Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2017.11.06-11.10/

2017-11-04   |   Админ

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 11 дугаар сарын 06-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /09:00/ даваа
I Танхим

"Эс Би Эйч" ХХК,
"Эм Эм И Жи" ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул О.Оюунгэрэл     Г.Мөнхтулга

 

 

2

 /09:00/ даваа
IV Танхим

Баруун Сэлэнгэ ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын дарга

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

 

3

 /10:00/ даваа
I Танхим

Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

 

4

 /10:00/ даваа
II Танхим

Дээжин

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

М.Батзориг

 

 

5

 /10:00/ даваа
III Танхим

Женерал экспедишн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

акт

Л.Батбаатар

 

 

6

 /10:00/ даваа
V Танхим

Д.Намсрай, Б.Жүгдэр, Я.Ариунбаатарын нарын

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

 

7

 /10:30/ даваа
IV Танхим

Бүрдэн говь групп ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

 

8

 /10:30/ даваа
V Танхим

Д.Батсуурь нар

Тагнуулын ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

 

9

11:00 даваа

Б.Мягмаржав

Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

ШИНБХ

У.Бадамсүрэн Б.Адъяасүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

10

 /11:00/ даваа
I Танхим

Д.Баярмаа

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын Санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч Я.Болд

акт

О.Оюунгэрэл

 

 

11

 /11:30/ даваа
I Танхим

Баянголгео ХХК

Улаанбаатар хотын ерөнхий менежер, БГД-н ЗД

тусгай зөвшөөрөл

О.Оюунгэрэл

 

 

12

 /12:00/ даваа
IV Танхим

П.Ганбат нарын

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

газар

Ц.Одмаа

 

 

13

 /13:30/ даваа
II Танхим

Б.Ананд

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

М.Батзориг

 

 

14

 /13:30/ даваа
IV Танхим

Оймон ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-Очир

татвар

Ц.Одмаа

 

 

15

 /13:30/ даваа
V Танхим

Д.Дорждэрэм

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

 

16

 /14:00/ даваа
II Танхим

Эко Скүүл Гарден ХХК

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар, Нийгмийн даатгалын улсын байцаагч

акт

М.Цэцэгмаа

 

 

17

 /14:00/ даваа
I Танхим

"Үндэсний хөрөнгө оруулалтын" банк

Татварын ерөнхий газар

татвар

Д.Чанцалням

 

 

18

 /14:00/ даваа
III Танхим

Баярс констракшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

 

19

 /15:00/ даваа
I Танхим

МОС ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Г.Мөнхтулга

 

 

20

 /16:00/ даваа
I Танхим

О.Батнэмэх

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 11 дугаар сарын 07-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /09:00/ Мягмар
I Танхим

"Ариун библийн сайн мэдээг тунхаглагч" шашны байгууллага.

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурлын Тэргүүлэгчид

тогтоол

Д.Чанцалням

 

 

2

 /09:00/ Мягмар
V Танхим

"Арвис интернешнл" ХХК

Эрүүл мэндийн яам ТНБД

тендер

Б.Адъяасүрэн

 

 

3

 /09:30/ Мягмар
I Танхим

О.Зоригтхүү

Чингэлтэй дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

 

4

/14:00/ Мягмар      I танхим

Бэрэнгрупп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

нэмсэн

 

5

 /10:00/ Мягмар
II Танхим

Мига-Эрин ХХК

Ашигт малтмалын газар

ашигт малтмал

М.Батзориг Л.Өлзийжаргал Н.Долгорсүрэн

 

 

6

 /10:00/ Мягмар
III Танхим

Т.Саранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

 

7

 /10:00/ Мягмар
IV Танхим

Г.Хулан

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ (Ц.Одмаа)

 

 

8

 /10:00/ Мягмар
V Танхим

С.Оюунчимэг нарын

НИТХ, НЗД, НГА

Акт

Ц.Одмаа

 

 

9

 /10:30/ Мягмар
V Танхим

П.Ундрах Отгонбаяр

НХТЕТГ

акт

Д.Оюумаа

 

 

10

 /11:30/ Мягмар
I Танхим

Н.Отгонбаатар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

 

11

 /10:00/ Мягмар
V Танхим

Дархан нэхий ХК

Татварын ерөнхий газрын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч

татвар

Д.Оюумаа

 

 

12

/12:00/ мягмар
I Танхим

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

 

13

 /13:30/ мягмар
V Танхим

Д.Адъяабазар

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

 

14

 /13:40/ мягмар
I Танхим

Д.Энхтайван

Нийслэлийн Засаг дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

 

15

 /14:00/ мягмар
IV Танхим

Г.Баяраа нарын

Сүхбаатар дүүргийн 7-р хорооны ИНХ-ын Тэргүүлэгчид

акт

У.Бадамсүрэн

 

 

16

 /14:30/ мягмар
I Танхим

Ц.Найдан

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

 

17

 /15:00/ Мягмар
I Танхим

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Батсүрэн

 

 

18

 /15:00/ Мягмар
II Танхим

Т.Гэрэлт-Од

Үндэсний Аудитын газарт

аудит

Л.Өлзийжаргал

 

 

19

 /16:00/ Мягмар
I Танхим

Баян талын өв ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Г.Мөнхтулга

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 11 дугаар сарын 08-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /09:00/ Лхагва
I Танхим

Батхангай өргөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

 

2

 /09:30/ Лхагва
III Танхим

Лукрий ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

акт

Л.Батбаатар

 

 

3

 /09:30/ Лхагва
V Танхим

Б.Баатарсүрэн Х.Баттогтох

Хууль Зүй, Дотоод хэргийн яам, Хууль, зүйн дотоод хэргийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

 

4

 /10:00/ Лхагва
I Танхим

Т.Цэрэндагва

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Чанцалням

 

 

5

 /10:00/ Лхагва
II Танхим

Цагаан өвөлжөө ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын Гаалийн төв лаборатори

дүгнэлт

Л.Өлзийжаргал

 

 

6

 /10:00/ Лхагва
IV Танхим

Адамант ХХК

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

тендер

М.Цэцэгмаа

 

 

7

 /10:30/ Лхагва
III Танхим

"Алтанжолоо групп" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

 

8

 /10:30/ Лхагва
V Танхим

Саруул шилтгээн констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

 

9

 /11:00/ Лхагва
I Танхим

Эй Эс Ти Эс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням

 

 

10

 /11:30/ Лхагва
III Танхим

Мөнхийн үсэг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

 

11

 /11:30/ Лхагва
IV Танхим

"Нүри" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар Кадастрын хэлтсийн дарга

бусад

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

12

 /13:30/ Лхагва
I Танхим

Хан-Уул дүүргийн Тохижилт үйлчилгээний төв ОНӨААТҮГ

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч

акт

Д.Чанцалням

 

 

13

 /13:30/ Лхагва
I Танхим

Б.Гоцбаяр

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

 

14

 /13:30/ Лхагва
III Танхим

Бауплюс ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтэс, Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

Бусад

А.Сарангэрэл

 

 

15

 /14:00/ Лхагва
V Танхим

Уран-Нинж ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Газрын алба, СХДЗД

газар

Б.Адъяасүрэн

 

 

16

 /14:30/ Лхагва
II Танхим

П.Буджаргал Д.Алтанзул

НЗД, БГДЗД, НГА, БГДХҮЗЗ, УБЗахирагч

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

 

17

 /15:00/ Лхагва
III Танхим

Ё.Цэдэнбал

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 11 дугаар сарын 09-ны ПҮРЭВ гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

/09:30/ Пүрэв
I танхим

Баярс констракшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

 

2

/09:30/ Пүрэв
III танхим

Л.Ганчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга, Газрын эзэмших, ашиглах эрхийг хянан шийдвэрлэх зөвлөл

газар

Н.Дамдинсүрэн

зассан

 

3

/09:30/ Пүрэв
V танхим

Р.Батсүх, Ш.Оюундарь

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн Д.Халиуна Н.Дуламсүрэн

 

 

4

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

Б.Гандолгор

Налайх дүүргийн Газрын алба

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

 

5

 /10:30/ Пүрэв
III Танхим

А.Даш нарын

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

 

6

 /10:00/ Пүрэв
IV Танхим

"Монголиан катеринг" ХХК

Монголын үндэсний аудит газрын аудитч Ш.Ичинхорлоо

акт

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

7

 /11:30/ Пүрэв
III Танхим

Ч.Байгалмаа нар

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

 

8

 /13:30/ Пүрэв
III Танхим

Н.Уранчимэг

Оюуны өмч улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар, бүртгэл

Н.Дамдинсүрэн

 

 

9

 /13:30/ Пүрэв
V Танхим

С.Базарваань Д.Ундрахсан

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

 

10

 /15:00/ Пүрэв
I Танхим

Вайскинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

газар

Д.Чанцалням

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 11 дугаар сарын 10-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /10:00/ Баасан
I танхим

"Ихэр нева" ХХК Хувьцаа эзэмшигч Б.Лхагвасүрэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

 

2

 /10:00/ Баасан
II танхим

Ноён уулаа аврах хөдөлгөөн НҮТББ

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс 

ашигт малтмал

УБадамсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ Ц.Одмаа

Б.Батчулуун

 

3

 /10:00/ Баасан
III танхим

М.Амуударъяа

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат Л.Батбаатар  А.Сарангэрэл

 

 

4

/10:00/ Баасан IV танхим

“Алагийн шил” ХХК

НХТЕТГазар

Бүртгэл

Л.Өлзийжаргал

 

 

5

/10:00/ Баасан V танхим

Ж.Уртнасан

Нийслэлийн Засаг дарга

концесс хохирол гаргуулах

Д.Халиуна

 

 

6

 /11:00/ Баасан
III танхим

БТТШ ХХК

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

 

7

/11:00/ Баасан V танхим

Чинхур сургууль, цэцэрлэг

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга. НЗД, НМХГ-ын УБ нар

акт

Б.Адъяасүрэн

 

 

8

/11:30/ Баасан V танхим

Ж.Чулуунцэцэг нарын 5 иргэн

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Орон сууц, нийтийн аж ахуйн удирдах газар

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

 

9

 /14:00/ Баасан
III танхим

"Юниверсал минерал эксплорэйшн" ХХК

Татварын ерөнхий газар УТОХГ-н татварын улсын байцаагч Б.Баярнэмэх, Ё.Энх-Оюун

татвар

Н.Дамдинсүрэн

 

 

10

 /15:00/ Баасан
III Танхим

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн 1-р хорооны ИНХ-н Дарга

акт

Л.Батбаатар

 

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.11.06 - 11.10/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /09:00/ Даваа
VI Танхим

Ж.Батсайхан

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурлын тэргүүлэгч дарга С.Амарсайхан

акт

Б.Адъяасүрэн

 

 

2

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Ш.Мөнхцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

3

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Аурора инвестмент ХХК

АМГТГ

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

 

4

 /10:30/ Даваа
VI Танхим

"Гэрэлт шинэчлэл" ХХК нарын нэр бүхий 26 Компани

Нийслэлийн засаг дарга

бусад

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

5

 /11:30/ Даваа
VI Танхим

Баярс констракшн ХХК

Нийслэлийн Худалдан авах ажиллагааны газар

тендер

М.Батзориг

 

 

6

 /13:30/ Даваа
VI Танхим

"Угтаал гурван уул" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

нэр засав

 

7

 /14:00/ Даваа
VI Танхим

"Бөхөг түргэн" ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

акт

О.Оюунгэрэл

 

 

8

/14:30/ Даваа
VI Танхим

Местранпортэшн ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

 

Мягмар гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /09:00/ Мягмар
VI Танхим

Б.Булган

МУЕ Аудитор

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

 

2

 /09:30/ Мягмар
VI Танхим

Ирээдүйн аяны зам ХХК

НДЗД

Газрын марган

У.Бадамсүрэн 

 

 

3

 /09:30/ Мягмар
VI Танхим

Я.Чулуунбаатар

Онцгой байдлын ерөнхий газар

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

 

4

 /10:00/ Мягмар
VI Танхим

Ж.Отгонжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

акт

Д.Халиуна

 

 

5

 /10:30/ Мягмар
VI Танхим

"Ди Пи Холдинг" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

 

6

 /11:30/ Мягмар
VI Танхим

М.Энхтуяа, Б.Болдбаатар

СБД-н 6-р хорооны ИНХ-н дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

 

7

 /14:00/ Мягмар
VI Танхим

"Пи Эм" ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар

тендер

М.Батзориг

 

 

8

 /15:00/ Мягмар
VI Танхим

Ц.Амартогтох нарын иргэд

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

О.Оюунгэрэл

 

 

9

 /15:30/ Мягмар
VI Танхим

Д.Гантөмөр нарын иргэд

НХТЕТГ

акт

О.Оюунгэрэл

 

 

 

Лхагва

 

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /09:00/ Лхагва
VI Танхим

Д.Бадам

ТЕГ-н дарга, НТГ-н дарга

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

 

2

 /09:30/ Лхагва
VI Танхим

"Магнатайэрс монголиа" ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар

тендер

Н.Дамдинсүрэн

 

 

3

 /10:00/ Лхагва
VI Танхим

У.Болд, Б.Дэлгэрмөрөн нар

НЗД, НГА

Газар

А.Насандэлгэр

 

 

4

 /11:00/ Лхагва
VI Танхим

"Хойд од Кредит" ХХК

АМГТГ КХ

 

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

5

 /13:30/ Лхагва
VI Танхим

Т.Мөнхбаяр

СБД-н 9-р хорооны ИНХ-н дарга

 

Ц.Батсүрэн

 

 

6

 /16:00/ Лхагва
VI Танхим

"Альянс Минерал" ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яамны Хүрээлэн буй орчин, байгалийн нөөцийн удирдлагын газрын дарга

татвар

С.Төмөрбат

 

 

7

 /16:30/ Лхагва
VI Танхим

"АГМ майнинг" ХХК

ОӨУБЕГ ХЭБГ

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

 /11:30/
Пүрэв
VI Танхим

Спейшлмайнз ХХК

АМГТГ КХ

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

 

2

 /14:00/
Пүрэв
VI Танхим

Х.Ганхуяг

АМГТГ КХ

төрийн алба

Л.Батбаатар

 

 

3

 /15:00/
Пүрэв
VI Танхим

"Өгөөмөр тариа" ХХК

АМГТГ КХ, МУЗГ

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

 

4

/15:30/
Пүрэв
VI Танхим

"Рэмет" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул А.Сарангэрэл Н.Дуламсүрэн

нэмсэн

 

5

 /16:00/
Пүрэв
VI Танхим

Л.Сүрэнхүү

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

 

Баасан

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

 

1

/09:00/
Баасан
VI Танхим

“Вентур капитал” ХХК

АМГТГ КХ

Тусгай зөвшөөрөл

Л.Өлзийжаргал

 

 

2

 /14:00/
Баасан
VI Танхим

Мон-Аналитик ХХК

СБДГА

газар

Б.Адъяасүрэн