Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.10.21-10.25/

2019-10-24   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 21-ны  Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/21/2019 9:00

Танхим - 1

Я.Нансалмаа

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Одмаа

 

2

10/21/2019 9:30

Танхим - 1

Гурван мөнх оргил ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч З.Цэрэнлхам, О.Энхтуяа

О.Оюунгэрэл

 

3

10/21/2019 9:30

Танхим - 5

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Улсын Бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

10/21/2019 10:00

Танхим - 2

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

5

10/21/2019 10:00

Танхим - 2

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

6

10/21/2019 10:00

Танхим - 1

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

7

10/21/2019 10:00

Танхим - 1

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

8

10/21/2019 10:00

Танхим - 2

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

9

10/21/2019 10:30

Танхим - 4

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

10

10/21/2019 10:30

Танхим - 4

Дадизи юиан ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

11

10/21/2019 10:30

Танхим - 1

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

12

10/21/2019 11:00

Танхим - 4

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

13

10/21/2019 11:30

Танхим - 1

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

14

10/21/2019 11:30

Танхим - 5

Майндтэч ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч Б.Мөнхтөр, Д.Отгонцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

15

10/21/2019 11:30

Танхим - 2

Росторг ХХК

Оюуны өмчийн газар

А.Насандэлгэр

 

16

10/21/2019 11:30

Танхим - 1

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

17

10/21/2019 11:30

Танхим - 1

Империал Кооператив ХХК

Оюуны өмчийн газрын Хяналтын хэлтсийн хяналтын улсын байцаагч Т.Бат-Оргил

О.Оюунгэрэл

 

18

10/21/2019 13:30

Танхим - 2

Ц.Бямба-Очир

Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хорооны дарга

Д.Оюумаа

 

19

10/21/2019 13:30

Танхим - 4

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

20

10/21/2019 13:30

Танхим - 4

Б.Алтангэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

21

10/21/2019 14:00

Танхим - 5

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

22

10/21/2019 14:00

Танхим - 1

Камдер ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын, Автозамын хяналтын улсын байцаагч В.Мягмар

У.Бадамсүрэн

 

23

10/21/2019 14:00

Танхим - 2

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

24

10/21/2019 14:00

Танхим - 1

Л.Батболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

25

10/21/2019 14:30

Танхим - 2

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

26

10/21/2019 15:00

Танхим - 1

Адуунчулуун ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Ариунжаргал, Д.Мөнхсолонго

Ц.Одмаа

 

27

10/21/2019 15:00

Танхим - 5

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

28

10/21/2019 15:30

Танхим - 2

А.Батбаатар нарын

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

Н.Дуламсүрэн

 

29

10/21/2019 16:00

Танхим - 2

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч Ч.Цолмон

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 22-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/22/2019 9:00

Танхим - 2

Ц.Идэрмөнх нарын

Ерөнхий сайд

У.Бадамсүрэн

 

2

10/22/2019 9:00

Танхим - 4

Койот Трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ө.Авдулмулек, А.Түмэнжаргал

А.Сарангэрэл

 

3

10/22/2019 9:00

Танхим - 5

А.Энхзаяа

Төрийн албаны зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

4

10/22/2019 10:00

Танхим - 1

Синчи Ойл ХХК

ШӨХТГ-н улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

М.Батзориг

 

5

10/22/2019 10:00

Танхим - 2

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

6

10/22/2019 10:00

Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Экспорт, импорт, Хилийн хорио цээрийн хяналтын хэлтсийн хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч Л.Долгормаа

Д.Чанцалням

 

7

10/22/2019 10:30

Танхим - 1

Монголын алтан аялал ХХК

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Г.Мөнхтулга

 

8

10/22/2019 10:35

Танхим - 2

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

9

10/22/2019 11:00

Танхим - 2

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Батсүрэн

 

10

10/22/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

11

10/22/2019 11:00

Танхим - 5

Р.Мандах-Оргил

Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар

Б.Адъяасүрэн

 

12

10/22/2019 11:30

Танхим - 1

Дардан говь ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

13

10/22/2019 13:30

Танхим - 1

Алтанбарга ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-очир

О.Оюунгэрэл

 

14

10/22/2019 13:30

Танхим - 2

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

 

15

10/22/2019 13:30

Танхим - 1

Ар Асгат Уул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

16

10/22/2019 14:00

Танхим - 5

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

17

10/22/2019 14:00

Танхим - 2

П.Давааням

Баянгол дүүргийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

У.Бадамсүрэн

 

18

10/22/2019 14:00

Танхим - 5

УУ СОД ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

Н.Долгорсүрэн

 

19

10/22/2019 14:00

Танхим - 2

Д.Доржпалам

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

20

10/22/2019 15:00

Танхим - 5

Таван богд финанс ББСБ

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Д.Соёлмаа

Ц.Батсүрэн

 

21

10/22/2019 15:30

Танхим - 2

Армондэ ХХК

Нийслэлийн Мэргэлжлийн хяналтын газар

У.Бадамсүрэн

 

22

10/22/2019 16:00

Танхим - 2

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 23 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/23/2019 9:30

2Танхим - 1

А.Болормаа

Монгол Улсын Дээд Шүүх

О.Оюунгэрэл

 

2

10/23/2019 9:30

Танхим - 2

Б.Батбаяр

Татварын ерөнхий газрын дарга, Ниийслэлийн Татварын газрын дарга, Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Маргаан таслах зөвлөл

Д.Халиуна

 

3

10/23/2019 10:00

Танхим - 1

Д.Энхдэлгэр

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

4

10/23/2019 10:00

Танхим - 4

Ази фарма ХХК

Гэмтэл согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Д.Оюумаа

 

5

10/23/2019 10:00

Танхим - 4

Мөнх ногоон амьдрал нийгэмлэг ТББ

Хан-Уул дүүргийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

6

10/23/2019 10:00

Танхим - 5

Б.Болортуул

Монгол Улсын Ерөнхий аудиторын орлогч

Н.Долгорсүрэн

 

7

10/23/2019 10:00

Танхим - 4

А.Өлзиймаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

8

10/23/2019 10:00

Танхим - 1

Өмнийн говийн хар алт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

9

10/23/2019 10:00

Танхим - 3

П.Болормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

10

10/23/2019 11:00

Танхим - 1

Б.Чулуунсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

11

10/23/2019 11:00

Танхим - 2

Ц.Цогбадрах

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

12

10/23/2019 11:00

Танхим - 1

Хан-Уул дүүргийн 8 дугаар хорооны иргэдийн нийтийн хурал

Хан-Уул дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Г.Мөнхтулга

 

13

10/23/2019 13:30

Танхим - 1

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

10/23/2019 13:30

Танхим - 2

Иргэдийн эрх ашгийг хамгаалах холбоо ТББ

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

15

10/23/2019 13:30

Танхим - 4

Сора Интернэшнл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

16

10/23/2019 14:00

Танхим - 1

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

17

10/23/2019 14:00

Танхим - 2

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

18

10/23/2019 14:00

Танхим - 5

Тэнгэрлэг үсэг ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч Ч.Бүжинлхам

Н.Долгорсүрэн

 

19

10/23/2019 14:00

Танхим - 1

Н.Отгонцэцэг

Хот байгуулалт, Хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

20

10/23/2019 14:00

Танхим - 1

Эн Би Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ

О.Оюунгэрэл

 

21

10/23/2019 14:30

Танхим - 5

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

Б.Адъяасүрэн

Энхбаатар

22

10/23/2019 15:00

Танхим - 2

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

23

10/23/2019 15:00

Танхим - 1

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

24

10/23/2019 15:30

Танхим - 4

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

А.Сарангэрэл

 

25

10/23/2019 15:30

Танхим - 1

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

26

10/23/2019 16:00

Танхим - 1

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

27

10/23/2019 16:00

Танхим - 2

Б.Ганбат

Гаалийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 24ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/24/2019 8:00

Танхим - 2

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

2

10/24/2019 9:00

Танхим - 4

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

3

10/24/2019 9:00

Танхим - 2

Хөдөлмөрийн үндэсний сан ТББ

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

4

10/24/2019 9:30

Танхим - 2

Х.Сонинцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

5

10/24/2019 9:30

Танхим - 4

С.Эрдэнэ

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам, Загсийн газрын хэрэг эрхлэх газар

Ц.Мөнхзул

 

6

10/24/2019 10:00

Танхим - 4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

7

10/24/2019 10:00

Танхим - 5

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

8

10/24/2019 10:00

Танхим - 2

Түшиг даймонд ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

9

10/24/2019 11:00

Танхим - 5

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

10/24/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Бүжмаа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

11

10/24/2019 11:00

Танхим - 1

Б.Лхагвасүрэн

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Дэд бүтцийн хяналтын хэлтсийн барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Э.Нямдорж

Ц.Одмаа

 

12

10/24/2019 11:30

Танхим - 2

Чингис хаан ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газар

Н.Дуламсүрэн

 

13

10/24/2019 11:30

Танхим - 1

Багануур тохижилт ОНӨААТҮГ

Багануур дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын ахлах байцаагч Т.Баярчимэг, Э.Болортуяа

О.Оюунгэрэл

 

14

10/24/2019 11:30

Танхим - 2

С.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

15

10/24/2019 11:30

Танхим - 5

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар эмнэлэг, улсын гуравдугаар эмнэлэгинй тендерийн үнэлгээний хороо

Б.Адъяасүрэн

 

16

10/24/2019 13:30

Танхим - 2

Таванбогд трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ч.Нарантуяа

Д.Халиуна

 

17

10/24/2019 13:30

Танхим - 1

Д.Батбаяр

Сонгинохайрхан дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Ц.Одмаа

 

18

10/24/2019 13:30

Танхим - 1

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

19

10/24/2019 14:00

Танхим - 4

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв хяналтын газрын Татварын улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

А.Сарангэрэл

 

20

10/24/2019 14:00

Танхим - 1

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

21

10/24/2019 14:00

Танхим - 2

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

22

10/24/2019 14:00

Танхим - 5

С.Лхагва

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

23

10/24/2019 14:00

Танхим - 2

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

24

10/24/2019 14:30

Танхим - 2

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

25

10/24/2019 15:00

Танхим - 1

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

26

10/24/2019 15:00

Танхим - 5

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 25-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/25/2019 10:00

Танхим - 2

Шиндатонги ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Нарангэрэл, О.Мөнхчулуун

Д.Халиуна

 

2

10/25/2019 10:00

Танхим - 2

С.Наранцогт

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

3

10/25/2019 10:00

Танхим - 1

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

4

10/25/2019 10:00

Танхим - 4

М.Хувьзаяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

5

10/25/2019 10:00

Танхим - 2

Б.Лувсанжамц нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

6

10/25/2019 10:00

Танхим - 5

Даблью Эс Жи Эл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Ц.Батсүрэн

 

7

10/25/2019 11:00

Танхим - 1

Марданресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

8

10/25/2019 11:00

Танхим - 5

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

10/25/2019 11:30

Танхим - 2

Д.Хоролдамба

Засгийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

10

10/25/2019 12:00

Танхим - 2

Ч.Амангельд

Гаалийн ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

11

10/25/2019 13:30

Танхим - 2

Оуяашиёоу ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

12

10/25/2019 14:00

Танхим - 5

Империал метал групп ХХК

Засгийн газар, Хүнс, Хөдөө аж ахуйн, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Аймаг дундын отрын бэлчээр ашиглах захиргаа

Ц.Батсүрэн

 

13

10/25/2019 14:00

Танхим - 1

СЭЭКЛ ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэдээнхүү

О.Оюунгэрэл

 

14

10/25/2019 14:00

Танхим - 4

Мөнгөнгануу ХХК

Сангийн яам

А.Сарангэрэл

 

15

10/25/2019 14:30

Танхим - 2

Хера проперийз ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Н.Дуламсүрэн

 

16

10/25/2019 15:00

Танхим - 5

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

17

10/25/2019 15:00

Танхим - 1

Монголын алтан аялал ХХК

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Г.Мөнхтулга

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.
10.21 - 2019.10.25 /

2019.10.21-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/21/2019 9:30

Танхим - 3

Эрх зүйн соёл НҮТББ

Монгол улсын засгийн газар

Ц.Одмаа

 

2

10/21/2019 10:00

Танхим - 3

Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК

Монгол банкны ерөнхийлөгч Н.Баяртсайхан

О.Оюунгэрэл

 

3

10/21/2019 10:00

Танхим - 3

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль орчин, алялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

4

10/21/2019 10:30

Танхим - 3

Хос болор ХХК

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Ц.Батсүрэн

 

5

10/21/2019 13:30

Танхим - 3

Н.Жавзмаа

Монгол улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Б.Адъяасүрэн

 

6

10/21/2019 14:00

Танхим - 3

Б.Дариймаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Батсүрэн

 

7

10/21/2019 14:30

Танхим - 3

Д.Мөнхчиг

Зэвсэгт хүчний хуурай замын цэргийн командлагч Б.Амгаланбаатар

Ц.Батсүрэн

 

8

10/21/2019 15:00

Танхим - 3

Коол-Адвентурс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

2019.10.22-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/22/2019 9:00

Танхим - 3

Г.Адъяасүрэн

Төрийн албаны зөвлөл

Н.Долгорсүрэн

 

2

10/22/2019 10:00

Танхим - 3

Д.Дашзэвэг

Авилгатай тэмцэх газар

Г.Мөнхтулга

 

3

10/22/2019 11:00

Танхим - 3

С.Саранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба

О.Оюунгэрэл

 

4

10/22/2019 11:30

Танхим - 3

Н.Дорждэрэм

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд,Монгол -Германы хамтарсан ашигт малтмал технологийн их сургуулийн удирдах зөвлөл

О.Оюунгэрэл

 

52019.10.23-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/23/2019 9:00

Танхим - 1

Техник форум ХХК

Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

М.Батзориг

 

2

10/23/2019 11:30

Танхим - 3

Монгол ойл шэйл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

3

10/23/2019 13:30

Танхим - 3

Д.Батцэцэг

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын хяналт шалгалтын газрын улсын байцааг Л.Нарантуяа

Б.Адъяасүрэн

 

4

10/23/2019 13:30

Танхим - 3

Очоо ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

5

10/23/2019 14:00

Танхим - 3

Ө.Мөнх-Итгэлт нарын

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам, Богдхан-Уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа

А.Насандэлгэр

 

6

10/23/2019 14:30

Танхим - 3

Эрэл ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

7

10/23/2019 15:00

Танхим - 3

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газар

Баянзүрх дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Н.Энхбаяр

А.Насандэлгэр

 

 

2019.10.24-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/24/2019 10:00

Танхим - 3

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

2

10/24/2019 10:30

Танхим - 3

Чингис лэнд девелопмент групп-шинэ хөгжлийн зам ХХК

Монгол улсын засгийн газар, Үндэсний хөгжлийн газар

Ц.Одмаа

 

 

2019.10.25-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/25/2019 11:30

Танхим - 3

Эрдэм денвер оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Д.Оюумаа