Отгон, Д.Сэлэнгэ нар

Ц.Одмаа

 

24

9/4/2019 15:00

Танхим - 2

Аурора инвестмент ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

М.Батзориг

 

25

9/4/2019 15:30

Танхим - 4

Э.Хишигжаргал

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн, төлөө газрын улсын байцаагч Ш.Зулмөнх

Н.Дуламсүрэн

 

26

9/4/2019 15:30

Танхим - 2

Ачит Ихт ХХК

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын улсын байцаагч Ө.Батбаатар

Г.Мөнхтулга

 

27

9/4/2019

16:00

Танхим-5

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 0
9 дүгээр сарын 05ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/5/2019

 9:30

Танхим - 4

Дөл буян ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Н.Дуламсүрэн

 

2

9/5/2019 10:00

Танхим - 4

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул

 

3

9/5/2019 10:00

Танхим - 4

Ард Санхүүгийн Нэгдэл ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны Хяналт, шалгалт, зохицуулалтын газрын хянан шалгагч Ж.Цэдэндамба

Ц.Мөнхзул

 

4

9/5/2019 10:00

Танхим - 5

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

5

9/5/2019 10:00

Танхим - 1

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

9/5/2019 10:00

Танхим - 1

Бодгаяа ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Тусгай хамгаалалттай нутгийн удирдлагын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Н.Дуламсүрэн

 

7

9/5/2019 10:30

Танхим - 3

"Скифсак" ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Д.Оюумаа

 

8

9/5/2019 11:00

Танхим - 3

Эм И И Эс ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын улсын байцаагч ТУАБ Д.Бямбадорж, О.Эрдэнэхалиун

Ц.Батсүрэн

 

9

9/5/2019 11:30

Танхим - 4

Свийтрөүд ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Ц.Идэрбат

Н.Дуламсүрэн

 

10

9/5/2019 11:30

Танхим - 5

Өү энд Би Эн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

11

9/5/2019 11:30

Танхим - 3

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

12

9/5/2019 11:30

Танхим - 1

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

А.Насандэлгэр

 

13

9/5/2019 12:00

Танхим - 5

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

14

9/5/2019 13:30

Танхим - 1

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

15

9/5/2019 13:30

Танхим - 5

Ти Ай Ложистик ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн газрын Гаалийн улсын байцаагч Н.Цолмон

Д.Оюумаа

 

16

9/5/2019 14:00

Танхим - 2

Нью стандарт ложистикс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

17

9/5/2019 14:00

Танхим - 1

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

18

9/5/2019 14:00

Танхим - 4

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

19

9/5/2019 14:00

Танхим - 5

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

20

9/5/2019 15:00

Танхим - 4

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

21

9/5/2019 15:30

Танхим - 1

Кредит Монгол

Санхүүгийн зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

22

9/5/2019 16:00

Танхим - 1

Хэлиосхилл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

23

9/5/2019 16:00

Танхим - 4

Ц.Нарангэрэл нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

24

9/5/2019 16:00

Танхим - 5

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

25

9/5/2019 16:00

Танхим - 5

Ар Ди Си Си ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Батцэрэн, Ц.Цэвэлмаа

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 0
9 дүгээр сарын 06-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/6/2019 9:00

Танхим - 1

Сити шоп ХХК

Баянзүрх дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналты хэлтсийн хяналтын улсын байцаагч Н.Оюун-Эрдэнэ

Б.Адъяасүрэн

 

2

9/6/2019 10:00

Танхим - 5

ТТЕМ ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Д.Доржнамжим

Н.Дуламсүрэн

 

3

9/6/2019 10:30

Танхим - 1

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

4

9/6/2019 11:00

Танхим - 1

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

5

9/6/2019 11:00

Танхим - 5

Д.Хоролгарав

Нийслэлийн Боловсролын газрын Сонгон шалгаруулалтын комиссын дарга

Ц.Одмаа

 

6

9/6/2019 11:30

Танхим - 2

Хүрээ.мн ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч

Н.Дуламсүрэн

 

7

9/6/2019 11:30

Танхим - 1

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

А.Насандэлгэр

 

8

9/6/2019 13:30

Танхим - 5

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

Д.Оюумаа

Н.Дуламсүрэн

 

9

9/6/2019 13:40

Танхим - 4

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

10

9/6/2019 14:00

Танхим - 1

Номин Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

11

9/6/2019 15:00

Танхим - 2

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Хөдөлмөр, нийгмийн хамгаалал, тусгай хяналтын хэлтсийн Хөдөлмөр хяналтын улсын байцаагч Б.Эрхэмбаяр

Н.Дуламсүрэн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.0
9.02 - 2019.09.06 /

2019.09.02-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/2/2019

9:30

Танхим-3

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

 

2

9/2/2019 10:00

Танхим-3

Эрдэм Денвер Оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

3

9/2/2019 10:0

Танхим-3

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Ц.Батсүрэн

 

4

9/2/2019 13:30

Танхим-3

Сүхбаатар мах маркет ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

М.Батзориг

 

5

9/2/2019 13:50

Танхим-3

Синчи Ойл ХХК

ШӨХТГ-н улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

М.Батзориг

 

6

9/2/2019 14:10

Танхим-3

Монгол Кино нэгтгэл

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

М.Батзориг

 

7

9/2/2019 14:30

Танхим-3

Б.Уламбаяр

Иргэний нисэхийн ерөнхий газрын НААХЗА-ны Аюулгүй ажиллагааны хяналтын байцаагч Д.Дэлгэрсайхан

М.Батзориг

 

8

9/2/2019 14:50

Танхим-3

Атар-Өргөө ХК

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн ахлах мэргэжилтэн Б.Болормаа

М.Батзориг

 

9

9/2/2019 15:00 Танхим-3

 

Д.Болдтулга

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

10

9/2/2019 15:10

Танхим-3

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалтын хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Баянхутаг

М.Батзориг

 

11

9/2/2019 15:30

Танхим-3

Ариг банк ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цэнгэл

М.Батзориг

 

12

9/2/2019 15:50

Танхим-3

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

13

9/2/2019 16:00

Танхим-3

Л.Жаргал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга Ж.Гантулга

Г.Мөнхтулга

 

14

9/2/2019 16:10

Танхим-3

Тээврийн Прокурорын газар

Буянт-Ухаа дахь Гаалийн газрын гаалийн зөрчилтэй тэмцэх хэрэг бүргэх албаны гаалийн улсын байцаагч Д.Нямдорж

М.Батзориг

 

2019.09.04-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/4/2019

9:00

Танхим-3

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

2

9/4/2019

9:00

Танхим-3

Нөхөрлөл зам хоршоо

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

О.Оюунгэрэл

 

3

9/4/2019

 9:30

Танхим-3

Блюскай Эйжиа ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

4

9/4/2019 11:00

Танхим-3

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

5

9/4/2019 11:30

Танхим-3

Ариг банк ХХК

Монгол банкны хянал шалгах газрын хянан шалгах хэлтсийн улсын байцаагч Б.Галия

Г.Мөнхтулга

 

6

9/4/2019 13:30

Танхим-3

Говьсүмбэр аймгийн Шивээговь сумын Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

7

9/4/2019

13:40

Танхим - 3

Ц.Дорж

Онцгой байдлын ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

9/4/2019

13:50

Танхим - 3

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

9

9/4/2019

14:00

Танхим - 3

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийтийн тээврийн үйлчилгээний газрын Авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Б.Одгэрэл

Б.Адъяасүрэн

 

10

9/4/2019

14:30

Танхим - 3

Р.Пүрэвээ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

11

9/4/2019

16:30

Танхим - 3

Ариг банк ХХК

Монгол банкны хяна шалгагч улсын байцаагч Б.Галия

Г.Мөнхтулга

 

12

9/4/2019 17:00

Танхим-3

Глобал лаб ХХК

Буянд-Ухаа дахь Гаалийн газрын зөрчилтэй тэмцэх хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн Гаалийн улсын байцаагч Д.Нямдорж

Г.Мөнхтулга

 

 

2019.09.05-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/5/2019

13:30

Танхим - 3

Цементшохой ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

9/5/2019

14:00

Танхим - 3

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

9/5/2019

14:30

Танхим - 3

Ханбогд кашимер ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

Б.Адъяасүрэн

 

4

9/5/2019

14:40

Танхим - 3

Ихмонгол кашимер ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт зохицуулалтын газрын хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

Б.Адъяасүрэн

 

5

9/5/2019

15:00

Танхим - 5

Финком ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцааагч Б.Тунгалагтуул, Ж.Нямдорж

Б.Адъяасүрэн

 

6

9/5/2019 15:00

Танхим-3

Интерсеарч ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

7

9/5/2019 15:30

Танхим-3

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хяналтын улсын байцаагч А.Мөнхцэцэг

Ц.Одмаа

 

 

2019.09.06-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/6/2019 10:30

Танхим-3

Худалдаа, хөгжлийн банк ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

2

9/6/2019 11:00

Танхим-3

Д.Цэрэнлхам

Чингэлтэй дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Байгаль орчин, газар геодези зураг хяналтын улсын байцаагч Г.Цэнд-Аюуш

Г.Мөнхтулга

 

3

9/6/2019 11:30

Танхим-3

Б.Чогсом

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

4

9/6/2019 12:00

Танхим-3

Монголын алтан аялал ХХК

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Г.Мөнхтулга

 

5

9/6/2019 13:30

Танхим-3

Т.Ганболд

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

6

9/6/2019 13:30

Танхим-3

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Ц.Батсүрэн

 

7

9/6/2019 14:00

Танхим-3

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын Агаарын чанарын хэлтсийн Хөдөлмөр эрүүл ахуйн хяналтын улсын байцаагч Ч.Хандармаа

Г.Мөнхтулга

 

8

9/6/2019

14:10

Танхим - 3

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

9/6/2019

14:30

Танхим - 3

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар эмнэлэг, улсын гуравдугаар эмнэлэгинй тендерийн үнэлгээний хороо

Б.Адъяасүрэн

 

10

9/6/2019

15:50

Танхим - 3

Саммедмедикал ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Батсүрэн