Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.09.30 - 10.04/

2019-09-27   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 0
9 дүгээр сарын 30 -ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

9/30/2019 9:30

Танхим - 5

Ультрасоник ХХК

Онцгой байдын газрын Гал түймэртэй тэмцэх хэлтсийн Гал түймрийн улсын хяналтын байцаагч ахлах дэслэгч Б.Цэрэнсодном

А.Сарангэрэл

 

2

9/30/2019 9:30

Танхим - 4

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

9/30/2019 10:00

Танхим - 2

Синчи Ойл ХХК

ШӨХТГ-н улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

М.Батзориг

 

4

9/30/2019 10:00

Танхим - 1

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

9/30/2019 10:00

Танхим - 2

Жеммүүн ХХК

Татварын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

6

9/30/2019 10:00

Танхим - 4

Алтан тариа ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч

А.Насандэлгэр

 

7

9/30/2019 10:00

Танхим - 4

Интерсеарч ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

8

9/30/2019 10:30

Танхим - 4

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

Ц.Одмаа

 

9

9/30/2019 11:00

Танхим - 4

Домогт угсаа ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга Хан-Уул дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба Нийслэлийн засаг дарга Барилга хот байгуулалтын яам

Ц.Одмаа

 

10

9/30/2019 11:00

Танхим - 1

Финком ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцааагч Б.Тунгалагтуул, Ж.Нямдорж

Б.Адъяасүрэн

 

11

9/30/2019 11:00

Танхим - 4

С.Дорждагва

Зам тээвэр хөгжлийн яамны төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

12

9/30/2019 11:30

Танхим - 2

Монгол Кино нэгтгэл

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

М.Батзориг

 

13

9/30/2019 11:30

Танхим - 5

Б.Нарандулам

Баянгол дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс, Баянгол дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтсийн тэтгэврийн байцаагч Д.Сэлэнгэ

Д.Оюумаа

 

14

9/30/2019 13:28

Танхим - 2

УНК ХХК

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

У.Бадамсүрэн

 

15

9/30/2019 13:30

Танхим - 1

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

16

9/30/2019 13:30

Танхим - 4

Ц.Нарангэрэл нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

17

9/30/2019 13:30

Танхим - 4

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

18

9/30/2019 13:30

Танхим - 5

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

19

9/30/2019 13:30

Танхим - 4

Я.Нансалмаа

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Ц.Одмаа

 

17

9/30/2019 14:00

Танхим - 1

М-Си-Эс-Кока-Кола ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч С.Лхам

Б.Адъяасүрэн

 

18

9/30/2019 14:00

Танхим - 2

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Халиуна

Д.Чанцалням

 

19

9/30/2019 14:00

Танхим - 2

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

20

9/30/2019 14:30

Танхим - 2

О.Батбаяр

Чингэлтэй дүүргийн 9-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Д.Чанцалням

 

21

9/30/2019 14:30

Танхим - 4

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

22

9/30/2019 14:30

Танхим - 5

Д.Батжав

Ашигт малтмал, газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

23

9/30/2019 15:00

Танхим - 2

Стандарт хүнс ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

Д.Оюумаа

 

24

9/30/2019 15:30

Танхим - 2

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

25

9/30/2019 15:30

Танхим - 5

М.Хувьзаяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 01-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/1/2019 9:00

Танхим - 4

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

2

10/1/2019 9:00

Танхим - 4

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

3

10/1/2019 9:30

Танхим - 1

А.Өнөржаргал

Эрүүл Мэндийн яамын Төрийн нарийн бичгийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Б.Адъяасүрэн

 

4

10/1/2019 10:00

Танхим - 2

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

5

10/1/2019 10:00

Танхим - 5

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

6

10/1/2019 10:00

Танхим - 4

Моннидер ХХК

Сүхбаатар дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн улсын байцаагч Д.Өлзийбаяр

А.Насандэлгэр

 

7

10/1/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Туяа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

8

10/1/2019 10:00

Танхим - 2

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

9

10/1/2019 11:00

Танхим - 2

Хос фрэндс констракшн ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Г.Сүрэнтамжид, М.Алтанцэцэг

Г.Мөнхтулга

 

10

10/1/2019 11:00

Танхим - 4

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

11

10/1/2019 11:00

Танхим - 4

Ө.Рэнцэнпэлжид

Монголын Хуульчдын Холбоо

Ц.Мөнхзул

 

12

10/1/2019 11:00

Танхим - 1

Б.Батдэлгэр

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

13

10/1/2019 11:30

Танхим - 4

Моннидер ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Насандэлгэр

 

14

10/1/2019 11:30

Танхим - 2

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

15

10/1/2019 12:00

Танхим - 2

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

16

10/1/2019 13:30

Танхим - 2

А.Эрдэнэцогт

Монгол улсын Их Сургуулийн түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

17

10/1/2019 13:30

Танхим - 5

МВС групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

18

10/1/2019 13:30

Танхим - 4

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

19

10/1/2019 14:00

Танхим - 5

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

20

10/1/2019 14:00

Танхим - 2

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

21

10/1/2019 14:00

Танхим - 2

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын дарга

Д.Халиуна

Д.Чанцалням

 

22

10/1/2019 15:00

Танхим - 2

Монголий Вояж ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

23

10/1/2019 15:00

Танхим - 2

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

Г.Мөнхтулга

 

24

10/1/2019 15:00

Танхим - 2

Дельта-Энержи ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

25

10/1/2019 16:00

Танхим - 2

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалтын хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Баянхутаг

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 02 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/2/2019

 9:00

Танхим - 2

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

2

10/2/2019

9:00

Танхим - 5

Зорчигч тээврийн нэгдэл ОНӨААТҮГ

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Б.Сундуй, Д.Хатанбаатар

Н.Долгорсүрэн

 

3

10/2/2019

 9:00

Танхим - 4

Т.Жамбаажамц

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

4

10/2/2019

9:00

Танхим - 2

Өмнийн говийн хар алт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

5

10/2/2019 9:00

Танхим - 4

Таванбогд трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ч.Нарантуяа

Д.Халиуна

 

6

10/2/2019 10:00

Танхим - 2

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

7

10/2/2019 10:00

Танхим - 2

П.Давхарбаяр

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

М.Батзориг

 

8

10/2/2019 10:00

Танхим - 4

Эх голомтын элч ХХК

Эрчим Хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

9

10/2/2019 10:00

Танхим - 1

Ц.Дорж

Онцгой байдлын ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

10/2/2019 10:30

Танхим - 5

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

11

10/2/2019 11:00

Танхим - 4

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

12

10/2/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Галцог

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

У.Бадамсүрэн

 

13

10/2/2019 11:00

Танхим - 1

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

14

10/2/2019 11:00

Танхим - 2

Т.Ганболд

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

15

10/02/2019 11:00

Танхим - 4

Адуун чулуу ХХК Монголын алт ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчдийн төлөө газрын байцаагч нар

Ц.Одмаа

 

16

10/2/2019 11:30

Танхим - 4

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

17

10/2/2019 11:30

Танхим - 4

Шиндатонги ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Нарангэрэл, О.Мөнхчулуун

Д.Халиуна

 

18

10/2/2019 12:00

Танхим - 4

М.Нямжав прокурор

Байцаагч А.Мөнхцэцэг

Ц.Одмаа

 

19

10/2/2019 13:30

Танхим - 4

Дабль гоулд ХХК

Сангийн яам

Ц.Одмаа

 

20

10/2/2019 13:30

Танхим - 4

Ж.Болормаа

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухааны сайд

Ц.Мөнхзул

 

21

10/2/2019 13:30

Танхим - 5

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

22

10/2/2019 13:30

Танхим - 5

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

23

10/2/2019 14:00

Танхим - 5

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

24

10/2/2019 14:00

Танхим - 2

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

25

10/2/2019 14:00

Танхим - 1

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

26

10/2/2019 14:00

Танхим - 2

Ачит Ихт ХХК

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын улсын байцаагч Ө.Батбаатар

Д.Чанцалням

 

27

10/2/2019 14:00

Танхим - 4

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

28

10/2/2019 14:30

Танхим - 2

Ундрага хайрхан ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Эрдэнэхалиун, Г.Цэнд-Аюуш

У.Бадамсүрэн

 

29

10/2/2019 15:00

Танхим - 4

Намдолдэнчэнлин хийд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

30

10/2/2019 15:00

Танхим - 1

Р.Пүрэвээ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

31

10/2/2019 15:00

Танхим - 4

Тридум э-Секюрити ХХК

Монгол улсын сангийн яам, Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

32

10/2/2019 15:00

Танхим - 2

Батсээр ХХК

Сангийн яам нар

Ц.Батсүрэн

 

33

10/2/2019 15:30

Танхим - 2

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

М.Батзориг

 

34

10/2/2019 16:00

Танхим - 5

З.Үүрцайх

Хөдөлмөр, халамж, үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 03ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/3/2019 9:00

Танхим - 2

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

2

10/3/2019 9:00

Танхим - 5

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Батсүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

3

10/3/2019 9:30

Танхим - 4

Мастер Тайм ХХК

Сүхбаатар дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Хөдөлмөр хамгааллын улсын байцаагч Г.Ариунтамир

А.Насандэлгэр

 

4

10/3/2019 9:30

Танхим - 4

Хаан банк

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Мөнхзул

 

5

10/3/2019 10:00

Танхим - 5

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

7

10/3/2019 10:00

Танхим - 4

Өдрийн сонин ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Д.Халиуна

 

8

10/3/2019 10:30

Танхим - 2

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Чанцалням

 

9

10/3/2019 11:00

Танхим - 4

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

 

10

10/3/2019 11:00

Танхим - 5

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Батсүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

11

10/3/2019 11:00

Танхим - 1

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

12

10/3/2019 11:30

Танхим - 4

Н.Өлзийбаяр

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар/ Дэд бүтцийн хяналтын газар

А.Насандэлгэр

 

13

10/3/2019 11:30

Танхим - 2

Монгол ураниум ресурс ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга, Улсын ерөнхий байцаагч

Д.Чанцалням

 

14

10/3/2019 13:30

Танхим - 5

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

15

10/3/2019 13:30

Танхим - 4

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын Цөмын болон цацраг аюулгүй байдлын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Цэнд-Аюуш

А.Насандэлгэр

 

16

10/3/2019 14:00

Танхим - 1

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

17

10/3/2019 14:00

Танхим - 5

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

18

10/3/2019 14:00

Танхим - 2

Ө.Энхтөр

Хууль Зүй, Дотоод хэргийн сайд

У.Бадамсүрэн

 

19

10/3/2019 14:00

Танхим - 2

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

А.Насандэлгэр

О.Оюунгэрэл

 

20

10/3/2019 14:30

Танхим - 4

Б.Батбаяр

Татварын ерөнхий газрын дарга, Ниийслэлийн Татварын газрын дарга, Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Маргаан таслах зөвлөл

Д.Халиуна

 

21

10/3/2019 15:00

Танхим - 5

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

22

10/3/2019 15:00

Танхим - 1

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

23

10/3/2019 15:00

Танхим - 4

Буурал сутай ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын улсын байцаагч нар

Ц.Одмаа

 

24

10/3/2019 16:30

Танхим - 2

Манго капитал ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 04-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/4/2019 10:00

Танхим - 4

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

2

10/4/2019 10:00

Танхим - 5

Мөнгөнгануу ХХК

Сангийн яам

А.Сарангэрэл

 

3

10/4/2019 10:00

Танхим - 4

О.Түмэн-Өлзий нар

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын байцаагч Я.Болд нар

Ц.Батсүрэн

 

4

10/4/2019 10:30

Танхим - 1

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

10/4/2019 10:30

Танхим - 4

Д.Сонинчулуун

Онцгой байдлын ерөнхий газрын дарга

Д.Халиуна

 

6

10/4/2019 11:00

Танхим - 5

Баян хишиг хараа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Сонгон шалгаруулалтын Комисс

Н.Долгорсүрэн

 

7

10/4/2019 13:30

Танхим - 4

Иргэдийн эрх ашгийг хамгаалах холбоо ТББ

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

8

10/4/2019 13:30

Танхим - 1

Чулуун-Эрдэнэс ХХК

Засгийн газар, Ашигт малтмал Газрын тосны газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

10/4/2019 14:00

Танхим - 5

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Н.Долгорсүрэн

 

10

10/4/2019 14:30

Танхим - 5

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

11

10/4/2019 15:00

Танхим - 5

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.0
9.30 - 2019.10.04 /

2019.09.30-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

9/30/2019 9:30

Танхим - 3

Чингис хаан ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

9/30/2019 10:00

Танхим - 3

Ч.Норьсүрэн

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

3

9/30/2019 10:30

Танхим - 3

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

4

9/30/2019 11:30

Танхим - 3

Онги голынхон хөдөлгөөн ТББ

Монгол улсын Засгийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

5

9/30/2019 13:30

Танхим - 3

ТЖХ ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Э.Нарантуяа, Л.Энхтуяа

А.Насандэлгэр

 

6

9/30/2019 14:00

Танхим - 3

Изинис эйрвэйз ХХК

Зам, тээврийн хөгжлийн яам

А.Насандэлгэр

 

7

9/30/2019 15:30

Танхим - 3

Д.Энхтуяа нар

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

2019.10.01-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/1/2019 11:00

Танхим - 3

Эск инженеринг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Чанцалням

 

2

10/1/2019 13:30

Танхим - 3

Н.Отгонцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

3

10/1/2019 13:30

Танхим - 3

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ, Сүхбаатар хэрэглэгчдэд үйлчлэх төв ТӨХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч Б.Найрамдал

Д.Оюумаа

 

4

10/1/2019 13:45

Танхим - 3

Эрдэм денвер оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Д.Оюумаа

 

5

10/1/2019 14:00

Танхим - 3

С.Сэр-Од

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

6

10/1/2019 14:30

Танхим - 3

Түмэн наст СӨХ

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Оюумаа

 

2019.10.02-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/2/2019 9:30

Танхим - 3

Л.Чинбат

Монгол банкны ерөнхийлөгч

М.Батзориг

 

2

10/2/2019 9:30

Танхим - 3

Мөнх ногоон амьдрал нийгэмлэг ТББ

Хан-Уул дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Мөнхзул

 

3

10/2/2019 11:30

Танхим - 3

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Экспорт, импорт, Хилийн хорио цээрийн хяналтын хэлтсийн хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч Л.Долгормаа

Д.Чанцалням

 

4

10/2/2019 11:30

Танхим - 3

Марданресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

5

10/2/2019 14:00

Танхим - 3

Түшиг даймонд ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

 

2019.10.03-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/3/2019 13:30

Танхим - 3

Б.Бүжмаа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

2

10/3/2019 14:00

Танхим - 3

Глоб кредит ХЗХ –ны хохирол барагдуулах хамтын бат нийгэмлэг ТББ

Баянгол дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Чанцалням

 

3

10/3/2019 14:30

Танхим - 3

Шинэ суурьшил эрүүл аюулгүйн орчин ТББ

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Д.Чанцалням

 

 

2019.10.04-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/4/2019 10:00

Танхим - 3

Мах-Экспорт ХХК

Зам тээврийн хөгжлийн сайд

А.Сарангэрэл

 

2

10/4/2019 15:30

Танхим - 3

Мах-Экспорт ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн сайд

А.Сарангэрэл