Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.03.12-03.19/

2018-03-09   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 03 дугаар сарын 12-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

/09:30/ Даваа II танхим

Д.Оюунхүү нар

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

2

/09:30/ Даваа III танхим

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

акт

Б.Адъяасүрэн

 

3

/10:00/ Даваа I танхим

"Ногоон бут" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням

 

4

/10:00/ Даваа III танхим

"Өү Жи Фамили" ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч нар

зөрчил

Ц.Мөнхзул

 

5

/10:00/ Даваа IV танхим

"Хөтөл" ХХК

Татварын Ерөнхий газрын Улсын байцаагч

акт

Ц.Батсүрэн Н.Дамдинсүрэн Н.Дуламсүрэн

н.Мөнхсоёл

6

/10:00/ Даваа V танхим

"Трансинконсулт" ХХК

Татварын улсын байцаагч

татвар

М.Батзориг

 

7

/10:30/ Даваа II танхим

Б.Дөл

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

8

/11:00/ Даваа I танхим

"Масс инвест" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Одмаа /Л.Батбаатар/ С.Төмөрбат Д.Чанцалням

 

9

/11:00/ Даваа II танхим

Г.Хулан

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

А.Сарангэрэл /Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

10

/11:00/ Даваа V танхим

"Селена сибирь" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Г.Мөнхтулга

 

11

/11:30/ Даваа II танхим

"Эс Би Эм Жи Эл" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Халиуна У.Бадамсүрэн Д.Оюумаа

Г.Нандин-Эрдэнэ

12

/11:30/ Даваа III танхим

"Мэдээлэл холбооны сүлжээ" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

акт

Б.Адъяасүрэн

 

13

/13:30/ Даваа II танхим

"Очиргео" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Д.Оюумаа

 

14

/13:30/ Даваа III танхим

"Ачмаг хайрхан" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

15

/13:30/ Даваа IV танхим

Ж.Гиваасамбуу

ХЗДХЯ, ХЗХХСайд, ЦЕГ, Сангийн Сайд

төрийн алба

Ц.Батсүрэн Н.Дамдинсүрэн Г.Мөнхтулга

н.Нарантуяа

16

/13:30/ Даваа V танхим

Баянзүрх дүүргийн Прокурор С.Уянга

Баянзүрх дүүргийн Нийгмийн даатгалын хяналт, шалгалтын байцаагч Н.Батжаргал

зөрчил

Г.Мөнхтулга

 

17

/14:00/ Даваа I танхим

"Баатар дулаан хан" ХХК

ХСУХАТАУЗЗөвлөл

акт

Н.Дуламсүрэн

 

18

/14:00/ Даваа V танхим

"Каркас" ХХК

Татварын улсын байцаагч

татвар

М.Батзориг Г.Мөнхтулга О.Оюунгэрэл

 

19

/15:00/ Даваа I танхим

"Мондулаан трейд" ХХК

Татварын Ерөнхий газар

акт

Ц.Одмаа

 

20

/15:00/ Даваа V танхим

"Бодь цамхаг" ХХК

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

шинээр илэрсэн нөхцөл байдал

Г.Мөнхтулга М.Батзориг О.оюунгэрэл

 

21

/15:30/ Даваа II танхим

"Мөнгөн Маргад" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

А.Сарангэрэл

 

22

/16:00/ Даваа I танхим

Ц.Алтансувд

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

төрийн алба

У.Бадамсүрэн Д.Оюумаа Б.Адъяасүрэн

Г.Сүхбаатар

23

/16:00/ Даваа III танхим

"Хулд-Олз" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 03 дугаар сарын 13-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

/09:00/ Мягмар IV танхим

Л.Майхүү

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Ц.Батсүрэн

 

2

/09:30/ Мягмар II танхим

МҮИС

Нийслэлийн Засаг дарга, НАЗХГ, НХААГ

газар

У.Бадамсүрэн

 

3

/09:30/ Мягмар IV танхим

"Хойд од кредит" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

4

/10:00/ Мягмар III танхим

Н.Ариунаа

Эрүүл мэнд, Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

5

/10:00/ Мягмар V танхим

Ц.Батбаатар н.Лхагваа

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг Г.Мөнхтулга О.Оюунгэрэл

 

6

/10:30/ Мягмар II танхим

"Монгол ТВ" ХХК

ХХЗХороо

гэрээ

Д.Оюумаа

 

7

/11:00/ Мягмар I танхим

"Утаатболор" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

акт

С.Төмөрбат

 

8

/11:00/ Мягмар V танхим

"Номгон-Очир" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

газар

Г.Мөнхтулга

 

9

/11:30/ Мягмар II танхим

"Бугатын ам" ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын улсын байцаагч нар

зөрчил

Д.Халиуна

 

10

/11:30/ Мягмар IV танхим

"Солар кредит" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

11

/13:30/ Мягмар II танхим

"Мөнгөн Нахиа" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

12

/13:30/ Мягмар III танхим

"Жуулчинмонгол наадам" ХХК

Монгол Улсын Засгийн Ггазар, БХБС, ЗТХС, Сангийн сайд

газар

Ц.Мөнхзул

 

13

/13:30/ Мягмар V танхим

Л.Дашдар

Чингэлтэй дүүргийн Газрын алба

газар

М.Батзориг

 

14

/14:00/ Мягмар I танхим

"Монтрак групп" ХХК

Чингэлтэй дүүргийн ТУБ-ч нар

зөрчил

С.Төмөрбат

 

15

/14:00/ Мягмар IV танхим

“Юниверсал минериал эксплорэйшн” ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын төсвийн орлого, хяналтын газрын татварын улсын байцаагч Б.Баярнэмэх, Ё.Энх-Оюун

татвар

Н.Дамдинсүрэн

 

16

/14:30/ Мягмар V танхим

Х.Жигдэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

17

/15:00/ Мягмар IV танхим

Ж.Уянга

БНСУ дахь ХХҮТөвийн дарга

төрийн алба

О.Оюунгэрэл М.Батзориг Г.Мөнхтулга

 

18

/15:00/ Мягмар V танхим

"Оюуны Ундраа групп" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

М.Батзориг

 

19

/15:30/ Мягмар I Танхим

"Петровис" ХХК, "Петростар" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

20

/15:30/ Мягмар II танхим

"Трансгайд Терминал" ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Сарангэрэл

 

21

/15:30/ Мягмар III танхим

Я.Батсайхан

Баянзүрх дүүргийн Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтэс

акт

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 03 дугаар сарын 14-ний Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Лхагва III Танхим

"Дулаан сэтгэл нийгэмлэг" ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

А.Насандэлгэр Н.Долгорсүрэн Ц.Мөнхзул

 

2

 /09:00/ Лхагва V Танхим

н.Тогтмаа

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

М.Батзориг

 

3

 /09:30/ Лхагва II Танхим

Ч.Баясгалан

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

газар

У.Бадамсүрэн

 

4

 /09:30/ Лхагва IV Танхим

Ч.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

5

 /10:00/ Лхагва I Танхим

"Луу тав" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

6

 /10:30/ Лхагва II Танхим

Б.Тод-Од

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Д.Оюумаа

 

7

 /11:00/ Лхагва V Танхим

Батлан хамгаалахад туслах нийгэмлэгийн төв зөвлөл

Монгол Улсын Засгийн газар

бусад

М.Батзориг /Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

8

 /11:30/ Лхагва II Танхим

С.Түмэнжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

9

 /13:30/ Лхагва II Танхим

Б.Эрдэнэцэцэг

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

10

 /13:30/ Лхагва IV Танхим

"Коже говь" ХХК

Татварын улсын байцаагч нар

татвар

Н.Дамдинсүрэн

 

11

 /13:40/ Лхагва V Танхим

Ч.Наранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба, Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

12

 /14:00/ Лхагва I Танхим

"Уорлд трэвел" ХХК

Хан-Уул дүүргийн ТУБ-гч нар

зөрчил

С.Төмөрбат

 

13

 /14:30/ Лхагва III Танхим

Д.Отгонжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

14

 /15:00/ Лхагва I Танхим

"Огторгуйн урсгал" ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн ТУБ

зөрчил

С.Төмөрбат

 

15

 /15:00/ Лхагва II Танхим

"Женерал Экспедишн" ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

газар

Д.Оюумаа

 

16

 /15:30/ Лхагва V Танхим

Ё.Дулам

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Г.Мөнхтулга М.Батзориг О.оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 03 дугаар сарын 15-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:00/ Пүрэв
II Танхим

Х.Буманжаргал

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

газар

У.Бадамсүрэн Д.Халиуна Д.Оюумаа

Д.Баяржаргал

2

 /09:00/ Пүрэв
III Танхим

н.Нандинчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

3

 /09:30/ Пүрэв
III Танхим

Монголын үндэсний бөхийн холбооны цэцдийн зөвлөл

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын бүртгэгч

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

4

 /09:30/ Пүрэв
IV Танхим

Л.Ганчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

5

 /10:00/ Пүрэв
III Танхим

"Хурай" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Долгорсүрэн

 

6

 /10:00/ Пүрэв
V Танхим

"Эн Эн Жи Юу" ХХК,
Р.Энх-Амгалан, Э.Бат-Амгалан

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

7

 /10:30/ Пүрэв
I Танхим

"Габот" ХХК

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын тэргүүлэгчид

акт

Н.Долгорсүрэн

 

8

 /11:30/ Пүрэв
I Танхим

Т.Уранцэцэг

Шүүхийн Ерөнхий зөвлөл

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

9

 /11:30/ Пүрэв
II Танхим

Б.Давааням

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

төрийн алба

Д.Халиуна

 

10

 /13:30/ Пүрэв
I Танхим

Нийслэлийн Прокурорын газрын Прокурор Ж.Ганцэцэг

Улс хоорондын шуудан илгээмжийн ТУБ Б.Нэргүй

зөрчил

С.Төмөрбат

 

11

 /13:30/ Пүрэв
II Танхим

Д.Оюунжаргал

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Чингэлтэй дүүргийн Газрын алба

газар

У.Бадамсүрэн

 

12

 /13:30/ Пүрэв
V Танхим

Д.Худ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

газар

О.Оюунгэрэл

 

13

 /14:00/ Пүрэв
II Танхим

"Масс инвест" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Одмаа С.Төмөрбат Д.Чанцалням

 

14

 /14:30/ Пүрэв
I Танхим

н.Намсрай нарын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч н.Бат-Өлзий

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба, Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

15

 /14:30/ Пүрэв
II Танхим

"Нэгүүн дриллинг" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Халиуна

 

16

 /15:00/ Пүрэв
III Танхим

н.Вандансүрэн

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

акт

А.Насандэлгэр

 

17

 /15:30/ Пүрэв
I Танхим

"Хаяашияа Монгол" ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч

бүртгэл

С.Төмөрбат /Б.Мөнх-Эрдэнэ/

 

18

 /15:30/ Пүрэв
II Танхим

"Сигмабетта" ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 03 дугаар сарын 16-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ Баасан
II Танхим

С.Отгонжаргал

Сүхбаатар дүүргийн ХҮЗЗөвлөл

газар

Д.Халиуна

 

2

 /10:00/ Баасан
I Танхим

Ц.Алтантунгалаг

Монгол Улсын Ерөнхий Аудитор

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

3

 /10:00/ Баасан
V Танхим

ХХҮЕГ

Сангийн яам

бусад

О.Оюунгэрэл

 

4

 /10:00/ Баасан
III Танхим

С.Эрдэнэчимэг нар

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

5

 /10:30/ Баасан
II Танхим

"Ноён уулаа аврах хөдөлгөөн" НҮТББ

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

У.Бадамсүрэн Д.Халиуна Д.Оюумаа

 

6

 /11:00/ Баасан
I Танхим

А.Мөнх-Эрдэнэ

ТЕГ

акт

Н.Долгорсүрэн

 

7

 /11:00/ Баасан
IV Танхим

"Ийстерн эксплорэйшн" ХХК, нэр бүхий 29 хуулийн этгээд

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс, Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

8

 /11:00/ Баасан
V Танхим

Ц.Пүрэвдорж

Монгол Улсын Засгийн газар

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

9

 /13:30/ Баасан
II Танхим

"Жеммери" ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

тусгай зөвшөөрөл

А.Сарангэрэл

 

10

 /13:30/ Баасан
V Танхим

Ү.Сүхбаатар

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2018.03.12 - 03.16/

Даваа гараг

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:30/ Даваа
VI Танхим

Н.Даариймаа нар

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

 /11:30/ Даваа
VI Танхим

"Вентур капитал" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын дарга

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

3

 /13:30/ Даваа
VI Танхим

"Цагаан бүрд" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

бүртгэл

Н.Долгорсүрэн

 

4

 /14:00/ Даваа
VI Танхим

Б.Оюунтогтох

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

бусад

Г.Мөнхтулга

 

5

 /14:30/ Даваа
VI Танхим

С.Айрос

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

бүртгэл

Н.Долгорсүрэн

 

6

 /15:00/ Даваа
VI Танхим

Д.Нацагдорж

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн Газрын алба

газар

Н.Долгорсүрэн

 

7

 /15:30/ Даваа
VI Танхим

"Ашид Арвин Буян" ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

газар

Д.Халиуна

 

Мягмар

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /09:30/ Мягмар
VI Танхим

С.Төгсжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

2

 /10:30/ Мягмар
VI Танхим

"ДМТМ трейд" ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн ТУБ

татвар

Д.Халиуна

 

3

 /11:00/ Мягмар
VI Танхим

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын үүрэг гүйцэтгэгч

Нийслэлийн Газрын албаны дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

4

 /11:30/ Мягмар
VI Танхим

"Энх-Өглөө" ХХК

Сангийн яам

бусад

О.Оюунгэрэл

 

5

 /12:00/ Мягмар
VI Танхим

П.Мягмарсүрэн

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

6

 /14:00/ Мягмар
VI Танхим

Б.Хөхөөсүрэн

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын улсын байцаагч

төрийн алба

М.Батзориг

 

Лхагва

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Лхагва
VI Танхим

"Гурван мөнх оргил" ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн ТУБ

татвар

О.Оюунгэрэл

 

2

 /10:30/ Лхагва
VI Танхим

"Сэлэнгэ байгалийн нөөц" ХХК, "Френдлий майнинг" ХХК

УУХҮСайд

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

3

 /11:00/ Лхагва
VI Танхим

Б.Баярсайхан

ТАЗ

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

4

 /13:30/ Лхагва
VI Танхим

М.Оюунбаасан

Сонгинохайрхан дүүргийн ХХҮХ-ийн дарга

төрийн алба

М.Батзориг

 

5

 /14:00/ Лхагва
VI Танхим

Б.Солонго

ЦЕГ-ын дарга

бусад

М.Батзориг

 

6

 /14:30/ Лхагва
VI Танхим

"Ширэвгэр" ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

М.Батзориг

 

Пүрэв

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /11:00/ Пүрэв
VI Танхим

Д.Мөнхбат

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Ц.Батсүрэн

 

2

 /15:00/ Пүрэв
VI Танхим

Ж.Амарсайхан Т.Эрдэнэцогт Д.Ганзориг "Люксцентр" ХХК

НХТЕТГ

акт

Ц.Одмаа

 

Баасан

Шүүх хурлын цаг танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Маргааны төрөл

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

 /10:00/ Баасан
VI Танхим

Баянзүрх дүүргийн Прокурор

БЗД-ийн МХГ-ын ТУБ

зөрчил

А.Насандэлгэр

 

2

 /11:00/ Баасан
VI Танхим

Б.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

3

 /14:00/ Баасан
VI Танхим

Г.Эрдэнэцогт нар

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул