Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.11.11-2019.11.15/

2019-11-12   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 11-ны  Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/11/2019 9:00

Танхим - 2

Л.Жаргал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга Ж.Гантулга

Д.Чанцалням

 

2

11/11/2019 9:30

Танхим - 5

Онги голынхон хөдөлгөөн ТББ

Монгол улсын Засгийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

11/11/2019 9:30

Танхим - 5

Л.Гүндэгмаа нар

Нийслэлийн засаг дарга, Нийслэлийн засаг даргын тамгын газар

Ц.Одмаа

 

4

11/11/2019 9:30

Танхим - 5

Н.Энхцогт

Сангийн сайд Ч.Хүрэлбаатар

Ц.Одмаа

 

5

11/11/2019 10:00

Танхим - 1

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

6

11/11/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Баярмаа

Нийслэлийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

7

11/11/2019 10:00

Танхим - 2

Э.Төгсбуян

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

8

11/11/2019 10:00

Танхим - 5

С.Түвшинтөгс

Монголын Хуульчдын холбооны ерөнхийлөгч

О.Оюунгэрэл

 

9

11/11/2019 10:00

Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

10

11/11/2019 10:00

Танхим - 5

Коол-Адвентурс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

11

11/11/2019 10:00

Танхим - 1

Улаанбаатар сүлжээ ХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх улсын орлого хяналтын газрын хянан шалгах хэлтсийн улсын байцаагч С.Энхзул

У.Бадамсүрэн

 

12

11/11/2019 10:30

Танхим - 4

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

13

11/11/2019 10:30

Танхим - 5

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

11/11/2019 10:30

Танхим - 1

Техник форум ХХК

Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

М.Батзориг

 

15

11/11/2019 11:00

Танхим - 1

Б.Элбэгзаяа

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

16

11/11/2019 11:00

Танхим - 4

С.Сэр-Од

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

17

11/11/2019 11:00

Танхим - 2

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

18

11/11/2019 11:00

Танхим - 5

Тайкүүн трейд ХХК

Улаанбаатар хотын ерөнхий менежер бөгөөд Захирагчийн ажлын албаны дарга

Г.Мөнхтулга

 

19

11/11/2019 11:00

Танхим - 4

Эрдэм Денвер Оюун Ухаан ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

20

11/11/2019 11:30

Танхим - 1

china energy engineering group

эрчим хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

21

11/11/2019 12:00

Танхим - 5

Ханбэлчир ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

22

11/11/2019 13:30

Танхим - 1

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Халиуна

 

23

11/11/2019 13:30

Танхим - 2

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

24

11/11/2019 13:30

Танхим - 4

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

25

11/11/2019 13:30

Танхим - 5

Чингис лэнд девелопмент групп-шинэ хөгжлийн зам ХХК

Монгол улсын засгийн газар, Үндэсний хөгжлийн газар

Ц.Одмаа

 

26

11/11/2019 14:00

Танхим - 5

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

27

11/11/2019 14:00

Танхим - 2

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

28

11/11/2019 14:00

Танхим - 2

Монгол телевиз ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Мөнхзул

 

29

11/11/2019 14:30

Танхим - 5

Финком ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцааагч Б.Тунгалагтуул, Ж.Нямдорж

Б.Адъяасүрэн

 

30

11/11/2019 15:00

Танхим - 5

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

31

11/11/2019 15:00

Танхим - 4

Империал метал групп ХХК

Засгийн газар, Хүнс, Хөдөө аж ахуйн, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Аймаг дундын отрын бэлчээр ашиглах захиргаа

Ц.Батсүрэн

 

32

11/11/2019 15:00

Танхим - 1

Б.Нарангэрэл

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

33

11/11/2019 16:00

Танхим - 1

Хан Алтайн Тоосго ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

34

11/11/2019 16:00

Танхим - 4

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Н.Долгорсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 12-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/12/2019 9:30

Танхим - 1

Кредит Монгол

Санхүүгийн зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

2

11/12/2019 10:00

Танхим - 1

Өргөө майнинг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

11/12/2019 10:00

Танхим - 4

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

11/12/2019 10:00

Танхим - 2

З.Үүрцайх

Хөдөлмөр, халамж, үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

5

11/12/2019 10:00

Танхим - 2

Анаг сархиа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

6

11/12/2019 10:00

Танхим - 5

Баттрейд Си ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэндээхүү

Г.Мөнхтулга

 

7

11/12/2019 10:30

Танхим - 1

Ар Асгат Уул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

8

11/12/2019 11:00

Танхим - 5

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

9

11/12/2019 11:00

Танхим - 1

Г.Болортуяа Хандсүрэн нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

10

11/12/2019 11:00

Танхим - 1

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

11

11/12/2019 11:30

Танхим - 1

Магнай Трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-н Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, П.Отгонсүрэн

Д.Халиуна

 

12

11/12/2019 11:30

Танхим - 5

Дардан говь ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

13

11/12/2019 11:30

Танхим - 2

Дадизи юиан ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

14

11/12/2019 11:30

Танхим - 4

Р.Пүрэвээ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

11/12/2019 12:00

Танхим - 4

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

М.Батзориг

 

16

11/12/2019 13:30

Танхим - 1

Н.Отгонтуяа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

У.Бадамсүрэн

 

17

11/12/2019 14:00

Танхим - 2

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

18

11/12/2019 14:00

Танхим - 1

Хурай ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

19

11/12/2019 14:00

Танхим - 4

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

20

11/12/2019 14:00

Танхим - 5

Баяннэмэх интер ХХК

Нийслэлийн өмчийн ашиглалт, удирдлагын газар

Г.Мөнхтулга

 

21

11/12/2019 15:00

Танхим - 1

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

22

11/12/2019 15:00

Танхим - 4

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

23

11/12/2019 15:00

Танхим - 5

Улсын их дэлгүүр ХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ц.Энхжаргал

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 13 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/13/2019 9:00

Танхим - 1

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

2

11/13/2019 9:30

Танхим - 1

Ц.Бахархал

Хан-Уул дүүргийн 3 дугаар хорооны Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

11/13/2019 10:00

Танхим - 5

Б.Чулуунсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

4

11/13/2019 10:00

Танхим - 2

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

5

11/13/2019 10:30

Танхим - 5

Д.Оюунхүү

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

6

11/13/2019 10:30

Танхим - 4

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

7

11/13/2019 10:30

Танхим - 1

Ц.Оюунбат нарын

Татварын ерөнхий газар

М.Батзориг

 

8

11/13/2019 10:30

Танхим - 1

Таванбогд трейд ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ч.Нарантуяа

Д.Халиуна

 

9

11/13/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Балжинцэцэг

Баянзүрх дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

10

11/13/2019 11:00

Танхим - 5

Д.Дашзэвэг

Авилгатай тэмцэх газар

Г.Мөнхтулга

 

11

11/13/2019 13:30

Танхим - 4

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

12

11/13/2019 13:30

Танхим - 2

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

13

11/13/2019 13:30

Танхим - 5

Б.Сэргэлэн

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

М.Батзориг

 

14

11/13/2019 14:00

Танхим - 2

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

А.Сарангэрэл

 

15

11/13/2019 14:00

Танхим - 4

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч нар

Б.Адъяасүрэн

 

16

11/13/2019 15:00

Танхим - 2

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

17

11/13/2019 16:30

Танхим - 2

Ази фарма ХХК

Гэмтэл Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

 

Д.Оюумаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 14ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/14/2019 8:30

Танхим - 1

А.Отгончимэг

Монголын Хуульчдын Холбоо

У.Бадамсүрэн

 

2

11/14/2019 9:30

Танхим - 1

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл,шинжлэх ухааны яам

У.Бадамсүрэн

 

3

11/14/2019 9:30

Танхим - 1

С.Базарваань Ундрахсайхан

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

4

11/14/2019 9:30

Танхим - 4

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

11/14/2019 10:00

Танхим - 2

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

6

11/14/2019 10:00

Танхим - 4

Нийслэлийн Прокурорын газрын прокурор Ж.Ганцэцэг

Нийслэлийн Тээврийн газрын авто тээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Н.Долгорсүрэн

 

7

11/14/2019 10:00

Танхим - 1

Г.Базархүрэл

Эрүүл Мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Халиуна

 

8

11/14/2019 10:00

Танхим - 1

Тимусфарм ХХК

П.Н Шастины нэрэмжит 3 дугаар төв эмнэлгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

9

11/14/2019 10:00

Танхим - 5

Монгол ойл шэйл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

10

11/14/2019 11:00

Танхим - 1

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

11

11/14/2019 11:00

Танхим - 5

Эс Си Эм ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба

О.Оюунгэрэл

 

12

11/14/2019 11:30

Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Б.Мэндсайхан

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Н.Долгорсүрэн

 

13

11/14/2019 11:30

Танхим - 5

А.Өлзиймаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

14

11/14/2019 11:30

Танхим - 4

Булаг сүүж майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

11/14/2019 13:30

Танхим - 5

СЭЭКЛ ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэдээнхүү

О.Оюунгэрэл

 

16

11/14/2019 13:30

Танхим - 2

Тридум э-Секюрити ХХК

Монгол улсын сангийн яам, Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

17

11/14/2019 14:00

Танхим - 1

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

18

11/14/2019 14:00

Танхим - 2

Г.Урангуа нарын

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

19

11/14/2019 14:30

Танхим - 4

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

20

11/14/2019 15:00

Танхим - 2

Хишиг арвин индустриал ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХК

А.Насандэлгэр

 

21

11/14/2019 15:00

Танхим - 1

Санчир-Ундрах ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар, Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

 

11/14/2019 16:00

Танхим - 2

Сора интернэшнл ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам, Галба-Өөш долоодын сав газрын захиргаа

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 15-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/15/2019 10:00

Танхим - 4

С.Дорждагва

Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

11/15/2019 10:00

Танхим - 5

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

11/15/2019 10:00

Танхим - 2

Изинис эйрвэйз ХХК

Зам, тээврийн хөгжлийн яам

А.Насандэлгэр

 

4

11/15/2019 13:30

Танхим - 1

Б.Батбаяр

Татварын ерөнхий газрын дарга, Ниийслэлийн Татварын газрын дарга, Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх Маргаан таслах зөвлөл

Д.Халиуна

 

 

11/15/2019 13:30

Танхим - 1

Ц.Бахархал

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

 

11/15/2019 15:00

Танхим - 1

Алтанбилэг ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч Б.Мөнхсайхан

У.Бадамсүрэн

 

5

11/15/2019 14:00

Танхим - 1

С.Наранцогт

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.
11.11 - 2019.11.15/

2019.11.11-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/11/2019 9:00

Танхим - 3

Гэгээн талбай ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

2

11/11/2019 16:00

Танхим - 3

Э.Гэрэлбаяр

Монгол улсын Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг Оюуны өмчийн газар хяналтын хэлтэс Ч.Эрдэнэбаяр

А.Сарангэрэл

 

3

11/11/2019 16:30

Танхим - 3

Жи Пи Эф ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Д.Ганбат

А.Сарангэрэл

 

2019.11.12-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/12/2019 10:00

Танхим - 3

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч Л.Энхцэцэг

Д.Оюумаа

 

2

11/12/2019 13:30

Танхим - 3

Ирмүүний өвөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

3

11/12/2019 14:00

Танхим - 3

Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК

Монгол банкны ерөнхийлөгч Н.Баяртсайхан

О.Оюунгэрэл

 

4

11/12/2019 15:30

Танхим - 3

Баянгол дүүргийн Прокурорын газрын прокурор М.Нямжав

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Энхцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

2019.11.13-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/13/2019 10:00

Танхим - 3

Жи Эн Ти Эл ХХК

Уул уурхай хүнд үйлвэрийн яамны эрдэс баялагин мэргэжлийн зөвлөл

М.Батзориг

 

2

11/13/2019 11:30

Танхим - 3

Б.Цэдэнбал

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Одмаа

 

3

11/13/2019 12:00

Танхим - 3

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын хоёрдугаар төв эмнэлэг

Ц.Одмаа

 

4

11/13/2019 15:30

Танхим - 3

Налайх, Багахангай дүүргийн Прокурорын газар

Налайх дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч А.Оюунтүлхүүр

Б.Адъяасүрэн

 

5

11/13/2019 16:30

Танхим - 3

Хаппи Веритас ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

 

2019.11.14-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/14/2019 9:00

Танхим - 3

М.Отгонцэцэг

Гадаадын иргэн, харьяатын газр

М.Батзориг

 

2

11/14/2019 9:30

Танхим - 3

Баянзүрх дүүргийн Прокурорын газар Д.Ганчимэг

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Оюунсүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

3

11/14/2019 13:30

Танхим - 3

Интерложистик ХХК

Улаанбаатар хотын гаалын газрын улсын байцаагч Д.Хулан

Б.Адъяасүрэн

 

 

2019.11.15-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/15/2019 10:30

Танхим - 3

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн