Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2017.12.18-12.22/

2017-12-15   |   Админ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 18-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ даваа
V Танхим

Эрдмин ХХК

Татварын ерөнхий газар

акт

Ц.Одмаа

 

2

 /09:00/ даваа
I Танхим

Ж.Отгонжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

захиргааны гэрээ

Д.Халиуна

 

3

 /09:30/ даваа
I Танхим

АГМ Майнинг ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

4

/10:00/ даваа

IV Танхим

Б.Алтанцэцэг

ОӨУБЕГ

Бүртгэл

Ц.Одмаа

 

5

 /10:00/ даваа
III Танхим

Ц.Мөнхбаатар

Оюуны өмчийн газар

патент

А.Насандэлгэр

 

6

 /10:00/ даваа
V Танхим

Ноён уулаа аваръя ТББ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

У.Бадамсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ Ц.Одмаа

Б.Батчулуун

7

 /10:00/ даваа
II Танхим

Эм Би Би Си Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

8

 /10:00/ даваа
I Танхим

Н.Гансүх

МХЕГ, Сангийн яам

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

9

 /10:30/ даваа
I Танхим

О.Аззаяа, Т.Буянжаргал

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар

эс үйлдэхүй

Д.Оюумаа Б.Адъяасүрэн Д.Халиуна

 

10

 /11:00/ даваа
II Танхим

ЕТОС ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Баярхүү, Найлах дүүргийн Татварын хэлтсийн улсын байцаагч А.Туул

татвар

Ц.Мөнхзул

 

11

 /11:00/ даваа
V Танхим

Трансинконсулт ХХК

Татварын ерөнхий газрын, Татравын хяналт шалгалт, арга зүйн хэлтсийн татварын улсын байцаагч Н.Чинбат

акт

Ц.Одмаа

 

12

 /11:00/ даваа
III Танхим

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

13

 /11:30/ даваа
I Танхим

ВАБК ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

14

 /11:30/ даваа
IV Танхим

"Хөрөнгийн үнэлгээний төв" ХХК

МУ сангийн яам

акт

Л.Батбаатар

 

15

 /13:30/ даваа
II Танхим

Р.Батдэлгэр

Монгол Улсын Засгийн газар

газар

Д.Чанцалням

 

16

 /13:30/ даваа
I Танхим

Б.Дөл

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

17

 /14:00/ даваа
IV Танхим

Сигмабетта ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Сарангэрэл

 

18

 /14:00/ даваа
II Танхим

Орхон аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Сонгуулийн ерөнхий хороо

сонгууль

Ц.Мөнхзул

 

19

 /14:00/ даваа
III Танхим

Камдер ХХК

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын харилцаа холбооны улсын байцаагч Б.Билгүүн

зөрчил

М.Цэцэгмаа

 

20

 /14:00/ даваа
V Танхим

Ж.Уясах

Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хорооны Хурдан морины салбар хороо, Үндэсний Их баяр наадмыг зохион байгуулах хороонд

акт

Ц.Одмаа

 

21

 /14:00/ даваа
I Танхим

Өрхтий Трейд ХХК

ХУД-н ЗЛ НЗД

газар

Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн Д.Халиуна

 

22

 /14:30/ даваа
I Танхим

Т.Байгонак, Н.Нарантуяа

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

бусад

Н.Дуламсүрэн

 

23

 /15:00/ даваа
V Танхим

Б.Нарангэрэл

ШШГЕГ-н дарга

Төрийн алба

Ц.Одмаа

 

24

 /15:00/ даваа
II Танхим

Г.Ичинхорлоо нарын 3 иргэн

СБД-н 8-р хорооны ИТХ

акт

О.Оюунгэрэл

 

25

 /15:30/ даваа
III Танхим

Д.Тогтмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд, Богдхан уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа

газар

М.Батзориг

 

26

 /15:30/ даваа
IV Танхим

Луу Тав ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

27

 /15:30/ даваа
I Танхим

ТТК ХХК

Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

тендер

М.Цэцэгмаа

 

28

 /16:00/ даваа
III Танхим

У.Дашчирэв

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

М.Батзориг М.Цэцэгмаа Л.Өлзийжаргал

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 19-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Мягмар
I Танхим

Ж.Уртнасан

Нийслэлийн Засаг дарга

концесс

Д.Халиуна

 

2

 /11:00/ Мягмар
IV Танхим

Ж.Уянга

Хөдөлмөр, Нийгмийн хамгааллын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

Л.Батбаатар

 

3

/13:30/ Мягмар I танхим

Нексус зоне ХХК болон нэр бүхий 12 компани

ХААХГҮББЗахиралд

газар

Д.Халиуна

 

4

 /13:30/ Мягмар
II Танхим

Нурамт холдинг ХХК

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

бусад

Ц.Мөнхзул
Г.Мөнхтулга Д.Чанцалням

 

5

 /13:30/ Мягмар
III Танхим

Пума Империал ХХК

Эрчим хүчний хяналтын улсын байцаагч Б.Мөнхсайхан

 

М.Батзориг

 

6

 /14:30/ Мягмар
IV Танхим

А.Мягмар нарын 3 иргэн

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

газар

Н.Дамдинсүрэн Л.Батбаатар А.Сарангэрэл

 

7

 /15:00/ Мягмар
I Танхим

Б.Цэрэндолгор

ОӨУБЕГ

Бүртгэл

Ц.Одмаа

 

8

 /15:00/ Мягмар
II Танхим

Номгон-Очир ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

газар

Г.Мөнхтулга

 

9

 /15:00/ Мягмар
V Танхим

Жамп ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

ашигт малтмал

У.Бадамсүрэн

 

10

 /15:30/ Мягмар
I Танхим

Очиргео ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

11

 /16:00/ Мягмар
II Танхим

Д.Ундраа

НЗД

газрын маргаан

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 20-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Лхагва
IV Танхим

П.Баттогтох

Шадар сайд

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

2

 /09:00/ Лхагва
II Танхим

Ц.Амартогтох нар

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

О.Оюунгэрэл

 

3

 /09:00/ Лхагва
III Танхим

Эй Би Пи Майнз ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

газар

Л.Өлзийжаргал

 

4

/09:00/ Лхагва V танхим

Монгоулд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

А.Насандэлгэр

 

5

 /09:00/ Лхагва
I Танхим

Мандах-Орд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

6

 /10:00/ Лхагва
I Танхим

Модерн Тур ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

7

 /10:00/ Лхагва
III Танхим

Хурай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Н.Долгорсүрэн

 

8

 /10:00/ Лхагва
V Танхим

Эх газар ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

9

 /10:00/ Лхагва
IV Танхим

Ч.Түвшинсайхан

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

10

 /10:00/ Лхагва
II Танхим

Т.Мөнхбаяр

Сүхбаатар дүүргийн 9-р хорооны Иргэдийн нийтийн хурлын тэргүүлэгчид

сонгууль

Ц.Батсүрэн

 

11

 /10:30/ Лхагва
III Танхим

Д.Дээшин

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын яамны сайд

газар

М.Батзориг

 

12

 /11:00/ Лхагва
IV Танхим

БТТШ ХХК

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

13

 /11:00/ Лхагва
V Танхим

Ди Зэт энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

14

 /11:00/ Лхагва
II Танхим

МОС ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Г.Мөнхтулга

 

15

 /11:30/ Лхагва
I Танхим

Протек ХХК

Төрийн өмчийн Бодлого зохицуулалтын газар, түүний үнэлгээний хороонд

тендер

Н.Дуламсүрэн

 

16

 /11:30/ Лхагва
III Танхим

Юниверсити хоспитал ХХК

Эрүүл Мэндийн яам

тусгай зөвшөөрөл

Л.Өлзийжаргал

 

17

 /13:30/ Лхагва
IV Танхим

Юниверсал минерал эксплорэйшн ХХК

ТЕГ-ын УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч Б.Баярнэмэх, Ё.Энх-Оюун нар

татвар

Н.Дамдинсүрэн

 

18

 /13:30/ Лхагва
III Танхим

Зулмөнх бадмаараг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

19

 /13:30/ Лхагва
I Танхим

"Хүчирхийллийн эсрэг үндэсний төв" ТББ

Хууль Зүй, дотоод хэргийн сайд, Эрүүл мэндийн сайд, Сангийн сайд

акт

Б.Адъяасүрэн Н.Дуламсүрэн Д.Халиун

 

20

 /13:30/ Лхагва
II Танхим

Баруун сэлэнгэ ХХК

АМГТГ-ын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

21

 /14:00/ Лхагва
I Танхим

Д.Мэндбаяр

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

22

 /14:00/ Лхагва
IV Танхим

Э.Батсүх

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Сарангэрэл

 

23

 /14:00/ Лхагва
V Танхим

Т.Нуржин

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

газар

А.Насандэлгэр Б.Мөнх-Эрдэнэ У.Бадамсүрэн

 

24

 /14:00/ Лхагва
II Танхим

Ц.Болд

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

25

 /15:00/ Лхагва
IV Танхим

Престиж Инженеринг ХХК

Дулааны 4-р цахилгаан станц ТӨХК

тендер

Л.Батбаатар

 

26

 /15:00/ Лхагва
II Танхим

Маралнэт ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Батсүрэн

 

27

 /15:00/ Лхагва
III Танхим

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

татвар

М.Батзориг М.Цэцэгмаа Л.Өлзийжаргал

 

28

 /15:00/ Лхагва
I Танхим

П.Ундрах, Т.Отгонбаатар

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар

НХТЕТ газар Барилгын хөгжлийн төв

Д.Оюумаа

 

29

 /16:30/ Лхагва
I Танхим

Т.Баярмаа

Багануур дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны албаны дарга

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн Н.Дуламсүрэн Д.Оюмаа

 

30

 /16:30/ Лхагва
II Танхим

Юу Эм Ди ХХК

НМХГ УБ

Гомдол

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 21-ны ПҮРЭВ гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /08:30/ Пүрэв
IV Танхим

Мондулаан трейд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

А.Сарангэрэл

 

2

 /09:00/ Пүрэв
I Танхим

Д.Энхцэцэг

 

төрийн алба

Д.Халиуна

 

3

 /09:00/ Пүрэв
II Танхим

Монголын цахилгаан холбоо ХК

Татварын ерөнхий газрын, Татравын  улсын байцаагч нар

татвар

О.Оюунгэрэл Г.Мөнхтулга Д.Чанцалням

 

4

 /09:00/ Пүрэв
III Танхим

Ш.Жандос

Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

М.Цэцэгмаа

 

5

 /09:00/ Пүрэв
V Танхим

Б.Дашдорж

Гадаад Харилцааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

У.Бадамсүрэн

 

6

 /09:30/ Пүрэв
I Танхим

"Гуулин талын жонш" ХХК

АМГТГ-ын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн

 

7

 /10:00/ Пүрэв
IV Танхим

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

8

 /10:00/ Пүрэв
II Танхим

Жанхар цамхаг ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

9

 /10:00/ Пүрэв
I Танхим

Д.Намсрай, Я.Ариунбаатар, Б.Жүгдэр

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, БЗД-ийн Газрын алба

газар

Н.Дуламсүрэн

 

10

 /10:30/ Пүрэв
II Танхим

Вайскинг ХХК

БОАЖС

газар

Д.Чанцалням

 

11

 /10:30/ Пүрэв
V Танхим

Б.Нандин-Эрдэнэ

Хот, суурины ус хангамж, ариутгах татуургын ашиглалт, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөлийн дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

12

 /11:00/ Пүрэв
I Танхим

Шинэ хуульч ХХК

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

газар

Д.Халиуна

 

13

 /11:00/ Пүрэв
IV Танхим

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

14

 /11:00/ Пүрэв
II Танхим

Морьт хангай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

15

 /11:30/ Пүрэв
V Танхим

Оймон ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-Очир

акт

Ц.Одмаа

 

16

 /13:30/ Пүрэв
IV Танхим

МОЭНКО ХХК

ТЕГ-н УТОХГ-ын Татварын улсын байцаагч Э.Болормаа, Т.Заяахишиг

татвар

А.Сарангэрэл

 

17

 /13:30/ Пүрэв
I Танхим

Туурайн төвөргөөн ХХК

Байгал орчин яалал жуучилалын яам

газар

Д.Халиуна

 

18

 /13:30/ Пүрэв
II Танхим

Эс Би Эйч ХХК, Эм Эм И Жи ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул
Г.Мөнхтулга О.Оюунгэрэл

А.Нэргүйдунжаа

19

 /13:30/ Пүрэв
V Танхим

Н.Цэрэнлхам

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

У.Бадамсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ Ц.Одмаа

Н.Болормаа

20

 /14:00/ Пүрэв
IV Танхим

Д.Оюундалай

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

21

 /14:00/ Пүрэв
III Танхим

Монжин далай ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ШИНБ хүсэлт

М.Цэцэгмаа Л.Өлзийжаргал М.Батзориг

 

22

 /14:30/ Пүрэв
II Танхим

Д.Баярмаа

Сангийн яам ХХҮЕГ

акт

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2017 оны 12 дугаар сарын 22-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Баасан
III танхим

С.Баяраа

Зам Тээврийн Хөгжлийн сайд

төрийн алба

М.Цэцэгмаа

 

2

 /10:00/ Баасан
IV танхим

Герман стандарт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

3

 /10:00/ Баасан
I танхим

Алтандорнод монгол ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

төрийн алба

Д.Халиуна

 

4

/13:30/ Баасан I танхим

Ж.Отгонжаргал

СБДЗД, СБДХҮЗЗөвлөл

Газар

Д.Халиуна

 

5

 /10:00/ Баасан
V танхим

К.Оюунбат нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

6

/11:30/ Баасан IV танхим

Тэнүүн-Огоо ХХК, Тэнүүн-Огоо 3 ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн тээврийн газар

эс үйлдэхүй

Л.Батбаатар

 

7

 /11:30/ Баасан
I танхим

Бүрдэн говь групп ХХК

АМГТГ-ын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Одмаа

 

8

/13:30/ Баасан III танхим

Ц.Батбаатар нарын

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг

 

9

 /14:00/ Баасан
V танхим

Ш.Мөнхцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

10

 /13:30/ Баасан
I танхим

Б.Баярсайхан

МУЗГ

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

11

 /14:00/ Баасан
I танхим

Саруул шилтгээн констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

12

 /15:00/ Баасан
III танхим

Б.Мөнхцэцэг

ХХААХҮЯ, ЧДХХҮХД

 

Н.Долгорсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.12.18 - 12.22/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Даваа
VI Танхим

Ц.Мөнхдалай

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

 /09:30/ Даваа
VI Танхим

Гүн тэлмэн ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын газрын хяналтын Улсын байцаагчид

төрийн хяналт шалгал

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

 /13:30/ Даваа
VI Танхим

Д.Худ нарын иргэд

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

О.Оюунгэрэл

 

4

 /14:00/ Даваа
VI Танхим

Төв аймгийн Засаг дарга

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

5

 /15:00/ Даваа
VI Танхим

Ж.Сламбол

Төрийн албаны зөвлөл

бусад

Ц.Мөнхзул

 

 

Лхагва

 

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Лхагва
VI Танхим

Ч.Нямжав Ч.Нямцэрэн

Нийслэлийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

2

 /10:30/ Лхагва
VI Танхим

Л.Норжинсүрэн нар

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн газрын алба

газар

Г.Мөнхтулга

 

3

 /11:00/ Лхагва
VI Танхим

Трожан холдинг ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Л.Батбаатар

 

4

 /11:30/ Лхагва
VI Танхим

Б.Батзаяа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

5

 /12:00/ Лхагва
VI Танхим

Ж.Алдаржавхлан нар

НИТХ

бусад

Д.Чанцалням

 

6

 /13:30/ Лхагва
VI Танхим

Д.Отгонтамир

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Төрийн алба

Д.Чанцалням

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /11:30/ Пүрэв
VI Танхим

Универсаль политехник коллеж

НХААГ, НЗД НАЗХГ

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

2

 /15:00/ Пүрэв
VI Танхим

Э.Нямцэрэн

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

3

 /15:30/ Пүрэв
VI Танхим

Топмаунтайн ХХК

АМГТГ-ын КХ

ашигт малтмал

М.Цэцэгмаа