Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.10.28-2019.11.02/

2019-10-28   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 28-ны  Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/28/2019 9:00

Танхим - 2

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

А.Насандэлгэр

Г.Мөнтулга

 

2

10/28/2019 9:30

Танхим - 1

Онги голынхон хөдөлгөөн ТББ

Монгол улсын Засгийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

10/28/2019 9:30

Танхим - 5

Тридум э-Секюрити ХХК

Монгол улсын сангийн яам, Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

4

10/28/2019 10:00

Танхим - 4

Элма Хужирт ХХК

Мэргжлийн хяналтын ерөнхий газрын Байгаль орчны хяналтын улсын ахлах байцаагч С.Нямжав

У.Бадамсүрэн

 

5

10/28/2019 10:00

Танхим - 2

Н.Чинбат нарын

Сангийн яам

Г.Мөнхтулга

 

6

10/28/2019 10:00

Танхим - 4

Улаанбаатар сүлжээ ХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх улсын орлого хяналтын газрын хянан шалгах хэлтсийн улсын байцаагч С.Энхзул

У.Бадамсүрэн

 

7

10/28/2019 10:30

Танхим - 5

Э.Төгсбуян

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

8

10/28/2019 10:30

Танхим - 1

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

9

10/28/2019 10:30

Танхим - 4

IBS Austria GmbH

Барилга, хот байгуулалтын яам

У.Бадамсүрэн

 

10

10/28/2019 11:00

Танхим - 4

Алтан засал инженеринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Ариунгэрэл, Ц.Амаржаргал

Н.Долгорсүрэн

 

11

10/28/2019 11:00

Танхим - 4

Ш.Цэндсүрэн

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

12

10/28/2019 11:00

Танхим - 5

Монгол телевиз ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Мөнхзул

 

13

10/28/2019 11:00

Танхим - 2

Тайкүүн трейд ХХК

Улаанбаатар хотын ерөнхий менежер бөгөөд Захирагчийн ажлын албаны дарга

Г.Мөнхтулга

 

14

10/28/2019 11:30

Танхим - 1

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

15

10/28/2019 11:30

Танхим - 5

Техник форум ХХК

Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

М.Батзориг

 

16

10/28/2019 13:30

Танхим - 4

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

Н.Дуламсүрэн

Д.Халиуна

 

17

10/28/2019 13:30

Танхим - 5

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул

Д.Халиуна

Д.Чанцалням

 

18

10/28/2019 13:30

Танхим - 5

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

19

10/28/2019 13:30

Танхим - 2

ЭНТО ХХК

Оюуны өмчийн Газрын Хяналтын хэлтсийн Хяналтын улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаяр

О.Оюунгэрэл

 

20

10/28/2019 13:30

Танхим - 1

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

21

10/28/2019 13:30

Танхим - 4

Эрдэм Денвер Оюун Ухаан ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

22

10/28/2019 14:00

Танхим - 2

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

23

10/28/2019 14:00

Танхим - 5

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

24

10/28/2019 14:30

Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

25

10/28/2019 14:30

Танхим - 4

Босстон Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

26

10/28/2019 16:00

Танхим - 4

Адамас Майнинг ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газар

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 29-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/29/2019 9:00

Танхим - 4

Хан Алтайн Тоосго ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

2

10/29/2019 9:00

Танхим - 5

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

3

10/29/2019 10:00

Танхим - 2

Шинэхэн групп ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Г.Мөнхтулга

 

4

10/29/2019 10:00

Танхим - 4

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

5

10/29/2019 10:00

Танхим - 5

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

6

10/29/2019 10:00

Танхим - 2

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

7

10/29/2019 10:00

Танхим - 5

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

8

10/29/2019 10:00

Танхим - 1

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

9

10/29/2019 10:00

Танхим - 5

Эск инженеринг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Чанцалням

 

10

10/29/2019 10:30

Танхим - 4

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

10/29/2019 10:58

Танхим - 1

Империал метал групп ХХК

Засгийн газар, Хүнс, Хөдөө аж ахуйн, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Аймаг дундын отрын бэлчээр ашиглах захиргаа

Ц.Батсүрэн

 

12

10/29/2019 11:00

Танхим - 2

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

13

10/29/2019 11:00

Танхим - 4

Н.Отгонтуяа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

У.Бадамсүрэн

 

14

10/29/2019 11:00

Танхим - 1

Н.Отгонцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

10/29/2019 11:00

Танхим - 5

Дорнод газар ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

16

10/29/2019 11:30

Танхим - 5

Анаг сархиа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

17

10/29/2019 13:30

Танхим - 4

С.Сэр-Од

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

18

10/29/2019 14:00

Танхим - 2

Гурван мөнх оргил ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч З.Цэрэнлхам, О.Энхтуяа

О.Оюунгэрэл

 

19

10/29/2019 14:00

Танхим - 5

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Чанцалням

 

20

10/29/2019 14:00

Танхим - 4

Г.Болортуяа Хандсүрэн нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

21

10/29/2019 14:00

Танхим - 1

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Н.Долгорсүрэн

 

22

10/29/2019 14:30

Танхим - 1

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

23

10/29/2019 15:00

Танхим - 4

Өргөө майнинг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

24

10/29/2019 16:00

Танхим - 4

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 30 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/30/2019 9:00

Танхим - 4

Би Эм Би Зэт ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

2

10/30/2019 9:30

Танхим - 1

Финком ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцааагч Б.Тунгалагтуул, Ж.Нямдорж

Б.Адъяасүрэн

 

3

10/30/2019 9:30

Танхим - 5

Л.Бор

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

4

10/30/2019 10:00

Танхим - 2

Б.Чулуунсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

10/30/2019 10:00

Танхим - 2

Б.Буяндэлгэр

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

6

10/30/2019 10:00

Танхим - 4

Ундрага хайрхан ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Эрдэнэхалиун, Г.Цэнд-Аюуш

У.Бадамсүрэн

 

7

10/30/2019 10:00

Танхим - 4

Б.Нарангэрэл

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

8

10/30/2019 10:00

Танхим - 5

Ө.Батжаргал

Нийслэлийн эрүүл мэндийн газар

Д.Чанцалням

 

9

10/30/2019 10:30

Танхим - 4

Жэй Эм Эс Си ХХК

Татварын ерөнхий газрын Маргаан таслах зөвлөл

М.Батзориг

 

10

10/30/2019 10:30

Танхим - 1

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

11

10/30/2019 10:30

Танхим - 5

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

12

10/30/2019 11:30

Танхим - 1

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

13

10/30/2019 11:30

Танхим - 4

Бух чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

14

10/30/2019 11:30

Танхим - 4

Д.Доржпалам

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

15

10/30/2019 11:30

Танхим - 5

Хаан банк

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Мөнхзул

 

16

10/30/2019 12:00

Танхим - 5

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

17

10/30/2019 13:30

Танхим - 4

Росторг ХХК

Оюуны өмчийн газар

А.Насандэлгэр

 

18

10/30/2019 13:30

Танхим - 5

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

19

10/30/2019 13:30

Танхим - 1

Р.Пүрэвээ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

20

10/30/2019 13:30

Танхим - 5

Дельта голд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

21

10/30/2019 14:00

Танхим - 5

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

22

10/30/2019 14:00

Танхим - 5

З.Үүрцайх

Хөдөлмөр, халамж, үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

23

10/30/2019 15:00

Танхим - 5

Анхай-Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

24

10/30/2019 16:00

Танхим - 5

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

25

10/30/2019 16:00

Танхим - 4

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
10 дугаар сарын 31ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

10/31/2019 9:00

Танхим - 5

Дадизи юиан ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

2

10/31/2019 9:00

Танхим - 5

Г.Урангуа нарын

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

3

10/31/2019 9:30

Танхим - 2

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

4

10/31/2019 9:30

Танхим - 1

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

10/31/2019 10:00

Танхим - 1

Арвин алтан бумба ХХК

Хан-уул дүүргийн Татварын улсын байцаагч Ц.Амаржаргал, Ч.Энхтуяа

Н.Долгорсүрэн

 

6

10/31/2019 10:00

Танхим - 4

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

7

10/31/2019 10:00

Танхим - 4

Дельта-Энержи ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

8

10/31/2019 10:00

Танхим - 5

Өү энд Би Эн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

9

10/31/2019 10:30

Танхим - 4

С.Базарваань Ундрахсайхан

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

10

10/31/2019 11:00

Танхим - 5

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

11

10/31/2019 11:00

Танхим - 1

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

10/31/2019 11:30

Танхим - 4

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

13

10/31/2019 11:30

Танхим - 4

Р.Одонтунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Нийслэлийн орон сууц хувьчлах товчоо

Н.Дуламсүрэн

 

14

10/31/2019 11:30

Танхим - 2

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

15

10/31/2019 13:30

Танхим - 4

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

16

10/31/2019 13:30

Танхим - 5

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

17

10/31/2019 13:30

Танхим - 2

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

18

10/31/2019 13:30

Танхим - 1

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

19

10/31/2019 13:30

Танхим - 2

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

20

10/31/2019 14:00

Танхим - 4

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

21

10/31/2019 14:00

Танхим - 5

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

22

10/31/2019 14:00

Танхим - 1

Б.Дариймаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Батсүрэн

 

23

10/31/2019 14:30

Танхим - 1

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч нар

Б.Адъяасүрэн

 

24

10/31/2019 15:00

Танхим - 2

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

25

10/31/2019 15:00

Танхим - 4

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

26

10/31/2019 16:00

Танхим - 4

М.Мөнх-Эрдэнэ

Налайх дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 01-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/1/2019 9:30

Танхим - 4

Ц.Бахархал

Хан-Уул дүүргийн 3 дугаар хорооны Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

2

11/1/2019 10:00

Танхим - 4

Б.Галцог

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

У.Бадамсүрэн

 

3

11/1/2019 10:00

Танхим - 5

М.Ганчимэг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

4

11/1/2019 11:30

Танхим - 4

Алтанбилэг ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

5

11/1/2019 13:30

Танхим - 4

Ц.Бахархал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

6

11/1/2019 14:00

Танхим - 5

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

7

11/1/2019 14:00

Танхим - 4

С.Наранцогт

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.
10.28 - 2019.11.01/

2019.10.28-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/28/2019 10:00

Танхим - 3

Хоум плаза ХХК

Хан-Уул дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Дашдулам

Ц.Одмаа

 

2

10/28/2019 10:00

Танхим - 3

Л.Жаргал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга Ж.Гантулга

Д.Чанцалням

 

3

10/28/2019 10:29

Танхим - 3

Эрдэм Денвер Оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

4

10/28/2019 10:30

Танхим - 3

Инвест капитал ББСБ

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Д.Халиуна

 

5

10/28/2019 11:00

Танхим - 3

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

6

10/28/2019 11:05

Танхим - 3

Л.Гүндэгмаа нар

Нийслэлийн засаг дарга, Нийслэлийн засаг даргын тамгын газар

Ц.Одмаа

 

7

10/28/2019 11:29

Танхим - 3

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

8

10/28/2019 11:30

Танхим - 3

Ө.Мөнх-Итгэлт нарын

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам, Богдхан-Уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа

А.Насандэлгэр

 

9

10/28/2019 16:00

Танхим - 3

Д.Мөнхцэцэг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

2019.10.29-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/29/2019 9:30

Танхим - 3

Эй Ай Эм Эм ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

2

10/29/2019 10:00

Танхим - 3

Инишлпойнт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

3

10/29/2019 10:30

Танхим - 3

china energy engineering group

эрчим хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

4

10/29/2019 11:00

Танхим - 3

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газар

Баянзүрх дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Н.Энхбаяр

А.Насандэлгэр

 

5

10/29/2019 14:00

Танхим - 3

Д.Мөнх-Эрдэнэ

Гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар Монгол улсын ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Г.Мөнхтулга

 

6

10/29/2019 14:30

Танхим - 3

Ш.Чингэрэл

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газрын харьъяа Орон сууц хувьчлах товчоо

Г.Мөнхтулга

 

7

10/29/2019 15:00

Танхим - 3

Баттрейд Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Г.Мөнхтулга

 

8

10/29/2019 16:00

Танхим - 3

П.Баяртогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

52019.10.30-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/30/2019 10:00

Танхим - 3

Юнивишн ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

М.Батзориг

 

2

10/30/2019 11:00

Танхим - 3

М.Отгонцэцэг

Гадаадын иргэн, харьяатын газр

М.Батзориг

 

3

10/30/2019 11:30

Танхим - 3

Хьюндай моторс монгол ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

4

10/30/2019 12:00

Танхим - 3

Б.Сэргэлэн

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

М.Батзориг

 

5

10/30/2019 13:30

Танхим - 3

Улсын их дэлгүүр ХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ц.Энхжаргал

Г.Мөнхтулга

 

6

10/30/2019 14:00

Танхим - 3

Пегасус ложистик групп ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч А.Түмэнжаргал, О.Батдорж нар

М.Батзориг

 

7

10/30/2019 14:30

Танхим - 3

Хос болор ХХК

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Ц.Батсүрэн

 

8

10/30/2019 14:30

Танхим - 3

Ц.Оюунбат нарын

Татварын ерөнхий газар

М.Батзориг

 

9

10/30/2019 15:00

Танхим - 3

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

М.Батзориг

 

 

2019.10.31-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

10/31/2019 11:00

Танхим - 3

Их Баялаг майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтсийн дарга Д.Дашзэвэг

Ц.Мөнхзул

 

2

10/31/2019 13:30

Танхим - 3

Х.Оюунчулуун

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Газрын алба

Н.Дуламсүрэн

 

3

10/31/2019 14:00

Танхим - 3

Б.Буманмөнх

Нийслэлийн Нийгмийн даатгалын газар

Н.Дуламсүрэн

 

 

2019.11.01-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/1/2019 14:00

Танхим - 3

Эко Скүүл Гарден ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг