Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.09.23 - 09.27/

2019-07-20   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 23-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 5

БСБ Электроникс ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

А.Насандэлгэр

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 2

Тридум э-Секюрити ХХК

Монгол улсын сангийн яам, Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 5

М-Си-Эс-Кока-Кола ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч нар

Б.Адъяасүрэн

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Н.Отгонцэцэг

Хот байгуулалт, Хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

6

Даваа /10:30/ Танхим - 2

Н.Наранбаатар

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

7

Даваа /10:30/ Танхим - 2

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

8

даваа /10:30/ Танхим - 5

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

9

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

11

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Тулга энх ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

О.Оюунгэрэл

 

12

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Уян ган ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

 

15

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Хардун ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга

О.Оюунгэрэл

 

16

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Дельта-Энержи ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

17

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг

 

18

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

19

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

20

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Пегматит майнинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

О.Оюунгэрэл

 

22

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Г.Гантөмөр

Засгийн газар

Ц.Одмаа

 

23

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Буурал сутай ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Д.Отгон, Д.Сэлэнгэ нар

Ц.Одмаа

 

24

Даваа /15:00/ Танхим - 4

П.Ганзориг

Баянгол дүүргийн Газрын алба

О.Оюунгэрэл

 

25

Даваа /15:30/ Танхим - 1

Нойкрафт Трейд

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын Татварын улсын байцаагч Д.Батнасан Д.Батсүх

У.Бадамсүрэн

 

26

Даваа /16:00/ Танхим - 1

Д.Отгонжаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

27

Даваа /16:00/ Танхим - 4

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч Ч.Цолмон

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 24-ний Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 2

Ард Санхүүгийн Нэгдэл ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны Хяналт, шалгалт, зохицуулалтын газрын хянан шалгагч Ж.Цэдэндамба

Ц.Мөнхзул

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим - 5

Их мянганы хөгжил ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Л.Зүмпэрэлмаа

А.Насандэлгэр

 

3

Мягмар /09:00/ Танхим - 2

Ж.Ганцэцэг

Ерөнхий сайд

Н.Дуламсүрэн

 

4

Мягмар /09:00/ Танхим - 1

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Зорчигч тээврийн нэгдэл ОНӨААТҮГ

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Б.Сундуй, Д.Хатанбаатар

Н.Долгорсүрэн

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Сүхбаатар мах маркет ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

М.Батзориг

 

8

Мягмар /10:30/ Танхим - 1

Өлзийнаран ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн улсын байцаагч Н.Цолмон

У.Бадамсүрэн

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Монголын төмөр зам ТӨХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Ц.Энхнаран

Г.Мөнхтулга

 

10

Мягмар /11:10/ Танхим - 5

А.Бат-Эрдэнэ

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Бумбатын гол ХХК

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

С.Цэрэндулам

Улсын Дээд шүүхийн Тамгын газрын дарга Ж.Наранпүрэв

Б.Адъяасүрэн

 

14

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Хөвсгөл далайн эзэд хөдөлгөөн ТББ

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

15

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн 11-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Ц.Батсүрэн /Н.Дуламсүрэн, Ц.Мөнхзул/

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Хурай ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Ундрага хайрхан ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Эрдэнэхалиун, Г.Цэнд-Аюуш

У.Бадамсүрэн

 

18

Мягмар /15:00/ Танхим - 4

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 25-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

Б.Лувсанжамц нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 4

З.Үүрцайх

Хөдөлмөр, халамж, үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Хавтгайн хангайн хүрд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

М.Батзориг

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Б.Болортуул

Монгол Улсын Ерөнхий аудиторын орлогч

Н.Долгорсүрэн

 

7

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Фиаблебиз ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

8

Лхагва /10:30/ Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийтийн тээврийн үйлчилгээний газрын Авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Б.Одгэрэл

Б.Адъяасүрэн

 

9

Лхагва/10:30/ Танхим - 5

Стандарт хүнс ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

Д.Оюумаа

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн /Н.Дуламсүрэн, Д.Халиуна/

 

11

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Монголий Вояж ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

12

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Ц.Цогбадрах

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

13

Лхагва /11:30/ Танхим - 4

Майндтэч ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч Б.Мөнхтөр, Д.Отгонцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

14

Лхагва /11:30/ Танхим - 4

Минтранс ХХК

Авто Тээврийн Үндэсний Төв ТӨҮГ

Н.Дуламсүрэн

 

15

Лхагва /12:00/ Танхим - 5

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

 

16

Лхагва /13:30/ Танхим - 4

Ч.Баттунгалаг

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Одмаа

 

17

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Ц.Бямба-Очир

Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хорооны дарга

Д.Оюумаа /Н.Дуламсүрэн, Ц.Одмаа/

 

18

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Баярсконстракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

19

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

Барс-Импекс ХХК

Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Ц.Мөнхзул

 

20

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Б.Галцог

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

У.Бадамсүрэн

 

21

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Худалдаа хөгжлийн банк ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

22

Лхагва /14:30/ Танхим - 1

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Д.Чанцалням

 

23

Лхагва /14:30/ Танхим - 4

Шунхлай групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

24

Лхагва /14:30/ Танхим - 4

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

25

Лхагва /15:30/ Танхим - 4

Хүрээ.мн ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч

Н.Дуламсүрэн

 

26

Лхагва /16:00/ Танхим - 1

Өмнийн говийн хар алт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 26-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 4

Тайгын Булаг-Авто ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Д. Соёлмаа, А.Амарзаяа

Н.Долгорсүрэн

 

2

Пүрэв /09:00/ Танхим - 2

Ноён уул эрдэнэ СӨХ

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /09:30/ Танхим - 1

Элма Хужирт ХХК

Мэргжлийн хяналтын ерөнхий газрын Байгаль орчны хяналтын улсын ахлах байцаагч С.Нямжав

У.Бадамсүрэн

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

Масс тиви ХХК

Оюуны өмчийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

5

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Г.Сэржхорол

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

7

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Д.Хоролгарав

Нийслэлийн Боловсролын газрын Сонгон шалгаруулалтын комиссын дарга

Ц.Одмаа

 

8

Пүрэв /10:30/ Танхим - 2

Дельта голд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

9

Пүрэв /10:30/ Танхим - 2

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Батсүрэн /Д.Халиуна, Ц.Мөнхзул/

 

10

Пүрэв /10:30/ Танхим - 4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

11

Пүрэв /10:30/ Танхим - 1

П.Давааням

Баянгол дүүргийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

У.Бадамсүрэн

 

12

Пүрэв /10:45/ Танхим - 1

Ти Энд Пи ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Чанцалням /М.Батзориг, Г.Мөнхтулга/

 

13

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Эф Пи Эм Эм ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч Ц.Энхнаран, Б.Батмөнх

Ц.Одмаа

 

14

Пүрэв /11:30/ Танхим - 5

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Дадизи юиан ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

16

Пүрэв /11:30/ Танхим - 4

Ш.Цэндсүрэн

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

17

Пүрэв /11:30/ Танхим - 1

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

18

Пүрэв /12:00/ Танхим - 4

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

Ц.Одмаа

 

19

Пүрэв /13:30/ Танхим - 4

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

20

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

Б.Галсандорж

Баянгол дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

21

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

22

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв хяналтын газрын Татварын улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

А.Сарангэрэл

 

23

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

24

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Евро од Финанс

Оюуны өмчийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

25

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Ханбэлчир ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

26

Пүрэв /14:30/ Танхим - 5

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

27

Пүрэв /14:30/ Танхим - 1

Чинхуа мак нарийн сухайт ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хянатын газрын Татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн улсын байцаагч Т.Баасан, Ж.Янжмаа

У.Бадамсүрэн

 

28

Пүрэв /14:30/ Танхим - 4

Русбел ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Н.Дуламсүрэн

 

29

Пүрэв /15:00/ Танхим - 1

Бостонстар консалтинг ТМЗ ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

30

Пүрэв /15:30/ Танхим - 4

Металл энд вүүд ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхчимэг

Н.Дуламсүрэн

 

31

Пүрэв /16:00/ Танхим - 1

Хасбанк ХХК

Монголбанкны Хяналт шалгалтын газрын ахлах хянан шалгагч, улсын байцаагч Т.Одонтунгалаг

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 09 дүгээр сарын 27-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 4

Витафит Инвест ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

А.Сарангэрэл

 

2

Баасан /09:30/ Танхим - 4

Ч.Мөнхчулуун

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Тэнгэрлэг үсэг ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч Ч.Бүжинлхам

Н.Долгорсүрэн

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 4

М.Баасандорж

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

Баасан /10:30/ Танхим - 5

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар эмнэлэг, улсын гуравдугаар эмнэлэгинй тендерийн үнэлгээний хороо

Б.Адъяасүрэн

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 4

Энх-Өглөө ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

7

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Монголий вояж ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

8

Баасан /11:00/ Танхим - 4

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

9

Баасан

/ 11:30

Танхим -4

Оуяашиёоу ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

10

Баасан /12:00/ Танхим - 4

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

11

Баасан /13:30/ Танхим - 4

А.Батбаатар нарын

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

Н.Дуламсүрэн

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

13

Баасан /14:00/ Танхим - 1

Т.Ганболд

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

14

Баасан /15:30/ Танхим - 1

С.Дашдулам

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

15

Баасан /16:00/ Танхим - 4

Д.Саранцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.09.23 - 09.27/ /Даваа гараг/

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /11:30/ Танхим-3

Д.Энхтуяа нар

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

2

Даваа /13:30/ Танхим-3

С.Эрдэнэ

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам, Загсийн газрын хэрэг эрхлэх газар

Ц.Мөнхзул

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /08:30/ Танхим-3

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалтын хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Баянхутаг

М.Батзориг

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим-3

Дардан говь ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

3

Мягмар /09:30/ Танхим-3

Ар Асгат Уул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим-3

С.Базарваань Ундрахсайхан

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

5

Мягмар /10:30/ Танхим-3

Седарс партнерс ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

6

Мягмар /11:00/ Танхим-3

ТТН ХХК

Улаанбаатар хотын гаалийн газрын Гаалийн улсын байцаагч Л.Соёл-Эрдэнэ

Н.Дуламсүрэн

 

7

Мягмар /11:20/ Танхим-3

Х.Оюунчулуун

Нийслэлийн нийгмийн даатгалын газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

8

Мягмар /11:30/ Танхим-3

Хөдөлмөрийн үндэсний сан ТББ

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

9

Мягмар /12:00/ Танхим-3

Хера проперийз ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Н.Дуламсүрэн

 

10

Мягмар /13:30/ Танхим-3

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

Мягмар /14:00/ Танхим-3

Б.Нарангэрэл

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

12

Мягмар /14:30/ Танхим-3

Х.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга бөгөөд улаанбаатар хотын захирагч

Н.Долгорсүрэн

 

13

Мягмар /15:00/ Танхим-3

ЕКАП ХХК

Сангийн яам, Хөдөө аж ахуйн бирж ХХК

Н.Долгорсүрэн

 

14

Мягмар /15:00/ Танхим-3

Д.Доржпалам

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

15

Мягмар /15:30/ Танхим-3

Б.Ганбат

Гаалийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

           ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:30/ Танхим-3

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

2

Лхагва /10:30/ Танхим-3

Дорнод газар ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

3

Лхагва /11:00/ Танхим-3

А.Өлзиймаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

4

Лхагва /11:30/ Танхим-3

Л.Чинбат

Монгол банкны ерөнхийлөгч

М.Батзориг

 

5

Лхагва /12:00/ Танхим-3

Таванбогд трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ч.Нарантуяа

Д.Халиуна

 

6

Лхагва /12:15/ Танхим-3

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

7

Лхагва /13:30/ Танхим-3

Сора Интернэшнл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

8

Лхагва /14:00/ Танхим-3

Д.Лувсандорж

Баянгол дүүргийн Ниймийн даатгалын хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

9

Лхагва /14:30/ Танхим-3

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

А.Сарангэрэл

 

10

Лхагва /15:00/ Танхим-3

Мах-Экспорт ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн сайд

А.Сарангэрэл

 

11

Лхагва /15:00/ Танхим-3

Эко Скүүл Гарден ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:30/ Танхим-3

Шиндатонги ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Нарангэрэл, О.Мөнхчулуун

Д.Халиуна

 

2

Пүрэв /11:00/ Танхим-3

Ай Би Эс Австри Жи Эм Би Эйч ХХК

Сангийн яам

Н.Дуламсүрэн

 

3

Пүрэв /11:30/ Танхим-3

Иргэдийн эрх ашгийг хамгаалах холбоо ТББ

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

4

Пүрэв /12:00/ Танхим-3

Б.Батбаяр

Татварын ерөнхий газрын дарга, Ниийслэлийн Татварын газрын дарга, Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Маргаан таслах зөвлөл

Д.Халиуна

 

5

Пүрэв /13:30/ Танхим-3

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

6

Пүрэв /13:30/ Танхим-3

Д.Сонинчулуун

Онцгой байдлын ерөнхий газрын дарга

Д.Халиуна

 

7

Пүрэв /14:00/ Танхим-3

С.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

8

Пүрэв /14:30/ Танхим-3

С.Лхагва

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

9

Пүрэв /15:00/ Танхим-3

Ч.Амангельд

Гаалийн ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

10

Пүрэв /15:30/ Танхим-3

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

11

Пүрэв /16:00/ Танхим-3

Таван богд финанс ББСБ

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Д.Соёлмаа

Ц.Батсүрэн

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан  /10:00/ Танхим-3

Батсээр ХХК

Сангийн яам нар

Ц.Батсүрэн

 

2

Баасан /11:30/ Танхим-3

IBS Austria GmbH

Барилга, хот байгуулалтын яам

У.Бадамсүрэн

 

3

Баасан /12:00/ Танхим-3

Мандах-2 СӨХ

Нийслэлийн орон сууцны хувьчлах товчоо

Д.Халиуна

 

4

Баасан /13:30/ Танхим-3

Майнд симбол ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтэс

Д.Халиуна

 

5

Баасан /14:00/ Танхим-3

ДДБМ ХХК

Улаанбаатар хот дахь гаалийн газрын улсын байцаагч Д.Хулан

Д.Халиуна