Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2020.02.10-2020.02.14/

2020-02-10   |   Админ

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2020.02.10-2020.02.14/

2020.02.10-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/10/2020 9:00

Танхим - 4

Хаш текник ХХК

Татварын ерөнхий газрйн дэргэдэх татварын маргаан таслах зөвлөл, Чингэлтэй дүүргийн татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Б.Цэвэлмаа, Г.Баттулга

У.Бадамсүрэн

 

2

2/10/2020 9:30

Танхим - 2

Хадгаламж банк ХХК дахь эрх хүлээн авагч

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

3

2/10/2020 9:30

Танхим - 5

Анаг сархиа ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

4

2/10/2020 9:30

Танхим - 1

Сансар сүлжээ ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

5

2/10/2020 10:00

Танхим - 1

Г.Батхуяг

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

6

2/10/2020 10:00

Танхим - 4

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль орчин, алялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

7

2/10/2020 10:00

Танхим - 1

Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК

Монгол банкны хяналт шалгалтын газрын тусгай хяналтын албаны хянан шалгагч Б.Мандахнаран

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

8

2/10/2020 10:30

Танхим - 4

Б.Ичинхорол

Нийслэлийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

9

2/10/2020 10:30

Танхим - 2

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын хоёрдугаар төв эмнэлэг

Ц.Одмаа

 

10

2/10/2020 11:00

Танхим - 5

Босстон Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

11

2/10/2020 11:00

Танхим - 1

Алтай трест ХХК

Эрчим хүчний яам

Д.Оюумаа

 

12

2/10/2020 11:00

Танхим - 5

Ч.Сайнбилэг

Нийслэлийн засаг дарга бөгөөд хотын захирагч С.Амарсайхан

Ц.Мөнхзул

 

13

2/10/2020 11:30

Танхим - 2

В.Бизьяа

Барилга хот байгуулалтын яамны улаанбаатар хотын 7, 16 , МҮОНРТ-ийн хорооололын орон сууц дэд бүтцийн төсөл-ийн зохицуулагч Ч.Доржготов

Б.Адъяасүрэн

 

14

2/10/2020 12:00

Танхим - 2

Чандмань трэвел ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Одмаа

 

15

2/10/2020 13:30

Танхим - 1

Төгс эхлэл ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Оюумаа

 

16

2/10/2020 14:00

Танхим - 5

Монгол телевиз ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Ц.Мөнхзул

 

17

2/10/2020 14:00

Танхим - 4

Тэлмэн констракшн ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

18

2/10/2020 14:00

Танхим - 1

Бумбод ХХК

Хот байгуулалт хөгжлийн газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

19

2/10/2020 15:00

Танхим - 4

Комфорт импэкс ХХК

Сангийн яам

О.Оюунгэрэл

 

20

2/10/2020 15:30

Танхим - 2

Магнет-Айрон ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар, кадастрын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

2020.02.11-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/11/2020 9:00

Танхим - 4

Н.Дорждэрэм

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд,Монгол -Германы хамтарсан ашигт малтмал технологийн их сургуулийн удирдах зөвлөл

О.Оюунгэрэл

 

2

2/11/2020 9:30

Танхим - 1

Б.Алтантуяа

Нийслэлийн мал эмнэлэгийн газар

Д.Оюумаа

 

3

2/11/2020 9:30

Танхим - 5

Монгол шуудан ХК

Гаалийн ерөнхий газрын харьяа Улс хоорондын шуудан илгээмжийн гаалийн газрын гаалийн улсын байцаагч

Н.Долгорсүрэн

 

4

2/11/2020 10:00

Танхим - 5

Монинжбар ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Н.Ганчимэг

Ц.Мөнхзул

 

5

2/11/2020 10:00

Танхим - 1

Б.Чогсом

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

6

2/11/2020 10:00

Танхим - 1

Жи Пи Эф ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

2/11/2020 10:00

Танхим - 5

Хамтын шийдэл ТББ

Нийслэлийн засаг дарга С.Амарсайхан

У.Бадамсүрэн

 

8

2/11/2020 10:00

Танхим - 2

Булаг сүүж майнинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

2/11/2020 10:00

Танхим - 2

Эрдэм Денвер Оюун Ухаан ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

С.Ганбат

 

10

2/11/2020 10:00

Танхим - 2

А.Ержан нар

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга С.Баатаржав

А.Насандэлгэр

 

11

2/11/2020 10:00

Танхим - 4

Абсолютчойс ХХК

Сангийн яам, Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

М.Батзориг

 

12

2/11/2020 11:00

Танхим - 4

Эхлэх-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

13

2/11/2020 11:00

Танхим - 4

Үйзэн бүрхээр ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

14

2/11/2020 11:30

Танхим - 5

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн Газрын алба

Ц.Мөнхзул

 

15

2/11/2020 11:30

Танхим - 1

Улаанбаатар Капитал ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

Д.Оюумаа

 

16

2/11/2020 12:00

Танхим - 5

Ө.Золбаяр

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

17

2/11/2020 13:30

Танхим - 2

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

18

2/11/2020 13:30

Танхим - 1

Ай капитал ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Оюумаа

 

19

2/11/2020 13:59

Танхим - 5

Эгшиглэнт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Ганбат

 

20

2/11/2020 14:00

Танхим - 5

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

21

2/11/2020 14:00

Танхим - 4

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

22

2/11/2020 14:00

Танхим - 5

Занарт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

23

2/11/2020 14:00

Танхим - 1

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

24

2/11/2020 14:01

Танхим - 5

Л.Даваабаяр

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

25

2/11/2020 14:30

Танхим - 2

Я.Болдбаатар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

26

2/11/2020 15:30

Танхим - 4

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

27

2/11/2020 15:30

Танхим - 1

Ц.Амгалан

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Д.Оюумаа

 

28

2/11/2020 16:00

Танхим - 1

Мошеа эко энержи ХХК

Эрчим хүчний сайд, Эрчим хүчний яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2020.02.12-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/12/2020 10:00

Танхим - 1

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

2

2/12/2020 10:00

Танхим - 5

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

3

2/12/2020 10:00

Танхим - 2

Ө.Мөнх-Итгэлт нарын

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам, Богдхан-Уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа

А.Насандэлгэр

 

4

2/12/2020 10:00

Танхим - 1

Б.Батдэлгэр

Боловсрол, Соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын сайд

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

2/12/2020 10:00

Танхим - 4

Мое жапанэс бюти клаб ХХК

Хан-Уул дүүргийн мэргэжлийн хяналтын хэлтэс улсын байцаагч Э.Дашмаа

О.Оюунгэрэл

 

6

2/12/2020 10:30

Танхим - 2

Гурван хайрханы асар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

7

2/12/2020 11:00

Танхим - 1

Ариг банк ХХК

Монгол банкны хянал шалгах газрын хянан шалгах хэлтсийн улсын байцаагч Б.Галия

Г.Мөнхтулга

 

8

2/12/2020 11:00

Танхим - 5

З.Санждорж

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчийн хурал

Д.Халиуна

 

9

2/12/2020 11:00

Танхим - 4

О.Алдархишиг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

2/12/2020 11:00

Танхим - 1

Нийслэлийн Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

 

11

2/12/2020 12:00

Танхим - 1

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

12

2/12/2020 13:30

Танхим - 5

Ц.Өлзийтогтох

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн сайдын 2018 оны 07 дугаар сарын 31-ний өдрийн "Ажлын хэсэг байгуулах тухай" А/130 дугаар тушаалаар байгуулагдсан Ажлын хэсгийн ахлагч Д.Совд

Д.Халиуна

 

13

2/12/2020 13:30

Танхим - 1

Баянзүрх дүүргийн прокурорын газар

Баянзүрх дүүрэг дэх татварын хэлтсийн улсын байцаагч С.Золзаяа, Э.Золзаяа

Г.Мөнхтулга

 

14

2/12/2020 14:00

Танхим - 4

Нөхөрлөл зам хоршоо

Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ

О.Оюунгэрэл

 

15

2/12/2020 14:00

Танхим - 1

Рич голден буллс эдукэшн ХХК

Монгол Улсын Засгийн Газар

Г.Мөнхтулга

 

16

2/12/2020 14:00

Танхим - 2

П.Батхүү

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

17

2/12/2020 14:00

Танхим - 5

Террасатори ХХК

Байгал орчин аялал жуулчлалын яам

Н.Долгорсүрэн

 

18

2/12/2020 14:00

Танхим - 2

Л.Цэрэнбалжид

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар,

С.Ганбат

 

19

2/12/2020 15:00

Танхим - 2

Я.Энхтуяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

20

2/12/2020 15:00

Танхим - 2

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

21

2/12/2020 15:00

Танхим - 4

Шивээговь сумын засаг дарга С.Ягаанцэцэг

Монгол улсын төрийн албаны зөвлөл

М.Батзориг

 

2020.02.13-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/13/2020 9:00

Танхим - 1

Монголын үндэсний их сургууль

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Ц.Батсүрэн

 

2

2/13/2020 9:30

Танхим - 4

Хайрхан толгой коал ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

2/13/2020 10:00

Танхим - 2

Г.Сарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

4

2/13/2020 10:00

Танхим - 4

Д.Рагчаахүү

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

2/13/2020 10:00

Танхим - 1

С.Наранцэцэг

Улсын бүртгэийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

6

2/13/2020 10:00

Танхим - 4

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

7

2/13/2020 10:30

Танхим - 4

Д.Мөнхтунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

8

2/13/2020 11:00

Танхим - 2

Чандмань СӨХ

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

9

2/13/2020 11:00

Танхим - 4

Г.Сэрээдар

Улсын бүртгэлийн Ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

10

2/13/2020 11:00

Танхим - 5

Төгс тэмүүлэл ХХК ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

11

2/13/2020 11:30

Танхим - 4

Д.Батжав

Ашигт малтмал, газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

12

2/13/2020 13:00

Танхим - 5

Анома ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

13

2/13/2020 13:30

Танхим - 5

Хан Алтайн Тоосго ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

14

2/13/2020 13:30

Танхим - 4

Б.Лхагвасүрэн

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын дэд бүтцийн хяналтын хэлтсийн улсын ахлах байцаагч Д.Дэлгэрмаа

М.Батзориг

 

15

2/13/2020 14:00

Танхим - 5

Найман наран ХХК

Налайх дүүргийн Татварын улсын байцаагч Т.Баярчимэг, Э.Болортуяа

Н.Долгорсүрэн

 

16

2/13/2020 14:00

Танхим - 1

Л.Ганчулуун

Монголын хуульчдын холбоо

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

17

2/13/2020 14:00

Танхим - 5

Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбоо ТББ

Сангийн сайд

Ц.Мөнхзул

 

18

2/13/2020 14:00

Танхим - 4

Баатарван транс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

19

2/13/2020 14:00

Танхим - 1

Ш.Доржготов

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

 

20

2/13/2020 14:30

Танхим - 2

Улаанбаатар хотын банк

Монгол банкны хянан шалгагч, улсын байцаагч О.Батмаа

С.Ганбат

 

2020.02.14-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

2/14/2020 9:30

Танхим - 4

Монос дэлгэрэх ХЗХоршоо

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны хянан шалгагч, улсын байцаагч Б.Дүүриймаа

Н.Дуламсүрэн

Д.Чанцалням

М.Батзориг

 

2

2/14/2020 10:00

Танхим - 5

Саммитмедикал сервис ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

2/14/2020 10:00

Танхим - 1

Л.Батболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

4

2/14/2020 10:00

Танхим - 2

БМНС ХХК

Байгаль орчин, ачлал жуулчлалын яам, Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Ганбат

 

5

2/14/2020 11:30

Танхим - 5

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

6

2/14/2020 11:30

Танхим - 4

Протек ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Боловсрол соёл шинжлэх ухааны яамны тендер шалгаруулалтыг явуулах үнэлгээний хорооны дарга Л.Цэвэлсүрэн

Ц.Одмаа

 

7

2/14/2020 11:30

Танхим - 1

Энх өглөө ХХК

Эрчим хүчний яам

Г.Мөнхтулга

 

8

2/14/2020 11:30

Танхим - 4

Анхай-Интернэшнл ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

М.Батзориг

 

9

2/14/2020 13:30

Танхим - 2

С.Сэр-Од

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

2/14/2020 14:00

Танхим - 4

Эрдмийн өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

2/14/2020 14:30

Танхим - 2

Эх голомтын илч ХХК

Эрчим Хүчний яам

С.Ганбат

 

12

2/14/2020 15:00

Танхим - 5

М.Мөнх-Эрдэнэ

Налайх дүүргийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2020.02.10-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/10/2020 9:30

Танхим - 3

Монголын багш нарын үйлдвэрчний эвлэлийн холбоо

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид, Тэргүүлэгчдийн дарга

А.Насандэлгэр

 

2

2/10/2020 10:00

Танхим - 3

Г.Эрдэнэчимэг

Цагдаагийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

2/10/2020 14:00

Танхим - 3

Б.Алтанхундага

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын албаны даргын үүрэг гүйцэтгэгч А.Энхманлай

Г.Мөнхтулга

 

4

2/10/2020 14:30

Танхим - 3

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Г.Мөнхтулга

 

5

2/10/2020 15:00

Танхим - 3

Петрочайна дачин тамсаг ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар улсын байцаагч Л.Ариунтуяа, Д.эрдэнэчимэг

Г.Мөнхтулга

 

6

2/10/2020 15:30

Танхим - 3

Практикал даатгал ХХК

Татварын ерөнхий газрын дэргэдэх улсын төсвийн орлого хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Т.Заяахишиг, Ц.Сарантуяа

Г.Мөнхтулга

 

2020.02.11-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/11/2020 09:30

Танхим - 3

Монгол тэмүүлэлийн эцэг эх гишүүддээ үйлчилдэг ТББ

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын сайд Ё.Баатарбилэг , Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

2

2/11/2020 09:30

Танхим - 3

Петроматад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Д.Ариунаа,

С.Ганбат

 

3

2/11/2020 11:00

Танхим - 3

Буяннэмэх интер" ХХК

Нийслэлийн өмчийн ашиглалт, удирдлагын газар

Г.Мөнхтулга

 

4

2/11/2020 13:30

Танхим - 3

Хаппи Бьюлдинг ХХК

Дулааны гуравдугаар цахилгаан станц ТӨХК

С.Ганбат

 

5

2/11/2020 14:00

Танхим - 3

У.Хүрэлхуяг

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч Э.Жавхлан

А.Насандэлгэр

 

6

2/11/2020 14:30

Танхим - 3

З.Баярбаатар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яамны төрийн нарийн бичгийн дарга Ц.Цэнгэл

А.Насандэлгэр

 

7

2/11/2020 15:00

Танхим - 3

Г.Баасанжав

Цагдаагийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

8

2/11/2020 15:30

Танхим - 3

Пэрсиммон ХХК

Уул урухай хүнд үйлдвэрийн сайд Д.Сумъяабазар

А.Насандэлгэр

 

2020.02.12 -НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/12/2020 9:00

Танхим - 3

Г.Адъяасүрэн

Төрийн албаны зөвлөл

Н.Долгорсүрэн

 

2

2/12/2020 9:30

Танхим - 3

Б.Жадамба

Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын албаны дарга

Н.Дуламсүрэн

 

3

2/12/2020 10:00

Танхим - 3

Б.Дөлгөөн

Улсын бүртгэлийн Ерөнхий газрын хяналтын улсын байцаагч Б.Ганзориг

Н.Дуламсүрэн

 

4

2/12/2020 10:30

Танхим - 3

Р.Галбадрах нар

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

5

2/12/2020 11:00

Танхим - 3

О.Батсүх

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Дуламсүрэн

 

6

2/12/2020 11:00

Танхим - 3

ЛЧ ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

2/12/2020 14:00

Танхим - 3

Б.Ариунбуян

Чингэлтэй дүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

8

2/12/2020 14:30

Танхим - 3

Ессо ХХК

Сүхбаатар дүүргийн мэргэжлийн хяналтын эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Ц.Отгонбор

Д.Оюумаа

 

9

2/12/2020 15:00

Танхим - 3

Чингэлтэй дүүргийн прокурорын газар

Чингэлтэй дүүрэг дэх Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн боловсролын хяналтын улсын байцаагч Б.Нямцэрэн

Д.Оюумаа

 

10

2/12/2020 15:30

Танхим - 3

Сэнтрал экспресс Си Ви Эс ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын сүхбаатар дүүрэг дэх мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Ц.Идэрбат

Д.Оюумаа

 

2020.02.13-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

1

2/13/2020 12:00

Танхим - 3

А.Баасандорж

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

 

2020.02.14-НЫ БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

2/14/2020 13:30

Танхим - 3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн