Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.11.18-2019.11.22/

2019-11-18   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 18-ны  Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/18/2019 9:00

Танхим - 4

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

2

11/18/2019 9:00

Танхим - 5

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Улсын Бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

11/18/2019 9:30

Танхим - 2

Камдер ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын, Автозамын хяналтын улсын байцаагч В.Мягмар

У.Бадамсүрэн

 

4

11/18/2019 9:30

Танхим - 5

Л.Мөнхцэцэг

Оюуны өмчийн газар, Маргаан шийдвэрлэх комисс

Б.Адъяасүрэн

 

5

11/18/2019 9:30

Танхим - 4

Их Баялаг майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтсийн дарга Д.Дашзэвэг

Ц.Мөнхзул

 

6

11/18/2019 9:30

Танхим - 1

Шунхлай трейдинг ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчий төлөө газрын Улсын байцаагч У.Халиунаа, Д.Мөнхсоёл, Л.Амгалан

Ц.Одмаа

 

7

11/18/2019 10:00

Танхим - 2

Э.Номинзул

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга Б.Баасандорж

А.Насандэлгэр

 

8

11/18/2019 10:00

Танхим - 1

Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК

Монгол банкны ерөнхийлөгч Н.Баяртсайхан

О.Оюунгэрэл

 

9

11/18/2019 10:30

Танхим - 4

Л.Жаргал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга Ж.Гантулга

Д.Чанцалням

 

10

11/18/2019 10:30

Танхим - 4

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

11

11/18/2019 11:00

Танхим - 5

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

Б.Адъяасүрэн

Ц.Батсүрэн

 

12

11/18/2019 11:00

Танхим - 4

Л.Бор

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

13

11/18/2019 11:00

Танхим - 1

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

14

11/18/2019 11:30

Танхим - 2

Хан Алтайн Тоосго ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

15

11/18/2019 11:30

Танхим - 2

Номин холдинг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

16

11/18/2019 13:30

Танхим - 4

Б.Батдэлгэр

Боловсрол, Соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын сайд

Ц.Мөнхзул

 

17

11/18/2019 13:30

Танхим - 4

Онги голынхон хөдөлгөөн ТББ

Монгол улсын Засгийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

18

11/18/2019 13:30

Танхим - 4

Талын салаа тур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

19

11/18/2019 14:00

Танхим - 5

Алтан засал инженеринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Ариунгэрэл, Ц.Амаржаргал

Н.Долгорсүрэн

 

20

11/18/2019 14:00

Танхим - 4

Д.Туяа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

21

11/18/2019 14:00

Танхим - 1

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

22

11/18/2019 14:00

Танхим - 2

Ш.Цэндсүрэн

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

23

11/18/2019 14:00

Танхим - 2

Инишлпойнт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

24

11/18/2019 14:00

Танхим - 1

Д.Мөнх-Эрдэнэ

Гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар Монгол улсын ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Г.Мөнхтулга

 

25

11/18/2019 14:30

Танхим - 1

Би Си хеалт ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Баттуул

О.Оюунгэрэл

 

26

11/18/2019 15:00

Танхим - 4

Дархан монгол ногоон нэгдэл ТББ

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

А.Сарангэрэл

 

27

11/18/2019 15:30

Танхим - 1

Жэй эм ойл ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ц.Хоролсүрэн, М.Баттуул

О.Оюунгэрэл

 

28

11/18/2019 15:30

Танхим - 1

Ханбэлчир ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

29

11/18/2019 16:00

Танхим - 4

Ц.Бямба-Очир

Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хорооны дарга

Д.Оюумаа

Ц.Мөнхзул

Д.Чанцалням

 

30

11/18/2019 16:00

Танхим - 2

Б.Галцог

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 19-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/19/2019 9:30

Танхим - 2

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

2

11/19/2019 9:30

Танхим - 2

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

3

11/19/2019 10:00

Танхим - 2

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

4

11/19/2019 10:00

Танхим - 2

Техник форум ХХК

Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

М.Батзориг

 

5

11/19/2019 10:00

Танхим - 4

Хармони Гарден ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

6

11/19/2019 10:00

Танхим - 4

Буянт цагаан бодь ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

7

11/19/2019 10:00

Танхим - 5

Дорнод газар ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

8

11/19/2019 10:00

Танхим - 1

Тайкүүн трейд ХХК

Улаанбаатар хотын ерөнхий менежер бөгөөд Захирагчийн ажлын албаны дарга

Г.Мөнхтулга

 

9

11/19/2019 10:30

Танхим - 1

Эко Скүүл Гарден ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

10

11/19/2019 11:00

Танхим - 5

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

Ц.Батсүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

11

11/19/2019 11:30

Танхим - 2

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

12

11/19/2019 11:30

Танхим - 1

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

М.Батзориг

 

13

11/19/2019 11:30

Танхим - 5

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

14

11/19/2019 11:30

Танхим - 4

Монголын урлагийн ажилтны холбоо ТББ

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Д.Оюумаа

 

15

11/19/2019 11:40

Танхим - 5

Эск инженеринг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Чанцалням

 

16

11/19/2019 13:30

Танхим - 4

Ц.Намсрайжав

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

Д.Чанцалням

 

17

11/19/2019 14:00

Танхим - 5

С.Лхагва

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

18

11/19/2019 14:00

Танхим - 2

Очоо ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

19

11/19/2019 14:00

Танхим - 4

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

20

11/19/2019 14:00

Танхим - 1

Хьюндай моторс монгол ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Д.Чанцалням

 

21

11/19/2019 14:30

Танхим - 1

Тахько ХК

Чингэлтэй дүүргиийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цолмон, П.Пүрэвдорж

О.Оюунгэрэл

 

22

11/19/2019 14:30

Танхим - 1

Азийн ирээдүй ХХК

Байгаль, орчин, аялал жуучлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Халиуна

 

23

11/19/2019 15:00

Танхим - 1

Магнайтрейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

24

11/19/2019 15:00

Танхим - 5

Империал метал групп ХХК

Засгийн газар, Хүнс, Хөдөө аж ахуйн, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Аймаг дундын отрын бэлчээр ашиглах захиргаа

Ц.Батсүрэн

 

25

11/19/2019 16:00

Танхим - 4

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 20 -ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/20/2019 8:50

Танхим - 2

Монгол бодь сүлд ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

2

11/20/2019 9:00

Танхим - 4

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

3

11/20/2019 9:00

Танхим - 2

Б.Лувсанжамц нарын

Улсын бүртгэлийн Ерөнхий газрын хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газар

У.Бадамсүрэн

 

4

11/20/2019 9:30

Танхим - 4

Э.Мягмардорж

Оюуны өмчийн газар

Ц.Мөнхзул

 

5

11/20/2019 10:00

Танхим - 5

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

6

11/20/2019 10:00

Танхим - 5

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

11/20/2019 10:00

Танхим - 4

Ч.Дэмбэрэлсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

8

11/20/2019 10:00

Танхим - 1

А.Болормаа

Монгол Улсын Дээд Шүүх

О.Оюунгэрэл

 

9

11/20/2019 10:00

Танхим - 2

Ц.Цогбадрах

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

10

11/20/2019 10:00

Танхим - 4

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

11

11/20/2019 10:30

Танхим - 4

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

12

11/20/2019 11:00

Танхим - 5

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

13

11/20/2019 11:00

Танхим - 2

Иргэдийн эрх ашгийг хамгаалах холбоо ТББ

Нийслэлийн Хот, Төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

14

11/20/2019 11:00

Танхим - 2

Хөдөлмөрийн үндэсний сан ТББ

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

15

11/20/2019 11:00

Танхим - 1

Хоум плаза ХХК

Хан-Уул дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Дашдулам

Ц.Одмаа

 

16

11/20/2019 11:30

Танхим - 4

Баянгол дүүргийн Прокурорын газар

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч Л.Энхцэцэг

Д.Оюумаа

Д.Чанцалням

Ц.Мөнхзул

 

17

11/20/2019 13:30

Танхим - 1

Д.Оюунхүү

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

18

11/20/2019 13:30

Танхим - 2

Д.Хоролдамба

Засгийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

19

11/20/2019 13:30

Танхим - 1

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

20

11/20/2019 13:30

Танхим - 4

Дельта голд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

21

11/20/2019 13:30

Танхим - 5

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга Б.Асралт

Б.Адъяасүрэн

 

22

11/20/2019 14:00

Танхим - 2

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

23

11/20/2019 14:00

Танхим - 4

Хьюндай моторс монгол ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

24

11/20/2019 14:30

Танхим - 4

Э.Гэрэлбаяр

Монгол улсын Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг Оюуны өмчийн газар хяналтын хэлтэс Ч.Эрдэнэбаяр

А.Сарангэрэл

 

25

11/20/2019 15:00

Танхим - 5

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

26

11/20/2019 15:30

Танхим - 1

Чингис лэнд девелопмент групп-шинэ хөгжлийн зам ХХК

Монгол улсын засгийн газар, Үндэсний хөгжлийн газар

Ц.Одмаа

 

27

11/20/2019 16:00

Танхим - 4

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 21ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/21/2019 9:00

Танхим - 2

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

2

11/21/2019 9:00

Танхим - 2

Мандах-2 СӨХ

Нийслэлийн орон сууцны хувьчлах товчоо

Д.Халиуна

 

3

11/21/2019 9:30

Танхим - 5

Д.Эрдэнэбулган нарын

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Б.Адъяасүрэн

 

4

11/21/2019 9:30

Танхим - 2

Улаанбаатар сүлжээ ХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх улсын орлого хяналтын газрын хянан шалгах хэлтсийн улсын байцаагч С.Энхзул

У.Бадамсүрэн

 

5

11/21/2019 10:00

Танхим - 5

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

6

11/21/2019 10:00

Танхим - 4

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

7

11/21/2019 10:00

Танхим - 4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

8

11/21/2019 10:00

Танхим - 1

Пегасус ложистик групп ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч А.Түмэнжаргал, О.Батдорж нар

М.Батзориг

 

9

11/21/2019 10:00

Танхим - 2

Түшиг даймонд ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

10

11/21/2019 11:00

Танхим - 5

Баянгол дүүргийн Прокурорын газрын прокурор М.Нямжав

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Энхцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

11

11/21/2019 11:00

Танхим - 2

А.Отгончимэг

Монголын Хуульчдын Холбоо

У.Бадамсүрэн

 

12

11/21/2019 11:20

Танхим - 2

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

11/21/2019 11:30

Танхим - 1

Ц.Оюунбат нарын

Татварын ерөнхий газар

М.Батзориг

 

14

11/21/2019 11:30

Танхим - 2

С.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

15

11/21/2019 13:30

Танхим - 4

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

16

11/21/2019 13:30

Танхим - 1

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

17

11/21/2019 13:30

Танхим - 5

Чулуун-Эрдэнэс ХХК

Засгийн газар, Ашигт малтмал Газрын тосны газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

18

11/21/2019 13:30

Танхим - 2

Оуяашиёоу ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

19

11/21/2019 14:00

Танхим - 1

Ар Асгат Уул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

20

11/21/2019 14:00

Танхим - 4

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Чанцалням

 

21

11/21/2019 14:30

Танхим - 2

Хера проперийз ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Н.Дуламсүрэн

 

22

11/21/2019 15:00

Танхим - 2

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

23

11/21/2019 15:00

Танхим - 2

Эй Ай Эм Эм ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

24

11/21/2019 15:00

Танхим - 4

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын хоёрдугаар төв эмнэлэг

Ц.Одмаа

 

25

11/21/2019 15:30

Танхим - 1

Дардан говь ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

26

11/21/2019 15:30

Танхим - 4

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны
11 дүгээр сарын 22-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

11/22/2019 10:00

Танхим - 1

Д.Энхдэлгэр

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

2

11/22/2019 10:00

Танхим - 1

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

11/22/2019 10:00

Танхим - 5

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

4

11/22/2019 10:00

Танхим - 4

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

5

11/22/2019 10:00

Танхим - 2

china energy engineering group

эрчим хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

6

11/22/2019 10:30

Танхим - 1

Монгол ойл шэйл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

7

11/22/2019 11:00

Танхим - 5

Д.Батцэцэг

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын хяналт шалгалтын газрын улсын байцааг Л.Нарантуяа

Б.Адъяасүрэн

 

8

11/22/2019 12:00

Танхим - 1

А.Өлзиймаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

9

11/22/2019 13:30

Танхим - 4

Монгол дээд сургууль

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд

Ц.Мөнхзул

 

10

11/22/2019 13:30

Танхим - 2

Б.Буманмөнх

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Н.Дуламсүрэн

 

11

11/22/2019 13:30

Танхим - 1

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

12

11/22/2019 13:30

Танхим - 5

БМНС ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам, Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

13

11/22/2019 14:00

Танхим - 2

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

14

11/22/2019 14:00

Танхим - 5

Даблью Эс Жи Эл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Ц.Батсүрэн

 

15

11/22/2019 14:00

Танхим - 1

Улсын их дэлгүүр ХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ц.Энхжаргал

Г.Мөнхтулга

 

16

11/22/2019 14:00

Танхим - 4

П.Болормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

17

11/22/2019 16:00

Танхим - 4

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын Улсын байцаагч Б.Ганзориг

А.Сарангэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.
11.18 - 2019.11.22/

2019.11.18-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/18/2019 9:30

Танхим - 3

Үйзэн бүрхээр ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

2

11/18/2019 10:00

Танхим - 3

Жи Эн Ти Эл ХХК

Уул уурхай хүнд үйлвэрийн яамны эрдэс баялагин мэргэжлийн зөвлөл

М.Батзориг

 

3

11/18/2019 10:00

Танхим - 3

Инвест капитал ББСБ

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Д.Халиуна

 

4

11/18/2019 10:30

Танхим - 3

Д.Жамбалсүрэн

Монгол банк

Д.Халиуна

 

5

11/18/2019 12:00

Танхим - 3

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

6

11/18/2019 14:00

Танхим - 3

Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК

Монгол банкны хяналт шалгалтын газрын тусгай хяналтын албаны хянан шалгагч Б.Мандахнаран

А.Сарангэрэл

 

7

11/18/2019 15:00

Танхим - 3

М.Отгонцэцэг

Гадаадын иргэн, харьяатын газр

М.Батзориг

 

8

11/18/2019 15:30

Танхим - 3

Н.Отгонцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

 

11/18/2019 16:00

Танхим - 3

Х.Даваадорж

Гадаад харилцааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

М.Батзориг

 

2019.11.19-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/19/2019 9:30

Танхим - 3

Монголын үндэсний их сургууль

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Батсүрэн

 

2

11/19/2019 12:00

Танхим - 2

О.Лодон

Эрүүл мэндийн яам

Д.Чанцалням

 

3

11/19/2019 13:30

Танхим - 3

В.Бизьяа

Барилга хот байгуулалтын яамны улаанбаатар хотын 7, 16 , МҮОНРТ-ийн хорооололын орон сууц дэд бүтцийн төсөл-ийн зохицуулагч Ч.Доржготов

Б.Адъяасүрэн

 

4

11/19/2019 14:00

Танхим - 3

Баян-Могод ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын ахлах байцаагч Д.Золбоо

Г.Мөнхтулга

 

5

11/19/2019 14:00

Танхим - 3

Бат дөлгөөн мөрөн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

6

11/19/2019 14:30

Танхим - 3

Үлэмж агь катринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, Б.Ариунгэрэл, Ц.Цэвэлмаа

Г.Мөнхтулга

 

2019.11.20-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/20/2019 9:30

Танхим - 3

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

11/20/2019 10:30

Танхим - 3

ЕАИ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

3

11/20/2019 12:00

Танхим - 3

Д.Цэрэнлхам

Чингэлтэй дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Байгаль орчин, газар геодези зураг хяналтын улсын байцаагч Г.Цэнд-Аюуш

Ц.Одмаа

 

4

11/20/2019 14:00

Танхим - 3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

 

2019.11.21-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/21/2019 9:30

Танхим - 3

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

11/21/2019 12:00

Танхим - 3

Эхлэх-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

3

11/21/2019 14:00

Танхим - 3

Гэгээн талбай ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

4

11/21/2019 15:00

Танхим - 3

электрикком ХХК

Эрчим хүчний хөгжлийн төв, Дархан Сэлэнгийн цахилгаан түгээх сүлжээ ХК

А.Сарангэрэл

 

5

11/21/2019 15:00

Танхим - 4

Монхангай трейд ХХК

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба, Сонгинохайрхан дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Мөнхзул

 

6

11/21/2019 15:00

Танхим - 3

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

 

2019.11.22-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

11/22/2019 12:00

Танхим - 3

Т.Цэрэнбадрал

Санхүүгийн зохицуулах хорооны ажлын албаны дарга

Д.Чанцалням

 

 

11/22/2019 14:30

Танхим - 3

Хаппи Веритас ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

 

11/22/2019 15:30

Танхим - 3

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн