Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2020.01.27-2020.01.31/

2020-01-29   |   Админ

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2020.01.27-2020.01.31 /

2020.01.27-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/27/2020 9:00

Танхим - 5

Мандах-2 СӨХ

Нийслэлийн орон сууцны хувьчлах товчоо

Д.Халиуна

 

2

1/27/2020 9:30

Танхим - 2

Б.Ичинхорол

Нийслэлийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

1/27/2020 9:30

Танхим - 4

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

4

1/27/2020 10:00

Танхим - 4

М.Энхтуяа нарын

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Одмаа

 

5

1/27/2020 10:00

Танхим - 4

Г.Батхуяг

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

6

1/27/2020 10:00

Танхим - 2

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Ц.Мөнхзул

 

7

1/27/2020 10:00

Танхим - 1

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Улсын Бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

8

1/27/2020 10:00

Танхим - 5

Д.Мөнхтунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

9

1/27/2020 10:00

Танхим - 4

ЕАИ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

10

1/27/2020 11:00

Танхим - 2

Улаанбаатар Усан Цэнэгт Цахилгаан Станц ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

11

1/27/2020 11:00

Танхим - 4

Талын салаа тур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

12

1/27/2020 11:00

Танхим - 4

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын хоёрдугаар төв эмнэлэг

Ц.Одмаа

 

13

1/27/2020 11:30

Танхим - 4

Б.Нансалмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

14

1/27/2020 13:30

Танхим - 4

Э.Төгсбуян

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

15

1/27/2020 13:30

Танхим - 2

Анаг сархиа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

16

1/27/2020 13:30

Танхим - 4

Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК

Монгол банкны хяналт шалгалтын газрын тусгай хяналтын албаны хянан шалгагч Б.Мандахнаран

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

17

1/27/2020 13:30

Танхим - 2

Хаш техник ХХК

Татварын ерөнхий газрйн дэргэдэх татварын маргаан таслах зөвлөл, Чингэлтэй дүүргийн татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Б.Цэвэлмаа, Г.Баттулга

У.Бадамсүрэн

 

18

1/27/2020 14:00

Танхим - 4

Б.Мөнхгэрэл

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

19

1/27/2020 14:00

Танхим - 2

Эгшиглэнт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Ганбат

 

20

1/27/2020 14:00

Танхим - 5

В.Бизьяа

Барилга хот байгуулалтын яамны улаанбаатар хотын 7, 16 , МҮОНРТ-ийн хорооололын орон сууц дэд бүтцийн төсөл-ийн зохицуулагч Ч.Доржготов

Б.Адъяасүрэн

 

21

1/27/2020 15:00

Танхим - 2

Формуламото ХХК

Нийслэлийн онцгой байдлын газрын гал түймрийн улсын хяналтын байцаагч Х.Анхбаяр

Ц.Мөнхзул

 

2020.01.28-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/28/2020 9:00

Танхим - 4

Мошеа эко энержи ХХК

Эрчим хүчний сайд, Эрчим хүчний яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

1/28/2020 10:00

Танхим - 4

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

С.Ганбат

 

3

1/28/2020 10:00

Танхим - 2

МВС групп ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Н.Долгорсүрэн

 

4

1/28/2020 10:30

Танхим - 4

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

5

1/28/2020 11:00

Танхим - 5

Үйзэн бүрхээр ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

6

1/28/2020 13:30

Танхим - 2

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

7

1/28/2020 13:30

Танхим - 5

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

8

1/28/2020 13:30

Танхим - 1

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

9

1/28/2020 13:30

Танхим - 1

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

10

1/28/2020 13:30

Танхим - 4

Сэншивэе монгол ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

11

1/28/2020 14:00

Танхим - 2

Найман наран ХХК

Налайх дүүргийн Татварын улсын байцаагч Т.Баярчимэг, Э.Болортуяа

Н.Долгорсүрэн

 

12

1/28/2020 14:00

Танхим - 1

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

13

1/28/2020 14:00

Танхим - 1

Эм Жи Эл Би ХХК

Эрүүл Мэндийн яам

Н.Дуламсүрэн

 

14

1/28/2020 14:00

Танхим - 5

Занарт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

15

1/28/2020 14:30

Танхим - 4

Х.Сонинцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

16

1/28/2020 14:30

Танхим - 4

Г.Болортуяа нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

17

1/28/2020 17:00

Танхим - 4

Б.Баасанцэрэн

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга Д.Дамдинцэрэн

Г.Мөнхтулга

 

2020.01.29-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/29/2020 9:30

Танхим - 2

Тэргүүн чансаа ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар, Тендерийн үнэлгээний хороо

У.Бадамсүрэн

 

2

1/29/2020 10:00

Танхим - 1

Х.Оюунчулуун

Нийслэлийн нийгмийн даатгалын газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

3

1/29/2020 10:00

Танхим - 5

Ө.Мөнх-Итгэлт нарын

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам, Богдхан-Уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа

А.Насандэлгэр

 

4

1/29/2020 10:00

Танхим - 4

Б.Батдэлгэр

Боловсрол, Соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын сайд

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

1/29/2020 10:30

Танхим - 4

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

6

1/29/2020 10:30

Танхим - 5

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

7

1/29/2020 10:30

Танхим - 1

Баянгол дүүргийн прокурор

Баянгол дүүрэг дэх мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Болормаа

О.Оюунгэрэл

 

8

1/29/2020 11:00

Танхим - 4

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

9

1/29/2020 11:00

Танхим - 5

Мах экспорт ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Мэргэжлийн зөвлөл

Б.Адъяасүрэн

 

10

1/29/2020 11:00

Танхим - 3

П.Болормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

11

1/29/2020 11:00

Танхим - 4

О.Алдархишиг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

12

1/29/2020 11:30

Танхим - 5

С.Нэргүй

Боловсролын газар

Д.Халиуна

 

13

1/29/2020 12:00

Танхим - 4

Төгс эхлэл ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Оюумаа

 

14

1/29/2020 13:30

Танхим - 5

С.Отгонсүрэн нарын

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

15

1/29/2020 13:30

Танхим - 4

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

16

1/29/2020 13:30

Танхим - 2

Суруга партнерс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

17

1/29/2020 13:30

Танхим - 4

Улаанбаатар Капитал ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

Д.Оюумаа

 

18

1/29/2020 14:00

Танхим - 1

Хөдөлмөрийн үндэсний сан ТББ

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

19

1/29/2020 14:00

Танхим - 5

Ж.Отгонжаргал

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

20

1/29/2020 14:00

Танхим - 4

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

21

1/29/2020 15:00

Танхим - 4

Шивээговь сумын засаг дарга С.Ягаанцэцэг

Монгол улсын төрийн албаны зөвлөл

М.Батзориг

 

22

1/29/2020 15:30

Танхим - 4

П.Батхүү

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

23

1/29/2020 15:30

Танхим - 4

Ай капитал ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

2020.01.30-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/30/2020 9:30

Танхим - 2

Говийн чулуу ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

2

1/30/2020 10:00

Танхим - 4

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

3

1/30/2020 10:00

Танхим - 1

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

4

1/30/2020 10:00

Танхим - 4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

5

1/30/2020 10:30

Танхим - 5

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

6

1/30/2020 10:30

Танхим - 4

Б.Алтантуяа

Нийслэлийн мал эмнэлэгийн газар

Д.Оюумаа

 

7

1/30/2020 11:00

Танхим - 1

А.Болормаа

Монголын Хуульчдын холбоо

О.Оюунгэрэл

 

8

1/30/2020 11:00

Танхим - 4

С.Наранцэцэг

Улсын бүртгэийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

9

1/30/2020 11:00

Танхим - 5

Баатарван транс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

10

1/30/2020 11:30

Танхим - 2

Босстон Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

11

1/30/2020 11:30

Танхим - 2

Монголын үндэсний их сургууль

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Батсүрэн

 

12

1/30/2020 11:30

Танхим - 2

Хамтын шийдэл ТББ

Нийслэлийн засаг дарга С.Амарсайхан

У.Бадамсүрэн

 

13

1/30/2020 11:30

Танхим - 5

Номин Тав Трейд ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч нар

Б.Адъяасүрэн

 

14

1/30/2020 11:30

Танхим - 5

Ш.Доржготов

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

 

15

1/30/2020 11:30

Танхим - 4

Чандмань трэвел ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Одмаа

 

16

1/30/2020 13:30

Танхим - 5

Б.Лхагвасүрэн

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын дэд бүтцийн хяналтын хэлтсийн улсын ахлах байцаагч Д.Дэлгэрмаа

М.Батзориг

 

17

1/30/2020 13:30

Танхим - 4

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Хот суурины ус хангамж, ариутгах татуургын ашиглалт, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөл

Д.Оюумаа

 

18

1/30/2020 14:00

Танхим - 1

Талын гал ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

19

1/30/2020 14:00

Танхим - 5

Эхлэл-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

20

1/30/2020 14:00

Танхим - 5

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

21

1/30/2020 14:00

Танхим - 4

П.Янжинцэвэл

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

А.Насандэлгэр

 

22

1/30/2020 15:00

Танхим - 4

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

23

1/30/2020 15:00

Танхим - 2

Террасатори ХХК

Байгал орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

24

1/30/2020 15:30

Танхим - 5

Цементшохой ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

25

1/30/2020 15:30

Танхим - 4

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

26

1/30/2020 15:30

Танхим - 4

Төгс тэмүүлэл ХХК ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

 

2020.01.31-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

1/31/2020 9:00

Танхим - 1

Анхай-Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

1/31/2020 9:30

Танхим - 2

Хан Алтайн Тоосго ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

1/31/2020 10:00

Танхим - 2

Э.Гантогоо

Нийслэлийн Засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

4

1/31/2020 10:00

Танхим - 4

Нью голден кроун ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

5

1/31/2020 10:00

Танхим - 2

Эрдэнэсийн хотхон ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

6

1/31/2020 11:30

Танхим - 1

Д.Батжав

Ашигт малтмал, газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

7

1/31/2020 11:30

Танхим - 4

Цэгц гэрэлт ХХК

Нийслэлийн өмчийн шалгалт, удирдлагын газар

М.Батзориг

 

8

1/31/2020 13:30

Танхим - 5

С.Сэр-Од

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

1/31/2020 14:00

Танхим - 4

Өмнийн говийн баялаг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

М.Батзориг

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2020.01.27-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/27/2020 9:30

Танхим - 3

С.Түмэн-Өлзий

Эрчим хүчний яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Одмаа

 

2

1/27/2020 11:30

Танхим - 3

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль орчин, алялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

3

1/27/2020 14:00

Танхим - 3

Монгол шаазан ХХК нар

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2020.01.28-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/28/2020 9:00

Танхим - 3

Саммитмедикал сервис ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

1/28/2020 9:30

Танхим - 3

Н.Ариунаа

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга Д.Зоригт

Д.Оюумаа

 

3

1/28/2020 10:30

Танхим - 3

Би Эс Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Халиуна

 

4

1/28/2020 11:00

Танхим - 1

Тэлмэн констракшн ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

5

1/28/2020 11:00

Танхим - 3

Мянганы төгөл ХХК

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Д.Халиуна

 

6

1/28/2020 11:00

Танхим - 3

Бумбод ХХК

Хот байгуулалт хөгжлийн газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

1/28/2020 13:30

Танхим - 3

Улаанбаатар хотын банк

Монгол банкны хянан шалгагч, улсын байцаагч О.Батмаа

С.Ганбат

 

8

1/28/2020 14:00

Танхим - 3

Н.Түмэнбаяр

Монгол улсын дээд шүүхийн ерөнхий шүүгч

С.Ганбат

 

9

1/28/2020 15:00

Танхим - 3

Я.Болдбаатар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

2020.01.29 -НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/29/2020 9:00

Танхим - 3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

1/29/2020 10:30

Танхим - 3

Нийслэлийн Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

3

1/29/2020 14:30

Танхим - 3

П.Баяртогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

2020.01.30-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

1

1/30/2020 10:00

Танхим - 3

Наран хөхийн оргил ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

2

1/30/2020 10:00

Танхим - 3

Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбоо ТББ

Сангийн сайд

Ц.Мөнхзул

 

 

2020.01.31-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

1/31/2020 11:00

Танхим - 3

Рич голден буллс эдукэшн ХХК

Монгол Улсын Засгийн Газар

Г.Мөнхтулга

 

2

1/31/2020 13:30

Танхим - 3

Комфорт импэкс ХХК

Сангийн яам

О.Оюунгэрэл