Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР/ 2017.10.23-10.27

2017-10-20   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 23-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ даваа
II Танхим

Бугат тэнгэр говь ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

У.Бадамсүрэн

 

2

 /10:00/ даваа
I Танхим

"Женерал экспедишн" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

Л.Батбаатар

 

3

 /10:00/ даваа
III Танхим

Б.Баярсайхан

Монгол Улсын Засгийн газар

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

4

/10:00/ даваа
IV Танхим

Д.Баттогтох

Хөдөлмөр, Нийгмийн хамгаалын сайд

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

5

  /10:00/ даваа
IV Танхим

Улаанбаатар төмөр зам нийгэмлэг ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням, О.Оюунгэрэл, Ч.Мөнхзул

 

6

  /10:00/ даваа
 V Танхим

Трендмебель Монголиа ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын Тендерийн үнэлгээний хороо

тендер

 Л.Өлзийжаргал

 

7

  /11:00/ даваа
 V Танхим

"Баярс констракшн" ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар

тендер

М.Батзориг

 

8

 /11:30/ даваа
III Танхим

Асар өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Концесс гэрээ

Д.Халиуна

 

9

 /13:30/ даваа
III Танхим

Д.Дорждэрэм

Нийслэлийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

10

  /13:40/ даваа
IV Танхим

МОС ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Г.Мөнхтулга

 

11

  /14:00/ даваа
IV Танхим

Цагаан өвөлжөө ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Гаалийн төв Лаборатори

 

Д.Чанцалням

 

12

  /14:00/ даваа
 V Танхим

Эко Скүүл Гарден ХХК

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар, Нийгмийн даатгалын газар

 

Ц.Батсүрэн (М.Цэцэгмаа)

 

13

 /14:00/ даваа
III Танхим

Мөнхийн түншлэл ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

14

 /14:30/ даваа
III Танхим

С.Норжмаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

15

 /15:30/ даваа
III Танхим

Н.Намсрай нар

БЗД-ийн ЗД, БЗД-ийн Газрын алба, НЗД

газар

Н.Дуламсүрэн

 

16

  /15:30/ даваа
IV Танхим

О.Батнэмэх

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

17

  /15:30/ даваа
 V Танхим

Мобиком корпораци ХХК

Харилцаа холбоо, Мэдээллийн технологийн газар, Үнэлгээний хороо

тендер

М.Батзориг

 

18

 /16:00/ даваа
III Танхим

"Шинэ хуульч" ХХК

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

газар

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 24-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Мягмар
I Танхим

Ц.Содгэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга. НМХГ, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

2

 /09:00/ мягмар
III Танхим

Д.Энхцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

3

/09:30/ мягмар
II Танхим

П.Дэлгэр

Захиргааны хэргийн Давж заалдах шатны шүүхийн Тамгын газрын дарга

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

4

 /09:30/ мягмар
II Танхим

О.Цогтбаатар

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

У.Бадамсүрэн

 

5

 /10:00/ Мягмар
V Танхим

Т.Гэрэлт-Од, С.Номингэрэл, Д.Оюунжаргал нар

Үндэсний Аудитын газарт

акт

Л.Өлзийжаргал

 

6

 /10:00/ мягмар
III Танхим

Ц.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Д.Халиуна

 

7

 /10:00/ Мягмар
IV Танхим

Д.Энхтайван

Нийслэлийн Засаг дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

8

 /10:00/ Мягмар
IV Танхим

Адуляргео ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

Д.Чанцалням

 

9

 /10:30/ мягмар
II Танхим

Г.Хулан

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Одмаа
(Б.Мөнх-Эрдэнэ)

 

10

 /10:30/ Мягмар
I Танхим

Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С-1 СӨХ

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

11

  /11:30/ мягмар
 II Танхим

"Топуна" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, ОӨУБЕГ

газар

Ц.Одмаа

 

12

 /11:30/ мягмар
III Танхим

Д.Пүрэвсүрэн

Байгаль Орчин, аялал жуучилалын  сайд

газар

Н.Дуламсүрэн

 

13

 /11:30/ Мягмар
IV Танхим

Бостонстар консалтинг ХХК

Эрүүл мэнд, Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

акт

О.Оюунгэрэл Ц.Мөнхзул Д.Чанцалням

Н.Энхмандах

14

 /13:30/ мягмар
II Танхим

"Бүрдэн говь групп" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

15

 /13:30/ мягмар
III Танхим

Д.Адъяабазар

ШШГЕГ-ын дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

16

 /13:30/ Мягмар
IV Танхим

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Батсүрэн

 

17

 /13:30/ Мягмар
V Танхим

Мига-Эрин ХХК

Ашигт малтмалын газар

ашигт малтмал

М.Батзориг Л.Өлзийжаргал Н.Долгорсүрэн

 

18

 /14:00/ Мягмар
I Танхим

"Бөхөг түргэн" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

19

 /14:00/ Мягмар
IV Танхим

Ц.Найдан

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

20

 /14:00/ Мягмар
IV Танхим

Н.Отгонбаатар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

21

 /14:30/ мягмар
II Танхим

Т.Наранбат, С.Манлайбаатар

Ашигт малтмал, газрын тосын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

У.Бадамсүрэн

 

22

 /14:30/ мягмар
III Танхим

"Мондем" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

23

 /16:00/ Мягмар
IV Танхим

Баян талын өв ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

ашигт малтмал

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 25-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

09:00 Лхагва
IV Танхим

Т.Цэрэндагва

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

2

 /09:00/ лхагва
V Танхим

Гангар инвест ХХК, Вишндевелопмент ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

 /09:30/ Лхагва
I Танхим

Лукрий ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

акт

Л.Батбаатар

 

4

 /10:00/ Лхагва
II Танхим

Ж.Саранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

У.Бадамсүрэн Д.Халиуна Ц.Одмаа

 Э.Номин

5

 /10:00/ Лхагва
III Танхим

П.Ундрах, Т.Отгонбаяр

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар, Барилгын хөгжлийн төв

газар

Д.Оюумаа

 

6

10:00 Лхагва
IV Танхим

Эй Эс Ти Эс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

 

Д.Чанцалням

 

7

 /10:00/ лхагва
V Танхим

Т.Дамдинсүрэн

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

М.Батзориг Л.Өлзийжаргал Н.Долгорсүрэн

 

8

 /10:30/ Лхагва
I Танхим

Мөнхийн үсэг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

9

 /11:00/ Лхагва
III Танхим

"Саруул шилтгээн констракшн" ХХК

НЗД, НХТЕТГ

газар

Б.Адъяасүрэн

 

10

11:00 Лхагва
IV Танхим

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

11

/11:00/ лхагва
V Танхим

Цагаан өвөлжөө ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Гаалийн төв лаборатори

дүгнэлт

Л.Өлзийжаргал

 

12

 /13:30/ Лхагва
I Танхим

Бауплюс ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтэс

бусад

А.Сарангэрэл

 

13

 /13:30/ Лхагва
III Танхим

Уран-Нинж ХХК

СХДЗД, Сонгинохайрхан дүүргийн Газрын алба

газар

Б.Адъяасүрэн

 

14

/13:30/ лхагва
V Танхим

П.Буджаргал, Д.Алтанзул нар

НЗД, БГДЗД, БГДХҮЗЗ, НГА, УБХЕМ

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

15

 /14:30/ Лхагва
I Танхим

Д.Ганбаатар

Сонгинохайрхан дүүргийн 28 дугаар хорооны Иргэдийн нийтийн хурал

сонгууль

А.Сарангэрэл

 

16

 /14:30/ Лхагва
III Танхим

Дархан нэхий ХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч

акт

Д.Оюумаа

 

17

15:00 Лхагва
IV Танхим

Батхангай өргөө ХХК А.Бат-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

18

15:30 Лхагва
IV Танхим

С.Соёл-Эрдэнэ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

тусгай зөвшөөрөл

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 26-ны ПҮРЭВ гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Пүрэв
II Танхим

Гэгээ-9 СӨХ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

2

 /09:00/ Пүрэв
IV Танхим

С.Лхагва

Цагдаагийн ерөнхий газар

газар

О.Оюунгэрэл

 

3

 /09:30/ Пүрэв
IV Танхим

М.Энхтуяа нарын 41 иргэн

Улаанбаатар хотын Захирагчийн ажлын албаны дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн газрын албаны дарга

бусад

Ц.Мөнхзул

 

4

/09:30/ Пүрэв
I танхим

Л.Ганчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн газрын алба

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

5

/10:00/ Пүрэв
I танхим

Ё.Цэдэнбал

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

6

 /10:00/ Пүрэв
II Танхим

П.Ганбат нарын

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

газар

Ц.Одмаа

 

7

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

АВАД ресурс ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

 

Д.Халиуна

 

8

 /10:00/ Пүрэв
IV Танхим

Вайскинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

газар

Д.Чанцалням

 

9

 /11:00/ Пүрэв
I Танхим

ЦҮКИ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

10

 /11:30/ Пүрэв
II Танхим

Оймон ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-Очир

татвар

Ц.Одмаа

 

11

 /11:30/ Пүрэв
III Танхим

Б.Батцэцэг

БЗД-ийн ЗД, БЗД-ийн Газрын алба, НЗД, ОӨУБЕГ

газар

Д.Оюумаа

 

12

 /13:30/ Пүрэв
III Танхим

Д.Ундрахсан, С.Базарваань

ОӨУБЕГ, НХТЕТГ

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

13

 /13:30/ Пүрэв
V Танхим

Д.Олзвой, Э.Авирмэд

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Н.Долгорсүрэн Л.Өлзийжаргал М.Батзориг

 

14

 /14:00/ Пүрэв
III Танхим

Р.Батсүх, Ш.Оюундарь

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн Д.Оюумаа Д.Халиуна

Энхцэцэг

15

 /14:00/ Пүрэв
IV Танхим

Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр ХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

Ц.Мөнхзул

 

16

 /14:00/ Пүрэв
I Танхим

ААТА интернэйшнл инк компани

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 10 дугаар сарын 27-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Баасан
II танхим

Ноён уулаа аваръя ТББ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

У.Бадамсүрэн А.Насандэлгэр Ц.Одмаа

Б.Батчулуун

2

 /09:30/ Баасан
IV Танхим

"Бэрэн групп" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

3

 /10:00/ Баасан
IV Танхим

Ихэр нева ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

 

О.Оюунгэрэл

 

4

 /10:00/ Баасан
III  танхим

Л.Батчулуун

Баянзүрх дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

5

 /11:00/ Баасан
III  танхим

Чинхур сургууль, цэцэрлэг

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн засаг дарга

акт

Б.Адъяасүрэн

 

6

 /11:00/ Баасан
I танхим

Юниверсалминерал эксплорейшн ХХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч нарт

татвар

Н.Дамдинсүрэн

 

7

 /11:00/ Баасан
IV Танхим

"Өү Юу Жи Си Си Си Си" ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

Ц.Мөнхзул Г.Мөнхтулга Д.Чанцалням

 

8

 /11:30/ Баасан
III  танхим

Ж.Чулуунцэцэг нар

ОСНААУГ, СБДЗД,ОӨУБЕГ

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

9

 /13:30/ Баасан
I танхим

М.Амуударъяа

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат Г.Мөнхтулга Л.Батбаатар

 

10

 /13:30/ Баасан
II танхим

Ш.Жамбал
Д.Адъяа

Нийслэлийн Засаг дарга

Газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

11

/14:00/ Баасан V танхим

Алагийн шил ХХК

Нийслэлийн хот төлөлвөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

хот төлөвлөлт

Л.Өлзийжаргал

 

12

 /14:00/ Баасан
IV Танхим

Барилга ХК

Татварын ерөнхий газрын дарга /Татварын ерөнхий газрын Татварын хяналт шалгалтын улсын байцаагч нарт

акт

Г.Мөнхтулга

 

13

 /14:30/ Баасан
I танхим

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-ын дарга

акт

Л.Батбаатар

 

14

 /15:00/ Баасан
IV Танхим

М.Оюунбаасан

Сонгинохайрхан дүүргийн Нийгмийн халамж, үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.10.23 - 10.27/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ Даваа
VI Танхим

Баруун сэлэнгэ ХХК, Эмиралд минералс ХХК-уудын

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

2

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

тусгай зөвшөөрөл

Д.Халиуна

 

3

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Арь констракшн ХХК

Татварын ерөнхий газар

Татвар

Д.Оюумаа

 

4

 /10:30/ Даваа
VI Танхим

Д.Батсуурь нар

Тагнуулын ерөнхий газар

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

5

 /11:00/ Даваа
VI Танхим

Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

6

/11:30/ Даваа
VI Танхим

Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч М.Алтангэрэл, Ш.Энхжаргал нарт

татвар

Д.Чанцалням

 

7

/12:00/ Даваа
VI Танхим

Б.Баатарсүрэн, Д.Баттогтох нар

Хууль зүйн дотоод хэргийн яам ТНБД

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

8

 /13:30/ Даваа
VI Танхим

С.Төмөрбаатар

БХБЯТНБД

төрийн алба

У.Бадамсүрэн

 

9

 /14:40/ Даваа
VI Танхим

"Жамп" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

У.Бадамсүрэн

 

Мягмар гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Мягмар
VI Танхим

"МИСПА" ГҮТББ

Харилцаа холбоо зохицуулах хороо

бусад

Ц.Мөнхзул

 

2

 /11:00/ Мягмар
VI Танхим

Б.Өлзий-Орших

Монголын Хуульчдын Холбоо

акт

М.Батзориг

 

3

 /13:30/ Мягмар
VI Танхим

Д.Зоригтхүү

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

4

 /15:00/ Мягмар
VI Танхим

Ариун Библийн сайн мэдээг тунхаглагч шаны байгууллага

Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

бусад

Д.Чанцалням

 

 

Лхагва

 

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Лхагва
VI Танхим

А.Хашчулуу

Нийслэлийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

2

 /11:00/ Лхагва
VI Танхим

"Суммус" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Г.Мөнхтулга

 

3

 /13:40/ Лхагва
VI Танхим

"Дэлгэрэх баг" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Г.Мөнхтулга

 

4

 /15:30/ Лхагва
VI Танхим

Сигмабетта ХХК

ХУД ЗД

газар

А.Сарангэрэл

 

5

 /16:00/ Лхагва
VI Танхим

Монголсата ХХК

ХУД ТХ ТУБ-гч

татвар

А.Сарангэрэл

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

Пүрэв 09:30

Г.Баяраа нарын нэр  бүхий 5 иргэний

Сүхбаатар дүүргийн 7 дугаар хорооны ИНХД

актын марган

У.Бадамсүрэн 

 

2

 /10:00/
Пүрэв
VI Танхим

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТУГ Эв нэгдэлийн хороо

Нийслэлийн засаг дарга, Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

 /10:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Ийстерн роуд" ХХК

НЗД

 

А.Сарангэрэл

 

Баасан

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /14:00/
Баасан
VI Танхим

Мон-Аналитик ХХК

СБД-ийн Газрын алба

газар

Б.Адъяасүрэн