Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2019.12.16-2019.12.20/

2019-12-17   |   Админ

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2019.12.16-2019.12.20 /

2019.12.16-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/16/2019 9:00

Танхим - 3

О.Мандахзул нар

Нийслэлийн сүхбаатар дүүрэг дэх мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Ч.Дэлгэрсайхан

Ц.Мөнхзул

 

2

12/16/2019 9:30

Танхим - 2

Ө.Мөнх-Итгэлт нарын

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам, Богдхан-Уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа

А.Насандэлгэр

 

3

12/16/2019 10:00

Танхим - 5

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Улсын Бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

12/16/2019 10:00

Танхим - 4

Ц.Намсрайжав

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

Д.Чанцалням

 

5

12/16/2019 10:00

Танхим - 1

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

6

12/16/2019 10:30

Танхим - 5

Империал метал групп ХХК

Засгийн газар, Хүнс, Хөдөө аж ахуйн, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Аймаг дундын отрын бэлчээр ашиглах захиргаа

Ц.Батсүрэн

 

7

12/16/2019 10:30

Танхим - 2

Мандах-2 СӨХ

Нийслэлийн орон сууцны хувьчлах товчоо

Д.Халиуна

 

8

12/16/2019 10:30

Танхим - 1

Хан-Уул дүүргийн 8 дугаар хорооны иргэдийн нийтийн хурал

Хан-Уул дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Г.Мөнхтулга

 

9

12/16/2019 11:00

Танхим - 4

Р.Пүрэвээ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

12/16/2019 11:00

Танхим - 1

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

11

12/16/2019 11:00

Танхим - 4

Б.Батдэлгэр

Боловсрол, Соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын сайд

Ц.Мөнхзул

 

12

12/16/2019 11:30

Танхим - 2

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

13

12/16/2019 11:30

Танхим - 5

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Н.Долгорсүрэн

 

14

12/16/2019 11:30

Танхим - 1

Шонхорсофт ХХК

Хан-Уул дүүргийн эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Мөнхсаруул

М.Батзориг

 

15

12/16/2019 12:00

Танхим - 1

Эрх зүйн соёл НҮТББ

Монгол улсын засгийн газар

Ц.Одмаа

 

16

12/16/2019 13:30

Танхим - 4

Талын салаа тур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

17

12/16/2019 13:30

Танхим - 1

Би Си хеалт ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч И.Баттуул

О.Оюунгэрэл

 

18

12/16/2019 13:30

Танхим - 2

Майнинг консалтинг ХХК

 

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

 

У.Бадамсүрэн

 

19

12/16/2019 14:00

Танхим - 4

Уорлд Трэвел ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, Ц.Цэвэлмаа, Ч.Энхтуяа

Ц.Мөнхзул

Д.Халиун

 

О.Лхагва

20

12/16/2019 14:00

Танхим - 1

ДЕЛЛМАРЦ ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

М.Батзориг

 

21

12/16/2019 14:00

Танхим - 5

Н.Отгонцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

22

12/16/2019 14:00

Танхим - 2

Э.Номинзул

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга Б.Баасандорж

А.Насандэлгэр

 

23

12/16/2019 14:00

Танхим - 4

Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК

Монгол банкны хяналт шалгалтын газрын тусгай хяналтын албаны хянан шалгагч Б.Мандахнаран

А.Сарангэрэл

 

24

12/16/2019 14:30

Танхим - 5

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

Ц.Батсүрэн

Б.Адъяасүрэн

С.Оюунчимэг

25

12/16/2019 14:30

Танхим - 1

Э.Болорчулуун

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

26

12/16/2019 14:30

Танхим - 2

Г.Батбаатар

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

У.Бадамсүрэн

 

27

12/16/2019 14:30

Танхим - 1

Коол-Адвентурс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

28

12/16/2019 15:00

Танхим - 1

Улсын их дэлгүүр ХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ц.Энхжаргал

Г.Мөнхтулга

 

29

12/16/2019 15:30

Танхим - 1

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

М.Батзориг

 

30

12/16/2019 16:00

Танхим - 2

Инишлпойнт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

31

12/16/2019 16:00

Танхим - 4

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

2019.12.17-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/17/2019 9:00

Танхим - 1

Г.Батцэцэг

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

О.Оюунгэрэл

 

2

12/17/2019 9:00

Танхим - 4

Б.Болдмаа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

12/17/2019 9:00

Танхим - 2

Зан интернэшнл ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

4

12/17/2019 9:30

Танхим - 2

Б.Ичинхорол

Нийслэлийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

5

12/17/2019 10:00

Танхим - 5

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

Д.Чанцалням

 

6

12/17/2019 10:00

Танхим - 4

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

А.Сарангэрэл

 

7

12/17/2019 10:00

Танхим - 1

СЭЭКЛ ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Цэдээнхүү

О.Оюунгэрэл

 

8

12/17/2019 10:00

Танхим - 2

Богда холдинг ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын хяналт шалгалтын хэлтсийн байцаагч Ц.Сарантуяа

М.Батзориг

 

9

12/17/2019 10:00

Танхим - 4

Минторес ХХК

Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам

Д.Оюумаа

 

10

12/17/2019 10:00

Танхим - 2

Монгол тэмүүлэлийн эцэг эх ТББ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга Т.Баясах

А.Насандэлгэр

 

11

12/17/2019 10:30

Танхим - 5

БМНС ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам, Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

12

12/17/2019 10:30

Танхим - 2

Говийн чулуу ХХК

 

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

 

У.Бадамсүрэн

 

13

12/17/2019 11:00

Танхим - 2

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

14

12/17/2019 11:00

Танхим - 2

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

15

12/17/2019 11:30

Танхим - 5

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

16

12/17/2019 11:30

Танхим - 4

Монхангай трейд ХХК

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба, Сонгинохайрхан дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Мөнхзул

 

17

12/17/2019 13:30

Танхим - 4

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

18

12/17/2019 13:30

Танхим - 2

Нэшнл майнинг групп ХХК

 

Юнайтед транс групп ХХК

 

У.Бадамсүрэн

 

19

12/17/2019 13:30

Танхим - 4

Буянт цагаан бодь ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

20

12/17/2019 13:30

Танхим - 5

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

21

12/17/2019 13:30

Танхим - 2

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

22

12/17/2019 13:30

Танхим - 1

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

23

12/17/2019 14:00

Танхим - 2

Гүн билэг орд ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

24

12/17/2019 14:00

Танхим - 2

Х.Оюунчулуун

Нийслэлийн нийгмийн даатгалын газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

25

12/17/2019 14:00

Танхим - 4

Хармони Гарден ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

26

12/17/2019 14:30

Танхим - 5

Баянгол дүүргийн Прокурорын газрын прокурор М.Нямжав

Баянгол дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуйн халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Л.Энхцэцэг

Б.Адъяасүрэн

 

27

12/17/2019 15:00

Танхим - 1

Нөхөрлөл зам хоршоо

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

О.Оюунгэрэл

 

28

12/17/2019 15:00

Танхим - 4

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

29

12/17/2019 15:30

Танхим - 5

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

30

12/17/2019 15:30

Танхим - 1

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

31

12/17/2019 15:30

Танхим - 2

Жи Эн Ти Эл ХХК

Уул уурхай хүнд үйлвэрийн яамны эрдэс баялагин мэргэжлийн зөвлөл

М.Батзориг

 

32

12/17/2019 15:35

Танхим - 4

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

33

12/17/2019 16:00

Танхим - 2

Эх голомтын илч ХХК

Эрчим Хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

2019.12.18-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/18/2019 9:00

Танхим - 1

Хурд интернэшнл ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын Хяналт шалгалтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Н.Болорчимэг, Ц.Энхбаатар

О.Оюунгэрэл

 

2

12/18/2019 9:00

Танхим - 2

Ч.Норьсүрэн

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

3

12/18/2019 9:30

Танхим - 5

Л.Мөнхцэцэг

Оюуны өмчийн газар, Маргаан шийдвэрлэх комисс

Б.Адъяасүрэн

 

4

12/18/2019 9:30

Танхим - 5

Л.Мөнхцэцэг

Оюуны өмчийн газар, Маргаан шийдвэрлэх комисс

Б.Адъяасүрэн

 

5

12/18/2019 9:30

Танхим - 4

Ж.Отгонжаргал

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

6

12/18/2019 10:00

Танхим - 1

Үлэмж агь катринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, Б.Ариунгэрэл, Ц.Цэвэлмаа

Г.Мөнхтулга

Ц.Одмаа

О.Оюунгэрэл

 

7

12/18/2019 10:00

Танхим - 4

Л.Бор

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

8

12/18/2019 10:00

Танхим - 2

Очоо ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

9

12/18/2019 10:00

Танхим - 2

Пегасус ложистик групп ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч А.Түмэнжаргал, О.Батдорж нар

М.Батзориг

 

10

12/18/2019 10:00

Танхим - 1

Г.Баттогтох

Нийслэлийн автор замын хөгжлийн газрын дарга Ж.Тогтохбаяр

Н.Дуламсүрэн

 

11

12/18/2019 11:00

Танхим - 5

Нью Семетри ХХК

Төв аймгийн/Сэргэлэн сумын Засаг дарга/

Б.Адъяасүрэн

 

12

12/18/2019 11:00

Танхим - 5

Тэргүүн чансаа ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар, Тендерийн үнэлгээний хороо

 

У.Бадамсүрэн

 

13

12/18/2019 11:00

Танхим - 1

Д.Барсболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

14

12/18/2019 11:00

Танхим - 2

Мон-Тед Констракшн ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Бүртгэлийн хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

15

12/18/2019 11:00

Танхим - 4

Хьюндай моторс монгол ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Д.Чанцалням

 

16

12/18/2019 11:00

Танхим - 2

Тэргүүн чансаа ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

17

12/18/2019 11:30

Танхим - 2

Г.Базархүрэл

Эрүүл Мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Халиуна

 

18

12/18/2019 11:30

Танхим - 2

Хера проперийз ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Н.Дуламсүрэн

 

19

12/18/2019 11:30

Танхим - 1

Интерсеарч ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

20

12/18/2019 13:30

Танхим - 1

А.Болормаа

Монголын Хуульчдын холбоо

О.Оюунгэрэл

 

21

12/18/2019 13:30

Танхим - 4

Альшаахайрхан ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

22

12/18/2019 13:30

Танхим - 1

Эгшиглэнт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

23

12/18/2019 14:00

Танхим - 2

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

24

12/18/2019 14:00

Танхим - 5

Э.Эрдэнэхишиг

Сүхбаатар дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Д.Чанцалням

 

25

12/18/2019 14:00

Танхим - 4

Агар дүнз ХХК

Нийслэлийн засаг даргын хэрэгжүүлэгч агентлаг худалдан авах ажиллагааны газар

Ц.Батсүрэн

 

26

12/18/2019 14:30

Танхим - 2

Өргөө майнинг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

27

12/18/2019 14:30

Танхим - 4

Э.Гэрэлбаяр

Монгол улсын Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг Оюуны өмчийн газар хяналтын хэлтэс Ч.Эрдэнэбаяр

А.Сарангэрэл

 

28

12/18/2019 15:00

Танхим - 2

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

29

12/18/2019 15:00

Танхим - 5

П.Батхүү

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

30

12/18/2019 15:30

Танхим - 2

Монгол ойл шэйл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

31

12/18/2019 15:30

Танхим - 5

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч нар

Б.Адъяасүрэн

 

32

12/18/2019 16:00

Танхим - 4

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

А.Сарангэрэл

 

33

12/18/2019

16:00

Танхим - 5

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

2019.12.19-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/19/2019 9:30

Танхим - 2

Кэй жи кэй эм ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Халиуна

 

2

12/19/2019 10:00

Танхим - 5

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

12/19/2019 10:00

Танхим - 4

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

4

12/19/2019 10:00

Танхим - 2

Х.Сонинцэцэг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

5

12/19/2019 10:00

Танхим - 2

Ж.Дамчаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

6

12/19/2019 10:00

Танхим - 2

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

7

12/19/2019 10:00

Танхим - 4

Монгол дээд сургууль

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд

Ц.Мөнхзул

 

8

12/19/2019 10:00

Танхим - 1

Дулааны хоёрдугаар цахилгаан станц ТӨХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

М.Батзориг

 

9

12/19/2019 10:00

Танхим - 4

Д.Мөнхтунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

10

12/19/2019 11:00

Танхим - 2

С.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

11

12/19/2019 11:30

Танхим - 1

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Д.Чанцалням

 

12

12/19/2019 11:30

Танхим - 5

Б.Дөлгөөн

Монголын хуульчдын холбоо, хуульчдын мэргэжлийн шалгалтын асуудал хариуцсан хороо

Б.Адъяасүрэн

 

13

12/19/2019 11:30

Танхим - 4

Ю энд Би ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

14

12/19/2019 12:00

Танхим - 5

Юиливейжейн ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын улсын байцаагч Л.Цогтсайхан З.Цэрэнлхам

Н.Долгорсүрэн

 

15

12/19/2019 13:30

Танхим - 1

Новел лендинг ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч Ш.Гантуяа

О.Оюунгэрэл

 

16

12/19/2019 13:30

Танхим - 4

Эхлэх-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

17

12/19/2019 13:30

Танхим - 2

Абсолют кэш энд кэрри ХХК

Хан-Уул дэх мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Мал эмнэлэгийн улсын байцаагч А. Золзаяа

Д.Халиуна

 

18

12/19/2019 13:30

Танхим - 4

Уорлд трэвел ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч О.Болдбаатар, Ц.Цэвэлмаа, Ч.Энхтуяа

Ц.Мөнхзул

А.Сарангэрэл

 

19

12/19/2019 14:00

Танхим - 4

Т.Буяндэлгэр

Авилгатай тэмцэх газар

А.Сарангэрэл

 

20

12/19/2019 14:00

Танхим - 2

china energy engineering group

эрчим хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

21

12/19/2019 14:30

Танхим - 2

Б.Буманмөнх

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Н.Дуламсүрэн

 

22

12/19/2019 14:30

Танхим - 1

Соронзон толгой ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

23

12/19/2019 14:30

Танхим - 4

Ө.Батжаргал

Нийслэлийн эрүүл мэндийн газар

Д.Чанцалням

 

24

12/19/2019 15:30

Танхим - 2

С.Отгонсүрэн нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

25

12/19/2019 15:30

Танхим - 4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

26

12/19/2019 16:00

Танхим - 1

Эс Си Эм ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба

О.Оюунгэрэл

 

 

2019.12.20-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

12/20/2019 9:30

Танхим - 2

Талын гал ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

12/20/2019 9:30

Танхим - 4

Э.Гантогоо

Нийслэлийн Засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

12/20/2019 10:00

Танхим - 2

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

4

12/20/2019 10:00

Танхим - 1

Б.Мөнхгэрэл

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

5

12/20/2019 10:00

Танхим - 4

М.Отгонцэцэг

Гадаадын иргэн, харьяатын газр

М.Батзориг

 

6

12/20/2019 10:00

Танхим - 5

Террасатори ХХК

Байгал орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

7

12/20/2019 11:00

Танхим - 2

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

8

12/20/2019 11:00

Танхим - 1

Электрон техник ХХК

Тендерийн үнэлгээний хороо

Г.Мөнхтулга

 

9

12/20/2019 13:30

Танхим - 4

Анаг сархиа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

12/20/2019 14:00

Танхим - 5

Босстон Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

11

12/20/2019 14:00

Танхим - 2

Изинис эйрвэйз ХХК

Зам, тээврийн хөгжлийн яам

А.Насандэлгэр

 

12

12/20/2019 14:00

Танхим - 2

Мик фүүдс ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч О.Амарбат

Н.Дуламсүрэн

 

13

12/20/2019 15:00

Танхим - 5

Даблью Эс Жи Эл ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Ц.Батсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2019.12.16-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/16/2019 9:00

Танхим - 3

Ш.Цогбаатар

Цагдаагийн Ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

2

12/16/2019 9:30

Танхим - 3

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

12/16/2019 9:30

Танхим - 2

Нитро сибир Азиа ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

М.Батзориг

 

4

12/16/2019 10:00

Танхим - 3

Занарт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

5

12/16/2019 10:30

Танхим - 3

Улз групп ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга Д.Дашзэвэг

М.Батзориг

 

6

12/16/2019 11:30

Танхим - 3

Миний дэлгүүр ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

7

12/16/2019 13:30

Танхим - 3

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн

 

2019.12.17-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/17/2019 15:00

Танхим - 3

Чингис хаан банк ХХК

Монгол банкны ерөнхийлөгч Н.Баяртсайхан

М.Батзориг

 

2019.12.18 -НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/18/2019 09:00

Танхим - 3

Ш.Энхжин

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Батсүрэн

 

2

12/18/2019 10:00

Танхим - 3

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

3

12/18/2019 11:30

Танхим - 3

Жи Пи Эф ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

4

12/18/2019 12:20

Танхим - 3

Петрочайна дачин тамсаг ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар хяналт шалгалтын хэлсийн байцаагч Л.Ариунтулга, Д.эрдэнэчимэг

Д.Оюумаа

 

5

12/18/2019 13.30

Танхим - 3

Терратур ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

6

12/18/2019 15:30

Танхим - 3

Халиун проперти ХХК

Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

7

12/18/2019 16:00

Танхим - 3

Д.Дашзэвэг

Авилгатай тэмцэх газар

Г.Мөнхтулга

 

2019.12.20-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

12/20/2019 10:00

Танхим - 3

Баттөргэрэл ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга Ж.Алдаржавхлан

О.Оюунгэрэл