Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2020.01.06-2020.01.10/

2020-01-08   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 01 дүгээр сарын 06-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 1

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 2

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын БОХГУУХХ улсын байцаагч Б.Отгонцэнгэл

О.Оюунгэрэл /М.Батзориг, Н.Дуламсүрэн/

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

Даваа /09:30/ Танхим - 2

ЕАИ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Ц.Мөнхзул

 

7

даваа /10:00/ Танхим - 1

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

8

Даваа /10:30/ Танхим - 4

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Н.Отгонтуяа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

У.Бадамсүрэн

 

11

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

12

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

14

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Протек ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Болвсрол соёл шинжлэх ухааны яамны тендер шалгаруулалтыг явуулах үнэлгээний хорооны дарга Л.Цэвэлсүрэн

Ц.Одмаа

 

15

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Зан интернэшнл ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

16

Даваа /11:30/ Танхим - 2

Говь ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

О.Оюунгэрэл

 

17

Даваа /12:00/ Танхим - 2

Түмэн наст СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

18

Даваа /13:30/ Танхим - 1

С.Нэргүй

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

Д.Халиуна

 

19

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

20

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Г.Баттогтох

Нийслэлийн автор замын хөгжлийн газрын дарга Ж.Тогтохбаяр

Н.Дуламсүрэн

 

22

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Петрочайна дачин тамсаг ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар хяналт шалгалтын хэлсийн байцаагч Л.Ариунтулга, Д.эрдэнэчимэг

Д.Оюумаа

 

23

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Би эм би зэт

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

24

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Трансвест монголиа ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Х.Нансалмаа, Ж.эрдэнэтуул

У.Бадамсүрэн

 

25

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

26

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Д.Мөнхцэцэг нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

27

Даваа /15:50/ Танхим - 2

Жи Пи Эф ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Д.Ганбат

Б.Адъяасүрэн

 

28

Даваа /16:00/ Танхим - 2

Хөвсгөл далайн эзэд хөдөлгөөн ТББ

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа /Г.Мөнхтулга, Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 01 дүгээр сарын 07-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 4

Б.Балжинцэцэг

Баянзүрх дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Р.Хоролсүрэн

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Улаанбаатар Капитал ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Суруга продертиз ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Метаменежмент ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Оюумаа

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Майнинг консалтинг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

У.Бадамсүрэн

 

8

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Н.Дорждэрэм

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд,Монгол -Германы хамтарсан ашигт малтмал технологийн их сургуулийн удирдах зөвлөл

О.Оюунгэрэл

 

9

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Монтрак Групп ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч Б.Цэвэлмаа

Д.Халиуна

 

10

Мягмар /10:30/ Танхим - 4

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

11

Мягмар /10:30/ Танхим - 2

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

12

Мягмар /10:30/ Танхим - 2

Мик фүүдс ХХК

Оюуны өмчийн газрын хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч О.Амарбат

Н.Дуламсүрэн

 

13

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

14

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

Б.Буяндэлгэр

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

15

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Т.Энхболд

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга Э.болормаа

У.Бадамсүрэн

 

16

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Нөхөрлөл зам хоршоо

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

О.Оюунгэрэл

 

17

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Б.Болдмаа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

18

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

С.Наранцэцэг

Улсын бүртгэийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

19

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Төгс эхлэл ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Оюумаа

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Альшаахайрхан ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

21

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Ш.Сарантуяа

Баянгол дүүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн Улсын байцааагч Б.Цэрэнчимэд

У.Бадамсүрэн

 

22

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Булаг сүүж майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

23

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Ж.Оюумаа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

24

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Баатарван транс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

25

Мягмар /14:30/ Танхим - 4

Бон интернэшнл ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

26

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

электрикком ХХК

Эрчим Хүчний яам

Г.Мөнхтулга

 

27

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

Сэншивэе монгол ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

28

Мягмар /15:30/ Танхим - 4

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

29

Мягмар /16:00/ Танхим - 2

Гэгээн талбай ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 01 дүгээр сарын 08-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:30/ Танхим - 1

Ц.Өлзийтогтох

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн сайдын 2018 оны 07 дугаар сарын 31-ний өдрийн "Ажлын хэсэг байгуулах тухай" А/130 дугаар тушаалаар байгуулагдсан Ажлын хэсгийн ахлагч Д.Совд

Д.Халиуна

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 5

Хайрхан толгой коал ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Андгай ХХК

Эрүүл мэндийн яам

А.Насандэлгэр

 

4

Лхагва /10:30/ Танхим - 5

Д.Энхдэлгэр

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Г.Мөнхтулга

 

5

Лхагва /10:30/ Танхим - 2

Жи Эн Ти Эл ХХК

Уул уурхай хүнд үйлвэрийн яамны эрдэс баялагин мэргэжлийн зөвлөл

М.Батзориг

 

6

Лхагва /10:30/ Танхим - 4

Халиун проперти ХХК

Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Мобиком Корпораци ХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэгчлэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ш.Цэрэндулам

О.Оюунгэрэл

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Содон фүүдс ХХК

Оюуны өмчийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

М-Амор ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч А.Болормаа

У.Бадамсүрэн

 

10

Лхагва /13:30/ Танхим - 1

Биокомбинат улсын төсөвт үйлдвэрийн газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Г.Удвал

А.Насандэлгэр

 

11

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Терратур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

12

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Ю энд Би ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

13

Лхагва /14:30/ Танхим - 4

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 01 дүгээр сарын 09-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 4

Стамина ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

2

Пүрэв /09:30/ Танхим - 5

Анаг сархиа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Г.Болортуяа Хандсүрэн нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Ч.Норьсүрэн

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

5

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

Д.Эрдэнэтуяа

шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын хэрэглэгчийн эрхийг хамгаалаг газрын улсын байцаагч Х.Орхон

Ц.Одмаа

 

6

Пүрэв /10:30/ Танхим - 1

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

Пүрэв /10:30/ Танхим - 2

Нитро сибир Азиа ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

М.Батзориг

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

9

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

10

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

Я.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

11

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

Монголын алтан аялал ХХК

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Г.Мөнхтулга

 

12

Пүрэв /11:30/ Танхим - 4

Нэшнл майнинг групп ХХК

Юнайтед транс групп ХХК

У.Бадамсүрэн

 

13

Пүрэв /12:00/ Танхим - 2

Занарт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

14

Пүрэв /13:30/ Танхим - 1

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

Д.Халиуна

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул /Д.Халиуна, У.Бадамсүрэн/

 

16

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Дулааны хоёрдугаар цахилгаан станц ТӨХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

М.Батзориг

 

17

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Тэргүүн чансаа ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

18

Пүрэв /16:00/ Танхим - 1

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

19

Пүрэв /16:00/ Танхим - 4

Баянгол дүүргийн прокурор

Баянгол дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Болормаа

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 01 дүгээр сарын 10-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:30/ Танхим - 1

Онч шийдэл НҮТББ

Хүнс, Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэринй сайд

Д.Халиуна

 

2

Баасан /10:00/ Танхим - 4

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Х.Оюунчулуун

Нийслэлийн нийгмийн даатгалын газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Алтанбилэг ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

5

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 4

Бат дөлгөөн мөрөн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

7

Баасан /11:30/ Танхим - 4

Ц.Бахархал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

8

Баасан /13:30/ Танхим - 4

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

9

Баасан /13:30/ Танхим - 2

Л.Чинбат

Монгол банкны ерөнхийлөгч

М.Батзориг

 

10

Баасан /13:30/ Танхим - 1

Улз групп ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Д.Халиуна

 

11

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Жиди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн /Н.Долгорсүрэн, Ц.Мөнхзул/

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Үлэмж агь катринг ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, Б.Ариунгэрэл, Ц.Цэвэлмаа

Г.Мөнхтулга /Б.Мөнх-Эрдэнэ, Ц.Батсүрэн/

 

13

Баасан /14:30/ Танхим - 5

Н.Жавзмаа

Монгол улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Б.Адъяасүрэн

 

14

Баасан /15:30/ Танхим - 5

Д.Мөнх-Эрдэнэ

Гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар Монгол улсын ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Г.Мөнхтулга

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2020.01.06 - 01.10/ /Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:30/ Танхим-3

Бат богд хайрхан тур ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

2

Даваа /13:30/ Танхим-3

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

3

Даваа /14:00/ Танхим-3

Монханйай трейд ХХК

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:00/ Танхим-3

Бишрэлт холдинг ХХК ийн хувьцаа эзэмшигч А.Ариунболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч Н.Отгон-Эрдэнэ

А.Насандэлгэр

 

2

Мягмар /09:30/ Танхим-3

Загийн гол хөдөлгөөн НҮТББ

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

3

Мягмар /09:30/ Танхим-3

А.Ержан нар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

А.Насандэлгэр

 

4

Мягмар /11:00/ Танхим-3

Нью голден кроун ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

5

Мягмар /11:30/ Танхим-3

Гурван хайрханы асар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

6

Мягмар /13:30/ Танхим-3

Chen Yuan

Буянт -Ухаа дахь гаалийн газрын зөрчилтэй тэмцэх хэрэг бүртгэх гаалийн улсын байцаагч Б.Батхолбоо

Г.Мөнхтулга

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /11:00/ Танхим-3

Монголын урлагийн ажилтны холбоо ТББ

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

Лхагва /11:00/ Танхим-3

Сан-Энергострой трейд ХХК

Сүхбаатар дүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн улсын байцаагч П.Баярхүү

Д.Оюумаа

 

3

Лхагва /11:30/ Танхим-3

МонМэп ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХК

Г.Мөнхтулга

 

4

Лхагва /13:30/ Танхим-3

Хамтын шийдэл ТББ

Нийслэлийн засаг дарга С.Амарсайхан

У.Бадамсүрэн

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /11:00/ Танхим-3

М.Рэгзэдмаа

Төрийн албаны зөвлөл

Д.Чанцалням

 

2

Пүрэв /11:30/ Танхим-3

Танлон ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /10:00/ Танхим-3

Монгол тэмүүлэлийн эцэг эх гишүүддээ үйлчилдэг ТББ

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын сайд Ё.Баатарбилэг , Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

2

Баасан /12:00/ Танхим-3

Хаппи Веритас ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Одмаа