Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.12.02-2019.12.06/

2019-12-02   |   Админ

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2019.12.02-2019.12.06 /

2019.12.02-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/2/2019 9:00

Танхим - 1

Д.Одонтуяа

Баязүрх дүүргийн 24-р хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Д.Чанцалням

 

2

12/2/2019 9:30

Танхим - 1

Б.Батдэлгэр

Боловсрол, Соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын сайд

Ц.Мөнхзул

 

3

12/2/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Улсын Бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

12/2/2019 10:00

Танхим - 2

Империал метал групп ХХК

Засгийн газар, Хүнс, Хөдөө аж ахуйн, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Аймаг дундын отрын бэлчээр ашиглах захиргаа

Ц.Батсүрэн

 

5

12/2/2019 10:00

Танхим - 5

Э.Номинзул

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга Б.Баасандорж

А.Насандэлгэр

 

6

12/2/2019 10:00

Танхим - 4

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

7

12/2/2019 10:30

Танхим - 2

Л.Мөнхцэцэг

Оюуны өмчийн газар, Маргаан шийдвэрлэх комисс

Б.Адъяасүрэн

 

8

12/2/2019 10:30

Танхим - 1

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

9

12/2/2019 11:00

Танхим - 2

Онги голынхон хөдөлгөөн ТББ

Монгол улсын Засгийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

10

12/2/2019 11:00

Танхим - 4

Би Си хеалт ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Баттуул

О.Оюунгэрэл

 

11

12/2/2019 11:00

Танхим - 1

Ц.Намсрайжав

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

Д.Чанцалням

 

12

12/2/2019 11:30

Танхим - 5

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

А.Насандэлгэр

Н.Дуламсүрэн

 

13

12/2/2019 11:30

Танхим - 4

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

12/2/2019 13:30

Танхим - 1

Э.Мягмардорж

Оюуны өмчийн газар

Ц.Мөнхзул

 

15

12/2/2019 13:30

Танхим - 1

Талын салаа тур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

16

12/2/2019 13:30

Танхим - 1

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

17

12/2/2019 13:30

Танхим - 4

ЕАИ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

18

12/2/2019 14:00

Танхим - 5

Инишлпойнт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

19

12/2/2019 14:00

Танхим - 5

Б.Ичинхорол

Нийслэлийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

20

12/2/2019 14:00

Танхим - 1

Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК

Монгол банкны хяналт шалгалтын газрын тусгай хяналтын албаны хянан шалгагч Б.Мандахнаран

А.Сарангэрэл

 

21

12/2/2019 14:30

Танхим - 2

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

Н.Долгорсүрэн

Б.Адъяасүрэн

 

 

22

12/2/2019 14:30

Танхим - 5

Б.Галцог

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

У.Бадамсүрэн

 

23

12/2/2019 14:30

Танхим - 4

Хоум плаза ХХК

Хан-Уул дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Дашдулам

Ц.Одмаа

 

24

12/2/2019 15:00

Танхим - 4

А.Өлзиймаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

25

12/2/2019 15:30

Танхим - 4

Д.Цэрэнлхам

Чингэлтэй дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Байгаль орчин, газар геодези зураг хяналтын улсын байцаагч Г.Цэнд-Аюуш

Ц.Одмаа

 

26

12/2/2019 16:00

Танхим - 4

Д.Мөнх-Эрдэнэ

Гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар Монгол улсын ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Г.Мөнхтулга

 

27

12/2/2019 16:30

Танхим - 4

Б.Цэдэнбал

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Одмаа

 

2019.12.03-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/3/2019 9:00

Танхим - 5

Д.Одгэрэл

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

12/3/2019 9:00

Танхим - 4

Улсын их дэлгүүр ХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ц.Энхжаргал

Г.Мөнхтулга

 

3

12/3/2019 9:30

Танхим - 1

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

4

12/3/2019 10:00

Танхим - 2

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

5

12/3/2019 10:00

Танхим - 1

Т.Жамбаажамц

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

6

12/3/2019 10:00

Танхим - 4

СЭЭКЛ ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэдээнхүү

О.Оюунгэрэл

 

7

12/3/2019 10:00

Танхим - 4

БМНС ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам, Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

8

12/3/2019 10:00

Танхим - 5

Говийн чулуу ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

9

12/3/2019 10:30

Танхим - 1

Буянт цагаан бодь ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

10

12/3/2019 10:30

Танхим - 1

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

11

12/3/2019 11:00

Танхим - 2

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

Б.Адъяасүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

12

12/3/2019 11:00

Танхим - 5

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

13

12/3/2019 11:30

Танхим - 1

Хьюндай моторс монгол ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

14

12/3/2019 11:30

Танхим - 4

Х.Даваадорж

Гадаад  харилцааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

М.Батзориг

 

15

12/3/2019 11:30

Танхим - 5

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл шинжлэх ухаан спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

16

12/3/2019 13:30

Танхим - 1

О.Лодон

Эрүүл мэндийн яам

Д.Чанцалням

Ц.Мөнхзул

Д.Оюумаа

 

17

12/3/2019 13:30

Танхим - 1

Тахько ХК

Чингэлтэй дүүргиийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ц.Цолмон, П.Пүрэвдорж

О.Оюунгэрэл

 

18

12/3/2019 13:30

Танхим - 5

Хан Алтайн Тоосго ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

19

12/3/2019 13:30

Танхим - 2

Б.Батгэрэл

Гаалийн ерөнхий газрын дарга Б.Асралт

Б.Адъяасүрэн

 

20

12/3/2019 14:00

Танхим - 1

Хармони Гарден ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

21

12/3/2019 14:30

Танхим - 2

Гүн билэг гоулд ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны Газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

22

12/3/2019 14:30

Танхим - 4

Юнивишн ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Т.Мөнгөнцэцэг

М.Батзориг

 

23

12/3/2019 14:30

Танхим - 4

Монгол ойл шэйл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

24

12/3/2019 15:00

Танхим - 5

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

25

12/3/2019 15:00

Танхим - 4

Баян-Могод ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын ахлах байцаагч Д.Золбоо

Г.Мөнхтулга

 

26

12/3/2019 15:00

Танхим - 1

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

27

12/3/2019 15:00

Танхим - 5

Б.Лувсанжамц нарын

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

28

12/3/2019 16:00

Танхим - 1

Монголын урлагийн ажилтны холбоо ТББ

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Д.Оюумаа

 

29

12/3/2019 16:00

Танхим - 4

Коол-Адвентурс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

2019.12.04-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/4/2019 9:30

Танхим - 1

Хантайшир Гоулд ХХК

Ашигт малтмалын Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

Д.Чанцалням

Б.Адъяасүрэн

 

2

12/4/2019 10:00

Танхим - 1

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

3

12/4/2019 10:00

Танхим - 4

А.Болормаа

Монгол Улсын Дээд Шүүх

О.Оюунгэрэл

 

4

12/4/2019 10:00

Танхим - 4

Үлэмж агь катринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, Б.Ариунгэрэл, Ц.Цэвэлмаа

Г.Мөнхтулга

 

5

12/4/2019 10:00

Танхим - 5

Сэрүүн ой ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

12/4/2019 10:00

Танхим - 5

Нэткапитал финанс корпораци ББСБ

Санхүүгийн зохицуулах хорооны хяналт шалгалтын газрын хянан шалгагч Б.Төрсайхан

У.Бадамсүрэн

 

7

12/4/2019 11:00

Танхим - 4

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

8

12/4/2019 11:00

Танхим - 2

Баянгол дүүргийн Прокурорын газрын прокурор М.Нямжав

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Энхцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

9

12/4/2019 11:00

Танхим - 1

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

10

12/4/2019 11:30

Танхим - 5

Очоо ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

11

12/4/2019 12:00

Танхим - 4

Н.Энхцогт

Сангийн сайд Ч.Хүрэлбаатар

Ц.Одмаа

 

12

12/4/2019 13:30

Танхим - 1

Түмэн дайрга ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

13

12/4/2019 13:30

Танхим - 2

Д.Батцэцэг

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын хяналт шалгалтын газрын улсын байцааг Л.Нарантуяа

Б.Адъяасүрэн

 

14

12/4/2019 13:30

Танхим - 4

Монголын алтан аялал ХХК

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Г.Мөнхтулга

 

15

12/4/2019 13:30

Танхим - 5

Богда холдинг ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын хяналт шалгалтын хэлтсийн байцаагч Ц.Сарантуяа

М.Батзориг

 

16

12/4/2019 14:00

Танхим - 5

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

17

12/4/2019 14:00

Танхим - 4

Ханбэлчир ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

18

12/4/2019 14:00

Танхим - 5

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

19

12/4/2019 14:00

Танхим - 2

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

20

12/4/2019 14:00

Танхим - 1

Э.Гэрэлбаяр

Монгол улсын Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг Оюуны өмчийн газар хяналтын хэлтэс Ч.Эрдэнэбаяр

А.Сарангэрэл

 

21

12/4/2019 14:00

Танхим - 2

Я.Баярбат, Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

Н.Долгорсүрэн

 

22

12/4/2019 15:30

Танхим - 2

Налайх, Багахангай дүүргийн Прокурорын газар

Налайх дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч А.Оюунтүлхүүр

Б.Адъяасүрэн

 

23

12/4/2019 15:30

Танхим - 1

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

А.Сарангэрэл

 

24

12/4/2019 15:30

Танхим - 4

Интерсеарч ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

25

12/4/2019 15:30

Танхим - 4

Хан-Уул дүүргийн 8 дугаар хорооны иргэдийн нийтийн хурал

Хан-Уул дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Г.Мөнхтулга

 

2019.12.05-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/5/2019 9:00

Танхим - 5

Мандах-2 СӨХ

Нийслэлийн орон сууцны хувьчлах товчоо

Д.Халиуна

 

2

12/5/2019 10:00

Танхим - 1

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

3

12/5/2019 10:00

Танхим - 5

Ц.Цогбадрах

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

4

12/5/2019 10:00

Танхим - 1

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

5

12/5/2019 10:00

Танхим - 2

Монголын үндэсний их сургууль

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Батсүрэн

 

6

12/5/2019 10:30

Танхим - 5

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

7

12/5/2019 10:30

Танхим - 5

Ундрах хайрхан ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Эрдэнэхалиун, Г.Цэнд-Аюуш

У.Бадамсүрэн

 

8

12/5/2019 11:00

Танхим - 1

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

9

12/5/2019 11:30

Танхим - 5

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

10

12/5/2019 11:30

Танхим - 2

П.Болормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

11

12/5/2019 13:30

Танхим - 4

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

12

12/5/2019 13:30

Танхим - 2

Чулуун-Эрдэнэс ХХК

Засгийн газар, Ашигт малтмал Газрын тосны газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

13

12/5/2019 13:30

Танхим - 5

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

14

12/5/2019 13:30

Танхим - 5

С.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

15

12/5/2019 14:00

Танхим - 1

Бэрхресорсиз ХХК

Засгийн газар, Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

Д.Оюумаа

А.Сарангэрэл

 

16

12/5/2019 14:00

Танхим - 2

Д.Лувсанцэрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Б.Адъяасүрэн

 

17

12/5/2019 14:00

Танхим - 4

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

18

12/5/2019 14:00

Танхим - 1

Эхлэх-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

19

12/5/2019 14:00

Танхим - 5

Тэргүүн чансаа ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

20

12/5/2019 14:30

Танхим - 5

Майнинг консалтинг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

У.Бадамсүрэн

 

21

12/5/2019 15:00

Танхим - 5

Хера проперийз ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Н.Дуламсүрэн

 

 

22

12/5/2019 15:30

Танхим - 4

Пегасус ложистик групп ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч А.Түмэнжаргал, О.Батдорж нар

М.Батзориг

 

23

12/5/2019 15:30

Танхим - 5

Нэшнл майнинг групп ХХК

Юнайтед транс групп ХХК

У.Бадамсүрэн

 

 

2019.12.06-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/6/2019 9:00

Танхим - 5

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

2

12/6/2019 10:00

Танхим - 5

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

3

12/6/2019 10:00

Танхим - 1

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

4

12/6/2019 10:00

Танхим - 4

Б.Мөнхгэрэл

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

5

12/6/2019 10:00

Танхим - 2

Д.Сайнзаяа

Сүхбаатар дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Ц.Батсүрэн

 

6

12/6/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Чогсом

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

7

12/6/2019 11:30

Танхим - 5

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

8

12/6/2019 13:30

Танхим - 1

Уорлд Трэвел ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, Ц.Цэвэлмаа, Ч.Энхтуяа

Ц.Мөнхзул

Г.Мөнхтулга

Н.Долгорсүрэн

 

9

12/6/2019 13:30

Танхим - 4

ДЕЛЛМАРЦ ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

М.Батзориг

 

10

12/6/2019 14:00

Танхим - 4

Эс Си Эм ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба

О.Оюунгэрэл

А.Насандэлгэр

 

11

12/6/2019 14:00

Танхим - 2

Даблью Эс Жи Эл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Ц.Батсүрэн

 

12

12/6/2019 14:00

Танхим - 5

china energy engineering group

эрчим хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

13

12/6/2019 14:30

Танхим - 5

Б.Буманмөнх

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Н.Дуламсүрэн

 

 

 

 

 

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2019.12.02-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/2/2019 10:00

Танхим - 3

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

12/2/2019 10:30

Танхим - 3

Абсолют кэш энд кэрри ХХК

Хан-Уул дэх мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Мал эмнэлэгийн улсын байцаагч А. Золзаяа

Д.Халиуна

 

3

12/2/2019 11:30

Танхим - 3

С.Сайнхүү

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

4

12/2/2019 12:00

Танхим - 3

Рич голден буллс эдукэшн ХХК

Монгол Улсын Засгийн Газар

Г.Мөнхтулга

 

5

12/2/2019 15:00

Танхим - 3

Минторес ХХК

Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам

Д.Оюумаа

 

2019.12.03-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/3/2019 9:00

Танхим - 3

Голден хаммер ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга Д.Дашзэвэг

Н.Долгорсүрэн

 

2

12/3/2019 9:30

Танхим - 3

Д.Байгальмаа

Баянзүрх дүүргийн татварын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

12/3/2019 10:00

Танхим - 3

Б.Ганболд нар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

4

12/3/2019 13:30

Танхим - 3

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

5

12/3/2019 14:00

Танхим - 3

Дулааны хоёр дугаар цахилгаан станц ТӨХ,

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

М.Батзориг

 

6

12/3/2019 14:00

Танхим - 3

Н.Отгонцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

12/3/2019 14:00

Танхим - 3

Ш.Сарантуяа

Баянгол дүүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн Улсын байцааагч Б.Цэрэнчимэд

У.Бадамсүрэн

 

8

12/3/2019 15:00

Танхим - 3

Шонхор софт ХХК

Хан-Уул дүүргийн эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Мөнхсаруул

М.Батзориг

 

9

12/3/2019 16:30

Танхим - 3

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

О.Оюунгэрэл

А.Насандэлгэр

 

2019.12.04 -НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/4/2019 13:30

Танхим - 3

Ж.Отгонжаргал

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

2

12/4/2019 14:00

Танхим - 3

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

12/4/2019 14:00

Танхим - 3

Д.Мөнхтунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

 

2019.12.05-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/5/2019 10:00

Танхим - 3

П.Батхүү

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

12/5/2019 10:30

Танхим - 3

Нью Семетри ХХК

Төв аймгийн/Сэргэлэн сумын Засаг дарга/

Б.Адъяасүрэн

 

3

12/5/2019 11:00

Танхим - 3

Б.Дөлгөөн

Монголын хуульчдын холбоо, хуульчдын мэргэжлийн шалгалтын асуудал хариуцсан хороо

Б.Адъяасүрэн

 

4

12/5/2019 11:30

Танхим - 3

Универсал политехник коллеж НҮТББ

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Б.Адъяасүрэн

 

5

12/5/2019 14:30

Танхим - 3

Миний дэлгүүр ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

6

12/5/2019 15:00

Танхим - 3

Юиливейжейн ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын улсын байцаагч Л.Цогтсайхан З.Цэрэнлхам

Н.Долгорсүрэн

 

7

12/5/2019 15:30

Танхим - 3

Террасатори ХХК

Байгал орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

 

2019.12.06-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/6/2019 14:00

Танхим - 3

Т.Буяндэлгэр

Авилгатай тэмцэх газар

А.Сарангэрэл