Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.11.04-2019.11.08/

2019-11-05   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 04-ны  Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/4/2019 9:30

Танхим - 5

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

А.Насандэлгэр

Н.Дуламсүрэн

Баярсайхан

2

11/4/2019 9:30

Танхим - 5

Камдер ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын, Автозамын хяналтын улсын байцаагч В.Мягмар

У.Бадамсүрэн

 

3

11/4/2019 9:30

Танхим - 2

Майндтэч ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч Б.Мөнхтөр, Д.Отгонцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

4

11/4/2019 9:30

Танхим - 1

Мах-Экспорт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба, Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар

Ц.Мөнхзул

 

5

11/4/2019 9:30

Танхим - 4

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

6

11/4/2019 10:00

Танхим - 2

Хан-уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллалын хяналтын улсын байцаагч Э.Дашмаа

Н.Долгорсүрэн

 

7

11/4/2019 10:00

Танхим - 2

Хан-уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллалын хяналтын улсын байцаагч Э.Дашмаа

Н.Долгорсүрэн

 

8

11/4/2019 10:00

Танхим - 4

Дардан говь ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

9

11/4/2019 10:00

Танхим - 1

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

10

11/4/2019 10:30

Танхим - 5

Адамас Майнинг ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газар

У.Бадамсүрэн

 

11

11/4/2019 11:00

Танхим - 1

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

12

11/4/2019 11:00

Танхим - 2

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

13

11/4/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

11/4/2019 11:30

Танхим - 1

Д.Туяа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

15

11/4/2019 11:30

Танхим - 4

Ар Асгат Уул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

16

11/4/2019 11:30

Танхим - 2

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Улсын Бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

17

11/4/2019 13:30

Танхим - 1

Ц.Бямба-Очир

Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хорооны дарга

Д.Оюумаа

Ц.Мөнхзул

Д.Чанцалням

 

18

11/4/2019 13:30

Танхим - 4

Синчи Ойл ХХК

ШӨХТГ-н улсын байцаагч П.Номин-Эрдэнэ

М.Батзориг

 

19

11/4/2019 13:30

Танхим - 1

Дорнод газар ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

20

11/4/2019 14:00

Танхим - 1

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

21

11/4/2019 14:00

Танхим - 5

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

22

11/4/2019 14:00

Танхим - 4

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

23

11/4/2019 14:01

Танхим - 2

Д.Мөнхчиг

Зэвсэгт хүчний хуурай замын цэргийн командлагч Б.Амгаланбаатар

Ц.Батсүрэн

 

24

11/4/2019 14:05

Танхим - 3

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

25

11/4/2019 15:00

Танхим - 4

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

26

11/4/2019 15:00

Танхим - 2

Д.Уранчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

27

11/4/2019 16:30

Танхим - 4

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энхманлай, Б.Наранцэцэг

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 05-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/5/2019 9:30

Танхим - 5

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

11/5/2019 10:00

Танхим - 4

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

3

11/5/2019 10:00

Танхим - 5

П.Давааням

Баянгол дүүргийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

У.Бадамсүрэн

 

4

11/5/2019 10:00

Танхим - 1

Сора Интернэшнл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

5

11/5/2019 10:00

Танхим - 1

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

6

11/5/2019 10:00

Танхим - 1

Буянт цагаан бодь ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

7

11/5/2019 10:30

Танхим - 4

Тийсс Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын улсын байцаагч Д.Батжаргал, Ц.Базарсүрэн, Ц.Нансалмаа

М.Батзориг

 

8

11/5/2019 10:30

Танхим - 5

Б.Батбаяр

Татварын ерөнхий газрын дарга, Ниийслэлийн Татварын газрын дарга, Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Маргаан таслах зөвлөл

Д.Халиуна

 

9

11/5/2019 11:00

Танхим - 2

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

11/5/2019 11:00

Танхим - 4

Марданресурс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

11

11/5/2019 11:00

Танхим - 1

Монголын урлагийн ажилтны холбоо ТББ

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Д.Оюумаа

 

12

11/5/2019 11:30

Танхим - 5

Өмнийн говийн хар алт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

13

11/5/2019 11:30

Танхим - 1

Эск инженеринг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Чанцалням

 

14

11/5/2019 13:30

Танхим - 5

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

15

11/5/2019 14:00

Танхим - 4

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

16

11/5/2019 14:00

Танхим - 2

С.Лхагва

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

17

11/5/2019 14:30

Танхим - 5

Очоо ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 06 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/6/2019 9:00

Танхим - 1

Хьюндай моторс монгол ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

2

11/6/2019 9:30

Танхим - 1

Тридум э-Секюрити ХХК

Монгол улсын сангийн яам, Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

11/6/2019 9:30

Танхим - 5

Ц.Бахархал

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

4

11/6/2019 9:30

Танхим - 5

Хөдөлмөрийн үндэсний сан ТББ

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

11/6/2019 10:00

Танхим - 2

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

6

11/6/2019 10:00

Танхим - 4

А.Болормаа

Монгол Улсын Дээд Шүүх

О.Оюунгэрэл

 

7

11/6/2019 10:00

Танхим - 1

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Д.Оюумаа

 

8

11/6/2019 10:00

Танхим - 5

Ц.Цогбадрах

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

9

11/6/2019 10:00

Танхим - 5

Б.Лувсанжамц нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

10

11/6/2019 10:00

Танхим - 4

Б.Мөнхгэрэл

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

11

11/6/2019 10:30

Танхим - 1

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Чанцалням

 

12

11/6/2019 10:30

Танхим - 5

Монгол ойл шэйл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

13

11/6/2019 10:30

Танхим - 3

Хоум плаза ХХК

Хан-Уул дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Дашдулам

Ц.Одмаа

 

14

11/6/2019 10:35

Танхим - 1

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

15

11/6/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Чогсом

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

16

11/6/2019 11:00

Танхим - 1

Дельта голд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

17

11/6/2019 11:30

Танхим - 1

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

18

11/6/2019 11:30

Танхим - 5

Эрэл ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

19

11/6/2019 11:30

Танхим - 1

П.Болормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

20

11/6/2019 12:00

Танхим - 4

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

21

11/6/2019 13:30

Танхим - 5

Иргэдийн эрх ашгийг хамгаалах холбоо ТББ

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

22

11/6/2019 13:30

Танхим - 1

"Скифсак" ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Д.Оюумаа

 

23

11/6/2019 14:00

Танхим - 5

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

24

11/6/2019 14:00

Танхим - 1

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

А.Сарангэрэл

 

25

11/6/2019 14:00

Танхим - 4

Хан-Уул дүүргийн 8 дугаар хорооны иргэдийн нийтийн хурал

Хан-Уул дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Г.Мөнхтулга

 

26

11/6/2019 14:29

Танхим - 3

Эрдэм Денвер Оюун ухаан ХХК

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

27

11/6/2019 14:30

Танхим - 2

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 07ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/7/2019 9:00

Танхим - 1

Б.Болдмаа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

2

11/7/2019 9:00

Танхим - 5

А.Батбаатар нарын

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

Н.Дуламсүрэн

 

3

11/7/2019 9:30

Танхим - 5

А.Отгончимэг

Монголын Хуульчдын Холбоо

У.Бадамсүрэн

 

4

11/7/2019 10:00

Танхим - 1

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

5

11/7/2019 10:00

Танхим - 4

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

6

11/7/2019 10:00

Танхим - 5

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

7

11/7/2019 10:30

Танхим - 1

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

8

11/7/2019 10:30

Танхим - 5

Түшиг даймонд ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

9

11/7/2019 11:30

Танхим - 5

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

10

11/7/2019 11:30

Танхим - 4

СЭЭКЛ ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэдээнхүү

О.Оюунгэрэл

 

11

11/7/2019 11:30

Танхим - 5

С.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

12

11/7/2019 11:30

Танхим - 5

М.Мөнх-Эрдэнэ

Налайх дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

13

11/7/2019 13:30

Танхим - 4

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

14

11/7/2019 13:30

Танхим - 1

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

15

11/7/2019 13:30

Танхим - 5

Таванбогд трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ч.Нарантуяа

Д.Халиуна

 

16

11/7/2019 14:00

Танхим - 1

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв хяналтын газрын Татварын улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

А.Сарангэрэл

 

17

11/7/2019 14:00

Танхим - 5

Эй Ай Эм Эм ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

18

11/7/2019 14:30

Танхим - 5

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

19

11/7/2019 14:30

Танхим - 4

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

20

11/7/2019 15:30

Танхим - 5

Чингис хаан ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газар

Н.Дуламсүрэн

 

21

11/7/2019 15:30

Танхим - 4

А.Өлзиймаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 08-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/8/2019 9:00

Танхим - 5

Ундрага хайрхан ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Эрдэнэхалиун, Г.Цэнд-Аюуш

У.Бадамсүрэн

 

2

11/8/2019 10:00

Танхим - 5

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

11/8/2019 10:00

Танхим - 5

Оуяашиёоу ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

4

11/8/2019 11:00

Танхим - 1

М.Хувьзаяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

5

11/8/2019 11:30

Танхим - 4

Юнивишн ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

М.Батзориг

 

6

11/6/2019 12:00

Танхим - 5

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

У.Бадамсүрэн

 

7

11/8/2019 13:30

Танхим - 5

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

8

11/8/2019 13:30

Танхим - 4

Пегасус ложистик групп ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч А.Түмэнжаргал, О.Батдорж нар

М.Батзориг

 

9

11/8/2019 13:30

Танхим - 5

Хера проперийз ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Н.Дуламсүрэн

 

10

11/8/2019 14:00

Танхим - 5

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газар

Баянзүрх дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Н.Энхбаяр

А.Насандэлгэр

 

11

11/8/2019 14:00

Танхим - 2

Даблью Эс Жи Эл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Ц.Батсүрэн

 

12

11/8/2019 15:30

Танхим - 4

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.
11.04 - 2019.11.08/

2019.11.04-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/4/2019 10:30

Танхим - 3

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

2

11/4/2019 11:00

Танхим - 3

Талын салаа тур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

3

11/4/2019 13:30

Танхим - 3

Би Си хеалт ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Баттуул

О.Оюунгэрэл

 

4

11/4/2019 13:50

Танхим - 3

Эс Си Эм ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба

О.Оюунгэрэл

 

5

11/4/2019 14:00

Танхим - 3

Жэй эм ойл ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ц.Хоролсүрэн, М.Баттуул

О.Оюунгэрэл

 

6

11/4/2019 14:20

Танхим - 3

Тахько ХК

Чингэлтэй дүүргиийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цолмон, П.Пүрэвдорж

О.Оюунгэрэл

 

7

11/4/2019 15:00

Танхим - 3

Бон интернэшнл ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

8

11/4/2019 16:30

Танхим - 3

Санчир-Ундрах ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

У.Бадамсүрэн

 

2019.11.05-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/5/2019 10:00

Танхим - 3

Э.Номинзул

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга Б.Баасандорж

А.Насандэлгэр

 

2

11/5/2019 10:30

Танхим - 3

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

3

11/5/2019 11:00

Танхим - 3

Хишиг арвин индустриал ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХК

А.Насандэлгэр

 

4

11/5/2019 11:30

Танхим - 3

Изинис эйрвэйз ХХК

Зам, тээврийн хөгжлийн яам

А.Насандэлгэр

 

5

11/5/2019 14:00

Танхим - 3

Ц.Намсрайжав

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

Д.Чанцалням

 

2019.11.06-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/6/2019 10:30

Танхим - 3

Номин холдинг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

 

11/6/2019 10:00

Танхим - 3

Жи эн ти эл ХХК

Уул уурхай хүнд үйлвэрийн яамны эрдэс баялагин мэргэжлийн зөвлөл

М.Батзориг

 

 

11/6/2019 14:30

Танхим - 3

Х.Даваадорж

Гадаад  харилцааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

М.Батзориг

 

 

11/6/2019 15:00

Танхим - 3

Үйзэн бүрхээр ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг