Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.10.14 - 10.18/

2019-10-14   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 14 -ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/14/2019 9:00

Танхим - 1

Ачит Ихт ХХК

Сангийн яамны СХЭГ-ын СХЖХ-ийн улсын байцаагч Н.Батбаатар, О.Энхжаргал, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газрын улсын байцаагч Ө.Батбаатар

Д.Чанцалням

 

2

10/14/2019 9:30

Танхим - 1

С.Эрдэнэ

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам, Загсийн газрын хэрэг эрхлэх газар

Ц.Мөнхзул

 

3

10/14/2019 10:00

Танхим - 4

Финком ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцааагч Б.Тунгалагтуул, Ж.Нямдорж

Б.Адъяасүрэн

 

4

10/14/2019 10:00

Танхим - 5

Мөнхийн баян гал ХХК

Татварын ерөнхий газрын Хяналт шалгалт, арга зүйн газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Өлзийбаяр, ХУД-ийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Энхтуяа

Г.Мөнхтулга

 

5

10/14/2019 10:00

Танхим - 5

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

6

10/14/2019 10:00

Танхим - 1

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

7

10/14/2019 10:00

Танхим - 1

ТЖХ ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Э.Нарантуяа, Л.Энхтуяа

А.Насандэлгэр

 

8

10/14/2019 10:30

Танхим - 4

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

10/14/2019 11:00

Танхим - 1

Д.Баярмаа

Нийслэлийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

10

10/14/2019 11:00

Танхим - 2

Э.Төгсбуян

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

11

10/14/2019 11:00

Танхим - 2

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

12

10/14/2019 11:00

Танхим - 4

Онги голынхон хөдөлгөөн ТББ

Монгол улсын Засгийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

13

10/14/2019 11:30

Танхим - 2

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

14

10/14/2019 12:00

Танхим - 5

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хяналтын улсын байцаагч А.Мөнхцэцэг

Ц.Одмаа

 

15

10/14/2019 13:30

Танхим - 2

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

16

10/14/2019 13:30

Танхим - 2

Ө.Рэнцэнпэлжид

Монголын Хуульчдын Холбоо

Ц.Мөнхзул

 

17

10/14/2019 14:00

Танхим - 5

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

18

10/14/2019 14:00

Танхим - 4

Ц.Энхбаяр

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

19

10/14/2019 14:00

Танхим - 5

Б.Лхагвасүрэн

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Дэд бүтцийн хяналтын хэлтсийн барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Э.Нямдорж

Ц.Одмаа

 

20

10/14/2019 15:00

Танхим - 2

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 15-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/15/2019 10:00

Танхим - 5

Шинэхэн групп ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Г.Мөнхтулга

 

2

10/15/2019 10:00

Танхим - 2

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Д.Чанцалням

 

3

10/15/2019 10:00

Танхим - 5

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

4

10/15/2019 10:00

Танхим - 4

Эск инженеринг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Чанцалням

 

5

10/15/2019 10:30

Танхим - 1

МҮХК ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

6

10/15/2019 10:30

Танхим - 2

Тридум э-Секюрити ХХК

Монгол улсын сангийн яам, Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

7

10/15/2019 11:00

Танхим - 4

Н.Отгонцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

10/15/2019 11:00

Танхим - 2

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ, Сүхбаатар хэрэглэгчдэд үйлчлэх төв ТӨХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч Б.Найрамдал

Д.Оюумаа

 

9

10/15/2019 11:30

Танхим - 2

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

10/15/2019 12:00

Танхим - 2

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Чанцалням

 

11

10/15/2019 13:30

Танхим - 4

С.Сэр-Од

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

10/15/2019 13:30

Танхим - 2

Стандарт хүнс ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

Д.Оюумаа

 

13

10/15/2019 14:00

Танхим - 5

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

14

10/15/2019 14:00

Танхим - 2

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

15

10/15/2019 14:00

Танхим - 4

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Н.Долгорсүрэн

 

16

10/15/2019 16:30

Танхим - 5

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 16 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/16/2019 9:00

Танхим - 4

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

2

10/16/2019 9:00

Танхим - 1

Л.Бор

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

3

10/16/2019 10:00

Танхим - 1

Моннидер ХХК

Сүхбаатар дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн улсын байцаагч Д.Өлзийбаяр

А.Насандэлгэр

 

4

10/16/2019 10:00

Танхим - 4

Р.Пүрэвээ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

10/16/2019 10:00

Танхим - 1

Манго капитал ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

6

10/16/2019 10:00

Танхим - 5

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

7

10/16/2019 10:30

Танхим - 2

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

8

10/16/2019 11:00

Танхим - 2

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Чанцалням

 

9

10/16/2019 11:00

Танхим - 4

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

10

10/16/2019 11:00

Танхим - 5

Пегматит майнинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

О.Оюунгэрэл

 

11

10/16/2019 11:30

Танхим - 2

Мөнх ногоон амьдрал нийгэмлэг ТББ

Хан-Уул дүүргийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

12

10/16/2019 11:30

Танхим - 1

Бух чулуу ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

13

10/16/2019 11:30

Танхим - 5

Алтан тариа ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч

А.Насандэлгэр

 

14

10/16/2019 11:40

Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

15

10/16/2019 13:30

Танхим - 2

Ж.Болормаа

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухааны сайд

Ц.Мөнхзул

 

16

10/16/2019 13:30

Танхим - 2

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

17

10/16/2019 13:30

Танхим - 4

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

18

10/16/2019 13:30

Танхим - 2

Улаанбаатар Капитал ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

19

10/16/2019 13:30

Танхим - 2

Улаанбаатар Капитал ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

20

10/16/2019 14:00

Танхим - 5

Багануур тохижилт ОНӨААТҮГ

Багануур дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын ахлах байцаагч Т.Баярчимэг, Э.Болортуяа

О.Оюунгэрэл

 

21

10/16/2019 14:00

Танхим - 4

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

22

10/16/2019 14:00

Танхим - 1

Б.Ганбат

Гаалийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

23

10/16/2019 14:30

Танхим - 2

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

24

10/16/2019 14:30

Танхим - 1

Ундрага хайрхан ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Эрдэнэхалиун, Г.Цэнд-Аюуш

У.Бадамсүрэн

 

25

10/16/2019 15:00

Танхим - 2

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

26

10/16/2019 15:30

Танхим - 1

Эх голомтын элч ХХК

Эрчим Хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

27

10/16/2019 16:00

Танхим - 4

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

28

10/16/2019 16:30

Танхим - 2

З.Үүрцайх

Хөдөлмөр, халамж, үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 17ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/17/2019 9:00

Танхим - 1

Н.Өлзийбаяр

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар/ Дэд бүтцийн хяналтын газар

А.Насандэлгэр

 

2

10/17/2019 10:00

Танхим - 4

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

10/17/2019 10:00

Танхим - 1

Дельта-Энержи ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

4

10/17/2019 10:00

Танхим - 2

Б.Бүжмаа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

5

10/17/2019 10:30

Танхим - 2

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

6

10/17/2019 10:30

Танхим - 2

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

7

10/17/2019 10:30

Танхим - 2

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

8

10/17/2019 11:30

Танхим - 1

ТЖХ ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Э.Нарантуяа, Л.Энхтуяа

А.Насандэлгэр

 

9

10/17/2019 11:30

Танхим - 4

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

10

10/17/2019 13:30

Танхим - 2

Бостонстар консалтинг ТМЗ ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

11

10/17/2019 13:30

Танхим - 2

Бумбатын гол ХХК

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

12

10/17/2019 14:00

Танхим - 1

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

13

10/17/2019 14:00

Танхим - 2

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

14

10/17/2019 14:00

Танхим - 2

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Экспорт, импорт, Хилийн хорио цээрийн хяналтын хэлтсийн хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч Л.Долгормаа

Д.Чанцалням

 

15

10/17/2019 14:30

Танхим - 1

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

16

10/17/2019 16:00

Танхим - 2

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 18-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

 

10/18/2019 9:00

Танхим - 1

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

1

10/18/2019 9:00

Танхим - 1

IBS Austria GmbH

Барилга, хот байгуулалтын яам

У.Бадамсүрэн

 

2

10/18/2019 10:00

Танхим - 5

Монголын төмөр зам ТӨХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Ц.Энхнаран

Г.Мөнхтулга

 

3

10/18/2019 10:00

Танхим - 1

Б.Галцог

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

У.Бадамсүрэн

 

4

10/18/2019 10:00

Танхим - 4

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

5

10/18/2019 10:00

Танхим - 2

М.Ганчимэг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

6

10/18/2019 11:00

Танхим - 1

Л.Баасанжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

7

10/18/2019 13:30

Танхим - 1

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

У.Бадамсүрэн

Н.Дуламсүрэн

 

8

10/18/2019 14:00

Танхим - 4

Шунхлай групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

9

10/18/2019 14:00

Танхим - 2

Мах-Экспорт ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн сайд

А.Сарангэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.
10.14 - 2019.10.18 /

2019.10.14-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/14/2019 10:00

Танхим - 3

Б.Чулуунсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

2

10/14/2019 10:30

Танхим - 3

А.Болормаа

Монгол Улсын Дээд Шүүх

О.Оюунгэрэл

 

3

10/14/2019 11:00

Танхим - 3

А.Болормаа

Монгол Улсын Дээд Шүүх

О.Оюунгэрэл

 

4

10/14/2019 11:00

Танхим - 3

СЭЭКЛ ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэдээнхүү

О.Оюунгэрэл

 

5

10/14/2019 11:30

Танхим-3

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

6

10/14/2019 13:30

Танхим - 3

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Д.Оюумаа

 

7

10/14/2019 13:30

Танхим - 3

Эрх зүйн соёл НҮТББ

Монгол улсын засгийн газар

Ц.Одмаа

 

8

10/14/2019 14:00

Танхим - 3

Эрдэм денвер оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

9

10/14/2019 13:30

Танхим - 3

Алтан засал инженеринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын улсын байцаагч Б.Ариуннгэрэл

Н.Долгорсүрэн

 

2019.10.15-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/15/2019 10:30

Танхим - 3

Жи Пи Эф ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

2

10/15/2019 11:30

Танхим - 3

Эрдэм денвер оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Д.Оюумаа

 

3

10/15/2019 13:30

Танхим - 3

Дорнод газар ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

4

10/15/2019 15:00

Танхим - 3

Хан-Уул дүүргийн 8 дугаар хорооны иргэдийн нийтийн хурал

Хан-Уул дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Г.Мөнхтулга

 

2019.10.16-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/16/2019 9:30

Танхим - 3

Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК

Монгол банкны ерөнхийлөгч Н.Баяртсайхан

О.Оюунгэрэл

 

2

10/16/2019 10:00

Танхим - 3

Мах экспорт ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Мэргэжлийн зөвлөл

О.Оюунгэрэл

 

3

10/16/2019 11:00

Танхим - 3

Г.Урангуа нарын

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

4

10/16/2019 13:30

Танхим - 3

Бат богд хайрхан тур ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

5

10/16/2019 14:00

Танхим - 3

Чингис лэнд девелопмент групп-шинэ хөгжлийн зам ХХК

Монгол улсын засгийн газар, Үндэсний хөгжлийн газар

Ц.Одмаа

 

6

10/16/2019 14:30

Танхим - 3

Д.Батбаяр

Сонгинохайрхан дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Ц.Одмаа

 

 

2019.10.17-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/17/2019 09:00

Танхим - 3

Урангуа нар

Хөдөлмөр халамж үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

2

10/17/2019 14:00

Танхим - 3

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Б.Мэндсайхан

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Н.Долгорсүрэн

 

3

10/17/2019 14:30

Танхим - 3

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Ж.Ганцэцэг

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Н.Долгорсүрэн

 

4

10/17/2019 09:00

Танхим - 3

Арвин алтан бумба ХХК

Хан-уул дүүргийн Татварын улсын байцаагч Ц.Амаржаргал, Ч.Энхтуяа

Н.Долгорсүрэн

 

 

2019.10.18-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/18/2019 9:30

Танхим - 3

Н.Жавзмаа

Монгол улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Б.Адъяасүрэн