Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР/ 2017.10 .16-10.20

2017-10-13   |   Админ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 16-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ даваа
I Танхим

Оймон ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-Очир

татвар

Ц.Одмаа

 

2

 /14:00/ даваа
I Танхим

"Лукрий" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Л.Батбаатар

 

1

 /09:00/ даваа
II Танхим

С.Энхмаа

Цаг уур, орчны шинжилгээний газрын дарга

Төрийн алба

Н.Дуламсүрэн Д.Оюумаа, Д.Халиуна

Г.Байгальмаа

2

 /10:00/ даваа
II Танхим

Д.Мэндбаяр

ХНХЯ

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

3

 /11:00/ даваа
II Танхим

"Бүрдэн говь групп" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

4

 /11:30/ даваа
II Танхим

Л.Пүрэвгял

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

5

/12:00/ даваа        II танхим

Д.Пүрэвсүрэн

Байгаль Орчин, аялал жуучилалын  сайд

газар

Н.Дуламсүрэн

 

1

 /09:30/ даваа
III Танхим

Бэрэн групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

2

 /10:00/ даваа
III Танхим

Н.Энхцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

3

  /14:00/ даваа
 III Танхим

Б.Оюунтогтох Г.Сарантуяа

Сонгинохайрхан дүүргийн 8 дугаар хорооны Иргээдийн Нийтийн Хурал

акт

Г.Мөнхтулга

 

1

09:30 Даваа
 IV Танхим

"Бугат тэнгэр говь" ХХК

СХДЗД, СХДИТХТ тус тус

Газрын маргаан

У.Бадамсүрэн

 

2

  /10:30/ даваа
 IV Танхим

Ж.Тунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг

 

3

  /11:30/ даваа
 IV Танхим

"Хангай сервис" ХХК

ДЦС-4 ТӨХК

тендер

Н.Долгорсүрэн

 

4

  /13:30/ даваа
 IV Танхим

"Мобиком корпераци" ХХК

Харилцаа холбоо, мэдээллийн технологийн газар, үнэлгээний хороо

тендер

М.Батзориг

 

5

  /15:00/ даваа
 IV Танхим

"Цагдуултайн ундрага" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Долгорсүрэн

 

6

  /15:30/ даваа
 IV Танхим

"Скарн" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Эрдэс баялагийн асуудал хариуцсан орлогч дарга, Кадастрын хэлтэс

ашигт/мал

М.Батзориг

 

1

  /10:00/ даваа
 V Танхим

Ё.Цэдэнбал

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

2

  /11:00/ даваа
 V Танхим

ЦҮКИ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

3

  /14:00/ даваа
 V Танхим

Д.Адъяасүрэн

Нийслэлийн Боловсролын газар

Төрийн алба

С.Төмөрбат

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 17-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Мягмар
I Танхим

"Өрхтий трейд" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

 /10:00/ Мягмар
I Танхим

"Ноён уулаа аваръя" ТББ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

акт

УБадамсүрэн А.Насандэлгэр Ц.Одмаа

 

3

 /10:30/ Мягмар
I Танхим

П.Наранбаатар нарын

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

4

 /13:30/ Мягмар
I Танхим

Б.Хасгэрэл

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

1

/09:00/ мягмар
II Танхим

"Мондем" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

/10:00/ мягмар
II Танхим

Дархан нэхий ХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч

акт

Д.Оюумаа

 

3

 /11:30/ мягмар
II Танхим

Д.Энхцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

4

/13:30/ мягмар
II Танхим

Б.Батцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн газрын алба, ОӨУБЕГ

газар

Д.Оюумаа

 

5

 /10:00/ мягмар
II Танхим

"Монголын цахилгаан холбоо" ХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

Б.Адъяасүрэн

 

1

 /10:00/ мягмар
III Танхим

Э.Нарантуяа Д.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга, Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

2

 /10:30/ мягмар
III Танхим

Эн Эн Жи Юу ХХК, Р.Энх-Амгалан Э.Бат-Амгалан

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газарт

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

3

 /15:00/ мягмар
III Танхим

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн газрын алба

газар

Д.Чанцалням

 

1

 /09:00/ Мягмар
IV Танхим

"Магнай дисковери" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Н.Долгорсүрэн, М.Батзориг, Д.Оюумаа

 

2

 /10:00/ Мягмар
IV Танхим

Л.Балдорж

Зэвсэгт хүчний Жанжин штаб

төрийн алба

М.Батзориг

 

3

 /11:00/ Мягмар
IV Танхим

Саудгоби фортуна ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

акт

М.Батзориг

 

4

 /11:30/ Мягмар
IV Танхим

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газар

бүртгэл

Н.Долгорсүрэн

 

1

 /10:00/ Мягмар
V Танхим

"Оюу толгой" ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар Улсын байцаагч нар

акт

Л.Батбаатар

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 18-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /11:00/ Лхагва
II Танхим

Жаврын хөндий ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

газар

Б.Адъяасүрэн Д.Халиуна Д.Оюумаа

Ч.Нямсүрэн

2

15:00 Лхагва II танхим

Ц.Батбилэг

ОӨУБЕГ-ын ХЭБГ

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

1

 /09:30/ Лхагва
III Танхим

"Барилга" ХК

Татварын ерөнхий газрын татварын улсын байцаагч нар

татвар

Г.Мөнхтулга

 

2

 /11:00/ Лхагва
III Танхим

Монголиан катеринг ХХК

Үндэсний Аудитын газар Аудитор Ш.Ичинхорол

бусад

 О.Оюунгэрэл (Б.Мөнх-Эрдэнэ)

 

3

 /13:30/ Лхагва
III Танхим

Т.Гэрэлт-Од, С.Номингэрэл, Д.Оюунжаргал нар

Үндэсний Аудитын газарт

акт

Г.Мөнхтулга (Л.Өлзийжаргал)

 

4

 /14:30/ Лхагва
III Танхим

Адуляргео ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

Д.Чанцалням

 

1

10:30 Лхагва
IV Танхим

"Бату констракшн" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг Г.Мөнхтулга Н.Долгорсүрэн

 

1

 /10:00/ лхагва
V Танхим

Ч.Сэдэд

СХД-ийн Газрын алба, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар, Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

газар

А.Сарангэрэл /Н.Дамдинсүрэн/

нэмсэн

2

 /10:00/ лхагва
V Танхим

М.Халиун Д.Мөнхням

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

3

 /11:00/ лхагва
V Танхим

"Зорчигч тээврийн нэгтгэл" ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

4

/14:00/ лхагва
V Танхим

Б.Болормаа

ХНХЯ сайд бөгөөд НДҮЗ-ийн дарга

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 19-ны ПҮРЭВ гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Пүрэв
I Танхим

Ж.Саранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

У.Бадамсүрэн

 

2

/10:00/ Пүрэв
I танхим

С.Мягмар

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газарт

акт

Ц.Одмаа

 

3

/11:30/ Пүрэв
I танхим

Ш.Жамбал
Д.Адъяа

Нийслэлийн Засаг дарга

Газар

Ц.Одмаа 
/Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

4

 /14:00/ Пүрэв
I Танхим

О.Цогтбаатар

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

илт хууль бус

У.Бадамсүрэн

 

1

 /09:00/ Пүрэв
II Танхим

Эрдэнэт фүүдс ХХК, нэр бүхий 7 ХХК

МБ, СЯ, ХХБ

акт

Б.Адъяасүрэн

 

2

 /14:00/ Пүрэв
II Танхим

МДТОФ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

1

 /09:00/ Пүрэв
III Танхим

М.Оюунбаасан

Сонгинохайрхан дүүргийн Хөдөлмөр, халамж үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

2

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

Жамп ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

 

О.Оюунгэрэл

 

3

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

Вайскинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

газар

Д.Чанцалням

 

4

 /11:00/ Пүрэв
III Танхим

Баянголгео ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

тусгай зөвшөөрөл

О.Оюунгэрэл

 

5

 /13:40/ Пүрэв
III Танхим

"Эс Би Эйч" ХХК,
"Эм Эм И Жи" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул Г.Мөнхтулга О.Оюунгэрэл

А.Нэргүй-дүнжаа

6

 /14:30/ Пүрэв
III Танхим

Ч.Нэргүй

Авлигатай тэмцэх газар

Төрийн алба

Д.Чанцалням

 

7

 /15:30/ Пүрэв
III Танхим

Б.Мөнхбаатар

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

бусад

Ц.Мөнхзул

 

8

 /16:00/ Пүрэв
III Танхим

Булаг, шанд, гол мөрний эхийг хамгаалан сан ТББ

Нийслэлийн Засаг дарга, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

1

 /10:00/ Пүрэв
IV Танхим

Б.Оюунцэцэг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга Газрын алба

газар

С.Төмөрбат (М.Цэцэгмаа)

 

1

 /09:00/ Пүрэв
V Танхим

"Капитрон банк" ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

С.Төмөрбат

 

2

 /10:00/ Пүрэв
V Танхим

А.Даш нарын

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

3

 /13:30/ Пүрэв
V Танхим

Ч.Байгалмаа

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

Төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

4

 /14:30/ Пүрэв
V Танхим

Жамп-Алт ХХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч Ц.Ишжамц, Т.Баасан

татвар

С.Төмөрбат

 

5

 /15:30/ Пүрэв
V Танхим

Түрээсийн байр эзэмшигчдийн эрх ашгийг хамгаалах холбоо ТББ

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

С.Төмөрбат

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 20-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Баасан
I танхим

Гацуурт ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

газар

А.Насандэлгэр

 

2

 /11:00/ Баасан
I танхим

Оюу толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар Улсын байцаагч нар

акт

Ц.Одмаа

 

3

 /13:30/ Баасан
I танхим

Б.Цэрэннадмид

Боловсрол соёл, шинжлэх ухаан спортын сайд

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

1

 /10:00/ Баасан
II танхим

Д.Баянжаргал

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

1

 /10:00/ Баасан
III  танхим

"Орчлон констракшн" ХХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

 Д.Чанцалням

 

2

 /14:00/ Баасан
III  танхим

Мөнхжаргал

БСШУ-н сайд

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

1

 /15:30/ Баасан
IV  танхим

Завхан аймгийн Баянхайрхан сумын иргэн Ж.Сосорбарам

Завхан аймгийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн, М.Батзориг, Л.Өлзийжаргал

Хүсэлт гаргасан Г.Галбаатар. Шинээр илэрсэн нөхцөл байдлын улмаас дахин хянуулах тухай

1

 /10:00/ Баасан
V Танхим

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

2

/10:30/ Баасан V танхим

Н.Галцог

Цаг уур орчны шинжилгээний газрын дарга

төрийн алба

Л.Батбаатар А.Сарангэрэл, Ц.Одмаа 

 

3

/11:00/ Баасан V танхим

Готикголд ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Батсүх, Б.Баатар

татвар

С.Төмөрбат

 

4

/14:00/ Баасан V танхим

"Хөрөнгийн үнэлгээний төв" ХХК

Сангийн яам

акт

Л.Батбаатар

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.10.16 - 10.20/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Даваа
VI Танхим

П.Дэлгэр

ЗХДЗШШүүхийн Тамгын газрын дарга

Төрийн алба

Ц.Одмаа

 

2

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Зорчигч Тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ-ын ажилтны Эв нэгдэл Үйлдвэрчний эвлэлийн хороо

Нийслэлийн Засаг дарга

акт

Н.Долгорсүрэн

 

3

 /11:30/ Даваа
VI Танхим

Мига-Эрин ХХК

Ашигт малтмалын газар

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

4

 /13:30/ Даваа
VI Танхим

С.Лхагва

ЦЕГ

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

5

 /14:00/ Даваа
VI Танхим

Д.Баярмаа

НХҮЕГ

акт

О.Оюунгэрэл

 

6

/14:30/ Даваа
VI Танхим

Н.Гансүх

МХЕГ

акт

О.Оюунгэрэл

 

7

 /15:00/ Даваа
VI Танхим

Алагийн шил ХХК

Нийслэлийн хот төлөлвөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

акт

Л.Өлзийжаргал

 

Мягмар гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Мягмар
VI Танхим

"Зоос банк" ХК дахь эрх хүлээн авагч

ТЕГ-н УТОХГ

татвар

Н.Долгорсүрэн

 

2

 /10:30/ Мягмар
VI Танхим

Б.Гоцбаяр

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

3

11:00 Мягмар VI Танхим

Т.Саранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газрын алба

Л.Батбаатар

 

4

 /11:30/ Мягмар
VI Танхим

Баянзүрх дүүргийн Гэр, бүл хүүхэд залуучуудын хөгжлийн хэлтсийн дарга

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

 

Д.Оюумаа

 

5

 /13:30/ Мягмар
VI Танхим

Б.Ананд

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

М.Батзориг

 

 

лхагва

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/
Лхагва
VI Танхим

"Мөнхийн үсэг" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

2

 /09:30/
Лхагва
VI Танхим

"Адамант" ХХК

ХХААХҮЯ-ны ТНБД, Тендерийн үнэлгээний хороо

тендер

С.Төмөрбат (М.Цэцэгмаа)

 

3

 /10:00/ Лхагва
VI Танхим

Б.Эрдэнэбилэг

Нийслэлийн засаг дарга, Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Н.Долгорсүрэн

 

4

 /11:00/ Лхагва
VI Танхим

Тэргүүн идэр ресурс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга, хэрэг эрхлэх газрын дарга,

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

5

 /13:30/ Лхагва
VI Танхим

Эко Минералс ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

6

14:00 Лхагва VI танхим

МҮИС

НХААГ

Акт

УБадамсүрэн

 

7

 /14:00/ Лхагва
VI Танхим

Д.Дээшин

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын яамны сайд

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

8

 /14:30/ Лхагва
VI Танхим

Б.Өлзий-Орших

Монголын хуульчдийн холбоо, Хуульчийн мэргэжлийн Шалгалт эрхэлсэн хороо

 

М.Батзориг

 

9

 /15:00/ Лхагва
VI Танхим

Цагаан өвөлжөө ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Гаалийн төв лаборатори

 

Л.Өлзийжаргал

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/
Пүрэв
VI Танхим

Л.Сүрэнхүү

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

2

 /10:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Ийстерн роуд" ХХК

НЗД

газар

А.Сарангэрэл

 

3

 /10:00/
Пүрэв
VI Танхим

А.Гантуяа

ЭМНДЕГ, БЗД, СБД-ийн ЭМНД хэлтэст

 

А.Сарангэрэл /Н.Дамдинсүрэн/

 

4

 /11:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Баярс констракшн" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

5

 /11:40/
Пүрэв
VI Танхим

"Гэгээ 9-СӨХ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

6

14:00 пүрэв VI танхим

Нью йорк ХХК

АМГТГ-ын КХ

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

7

15:00 пүрэв VI танхим

Монгол биатлон резорт ХХК

АМГТГ-ын КХ

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

Баасан

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /13:30/
Баасан
VI Танхим

Б.Болормаа, Ж.Даваадорж

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

газар

Д.Чанцалням

 

2

 /14:00/
Баасан
VI Танхим

Хан-Уул дүүргийн Тохижилт үйлчилгээний төв ОНӨААТҮГ

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Д.Бадамгарав, Ч.Замбага

татвар

Д.Чанцалням

 

3

 /14:30/
Баасан
VI Танхим

Д.Уянга

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

4

 /16:00/
Баасан
VI Танхим

Номин даатгал ХХК

Замын хөдөлгөөний удирдлагын төв НӨҮГ, Үнэлгээний хоро,

тендер

Д.Чанцалням