Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2020.01.20-2020.01.24/

2020-01-17   |   Админ

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2020.01.20-2020.01.24 /

2020.01.20-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/20/2020 9:00

Танхим - 4

Зан интернэшнл ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

2

1/20/2020 9:00

Танхим - 2

ЕАИ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

1/20/2020 9:30

Танхим - 5

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын БОХГУУХХ улсын байцаагч Б.Отгонцэнгэл

О.Оюунгэрэл

Н.Дуламсүрэн

М.Батзориг

Д.Даваахүү

4

1/20/2020 9:30

Танхим - 1

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

1/20/2020 10:00

Танхим - 1

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

Ц.Одмаа

А.Насандэлгэр

 

6

1/20/2020 10:00

Танхим - 4

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

7

1/20/2020 10:00

Танхим - 5

Говь ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

О.Оюунгэрэл

 

8

1/20/2020 10:30

Танхим - 1

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

9

1/20/2020 10:30

Танхим - 2

Түмэн наст СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

10

1/20/2020 11:00

Танхим - 4

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

11

1/20/2020 11:00

Танхим - 1

Майнинг консалтинг ХХК

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

У.Бадамсүрэн

 

12

1/20/2020 11:00

Танхим - 2

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

13

1/20/2020 11:30

Танхим - 4

М.Ганбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

14

1/20/2020 11:30

Танхим - 2

Метаменежмент ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Оюумаа

 

15

1/20/2020 11:30

Танхим - 2

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

16

1/20/2020 13:30

Танхим - 2

Ханбогд Эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

17

1/20/2020 13:30

Танхим - 1

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

18

1/20/2020 13:30

Танхим - 4

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

19

1/20/2020 14:00

Танхим - 1

Х.Уранцэцэг

Онцгой байдлын ерөнхий газар, Сонгинохайрхан дүүргийн Онцгой байдлын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

20

1/20/2020 14:00

Танхим - 2

Петрочайна дачин тамсаг ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар хяналт шалгалтын хэлсийн байцаагч Д.эрдэнэчимэг

Д.Оюумаа

 

21

1/20/2020 14:30

Танхим - 5

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

22

1/20/2020 15:00

Танхим - 4

Ц.Өлзийтогтох

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн сайдын 2018 оны 07 дугаар сарын 31-ний өдрийн "Ажлын хэсэг байгуулах тухай" А/130 дугаар тушаалаар байгуулагдсан Ажлын хэсгийн ахлагч Д.Совд

Д.Халиуна

 

23

1/20/2020 15:00

Танхим - 2

МонМэп ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХК

Г.Мөнхтулга

 

24

1/20/2020 15:30

Танхим - 1

Жи Пи Эф ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Д.Ганбат

Б.Адъяасүрэн

 

25

1/20/2020 16:00

Танхим - 1

Н.Отгонтуяа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

У.Бадамсүрэн

 

26

1/20/2020 16:00

Танхим - 2

Д.Мөнхцэцэг нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

2020.01.21-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/21/2020 9:00

Танхим - 2

Хьюндай моторс монгол ХХК

Монгол улсын сангийн яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

1/21/2020 10:00

Танхим - 4

Монтрак Групп ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч Б.Цэвэлмаа

Д.Халиуна

Ц.Мөнхзул

У.Бадамсүрэн

 

3

1/21/2020 10:00

Танхим - 2

Баян-Могод ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын Санхүүгийн хяналт шалгалтын улсын ахлах байцаагч Д.Золбоо

Г.Мөнхтулга

 

4

1/21/2020 10:00

Танхим - 4

Бишрэлт холдинг ХХК ийн хувьцаа эзэмшигч А.Ариунболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч Н.Отгон-Эрдэнэ

А.Насандэлгэр

 

5

1/21/2020 10:30

Танхим - 2

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

6

1/21/2020 10:30

Танхим - 1

Б.Балжинцэцэг

Баянзүрх дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

7

1/21/2020 10:30

Танхим - 2

Нью голден кроун ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

8

1/21/2020 11:00

Танхим - 1

Ш.Сарантуяа

Баянгол дүүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн Улсын байцааагч Б.Цэрэнчимэд

У.Бадамсүрэн

 

9

1/21/2020 11:00

Танхим - 4

Баатарван транс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

10

1/21/2020 11:30

Танхим - 2

Гэгээн талбай ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

11

1/21/2020 11:30

Танхим - 1

Халиун проперти ХХК

Иргэний нисэхийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

12

1/21/2020 13:30

Танхим - 5

Н.Дорждэрэм

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд,Монгол -Германы хамтарсан ашигт малтмал технологийн их сургуулийн удирдах зөвлөл

О.Оюунгэрэл

 

13

1/21/2020 13:30

Танхим - 2

Гурван хайрханы асар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

14

1/21/2020 13:30

Танхим - 2

Сан-Энергострой трейд ХХК

Сүхбаатар дүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн улсын байцаагч П.Баярхүү

Д.Оюумаа

 

15

1/21/2020 14:00

Танхим - 1

Р.Хоролсүрэн

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

16

1/21/2020 14:00

Танхим - 2

электрикком ХХК

Эрчим Хүчний яам

Г.Мөнхтулга

 

17

1/21/2020 14:00

Танхим - 4

А.Ержан нар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

А.Насандэлгэр

 

18

1/21/2020 14:00

Танхим - 1

Рейл-Экспресс ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Ариунаа, С.Дарьсүрэн

Ц.Мөнхзул

 

19

1/21/2020 15:00

Танхим - 2

Эко Скүүл Гарден ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

20

1/21/2020 15:00

Танхим - 1

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

21

1/21/2020 16:00

Танхим - 1

Т.Энхболд

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга Э.болормаа

У.Бадамсүрэн

 

2020.01.22-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/22/2020 9:30

Танхим - 4

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

2

1/22/2020 9:30

Танхим - 1

Харгант цамхаг групп ХХК

Татварын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

1/22/2020 10:00

Танхим - 2

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

4

1/22/2020 10:00

Танхим - 5

Ж.Дамчаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

1/22/2020 10:00

Танхим - 5

Мобиком Корпораци ХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэгчлэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ш.Цэрэндулам

О.Оюунгэрэл

 

6

1/22/2020 10:00

Танхим - 2

Л.Батболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

7

1/22/2020 10:30

Танхим - 5

Шивээговь сумын засаг дарга С.Ягаанцэцэг

Монгол улсын төрийн албаны зөвлөл

М.Батзориг

 

8

1/22/2020 11:00

Танхим - 1

Хайрхан толгой коал ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

9

1/22/2020 11:30

Танхим - 1

Терратур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

10

1/22/2020 11:30

Танхим - 2

Эдимүүн ХХК

Оюуны өмчийн газар

Г.Мөнхтулга

 

11

1/22/2020 13:30

Танхим - 4

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

Д.Халиуна

 

12

1/22/2020 13:30

Танхим - 2

Л.Чинбат

Монгол банкны ерөнхийлөгч

М.Батзориг

 

13

1/22/2020 13:30

Танхим - 1

Булаг сүүж майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

14

1/22/2020 14:00

Танхим - 2

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

15

1/22/2020 14:00

Танхим - 4

Андгай ХХК

Эрүүл мэндийн яам

А.Насандэлгэр

 

16

1/22/2020 14:00

Танхим - 1

М-Амор ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч А.Болормаа

У.Бадамсүрэн

 

17

1/22/2020 14:30

Танхим - 4

Бат дөлгөөн мөрөн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

18

1/22/2020 15:00

Танхим - 2

Д.Мөнх-Эрдэнэ

Гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар Монгол улсын ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Г.Мөнхтулга

 

19

1/22/2020 15:30

Танхим - 4

Биокомбинат улсын төсөвт үйлдвэрийн газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Г.Удвал

А.Насандэлгэр

 

2020.01.23-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/23/2020 9:00

Танхим - 5

Талын гал ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

1/23/2020 9:00

Танхим - 2

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

1/23/2020 9:30

Танхим - 1

Г.Чимэддаш

Нийслэлийн засаг дарга С.Амарсайхан

Ц.Мөнхзул

 

4

1/23/2020 10:00

Танхим - 2

Чандмань трэвел ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Одмаа

 

5

1/23/2020 10:30

Танхим - 2

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Батсүрэн

 

6

1/23/2020 10:30

Танхим - 1

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

7

1/23/2020 10:30

Танхим - 4

Нитро сибир Азиа ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

М.Батзориг

 

8

1/23/2020 11:00

Танхим - 2

Магнет-Айрон ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар, кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

9

1/23/2020 11:30

Танхим - 4

Ч.Норьсүрэн

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

10

1/23/2020 12:00

Танхим - 2

Хаппи Веритас ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Одмаа

 

11

1/23/2020 13:30

Танхим - 1

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

12

1/23/2020 13:30

Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

13

1/23/2020 13:30

Танхим - 1

Г.Болортуяа Хандсүрэн нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

14

1/23/2020 13:30

Танхим - 4

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

15

1/23/2020 14:00

Танхим - 2

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв хяналтын газрын Татварын улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

16

1/23/2020 14:00

Танхим - 5

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

17

1/23/2020 14:00

Танхим - 4

М.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

18

1/23/2020 14:00

Танхим - 5

Стамина ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

19

1/23/2020 14:30

Танхим - 2

Протек ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Боловсрол соёл шинжлэх ухааны яамны тендер шалгаруулалтыг явуулах үнэлгээний хорооны дарга Л.Цэвэлсүрэн

Ц.Одмаа

 

20

1/23/2020 15:30

Танхим - 1

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул

Д.Халиуна

У.Бадамсүрэн

 

21

1/23/2020 15:30

Танхим - 2

Б.Цэдэнбал

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Одмаа

 

22

1/23/2020 15:30

Танхим - 1

Кредит монгол ББСБ

Санхүүгийн зохицуулах хороо

С.Ганбат

 

 

2020.01.24-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/24/2020 9:30

Танхим - 4

Улз групп ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Д.Халиуна

 

2

1/24/2020 10:00

Танхим - 5

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

3

1/24/2020 10:00

Танхим - 4

china energy engineering group

эрчим хүчний яам

А.Насандэлгэр

 

4

1/24/2020 10:00

Танхим - 1

Жинхэнэ уянга ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

5

1/24/2020 10:00

Танхим - 5

Анхай-Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

6

1/24/2020 11:00

Танхим - 4

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

7

1/24/2020 11:00

Танхим - 1

Террасатори ХХК

Байгал орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

8

1/24/2020 11:30

Танхим - 4

Х.Оюунчулуун

Нийслэлийн нийгмийн даатгалын газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

9

1/24/2020 13:30

Танхим - 4

Эм Си Си Си Корпорэйшн ХХК

Барилганы хөгжлийн төв

Д.Халиуна

Ц.Мөнхзул

Н.Долгорсүрэн

 

10

1/24/2020 13:30

Танхим - 1

Эн ар би ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

С.Ганбат

 

11

1/24/2020 13:30

Танхим - 4

Н.Жавзмаа

Боловсрол соёл шинжлэх ухааны сайд

Б.Адъяасүрэн

 

12

1/24/2020 14:00

Танхим - 2

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

13

1/24/2020 14:00

Танхим - 5

Нөхөрлөл зам хоршоо

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

О.Оюунгэрэл

 

14

1/24/2020 14:00

Танхим - 4

Танг Чун Лэй

Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

А.Насандэлгэр

 

15

1/24/2020 15:00

Танхим - 1

Т.Буяндэлгэр

Авилгатай тэмцэх газар

С.Ганбат

 

16

1/24/2020 15:00

Танхим - 1

Юиливейжейн ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын улсын байцаагч Л.Цогтсайхан З.Цэрэнлхам

Н.Долгорсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2020.01.20-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/20/2020 9:30

Танхим - 3

Б.Батбаяр

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Ц.Одмаа

 

2

1/20/2020 13:30

Танхим - 3

Г.Адъяасүрэн

Төрийн албаны зөвлөл

Н.Долгорсүрэн

 

3

1/20/2020 14:00

Танхим - 3

Рич голден буллс эдукэшн ХХК

Монгол Улсын Засгийн Газар

Г.Мөнхтулга

 

4

1/20/2020 14:00

Танхим - 3

Сауд гоби коэл транс ХХК

Монгол улсын Засгийн газар, Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Ц.Мөнхзул

 

5

1/20/2020 14:30

Танхим - 3

Худалдаа хөгжлийн банк ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

А.Насандэлгэр

 

6

1/20/2020 15:00

Танхим - 3

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

7

1/20/2020 15:30

Танхим - 3

П.Янжинцэвэл

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

8

1/20/2020 16:00

Танхим - 3

П.Баяртогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

2020.01.21-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/21/2020 9:30

Танхим - 3

Б.Дөлгөөн

Улсын бүртгэлийн Ерөнхий газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Ганзориг

Н.Дуламсүрэн

 

2

1/21/2020 9:50

Танхим - 3

Асем гарден ХХК

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурлын тэргүүлэгчид

С.Ганбат

 

3

1/21/2020 10:00

Танхим - 3

А.Гэрэлмаа

Гаалийн ерөнхий газрын дарга Б.Асралт

Н.Дуламсүрэн

 

4

1/21/2020 10:30

Танхим - 3

О.Баянжаргал, Г.Пүрэвсүрэн, Р.Алтантуяа, Б.Баярцэцэг

Батлан Хамгаалах яам

Н.Дуламсүрэн

 

5

1/21/2020 11:00

Танхим - 3

Д.Рагчаахүү

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

6

1/21/2020 11:30

Танхим - 3

А.Бямбадорж

Сүхбаатар дүүрэг дэх мэргэжлийн хяналтын хэлстсийн улсын байцаагч Х.Чинцэцэг

Н.Дуламсүрэн

 

7

1/21/2020 14:00

Танхим - 3

Хаппи Бьюлдинг ХХК

Дулааны гуравдугаар цахилгаан станц ТӨХК

С.Ганбат

 

8

1/21/2020 14:30

Танхим - 3

Баттөргэрэл ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга Ж.Алдаржавхлан

О.Оюунгэрэл

 

2020.01.22 -НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/22/2020 10:00

Танхим - 3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

2020.01.23-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

1

1/23/2020 9:30

Танхим - 3

Эрдэнэсийн хотхон ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

2

1/23/2020 10:00

Танхим - 3

Монгол шуудан ХК

Гаалийн ерөнхий газрын харьяа Улс хоорондын шуудан илгээмжийн гаалийн газрын гаалийн улсын байцаагч

Н.Долгорсүрэн

 

3

1/23/2020 11:00

Танхим - 3

Комфорт импэкс ХХК

Сангийн яам

О.Оюунгэрэл

 

4

1/23/2020 13:30

Танхим - 3

Монос дэлгэрэх ХЗХоршоо

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч, улсын байцаагч Б.Дүүриймаа

Н.Дуламсүрэн

 

 

2020.01.24-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/24/2020 10:00

Танхим - 3

Лувсан Данзан равжаа Академи ТББ

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

С.Ганбат