Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.09.16 - 09.20/

2019-09-13   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 16 -ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/16/2019 9:00

Танхим - 4

Синчи ойл ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

М.Батзориг

 

2

9/16/2019 9:30

Танхим - 1

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

3

9/16/2019 10:00

Танхим - 5

Мөнхийн баян гал ХХК

Татварын ерөнхий газрын Хяналт шалгалт, арга зүйн газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Өлзийбаяр, ХУД-ийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Энхтуяа

Г.Мөнхтулга

 

4

9/16/2019 10:00

Танхим - 1

Мах-Экспорт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба, Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар

Ц.Мөнхзул

 

5

9/16/2019 10:00

Танхим - 2

Петростар ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч С.Лхам

А.Сарангэрэл

 

6

9/16/2019 10:00

Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

7

9/16/2019 10:00

Танхим - 4

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

9/16/2019 10:00

Танхим - 4

Алтан тариа ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч

А.Насандэлгэр

 

9

9/16/2019 11:00

Танхим - 4

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

10

9/16/2019 11:30

Танхим - 1

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

Ц.Батсүрэн

Ц.Мөнхзул

 

11

9/16/2019 11:30

Танхим - 5

Төмөржин Трейд ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

12

9/16/2019 11:30

Танхим - 4

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

13

9/16/2019 11:30

Танхим - 2

М.Хувьзаяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

14

9/16/2019 11:30

Танхим - 2

Ти Ай Ложистик ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн газрын Гаалийн улсын байцаагч Н.Цолмон

Д.Оюумаа

 

15

9/16/2019 12:00

Танхим - 2

Эрдэм Денвер Оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

16

9/16/2019 13:30

Танхим - 5

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

17

9/16/2019 13:30

Танхим - 4

Сүхбаатар мах маркет ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

М.Батзориг

 

18

9/16/2019 13:30

Танхим - 1

Б.Ван Юүели

Буянт ухаа дахь Гаалийн газрын Гаалийн зөрчилтэй тэмцэх, хэрэг бүртгэх албаны Гаалийн улсын байцаагч Б.Алгирмаа

Д.Халиуна

 

19

9/16/2019 13:30

Танхим - 1

Магнай Трейд ХХК

Нийслэлийн Онцгой байдлын газар

Ц.Мөнхзул

 

20

9/16/2019 14:00

Танхим - 2

Витафит Инвест ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

А.Сарангэрэл

 

21

9/16/2019 14:00

Танхим - 4

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

22

9/16/2019 14:10

Танхим - 4

Монгол кино нэгтгэл

Мэргэжлийн хяналтын газар

М.Батзориг

 

23

9/16/2019 14:30

Танхим - 4

Евро од Финанс

Оюуны өмчийн газар

Ц.Батсүрэн

 

24

9/16/2019 14:30

Танхим - 1

Жеммүүн ХХК

Татварын ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

25

9/16/2019 14:30

Танхим - 4

Эх голомтын элч ХХК

Эрчим Хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

26

9/16/2019 15:00

Танхим - 4

Атар-Өргөө ХК

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн ахлах мэргэжилтэн Б.Болормаа

М.Батзориг

 

27

9/16/2019 15:00

Танхим - 4

УНК ХХК

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

У.Бадамсүрэн

 

28

9/16/2019 15:00

Танхим - 4

С.Дашдулам

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

29

9/16/2019 15:00

Танхим - 5

Монголын алтан аялал ХХК

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Г.Мөнхтулга

 

30

9/16/2019 15:30

Танхим - 2

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

31

9/16/2019 15:40

Танхим - 5

О.Батбаяр

Чингэлтэй дүүргийн 9-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Г.Мөнхтулга

 

32

9/16/2019 16:00

Танхим - 4

Ариг банк ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цэнгэл

М.Батзориг

 

33

9/16/2019 16:00

Танхим - 2

Ультрасоник ХХК

Онцгой байдын газрын Гал түймэртэй тэмцэх хэлтсийн Гал түймрийн улсын хяналтын байцаагч ахлах дэслэгч Б.Цэрэнсодном

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 17-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/17/2019 9:00

Танхим - 1

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

2

9/17/2019 9:00

Танхим - 4

Тэнгэрлэг үсэг ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч Ч.Бүжинлхам

Ц.Батсүрэн

 

3

9/17/2019 10:00

Танхим - 4

Ойн Бирж ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Ц.Хоролсүрэн, М.Баттул

Б.Адъяасүрэн

 

4

9/17/2019 10:00

Танхим - 4

Хос фрэндс констракшн ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Г.Сүрэнтамжид, М.Алтанцэцэг

Г.Мөнхтулга

 

5

9/17/2019 10:00

Танхим - 4

Бапкер ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

6

9/17/2019 10:00

Танхим - 1

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

7

9/17/2019 10:00

Танхим - 2

Хэлиосхилл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

8

9/17/2019 10:00

Танхим - 2

Тэнгритерра Ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

9

9/17/2019 11:00

Танхим - 2

А.Өнөржаргал

Эрүүл Мэндийн яамын Төрийн нарийн бичгийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Б.Адъяасүрэн

 

10

9/17/2019 11:00

Танхим - 4

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

11

9/17/2019 11:00

Танхим - 3

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

А.Насандэлгэр

 

12

9/17/2019 11:30

Танхим - 4

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

Ц.Батсүрэн

Ц.Мөнхзул

А.Насандэлгэр

 

13

9/17/2019 11:30

Танхим - 2

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

14

9/17/2019 11:30

Танхим - 4

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

15

9/17/2019 11:45

Танхим - 2

Дөл буян ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Н.Дуламсүрэн

 

16

9/17/2019 13:30

Танхим - 1

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

17

9/17/2019 13:30

Танхим - 2

Хүрээ.мн ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч

Н.Дуламсүрэн

 

18

9/17/2019 13:30

Танхим - 2

Өү энд Би Эн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

19

9/17/2019 13:30

Танхим - 4

Шунхлай групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

Ц.Батсүрэн

 

20

9/17/2019 13:30

Танхим - 1

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Халиуна

 

21

9/17/2019 14:00

Танхим - 4

Дүнжингарав ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

Г.Мөнхтулга

 

22

9/17/2019 14:00

Танхим - 4

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

23

9/17/2019 14:00

Танхим - 2

Д.Саранцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

24

9/17/2019 14:30

Танхим - 4

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Халиуна

 

25

9/17/2019 14:30

Танхим - 4

М.Баасандорж

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

А.Насандэлгэр

О.Оюунгэрэл

 

26

9/17/2019 15:00

Танхим - 5

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн 11-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Ц.Батсүрэн

Н.Дуламсүрэн

Ц.Мөнхзул

О.Ганзориг

27

9/17/2019 15:30

Танхим - 1

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

28

9/17/2019 15:30

Танхим - 5

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

29

9/17/2019 16:00

Танхим - 5

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09
 дүгээр сарын 18 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/18/2019 9:00

Танхим - 1

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

2

9/18/2019 10:00

Танхим - 4

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

М.Батзориг

 

3

9/18/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Хоролдамба

Засгийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

4

9/18/2019 10:00

Танхим - 2

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

5

9/18/2019 10:00

Танхим - 4

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

9/18/2019 10:00

Танхим - 1

Ц.Дорж

Онцгой байдлын ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

9/18/2019 10:30

Танхим - 1

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

8

9/18/2019 10:30

Танхим - 4

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

9

9/18/2019 11:00

Танхим - 3

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

А.Насандэлгэр

 

10

9/18/2019 11:30

Танхим - 5

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Г.Мөнхтулга

 

11

9/18/2019 11:30

Танхим - 2

"Скифсак" ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Д.Оюумаа

 

12

9/18/2019 12:00

Танхим - 2

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Хөдөлмөр, нийгмийн хамгаалал, тусгай хяналтын хэлтсийн Хөдөлмөр хяналтын улсын байцаагч Б.Эрхэмбаяр

Н.Дуламсүрэн

 

13

9/18/2019 12:00

Танхим - 5

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

14

9/18/2019 13:30

Танхим - 2

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

9/18/2019 13:30

Танхим - 2

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

16

9/18/2019 14:00

Танхим - 4

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

17

9/18/2019 14:00

Танхим - 2

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

18

9/18/2019 14:00

Танхим - 5

Ачит Ихт ХХК

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын улсын байцаагч Ө.Батбаатар

Г.Мөнхтулга

 

19

9/18/2019 14:00

Танхим - 1

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

20

9/18/2019 14:00

Танхим - 5

Ө.Энхтөр

Хууль Зүй, Дотоод хэргийн сайд

У.Бадамсүрэн

 

21

9/18/2019 14:00

Танхим - 2

Нью стандарт ложистикс ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Батсүрэн

Б.Адъяасүрэн

Ц.Мөнхзул

 

22

9/18/2019 14:30

Танхим - 2

Сүхбаатар дүүргийн Прокурорын газар

Сүхбаатар дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтэсийн Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч О.Цэндхүү

Н.Дуламсүрэн

 

23

9/18/2019 15:00

Танхим - 5

А.Эрдэнэцогт

Монгол улсын Их Сургуулийн түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

24

9/18/2019 15:00

Танхим - 4

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 19-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/19/2019 9:30

2Танхим - 4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

2

9/19/2019 10:00

Танхим - 5

Эм И И Эс ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын улсын байцаагч ТУАБ Д.Бямбадорж, О.Эрдэнэхалиун

Ц.Батсүрэн

 

3

9/16/2019 10:00

Танхим - 1

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Халиуна

 

4

9/19/2019 10:00

Танхим - 2

Металл энд вүүд ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхчимэг

Н.Дуламсүрэн

 

5

9/19/2019 10:00

Танхим - 1

Монгол ураниум ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга, Улсын ерөнхий байцаагч

Д.Халиуна

 

6

9/19/2019 10:00

Танхим - 2

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

7

9/19/2019 10:00

Танхим - 3

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

А.Насандэлгэр

 

8

9/19/2019 10:30

Танхим - 1

Өдрийн сонин ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Д.Халиуна

 

9

9/19/2019 11:00

Танхим - 5

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

10

9/19/2019 11:00

Танхим - 4

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

11

9/19/2019 11:00

Танхим - 4

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хяналтын улсын байцаагч А.Мөнхцэцэг

Ц.Одмаа

 

12

9/19/2019 11:30

Танхим - 2

Ар Ди Си Си ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Батцэрэн, Ц.Цэвэлмаа

А.Сарангэрэл

 

13

9/19/2019 11:30

Танхим - 4

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Батсүрэн

 

14

9/19/2019 12:00

Танхим - 4

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

15

9/19/2019 13:30

Танхим - 4

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

16

9/19/2019 13:30

Танхим - 3

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

17

9/19/2019 13:30

Танхим - 1

Ц.Нарангэрэл нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

18

9/19/2019 13:30

Танхим - 5

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

19

9/19/2019 13:30

Танхим - 2

Ж.Дамдинцэрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

20

9/19/2019 13:50

Танхим - 2

Талын гал ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

21

9/19/2019 14:00

Танхим - 2

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

22

9/19/2019 14:30

Танхим - 5

Бугатын ам ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч М.Гангамаа, Б.Нарангэрэл

Ц.Батсүрэн

М.Батзориг

Ц.Мөнхзул

 

23

9/19/2019 15:00

Танхим - 4

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

24

9/19/2019 16:00

Танхим - 2

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 20-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/20/2019 9:00

Танхим - 4

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Цөмын болон цацраг аюулгүй байдлын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Цэнд-Аюуш

А.Насандэлгэр

 

2

9/20/2019 10:00

Танхим - 4

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

3

9/20/2019 10:00

Танхим - 1

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

4

9/20/2019 10:00

Танхим - 5

Бэрэн Групп ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Г.Мөнхтулга

 

5

9/20/2019 10:00

Танхим - 4

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Ц.Батсүрэн

 

6

9/20/2019 11:00

Танхим - 4

Мастер Тайм ХХК

Сүхбаатар дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хөдөлмөр хамгааллын улсын байцаагч Г.Ариунтамир

А.Насандэлгэр

 

7

9/20/2019 11:00

Танхим - 4

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Ц.Батсүрэн

 

8

9/20/2019 11:30

Танхим - 1

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

9

9/20/2019 14:00

Танхим - 4

Стон Хорс Экспедишн энд Травел ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Хөдөлмөр, нийгэм хамгаалал, тусгай хяналтын хэлтсийн Хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч Г.Баясгалан

А.Насандэлгэр

 

10

9/20/2019 14:00

Танхим - 2

Баян хишиг хараа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Сонгон шалгаруулалтын Комисс

Ц.Батсүрэн

 

11

9/20/2019 15:00

Танхим - 3

Тайгын Булаг-Авто ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Д. Соёлмаа, А.Амарзаяа

Ц.Батсүрэн

 

12

9/20/2019 15:30

Танхим - 2

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

13

9/20/2019 16:00

Танхим - 4

Н.Өлзийбаяр

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар/ Дэд бүтцийн хяналтын газар

А.Насандэлгэр

 

14

9/20/2019 16:30

Танхим - 4

П.Давхарбаяр нар

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.09.16 - 2019.09.20 /

2019.09.16-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/16/2019 9:00

Танхим - 3

Синчи Ойл ХХК

ШӨХТГ-н улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

М.Батзориг

 

2

9/16/2019 9:30

Танхим - 3

Интерсеарч ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

3

9/16/2019 10:01

Танхим - 3

Русбел ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Н.Дуламсүрэн

 

4

9/16/2019 10:30

Танхим - 3

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

5

9/16/2019 10:30

Танхим - 3

Ти Энд Пи ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Халиуна

 

6

9/16/2019 11:00

Танхим - 3

Б.Нарандулам

Баянгол дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс, Баянгол дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтсийн тэтгэврийн байцаагч Д.Сэлэнгэ

Д.Оюумаа

 

7

9/16/2019 12:00

Танхим - 3

Финком ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцааагч Б.Тунгалагтуул, Ж.Нямдорж

Б.Адъяасүрэн

 

8

9/16/2019 13:30

Танхим - 3

Сүхбаатар мах маркет ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

М.Батзориг

 

9

9/16/2019 14:00

Танхим - 3

Монгол Кино нэгтгэл

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

М.Батзориг

 

10

9/16/2019 14:30

Танхим - 3

Д.Батжав

Ашигт малтмал, газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

9/16/2019 15:00

Танхим - 3

Батсээр ХХК

Сангийн яам нар

Ц.Батсүрэн

 

2019.09.17-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

1

9/17/2019 9:00

Танхим - 3

Моннидер ХХК

Сүхбаатар дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн улсын байцаагч Д.Өлзийбаяр

А.Насандэлгэр

 

2

9/17/2019 9:30

Танхим - 3

Моннидер ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Насандэлгэр

 

3

9/17/2019 9:30

Танхим - 3

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

4

9/17/2019 12:00

Танхим - 3

Азийн ирээдүй ХХК

Байгаль, орчин, аялал жуучлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Халиуна

 

5

9/17/2019 13:30

Танхим - 3

Хүчин чулуу ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар

Ц.Мөнхзул

 

6

9/17/2019 15:00

Танхим - 3

Хаппи Бьюлдинг ХХК

Дулааны гуравдугаар цахилгаан станц ТӨХК

А.Насандэлгэр

 

7

9/17/2019 15:30

Танхим - 3

Шинэхэн групп ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Г.Мөнхтулга

 

2019.09.18-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/18/2019 10:00

Танхим - 3

Батсээр ХХК

Батлан хамгаалах яам Батлах хамгаалах яамны тендерийн үнэлгээний хороо, Сангийн яам

Ц.Батсүрэн

 

2

9/18/2019 11:00

Танхим - 3

Д.Дашзэвэг

Авилгатай тэмцэх газар

Г.Мөнхтулга

 

3

9/18/2019 14:00

Танхим - 3

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Экспорт, импорт, Хилийн хорио цээрийн хяналтын хэлтсийн хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч Л.Долгормаа

Д.Халиуна

 

4

9/18/2019 15:30

Танхим - 3

Скай хайпермаркет ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын эзсдорт импорт хилийн хорио цээрийн хяналтын хэлтсийн стандарт чанарын хяналтын байцаагч Д.Должинсүрэн

Г.Мөнхтулга

 

 

2019.09.19-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/19/2019 13:45

Танхим - 3

Монгол телевиз ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Мөнхзул

 

2

9/19/2019 13:45

Танхим - 3

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

2019.09.20-НЫ БААСАН ГАРАГ

1

9/20/2019 13:45

Танхим - 3

О.Түмэн-Өлзий нар

Хөдөлмөр халамж үйлчилгээний ерөнхий газрын санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын байцаагч Я.Болд, Б.Эрднэхуяг

Ц.Батсүрэн