Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2017.12.11-12.15/

2017-12-08   |   Админ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 11-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ даваа
I Танхим

Ш.Жамсранжав

НЗД, НМХГ, МХЕГ

газар

Ц.Мөнхзул

 

2

 /10:00/ даваа
II Танхим

Н.Гансүх

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

 

О.Оюунгэрэл

 

3

 /09:30/ даваа
III Танхим

Кожеговь ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын татварын улсын байцаагч нар

татвар

Н.Дамдинсүрэн

 

4

 /09:30/ даваа
IV Танхим

Б.Булган

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

5

 /10:00/ даваа
I Танхим

Барилга ХК

Татварын ерөнхий газрын дарга /Татварын ерөнхий газрын Татварын хяналт шалгалтын улсын байцаагч нарт

 

Г.Мөнхтулга

 

6

 /10:00/ даваа
V Танхим

Мандах-Орд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

7

 /10:30/ даваа
II Танхим

Э.Чинзориг нарын

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

М.Батзориг

 

8

 /11:00/ даваа
I Танхим

Эм Ай Эй ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

9

 /11:00/ даваа
III Танхим

Б.Пүрэвсүрэн

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

10

 /11:30/ даваа
IV Танхим

Зулмөнх бадмаараг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

11

 /12:00/ даваа
V Танхим

Г.Ганбаатар

ХХЕГ-Н дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

12

 /13:30/ даваа
V Танхим

Эх газар ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

13

 /13:30/ даваа
III Танхим

Жи Энд Юу Голд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

С.Төмөрбат

 

14

 /13:40/ даваа
I Танхим

Селена сибирь ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Хэрэг эрхлэх газар

ашигт малтмал

Г.Мөнхтулга

 

15

 /14:00/ даваа
IV Танхим

Т.Нуржин

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

газар

А.Насандэлгэр У.Бадамсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

16

 /14:00/ даваа
V Танхим

Сэрүүлэг констракшн ХХК

БХБ яам НХТЕТГазар

акт

Н.Дуламсүрэн

 

17

 /14:00/ даваа
II Танхим

Ж.Тунгалаг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг

 

18

 /14:30/ даваа
III Танхим

"Хөрөнгийн үнэлгээний төв" ХХК

МУ сангийн яам

акт

Л.Батбаатар

 

19

 /14:30/ даваа
V Танхим

Чинхур сургууль цэцэрлэг

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

акт

Б.Адъяасүрэн

 

21

 /15:00/ даваа
III Танхим

Герман стандарт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

22

 /15:30/ даваа
V Танхим

П.Ундрах, Т.Отгонбаатар

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар

НХТЕТ газар

Д.Оюумаа

 

23

 /15:30/ даваа
II Танхим

У.Дашчирэв

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

М.Батзориг М.Цэцэгмаа   Н.Долгорсүрэн

 

24

 /16:00/ даваа
I Танхим

МОС ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Г.Мөнхтулга

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 12-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Мягмар
II Танхим

Ш.Жандос

Сангийн яам Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

М.Цэцэгмаа

 

2

 /10:00/ Мягмар
V Танхим

С.Отгон

Эрүүл мэнд, Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

3

 /10:00/ Мягмар
III Танхим

Луу тав ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

4

 /10:00/ Мягмар
I Танхим

Д.Баясгалан, Э.Нарантуяа

Нийслэлийн Засаг дарга, ЧД-н Засаг дарга, ЧД-н Газрын алба

газар

Г.Мөнхтулга

 

5

 /10:30/ Мягмар
II Танхим

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв, Р.Долгорсүрэн

татвар

М.Батзориг  Н.Долгорсүрэн Л.Өлзийжаргал

 

6

 /11:00/ Мягмар
I Танхим

Морьт хангай ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

7

 /11:00/ Мягмар
III Танхим

НК ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

 8

 /11:30/ Мягмар
V Танхим

Монголын Цахилгаан холбоо ХК

Улсын төсвийн орлого хяналтын газар, Татварын улсын байцааагч

акт

Б.Адъяасүрэн

 

9

 /11:30/ Мягмар
V Танхим

Ди Зэт энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

10

 /13:30/ Мягмар
IV Танхим

Н.Цэрэнлхам

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

У.Бадамсүрэн Б.Адъяасүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

11

 /13:30/ Мягмар
V Танхим

ВАБК ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

12

 /13:30/ Мягмар
I Танхим

Н.Энхцэцэг

ОӨУБЕГ

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

13

 /14:00/ Мягмар
III Танхим

Петровис ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

14

 /14:00/ Мягмар
II Танхим

Н.Мөнхгэрэл

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг

 

15

 /14:00/ Мягмар
I Танхим

Д.Уянга

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

ТАМ

Д.Чанцалням

 

16

 /14:00/ Мягмар
IV Танхим

Чойжин ламын сүм музей

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

17

 /14:30/ Мягмар
III Танхим

Т.Баяр

Сонгинохайрхан дүүргийн1-р хорооны ИНХ

сонгууль

Л.Батбаатар

 

18

 /15:00/ Мягмар
II Танхим

Д.Мөнхжаргал

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан Спортын сайд

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

19

 /15:30/ Мягмар
II Танхим

Д.Тогтмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

газар

М.Батзориг

 

20

 /15:30/ Мягмар
III Танхим

Монгол сата интернэшнл ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч

татвар

А.Сарангэрэл

 

21

 /16:00/ Мягмар
IV Танхим

Оргил МГЛ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

газар

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 13-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Лхагва
IV Танхим

Тэнүүндэлгэр ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газрын Санүү төрийн сангийн хэлтсийн дарга

нөхөн олговор

А.Насандэлгэр

 

2

 /09:00/ Лхагва
V Танхим

Т.Цолмон

Авлигатай тэмцэх газар

төрийн алба

Д.Халиуна

 

3

 /09:00/ Лхагва
II Танхим

С.Хашгэрэл

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

төрийн алба

М.Батзориг

 

4

 /09:30/ Лхагва
III Танхим

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТУГ эв нэгдэлийн хороо

Нийслэлийн засаг дарга, Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хороо

бусад

Л.Батбаатар

 

5

 /10:00/ Лхагва
I Танхим

Бүрдэн говь групп ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын

ашигт малтмал

Ц.Батсүрэн (Ц.Одмаа)

 

6

 /10:00/ Лхагва
V Танхим

Д.Мэндбаяр

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

7

 /10:30/ Лхагва
IV Танхим

Б.Дашдорж

Гадаад Харилцааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

У.Бадамсүрэн

 

8

 /10:30/ Лхагва
II Танхим

Д.Дээшин

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын яамны сайд

газар

М.Батзориг

 

9

 /10:30/ Лхагва
V Танхим

Шинэ хуульч ХХК

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

газар

Д.Халиуна

 

10

 /11:30/ Лхагва
I Танхим

Б.Бүжинлхам

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

11

 /13:30/ Лхагва
V Танхим

Н.Отгонбаатар

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Д.Оюумаа

 

12

 /13:30/ Лхагва
III Танхим

МОЭНКО ХХК

ТЕГ-н УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч Э.Болормаа, Т.Заяахишиг

татвар

А.Сарангэрэл

 

13

 /13:40/ Лхагва
I Танхим

Н.Отгонбаатар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

14

 /14:00/ Лхагва
IV Танхим

Монгоулд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Сонгон шалгаруулалтын Комиссын дарга

Сонгон шалгаруулалт

А.Насандэлгэр

 

15

 /11:30/ Лхагва
II Танхим

Ассист ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

16

 /14:00/ Лхагва
II Танхим

Пума Империал ХХК

Эрчим хүчний хяналтын улсын байцаагч Б.Мөнхсайхан

дүгнэлт

М.Батзориг

 

17

 /15:00/ Лхагва
III Танхим

Престиж Инженеринг ХХК

Дулааны 4-р цахилгаан станц ТӨХК

тендер

Л.Батбаатар

 

18

 /15:00/ Лхагва
I Танхим

Маралнэт ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 14-ны ПҮРЭВ гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Пүрэв
IV Танхим

Нандин-Эрдэнэ нар

Хот, суурины ус хангамж, ариутгах татуургын ашиглалт, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөлийн дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

2

 /09:00/ Пүрэв
II Танхим

ТТК ХХК

Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

тендер

М.Цэцэгмаа

 

4

 /09:30/ Пүрэв
III Танхим

С.Анужин

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

5

 /10:00/ Пүрэв
I Танхим

Булаг, шанд, гол мөрний эхийг хамгаалан сан ТББ

Нийслэлийн Засаг дарга, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням

 

6

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

7

 /10:00/ Пүрэв
V Танхим

Алтан дорнод монгол ХХК

Ашигт малмал газрын тосны газар Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

8

 /11:00/ Пүрэв
III Танхим

Г.Золзаяа

Газар зохион байгуулалт гео зүйн газрын дарга

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

9

 /11:00/ Пүрэв
IV Танхим

Оймон ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-Очир

акт

М.Батзориг (Ц.Одмаа)

 

10

 /11:00/ Пүрэв
I Танхим

Б.Цэрэннамдмид

БСШУсайд

төрийн алба

Ц.Батсүрэн (Ц.Одмаа)

 

11

 /11:30/ Пүрэв
V Танхим

Г.Мөнх-Эрдэнэ

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

төрийн алба

Д.Халиуна

 

12

 /13:30/ Пүрэв
III Танхим

Д.Оюундалай

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

13

 /13:30/ Пүрэв
III Танхим

Адуун чулуун ХК

АМГТГ-ын КХ

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

14

 /13:30/ Пүрэв
IV Танхим

Эм би би си Майнинг ХХК

АМГТГ-ын КХ-ийн дарга

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

15

 /13:30/ Пүрэв
I Танхим

Эс Би Эйч ХХК,
Эм Эм И Жи ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул Г.Мөнхтулга О.Оюунгэрэл

А.Нэргүйдунжаа

16

 /14:00/ Пүрэв
IV Танхим

Ч.Жаргалсайхан

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

17

 /14:30/ Пүрэв
III Танхим

Тэнүүн-Огоо ХХК, Тэнүүн-Огоо 3 ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн тээврийн газар

эс үйлдэхүй

Л.Батбаатар

 

18

 /16:00/ Пүрэв
II Танхим

Мига-Эрин ХХК

Ашигт малтмалын газар

акт

М.Батзориг Л.Өлзийжаргал  М.Цэцэгмаа

 

19

 /16:00/ Пүрэв
III Танхим

Мондулаан трейд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 15-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Баасан
IV танхим

Цонбон тоосго ХХК

Улсын нэгдүгээр төв эмнэлэг

тендер

А.Насандэлгэр

 

2

/09:30/ Баасан I танхим

ДДэш ТВ ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

бусад

Ц.Мөнхзул

 

3

 /09:30/ Баасан
III танхим

Лувсан данзан равжаа академи ТББ

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

4

 /10:00/ Баасан
IV танхим

"Ангир нүдэн Мөндөөхэй хөдөлгөөн" ТББ

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яамны дэргэдэх Байгаль орчинд нөлөөлөх байдлын үнэлгээний мэргэжлийн зөвлөл

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

 /10:30/ Баасан
II танхим

Эко Минералс ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

6

 /11:00/ Баасан
III танхим

Х.Ганхуяг

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

төрийн алба

Л.Батбаатар Н.Дамдинсүрэн С.Төмөрбат

 

 7

 /11:00/ Баасан
V Танхим

Гуулин талын жонш ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн

 

 8

/11:30/ Баасан II танхим

Б.Мөнхцэцэг

ХХААХҮЯ, ЧДХХҮХД

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

9

 /13:30/ Баасан
V танхим

Т.Батнак

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

акт

Н.Дуламсүрэн

 

10

/13:30/ Баасан I танхим

Сулин хайрхан ХХК

Улсын Нэгдүгээр төв эмнэлгийн  талбай түрээслэх гүйцэтгэгчийг сонгон шалгаруулах ажлын комисс

тендер

Ц.Мөнхзул

 

11

14:00 Баасан IV Танхим

Шинэ байр СӨХ

Хот Суурны Ус хангамж Ариутгах Татуурга Ашиглалтын үйлчилгээг Зохицуулах зөвлөл

акт

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

12

/14:30/ Баасан II  танхим

Ү.Солонго

МУЕА

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

13

 /15:00/ Баасан
III танхим

Женерал экспедишн ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын яамны сайд

бусад

Л.Батбаатар

 

14

 /15:00/ Баасан
I танхим

Б.Болормаа

 

газар

Д.Чанцалням

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.12.11 - 12.15/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Оргил рашаан сувилал ТӨХК

МУСЯ

газар

Д.Чанцалням

 

2

 /10:00/ Даваа
VI Танхим

Эрдмин ХХК

ТЕГ

акт

М.Батзориг (Ц.Одмаа)

 

3

 /11:00/ Даваа
VI Танхим

Мягмаржав

БЗДЗД

газар

А.Насандэлгэр

 

4

 /11:30/ Даваа
VI Танхим

Номгон-Очир ХХК

НЗД

газар

Г.Мөнхтулга

 

5

 /13:30/ Даваа
VI Танхим

Төв аймаг Алтанбулаг сумын иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

АМГТГ

тусгай зөвшөөрөл

Д.Оюумаа

 

6

 /14:00/ Даваа
VI Танхим

Трансинконсулт ХХК

ТЕГ

акт

Ц.Батсүрэн (Ц.Одмаа)

 

7

 /14:30/ Даваа
VI Танхим

Универсаль политехник коллеж

НХААГ, НЗД НАЗХГ

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

8

 /15:00/ Даваа
VI Танхим

Орхон аймаг иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгч

Сонгуулийн ерөнхий хороо

сонгууль

Ц.Мөнхзул

 

9

 /16:30/ Даваа
VI Танхим

Даваажав

НХТЕТГ, НЗД, НМХГ

 

М.Батзориг

 

Мягмар гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ Мягмар
VI Танхим

Э.Нямцэрэн

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

2

/10:00/ Мягмар
VI Танхим

Б.Тод-Одын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч С.Оюун

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Бүртгэл

Д.Оюумаа

 

3

 /10:30/ Мягмар
VI Танхим

Д.Туяа

СБДЗД

СӨХ бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

4

 /11:00/ Мягмар
VI Танхим

Хүчирхийлэлийн эсрэг үндэсний төв

ХЗДХ сайд, ЭМсайд, Сангийн сайд

акт

Н.Дуламсүрэн

 

5

 /11:30/ Мягмар
VI Танхим

Протек ХХК

ТӨБЗГ

тендер

Н.Дуламсүрэн

 

6

 /12:00/ Мягмар
VI Танхим

Т.Баярмаа

Багануур дүүргийн ХАлбаны дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

7

/14:00/ Мягмар
VI Танхим

Д.Ундраа

НЗД

газар

О.Оюунгэрэл

 

8

 /14:30/ Мягмар
VI Танхим

Г.Ичинхорлоо нарын 3 иргэн

СБД-н 8-р хорооны ИТХ

акт

О.Оюунгэрэл

 

9

 /15:00/ Мягмар
VI Танхим

Эм Ай Эй ХХК

АМГТГ КХ

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

 

Лхагва

 

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

/09:00/ Лхагва
VI Танхим

Эй Би Пи майнз ХХК

АМГТГКХ

Ашигт малтмал

Л.Өлзийжаргал

 

2

/09:30/ Лхагва
VI Танхим

П.Баттогтох

МУ шадар сайд

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

3

/10:30/ Лхагва
VI Танхим

Шинэ хуульч ХХК

БОАЖЯ

газар

А.Насандэлгэр

 

4

/11:00/ Лхагва
VI Танхим

Үнэнжаргалан ХХК

АМГТГ КХ

ашигт малтмал

А.Насандэлгэр

 

5

/11:30/ Лхагва
VI Танхим

н.Өнөгэрэл

БЗДЗД

газар

А.Насандэлгэр

 

6

/15:30/ Лхагва
VI Танхим

Оюуны ундраа групп ХХК

НЗД

газар

М.Батзориг

 

7

/16:00/ Лхагва
VI Танхим

Д.Цэгмид нар

НЗД, БЗД ЗД

газар

М.Батзориг

 

8

/16:30/ Лхагва
VI Танхим

Ц.Батбаатар нар

СХД ЗД

газар

М.Батзориг

 

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

2

/11:00/ Пүрэв
VI Танхим

Батлан хамгаалхад туслах нийгэмлгийн зөвлөл

МУЗГ

бусад

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

/11:30/ Пүрэв
VI Танхим

Ком тавилга ХХК

СБД-н ТХ-н ТУБ

зөрчил

О.Оюунгэрэл

 

4

/12:00/ Пүрэв
VI Танхим

Бөхөг түргэн ХХК

НЗД

бусад

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 
 

/14:00/ Пүрэв
VI Танхим

Альянсминерал ХХК

БОАЖЯ

бусад

С.Төмөрбат

 
 

/14:30/ Пүрэв
VI Танхим

Төв аймгийн Засаг дарга

АМГТГ КХ

тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

 

Баасан

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

/10:00/ Баасан
VI Танхим

Ц.Батмандах

НЗД, НГА

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн