Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.06.04-06.08/

2018-04-06   |   Админ

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 06 дугаар сарын 04-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 1

Инкобрик ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Даваа /09:00/ Танхим - 2

Я.Баярбат

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ Л.Батбаатар     М.Цэцэгмаа

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 3

Юу Эс Эйч ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Ц.Мөнхзул

 

4

Даваа /09:30/ Танхим - 5

Т.Уранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

Н.Дамдинсүрэн

 

5

Даваа /10:00/  Танхим - 5

"Эйч Эс Ди " ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга Н.Долгорсүрэн О.Оюунгэрэл

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Б.Майцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын бүртгэгч Э.Лхагвабаяр

М.Батзориг

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Б.Туяа

Улсын их хурлын Тамгын газрын Ерөнхий нарийн бичгийн дарга

Д.Чанцалням

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

9

Даваа /10:00/ Танхим - 4

С.Анужин

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

Н.Дуламсүрэн

 

10

Даваа /10:30/ Танхим - 2

Ван сэн тун ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Л.Батбаатар

 

11

Даваа /10:30/ Танхим - 5

Хан-Уул дүүргийн 5, 6 хорооны Иргэдийн Нийтийн хурал

Хан-Уул дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

12

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Очир гэр ХХК

Баянгол дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

М.Батзориг

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Б.Батдэлгэр

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

14

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Монжин далай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

О.Оюунгэрэл

 

15

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Жи энд Юу голд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга Н.Долгорсүрэн О.Оюунгэрэл

 

16

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Ж.Батсайхан

Хууль Зүйн сайд

Д.Чанцалням

 

17

Даваа /11:30/ Танхим - 3

Б.Батдэлгэр

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

18

Даваа /11:30/ Танхим - 4

Хишиг-Оргилуун ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

19

Даваа /12:00/ Танхим - 1

Д.Баттулга

Хөдөлмөр халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын улсын байцаагч Я.Болд

М.Батзориг

 

20

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Л.Болортунгалаг

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яамны Санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч М.Мажигсүрэн

М.Батзориг

 

21

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Сигмабетта ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

22

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Сэрүүлэг констракшн ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Дуламсүрэн

 

23

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Л.Лхагвадорж

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

24

Даваа /14:00/ Танхим - 2

О.Гэрэлмаа

Нийслэлийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

25

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Трансинконсулт ХХК

Татварын ерөнхий газрын, Татравын хяналт шалгалт, арга зүйн хэлтсийн татварын улсын байцаагч Н.Чинбат

Л.Батбаатар            Б.Мөнх-Эрдэнэ Л.Өлзийжаргал

Н.Алтанцэцэг

26

Даваа /14:30/ Танхим - 3

Жаргалант сүмбэр ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

27

Даваа /14:30/ Танхим - 4

Ийстерн эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Л.Өлзийжаргал

 

28

Даваа /15:00/ Танхим - 1

Оюуны ундраа групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

29

Даваа /15:30/ Танхим - 2

Д.Нацагдорж

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

30

Даваа /15:30/ Танхим - 5

Просетрийл эстейт ХХК

Баянгол дүүргийн Татварын хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 06 дугаар сарын 05-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 1

А.Баттөмөр

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна          С.Төмөрбат        М.Батзориг

 

2

Мягмар /09:30/ Танхим - 2

Улаанбаатар паласе ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Б.Алтанцэцэг

Оюуны өмч Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням     М.Батзориг     А.Сарангэрэл

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Гэрэлт шинэчлэлт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Э.Нямцэрэнгийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Г.Мягмардорж

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

П.Загд

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

7

Мягмар /10:30/ Танхим - 5

Цагаан бүрд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Ц.Алтансувд

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Л.Батбаатар Л.Өлзийжаргал С.Отгонтуяа

Н.Сүхбаатар

9

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Трансгайд терминал ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

10

Мягмар /11:30/ Танхим - 3

Вилмар ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

11

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Б.Пүрэвсүрэн

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

Д.Чанцалням

 

12

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Цэцэгсийн шилтгээн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

13

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Л.Туяа

Хан-Уул дүүргийн Газрын алба

М.Цэцэгмаа

 

14

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

С.Санжааваанчиг

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн    Ц.Мөнхзул            Ц.Одмаа

Чулуунболд

15

Мягмар /15:00/ Танхим - 1

Бостонстар консалтинг ХХК

Эрүүл мэнд, Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл  Д.Чанцалням     М.Батзориг

 

16

Мягмар /15:30/ Танхим - 1

Ц.Ариунболд нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

17

Мягмар /16:00/ Танхим - 2

Ц.Батбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 06 дугаар сарын 06-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

Лхагва /09:30/ Танхим - 4

Л.Пүрэвгял

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 5

Эрдэнэт фүүдс ХХК

Монгол банк

Н.Дамдинсүрэн

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

З.Алтан нарын

Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Л.Өлзийжаргал

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Ч.Наранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Г.Мөнхтулга

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Б.Сувд-Эрдэнэ

Гадаадын иргэн, харьяатын газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

6

Лхагва /10:30/ Танхим - 3

Монгол Телевиз ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Д.Оюумаа

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Б.Цэгмэд

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

С.Төмөрбат

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Б.Содбилэг

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Ц.Мөнхдалай

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

С.Нямдорж

Нийслэлийн Тээврийн газар

Б.Адъяасүрэн

 

11

Лхагва /11:30/ Танхим - 2

Бонжур ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Л.Батбаатар

 

12

Лхагва /11:30/ Танхим - 3

Б.Дайчинхүү

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

Б.Содбилэг

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 3

Б.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

15

Лхагва /13:30/ Танхим - 4

Ц.Алтантунгалаг

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

Н.Дуламсүрэн

 

16

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Лувсан данзан равжаа академи ТББ

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дамдинсүрэн

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Найман од магнет ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

18

Лхагва /14:30/ Танхим - 4

Аурора Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Одмаа

 

19

Лхагва /15:00/ Танхим - 2

Ханбэлчир ХХК

Байгаль орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Л.Өлзийжаргал

 

20

Лхагва /15:30/ Танхим - 1

Номын цагаан өргөө ТББ

Улаанбаатар хотын Захирагчийн ажлын алба

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 06 дугаар сарын 07-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 2

Булгантайхар ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Отгонтуяа      М.Цэцэгмаа Л.Өлзийжаргал

М.Сэлэнгэ

2

Пүрэв /09:30/ Танхим - 3

С.Алтанзул

Татварын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Н.Бямбадорж

Эрчим Хүчний Яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Д.Уянга

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

Д.Халиуна          С.Төмөрбат     Д.Чанцланям

 

5

Пүрэв /11:00/ Танхим - 3

Э.Нямцэрэн

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул    У.Бадамсүрэн     Д.Оюумаа

С.Самдан

6

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Минжит булган гол ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Төрийн банк ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

8

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Д.Эрдэнэбат

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

9

Пүрэв /14:00/ Танхим - 3

Ноён уулаа аврах хөдөлгөөн ТББ

Ашигт малтал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн    Ц.Мөнхзул            Ц.Одмаа

Н.Батчулуун

10

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Ч.Санжаадамба

Үндэсний бөхийн салбар хороо

Б.Адъяасүрэн

 

11

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Уламжлалт Анагаах ухаан Элэг судлалын Клиник Төв

Нийслэлийн Засаг дарга, Авто замын газар

М.Цэцэгмаа

 

12

Пүрэв /16:00/ Танхим - 2

Н.Уранчимэг

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 06 дугаар сарын 08-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн төлөөлөгч

1

Баасан  /14:00/ Танхим - 3

Ч.Баясгалан

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

2

Баасан /09:30/ Танхим - 3

Ц.Баясгалан

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Очир-орд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

4

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

Баасан /13:30/ Танхим - 3

Ц.Энхтуяа нарын

Хан-Уул дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга, дүүргийн 16-р хорооны ИНХ

Ц.Мөнхзул

 

6

Баасан /13:30/ Танхим - 4

ЦМС ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

7

Баасан /14:00/ Танхим - 2

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

С.Отгонтуяа            Б.Мөнх-Эрдэнэ Л.Өлзийжаргал

Б.Эрдэнэчимэг

8

Баасан  /14:00/ Танхим - 3

Ч.Баясгалан

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

9

Баасан /09:30/ Танхим - 3

Ц.Баясгалан

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Очир-орд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

11

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

12

Баасан /13:30/ Танхим - 3

Ц.Энхтуяа нарын

Хан-Уул дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга, дүүргийн 16-р хорооны ИНХ

Ц.Мөнхзул

 

13

Баасан /13:30/ Танхим - 4

ЦМС ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

14

Баасан /14:00/ Танхим - 2

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

С.Отгонтуяа

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2018.06.04 - 06.08/  Даваа гараг

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:30/ Танхим-6

Б.Алтанцэцэг

Тагнуулын ерөнхий газрын дарга, Хил хамгаалах ерөхийн газрын дарга

С.Отгонтуяа

 

2

Даваа /11:00/ Танхим-6

Хаан банк ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ч.Мөнхжаргал

А.Сарангэрэл

 

3

Даваа /11:30/ Танхим-6

Т.Байгонак

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Д.Чанцалням

 

4

Даваа /13:30/ Танхим-6

Д.Пүрэвсүрэн

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яамны сайд

Н.Дамдинсүрэн

 

5

Даваа /13:30/ Танхим-6

ж.Бямба

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дамдинсүрэн

 

6

Даваа /14:30/ Танхим-6

Монголын Үндэсний бөхийн холбоо ТББ

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

7

Даваа /14:30/ Танхим-6

О.Одсүрэн

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

О.Оюунгэрэл

 

8

Даваа /15:30/ Танхим-6

Трансгайд Сервис ХХК

Татварын ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

9

Даваа/15:00/ Танхим-6

Жуулчин монгол наадам ХХК

Зам, тээврийн хөгжлийн сайд

С.Отгонтуяа

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-6

Хаан банк ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч Б.Наранцэцэг

Ц.Мөнхзул

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим-6

Д.Бадам

Татварын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:00/ Танхим-6

Н.Батцэцэг

Нийслэлийн Газрын алба

Д.Чанцалням

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим-6

Зун Шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн Татварын улсын байцаагч Ж.Оюунжаргал, Н.Мөнхдаваа

Д.Чанцалням

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим-6

Нийслэлийн Прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Хөдөлмөр, нийгмийн хамгаалалт, тусгай хяналтын хэлтсийн улсын байцаагч Ю.Аюуш

Г.Мөнхтулга

 

4

Лхагва /10:30/ Танхим-6

Даяар хас ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

5

Лхагва /11:30/ Танхим-6

О.Түвшинтөгс

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

6

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Соёмбо принтинг ХХК

ГБХЗХГ, Тендерийн үнэлгээний хороо

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

А.Насандэлгэр

 

8

Лхагва /15:00/ Танхим-6

Аюулгүйн жим ТББ

Цагдаагийн ерөнхий газрын Бүртгэл хяналтын төвийн дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

9

Лхагва /15:30/ Танхим-6

С.Цогбаатар

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

10

Лхагва /15:30/ Танхим-6

Шүрэн эрхи ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Чанцалням

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /13:30/ Танхим-6

Өрхтий трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

 

БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох огноо, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

5

Баасан /11:00/ Танхим-6

Улаанбаатар Синема ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам, Нийслэлийн Хот төлөвөлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

С.Отгонтуяа