Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2020.02.03.2020.02.07/

2020-02-05   |   Админ

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2020.02.03-2020.02.07/

2020.02.03-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/3/2020 9:00

Танхим - 1

Магнет-Айрон ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар, кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

2

2/3/2020 9:30

Танхим - 4

Л.Мөнхцэцэг

Оюуны өмчийн газар, Маргаан шийдвэрлэх комисс

Б.Адъяасүрэн

 

3

2/3/2020 9:30

Танхим - 4

Монгол шуудан ХК

Гаалийн ерөнхий газрын харьяа Улс хоорондын шуудан илгээмжийн гаалийн газрын гаалийн улсын байцаагч

Н.Долгорсүрэн

 

4

2/3/2020 10:00

Танхим - 4

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

5

2/3/2020 10:00

Танхим - 5

Сүхбаатар тохижилт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

6

2/3/2020 10:00

Танхим - 3

Н.Отгонтуяа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

У.Бадамсүрэн

 

7

2/3/2020 10:00

Танхим - 1

Танг Чун Лэй

Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

А.Насандэлгэр

 

8

2/3/2020 10:30

Танхим - 1

Монголиан тангстен корпорэйшн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

9

2/3/2020 11:00

Танхим - 1

Т.Энхжаргал нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

2/3/2020 11:00

Танхим - 5

Түмэн наст СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

11

2/3/2020 11:30

Танхим - 1

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

12

2/3/2020 11:30

Танхим - 4

З.Санждорж

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчийн хурал

Д.Халиуна

 

13

2/3/2020 12:00

Танхим - 1

С.Түмэн-Өлзий

Эрчим хүчний яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Одмаа

 

14

2/3/2020 12:00

Танхим - 5

Петрочайна дачин тамсаг ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар хяналт шалгалтын хэлсийн байцаагч Д.эрдэнэчимэг

Д.Оюумаа

 

15

2/3/2020 13:30

Танхим - 2

Юу Эм Ди ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын БОХГУУХХ улсын байцаагч Б.Отгонцэнгэл

О.Оюунгэрэл

 

16

2/3/2020 13:30

Танхим - 4

Хавтгайн хангайн хүрд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

17

2/3/2020 13:30

Танхим - 5

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

18

2/3/2020 13:30

Танхим - 4

Ш.Номин-Эрдэнэ

Тагнуулын ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

19

2/3/2020 13:30

Танхим - 4

Ц.Өлзийтогтох

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн сайдын 2018 оны 07 дугаар сарын 31-ний өдрийн "Ажлын хэсэг байгуулах тухай" А/130 дугаар тушаалаар байгуулагдсан Ажлын хэсгийн ахлагч Д.Совд

Д.Халиуна

 

20

2/3/2020 14:00

Танхим - 1

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

21

2/3/2020 14:00

Танхим - 1

Хаппи Веритас ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Одмаа

 

22

2/3/2020 14:00

Танхим - 4

Нитро сибир Азиа ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

М.Батзориг

 

23

2/3/2020 14:30

Танхим - 5

МонМэп ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХК

Г.Мөнхтулга

 

24

2/3/2020 15:00

Танхим - 4

Г.Алтанцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

25

2/3/2020 15:30

Танхим - 1

Түмэн айл инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

26

2/3/2020 15:30

Танхим - 4

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

27

2/3/2020 16:00

Танхим - 1

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

28

2/3/2020 16:00

Танхим - 5

Д.Мөнхцэцэг нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

2020.02.04-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/4/2020 9:00

Танхим - 5

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

Б.Мөнх-Эрдэнэ

Д.Оюумаа

 

2

2/4/2020 9:30

Танхим - 4

Сауд гоби коэл транс ХХК

Монгол улсын Засгийн газар, Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Ц.Мөнхзул

 

3

2/4/2020 10:00

Танхим - 1

Бишрэлт холдинг ХХК ийн хувьцаа эзэмшигч А.Ариунболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч Н.Отгон-Эрдэнэ

А.Насандэлгэр

 

4

2/4/2020 10:00

Танхим - 2

А.Гэрэлмаа

Гаалийн ерөнхий газрын дарга Б.Асралт

Н.Дуламсүрэн

 

5

2/4/2020 10:00

Танхим - 5

Ш.Энхболд

Цагдаагийн Ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

6

2/4/2020 10:30

Танхим - 4

Г.Болортуяа Хандсүрэн нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

7

2/4/2020 10:30

Танхим - 4

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

8

2/4/2020 11:00

Танхим - 5

С.Базарваань Ундрахсайхан

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

9

2/4/2020 11:00

Танхим - 2

Н.Дорждэрэм

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд,Монгол -Германы хамтарсан ашигт малтмал технологийн их сургуулийн удирдах зөвлөл

О.Оюунгэрэл

 

10

2/4/2020 11:00

Танхим - 5

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

11

2/4/2020 11:00

Танхим - 5

Энх өглөө ХХК

Эрчим хүчний яамны төрийн нарийн бичгийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

12

2/4/2020 11:00

Танхим - 4

Мунзушир ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын дэргэдэх хэрэгжүүлэгч агентлаг газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Мөнхзул

 

 

13

2/4/2020 11:00

Танхим - 1

Zhang zejun

Буянт-Ухаа дахь гаалийн улсын байцаагч Ж.Магсаржав

Б.Адъяасүрэн

 

14

2/4/2020 11:30

Танхим - 4

С.Соёл-Эрдэнэ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

15

2/4/2020 11:30

Танхим - 4

Монтрак Групп ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч Б.Цэвэлмаа

Д.Халиуна

Ц.Мөнхзул

У.Бадамсүрэн

 

16

2/4/2020 11:30

Танхим - 4

Т.Энхболд

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга Э.болормаа

У.Бадамсүрэн

 

17

2/4/2020 13:30

Танхим - 1

Б.Батдэлгэр

Хүний эрхий үндэсний комисс

Б.Адъяасүрэн

 

18

2/4/2020 13:30

Танхим - 2

Б.Жавзан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

19

2/4/2020 14:00

Танхим - 4

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Батсүрэн

Г.Мөнхтулга

Д.Оюумаа

 

20

2/4/2020 14:00

Танхим - 4

Д.Очирбат

Засгийн газар

Ц.Мөнхзул

Д.Халиуна

У.Бадамсүрэн

Энхтөр

21

2/4/2020 14:30

Танхим - 2

О.Энхбаатар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

22

2/4/2020 15:00

Танхим - 5

Э.Төгсбуян

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

23

2/4/2020 15:30

Танхим - 4

Би Эс Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Халиуна

 

24

2/4/2020 15:30

Танхим - 1

Б.Балжинцэцэг

Баянзүрх дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

25

2/4/2020 16:00

Танхим - 5

Х.Сонинцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2020.02.05-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/5/2020 9:00

Танхим - 4

Мандах-2 СӨХ

Нийслэлийн орон сууцны хувьчлах товчоо

Д.Халиуна

 

2

2/5/2020 9:00

Танхим - 4

Юиливейжейн ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын улсын байцаагч Л.Цогтсайхан З.Цэрэнлхам

Н.Долгорсүрэн

 

3

2/5/2020 9:30

Танхим - 1

Б.Рэнцэндорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

2/5/2020 9:30

Танхим - 4

Д.Ганбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

5

2/5/2020 10:00

Танхим - 1

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

6

2/5/2020 10:00

Танхим - 5

Ариг банк ХХК

Монгол банкны хянал шалгах газрын хянан шалгах хэлтсийн улсын байцаагч Б.Галия

Г.Мөнхтулга

 

7

2/5/2020 10:00

Танхим - 2

Терратур ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

8

2/5/2020 11:00

Танхим - 4

Л.Чинбат

Монгол банкны ерөнхийлөгч

М.Батзориг

 

9

2/5/2020 11:00

Танхим - 2

Д.Мөнхтунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

10

2/5/2020 11:00

Танхим - 1

Булаг сүүж майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

11

2/5/2020 11:00

Танхим - 5

Н.Ариунаа

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга Д.Зоригт

Д.Оюумаа

 

12

2/5/2020 11:30

Танхим - 4

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

Д.Халиуна

Н.Долгорсүрэн

У.Бадамсүрэн

 

13

2/5/2020 11:30

Танхим - 5

С.Сайнхүү

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

14

2/5/2020 11:30

Танхим - 2

А.Бямбадорж

Сүхбаатар дүүрэг дэх мэргэжлийн хяналтын хэлстсийн улсын байцаагч Х.Чинцэцэг

Н.Дуламсүрэн

 

15

2/5/2020 13:30

Танхим - 2

Мобиком Корпораци ХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэгчлэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Ш.Цэрэндулам

О.Оюунгэрэл

 

16

2/5/2020 13:30

Танхим - 4

Мянганы төгөл ХХК

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Д.Халиуна

 

17

2/5/2020 13:45

Танхим - 2

Монос дэлгэрэх ХЗХоршоо

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч, улсын байцаагч Б.Дүүриймаа

Н.Дуламсүрэн

 

18

2/5/2020 14:00

Танхим - 5

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

19

2/5/2020 14:00

Танхим - 5

Л.Батболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

20

2/5/2020 14:00

Танхим - 2

Ж.Отгонжаргал

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

21

2/5/2020 14:00

Танхим - 1

Бат дөлгөөн мөрөн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

22

2/5/2020 14:00

Танхим - 1

А.Ержан нар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

А.Насандэлгэр

 

23

2/5/2020 14:30

Танхим - 4

Ө.Золбаяр

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

24

2/5/2020 15:30

Танхим - 1

Биокомбинат улсын төсөвт үйлдвэрийн газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Г.Удвал

А.Насандэлгэр

 

2020.02.06-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/6/2020 9:00

Танхим - 4

Очот-Уул ХХК

Монгол улсын Засгийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

2/6/2020 9:30

Танхим - 5

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Д.Оюумаа

 

3

2/6/2020 10:00

Танхим - 2

Танлон ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

4

2/6/2020 10:00

Танхим - 1

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

5

2/6/2020 10:00

Танхим - 1

Кредит Монгол

Санхүүгийн зохицуулах хороо

С.Ганбат

 

6

2/6/2020 10:00

Танхим - 5

Б.Буяндэлгэр

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

7

2/6/2020 10:00

Танхим - 4

Отгонтэнгэр оргил ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

8

2/6/2020 10:00

Танхим - 4

Г.Чимэддаш

Нийслэлийн засаг дарга С.Амарсайхан

Ц.Мөнхзул

 

9

2/6/2020 11:00

Танхим - 1

Протек ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Боловсрол соёл шинжлэх ухааны яамны тендер шалгаруулалтыг явуулах үнэлгээний хорооны дарга Л.Цэвэлсүрэн

Ц.Одмаа

 

10

2/6/2020 11:30

Танхим - 2

Си си би эн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

11

2/6/2020 11:30

Танхим - 5

Жинхэнэ уянга ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

12

2/6/2020 13:30

Танхим - 4

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

13

2/6/2020 13:30

Танхим - 2

Нөхөрлөл зам хоршоо

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

О.Оюунгэрэл

 

14

2/6/2020 14:00

Танхим - 2

Сэрүүн сэлбэ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

15

2/6/2020 14:00

Танхим - 4

Х.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга бөгөөд улаанбаатар хотын захирагч

Н.Долгорсүрэн

 

16

2/6/2020 14:30

Танхим - 1

Эн Ар Би ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

С.Ганбат

 

17

2/6/2020 15:00

Танхим - 4

Содон фүүдс ХХК

Оюуны өмчийн газар

Н.Долгорсүрэн

 

18

2/6/2020 15:00

Танхим - 5

Сэншивэе монгол ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

19

2/6/2020 15:30

Танхим - 4

Стамина ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

 

2020.02.07-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/7/2020 9:00

Танхим - 2

Х.Оюунчулуун

Нийслэлийн нийгмийн даатгалын газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

2/7/2020 10:00

Танхим - 1

Лувсан Данзан равжаа Академи ТББ

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

С.Ганбат

 

3

2/7/2020 10:00

Танхим - 2

П.Болормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

4

2/7/2020 10:00

Танхим - 4

Улз групп ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Д.Халиуна

 

5

2/7/2020 10:00

Танхим - 4

Говийн чулуу ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

6

2/7/2020 10:00

Танхим - 5

Эхлэл -Ургац ХХК

Эрдэнэс таван толгой ХК

Г.Мөнхтулга

 

7

2/7/2020 10:30

Танхим - 1

Н.Жавзмаа

Монгол улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх

Б.Адъяасүрэн

 

8

2/7/2020 11:30

Танхим - 4

Эрдэнэсийн хотхон ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар, Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

9

2/7/2020 11:00

Танхим - 5

Ш.Энхболд

Цагдаагийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

10

2/7/2020 13:30

Танхим - 4

С.Нэргүй

Боловсролын газар

Д.Халиуна

Ц.Мөнхзул

У.Бадамсүрэн

 

11

2/7/2020 14:00

Танхим - 5

О.Бүжинлхам

Нийслэлийн засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

12

2/7/2020 14:30

Танхим - 1

Гэрэлт шинэчлэлт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

13

2/7/2020 15:00

Танхим - 5

Энх-Өглөө ХХК

Эрчим хүчний яамны төрийн нарийн бичгийн дарга

Г. Мөнхтулга

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2020.02.03-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/3/2020 10:00

Танхим - 3

Л.Даваабаяр

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

2

2/3/2020 10:30

Танхим - 3

Эйжнложистик бридж ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яамны сайд Н.Цэрэнбат

Д.Чанцалням

 

3

2/3/2020 16:00

Танхим - 3

Монгол шаазан ХХК нар

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2020.02.04-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/4/2020 10:00

Танхим - 3

Торгон туул ХХК

Гаалийн ерөнхий газар

С.Ганбат

 

2

2/4/2020 11:00

Танхим - 3

Тэлмэн констракшн ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

3

2/4/2020 13:30

Танхим - 3

Т.Доржготов нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

4

2/4/2020 15:30

Танхим - 3

Баянзүрх дүүргийн прокурорын газар

Баянзүрх дүүрэг дэх татварын хэлтсийн улсын байцаагч С.Золзаяа, Э.Золзаяа

Г.Мөнхтулга

 

2020.02.05 -НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/5/2020 11:00

Танхим - 3

Ц.Баярбаатар

Цагдаагийн ерөнхий газрын тээврийн цагдаагийн албаны дарга

О.Оюунгэрэл

 

2

2/5/2020 11:20

Танхим - 3

Г.Сэрээдар

Улсын бүртгэлийн Ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

3

2/5/2020 11:40

Танхим - 3

Эвт баавгай ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

О.Оюунгэрэл

 

4

2/5/2020 13:30

Танхим - 3

Удирдлагын академи захирал С.Зулпхар

Нийслэлийн засаг дарга С.Амарсайхан

Н.Долгорсүрэн

 

5

2/5/2020 13:30

Танхим - 3

Чоноголтрейд ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын эрүүл мэнд боловсролын соёлын хяналтын улсын байцаагч Д.Оюунбилэг

Б.Адъяасүрэн

 

6

2/5/2020 13:40

Танхим - 3

Д.Бат-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

2/5/2020 14:00

Танхим - 3

Голден хилл ХХК

Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам

С.Ганбат

 

8

2/5/2020 15:00

Танхим - 3

Гүнгэрваа ХХК

Баянгол дүүргийн засаг дарга

С.Ганбат

 

2020.02.06-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/6/2020 10:00

Танхим - 3

Б.Солонго, Ж.Булганмаа

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал,

Д.Халиуна

 

2

2/6/2020 13:30

Танхим - 3

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Капитал банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

А.Насандэлгэр

 

3

2/6/2020 14:00

Танхим - 3

Футур вижн ХХК

Монгол улсын сангийн сайд Ч.Хүрэлбаатар, Сангийн яамны худалдан авах ажиллагааны улсын ахлах байцаагч Ц.Батзул, З.Энхболд

А.Насандэлгэр

 

4

2/6/2020 14:30

Танхим - 3

Монголын багш нарын үйлдвэрчний эвлэлийн холбоо

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид, Тэргүүлэгчдийн дарга

А.Насандэлгэр

 

5

2/6/2020 15:00

Танхим - 3

Ж.Мөнхтогоо

Цагдаагийн ерөнхий газар

Ц.Батсүрэн

 

6

2/6/2020 15:20

Танхим - 3

Б.Жаргалсайхан

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

7

2/6/2020 15:35

Танхим - 3

Ж.Цэвэлсүрэн

Нийслэлийн авто замын хөгжлийн газар

Ц.Батсүрэн

 

 

2020.02.07-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/7/2020 13:30

Танхим - 3

Жи Эл Ди Ви ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

2/7/2020 14:00

Танхим - 3

Эн Си Эйч Эн ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн