Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР/ 2017.10.09-10.13

2017-10-06   |   Админ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 09-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ даваа
I Танхим

"Асар өргөө" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Концессын гэрээ

Д.Халиуна

 

2

 /10:00/ даваа
I Танхим

"Мөнхийн түншлэл" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

 /11:00/ даваа
I Танхим

С.Норжмаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

4

 /11:30/ даваа
I Танхим

Д.Пүрэвсүрэн

Байгаль Орчин, аялал жуучилалын  сайд

газар

Н.Дуламсүрэн

 

5

 /13:30/ даваа
I Танхим

"Шинэ хуульч" ХХК

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

 

Д.Халиуна

 

6

 /15:00/ даваа
I Танхим

С.Цогбаатар нарын 9 иргэн

Байгаль Орчин, аялал жуучилалын  сайд

газар

Н.Дуламсүрэн Б.Адьяасүрэн Д.Халина 

М.Цэндээ

7

 /15:30/ даваа
I Танхим

Д.Намсрай нарын 3 иргэн

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, газрын алба, Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

1

 /10:00/ даваа
II Танхим

Д.Баттогтох

ХНХ сайд

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

2

 /11:00/ даваа
II Танхим

М.Энхтуяа нарын нэр бүхий 41 иргэн

Улаанбаатар хотын Ерөнхий менежер бөгөөд Захирагчийн ажлын албаны дарга, БЗДЗД, БЗДГАД, ХҮЗЗ-ийн дарга нарт

бусад

Ц.Мөнхзул

 

3

 /13:30/ даваа
II Танхим

О.Батнэмэх

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

4

/14:30/ даваа        II танхим

Ш.Жамсранжав нар

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

газар

Ц.Мөнхзул

 

5

 /15:30/ даваа
II Танхим

"МОС" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Г.Мөнхтулга

 

1

 /10:00/ даваа
III Танхим

Д.Дорждэрэм

Нийслэлийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

2

 /11:00/ даваа
III Танхим

“Трендмебель монголиа” ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, Зохицуулалтын газрын тендрийн үнэлгээний хороо

Тендер

Г.Мөнхтулга (Л.өлзийжаргал)

 

3

 /14:00/ даваа
III Танхим

"Бату констракшн" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг Г.Мөнхтулга Н.Долгорсүрэн

Д.Мөнхзаяа

1

  /10:20/ даваа
 IV Танхим

Б.Батсайхан

Монгол Улсын Ерөнхий сайд

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

2

  /10:00/ даваа
 IV Танхим

"Улаанбаатар төмөр зам нийгэмлэг" ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Чанцалням Ц.Мөнхзул О.Оюунгэрэл

 

1

  /09:00/ даваа
 V Танхим

П.Наранбаатар нарын

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

 2

  /10:30/ даваа
 V Танхим

Б.Хасгэрэл

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

 3

  /14:00/ даваа
 V Танхим

"Женерал экспедишн" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

А.Насандэлгэр

 

4

  /15:30/ даваа
 V Танхим

Д.Баянжаргал

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 10-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:10/ Мягмар
I Танхим

Ц.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Д.Халиуна

 

2

 /11:00/ Мягмар
I Танхим

"Бөхөг түргэн" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

3

 /11:30/ Мягмар
I Танхим

"Петрочайна Дачин Тамсаг" ХХК

Баянзүрх дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Нийгмийн даатгал

Д.Халиуна

 

4

 /13:30/ Мягмар
I Танхим

"Эм Ай Юу ОУДСургууль" З.Тамир

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Оюумаа Н.Дуламсүрэн Д.Халиуна

 

5

 /14:00/ Мягмар
I Танхим

Монголын цахилгаан холбоо ХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

Б.Адъяасүрэн

 

6

 /14:30/ Мягмар
I Танхим

М.Эрхэмбаяр С.Санжмятав

Нийслэлийн Засаг дарга Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн Б.Адьяасүрэн Д.Оюумаа 

Э.Энхдулам

1

/09:30/ мягмар
II Танхим

"ДДЭШ ТВ" ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

бусад

Ц.Мөнхзул

 

2

/10:00/ мягмар
II Танхим

"Дархан бор хужир" ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын хяналт шалгалтын татварын улсын байцаагч Ц.Сарантуяа, Х.Наранчимэг

татвар

Д.Чанцалням Ц.Мөнхзул Г.Мөнхтулга

 

3

 /11:00/ мягмар
II Танхим

"Барилга" ХК

Татварын ерөнхий газрын татварын улсын байцаагч нар

татвар

Г.Мөнхтулга

 

4

 /13:30/ мягмар
II Танхим

"Ухаашүрт консалтинг" ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар

тендер

Д.Чанцалням

 

1

 /10:00/ мягмар
III Танхим

"Мига-Эрин" ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газар

ашигт/мал

М.Батзориг Г.Мөнхтулга Н.Долгорсүрэн

 

1

 /11:30/ Мягмар
V Танхим

"Оюу толгой" ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар Улсын байцаагч нар

бусад

Б.Мөнх-Эрдэнэ (Ц.Одмаа)

 

2

 /11:30/ Мягмар
V Танхим

"Топуна" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, ОӨУБЕГ

газар

Ц.Одмаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 11-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Лхагва
I Танхим

Б.Алтанбагана

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

2

 /13:30/ Лхагва
I Танхим

"Дөрвөн тал" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Оюумаа, Б.Адъяасүрэн Н.Дуласүрэн,

 

3

 /15:00/ Лхагва
I Танхим

С.Энхмаа

Цаг уур, орчны шинжилгээний газрын дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн  Д.Оюумаа Д.Халиуна 

 

1

 /10:00/ Лхагва
II Танхим

Адуляргео ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

О.Оюунгэрэл

 

2

 /10:00/ Лхагва
II Танхим

Бостонстар консалтинг ХХК

Эрүүл мэнд, Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

 

О.Оюунгэрэл

 

3

 /11:00/ Лхагва
II Танхим

С.Уранчимэг

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга Н.Долгорсүрэн М.Батзориг

Н.Эрдэнэчимэг

4

 /13:30/ Лхагва
II Танхим

Ц.Найдан

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

5

 /14:30/ Лхагва
II Танхим

"Батхангай өргөө" ХХК
 А.Бат-Эрдэнэ нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

6

 /15:00/ Лхагва
II Танхим

МОНГОЛЫН ТӨМӨР ЗАМ ТӨХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

Г.Мөнхтулга, О.Оюунгэрэл, Д.Чанцалням

 

7

 /15:30/ Лхагва
II Танхим

Эй Эс Ти Эс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

ашигт/ мал

Д.Чанцалням

 

8

 /16:00/ Лхагва
II Танхим

С.Соёл-Эрдэнэ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт/ мал

Ц.Батсүрэн

 

1

 /10:00/ Лхагва
III Танхим

"Скарн" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Эрдэс баялагийн асуудал хариуцсан орлогч дарга, Кадастрын хэлтэс

ашигт/мал

М.Батзориг

 

2

 /13:30/ Лхагва
III Танхим

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

М.Батзориг

 

1

10:00 Лхагва
IV Танхим

"Бауплюс" ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтэс

 

А.Сарангэрэл

 

2

11:00 Лхагва
IV Танхим

"Капитрон банк" ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

С.Төмөрбат

 

3

13:30 Лхагва
IV Танхим

Д.Ганбаатар

Сонгинохайрхан дүүргийн 28 дугаар хорооны Иргэдийн нийтийн хурал

сонгууль

А.Сарангэрэл

 

1

 /13:30/ лхагва
V Танхим

"Бугат тэнгэр говь" ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

 

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 12-ны ПҮРЭВ гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

/09:00/ Пүрэв
I танхим

"Авад Ресурс" ХХк

Ашигт малтмал газрын кадастрын хэлтэс

ашигт/ мал

Д.Халиуна

 

 2

/14:00/ Пүрэв
I танхим

Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С1 СӨХ

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Д.Халиуна

 

3

 /10:00/ Пүрэв
I Танхим

"Уран-Нинж" ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

 /11:00/ Пүрэв
I Танхим

Д.Ундрахсан С.Базарваань

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

5

 /14:00/ Пүрэв
I Танхим

"ЦМС" ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Барилгын хяналтын улсын байцаагч

акт

Б.Адъяасүрэн

 

6

 /15:00/ Пүрэв
I Танхим

Р.Батсүх, Ш.Оюундарь

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн Д.Халиуна Д.Дуламсүрэн

Энхцэцэг

1

 /09:30/ Пүрэв
II Танхим

М.Оюунбаасан

Сонгинохайрхан дүүргийн Хөдөлмөрийн халамж, үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

2

 /10:00/ Пүрэв
II Танхим

"СДБ трейд" ХХК

Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар

тендер

О.Оюунгэрэл Ц.Мөнхзул Г.Мөнхтулга

 

3

 /13:30/ Пүрэв
II Танхим

"Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр" ХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

Ц.Мөнхзул

 

4

 /15:00/ Пүрэв
II Танхим

"ААТА интернэшнл инк" компани

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

татвар

Ц.Мөнхзул (Н.Дамдинсүрэн)

 

5

 /15:30/ Пүрэв
II Танхим

"Хангай сервис" ХХК

ДЦС-4 ТӨХК

 

Н.Долгорсүрэн

 

1

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

"Магнай дисковери" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Н.Долгорсүрэн М.Батзориг Г.Мөнхтулга

Д.Гэрэл

1

 /09:30/ Пүрэв
IV Танхим

Н.Уранчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга, БГДЗД, ОӨУБЕГ

газар, бүртгэл

А.Сарангэрэл (Н.Дамдинсүрэн)

 

2

 /13:30/ Пүрэв
IV Танхим

Д.Гэрэлгуа

Мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

1

 /10:00/ Пүрэв
V Танхим

П.Ганбат нарын

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

Ц.Одмаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 13-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Баасан
I танхим

Бөөндий ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэст

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн  /Б.Мөнх-Эрдэнэ/  

 

1

 /09:30/ Баасан
I танхим

Чинхур

НЗД, Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

2

 /10:30/ Баасан
I танхим

Ж.Чулуунцэцэг нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Оюуны өмч Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

газар

Н.Дуламсүрэн

 

3

 /15:00/ Баасан
I танхим

Б.Алтанцэцэг

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам, БМДИ

акт

Б.Адъяасүрэн

 

1

 /09:30/ Баасан
II  танхим

"Жуулчин монгол наадам" ХХК

Барилга, хот байгуулалтын сайд, Зам, тээврийн хөгжлийн сайд, Сангийн сайд

газар

Ц.Мөнхзул

 

2

 /10:00/ Баасан
II танхим

Т.Цэрэндагва

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

3

 /11:00/ Баасан
II  танхим

"Ихэр нева" ХХК Хувьцаа эзэмшигч Б.Лхагвасүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

тамга

О.Оюунгэрэл

 

4

 /13:30/ Баасан
II танхим

"Монголын сагсан бөмбөгийн холбоо" ТББ

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

5

 /14:00/ Баасан
II  танхим

"Эн Эн Жи Юу" ХХК
 Р.Энх-Амгалан
 Э.Бат-Амгалан

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

1

 /14:00/ Баасан
III  танхим

Саруул шилтгээн констракшн ХХК

НЗД, НХТЕТГ

газар, тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

1

 /09:00/ Баасан
IV Танхим

М.Амуударъяа

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

Цэрэндолгор

1

 /10:00/ Баасан
V Танхим

М.Халиун Д.Мөнхням

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

У.Бадамсүрэн

 

2

/11:00/ Баасан V танхим

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.10.09 - 10.13/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ даваа
VI Танхим

Б.Баярсайхан

Монгол Улсын Засгийн газар

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

2

 /13:40/ даваа
VI Танхим

П.Ундрах нар

НХТЕТГ

акт

Д.Оюумаа

 

3

 /14:30/ даваа
VI Танхим

"Вайскинг" ХХК

БОАЖ сайд

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням

 

4

 /15:30/ даваа
VI Танхим

"Зорчигч тээвэрийн нэгтгэл" ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

Мягмар гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Мягмар
VI Танхим

Ц.Содгэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн засаг дарга, Нийслэлийн мэрэгжлийн хяналтын газар

газар

С.Төмөрбат

 

2

 /09:30/ Мягмар
VI Танхим

Аурора инвестмент ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

 3

 /09:40/ Мягмар
VI Танхим

Ш.Жамбал нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

Газар

Ц.Одмаа  /Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

 4

/10:00/ Мягмар
VI Танхим

Г.Хулан

Нийслэлийн Засаг дарга

Газар

Ц.Одмаа  /Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

5

 /10:30/ Мягмар
VI Танхим

Мөнхжаргал

БСШУ-н сайд

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

6

 /11:00/ Мягмар
VI Танхим

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Батсүрэн

 

7

 /11:30/ Мягмар
VI Танхим

"Баянталын өв" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Г.Мөнхтулга

 

 8

 /12:00/ Мягмар
VI Танхим

МҮИС

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар

акт

У.Бадамсүрэн

 

9

 /13:30/ Мягмар
VI Танхим

Д.Энхтайван

Нийслэлийн Засаг дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

10

 /14:30/ Мягмар
VI Танхим

Н.Отгонбаатар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

11

 /15:30/ Мягмар
VI Танхим

"Сэрүүлэг констракшн" ХХК

Нийслэлийн мэрэгжлийн хяналтын газрын Улсын байцаагч

акт

Ц.Батсүрэн

 

 

лхагва

 

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Ган хүлэг хурд" ХХК

Авто тээврийн үндэсний төв

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

2

 /11:00/ Мягмар
VI Танхим

Д.Адъяабазар

ШШГЕГ-ын дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Ийстэрн роуд" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

А.Сарангэрэл

 

2

 /11:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

3

 /11:30/
Пүрэв
VI Танхим

"Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк" ХХК

Татварын ерөнхий газрын татварын улсын байцаагч нар

татвар

Д.Чанцалням

 

4

 /11:30/
Пүрэв
VI Танхим

Б.Цэрэннадмид

БСШУ-н сайд

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

5

 /13:30/
Пүрэв
VI Танхим

"Цагаан өвөлжөө" ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын төв лаборатори

акт

Д.Чанцалням

 

6

 /14:30/
Пүрэв
VI Танхим

"Баярс констракшн" ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар

тендер

М.Батзориг

 

7

 /15:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Арвис интернешнл" ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар

тендер

М.Батзориг

 

 8

 /15:30/
Пүрэв
VI Танхим

"Эрдэнэ зам" ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

 9

 /16:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Берун майнинг" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн

 

             

Баасан

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /11:30/
Баасан
VI Танхим

"Солар Кредит" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул (Н.Дамдинсүрэн)

 

2

 /14:00/
Баасан
VI Танхим

Л.Батчулуун

ОӨУБЕГ-ын БЗД-ийн БХ

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн