Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.09.24 - 09.28/

2018-09-23   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 09 дүгээр сарын 24-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 1

Инкобрик ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 5

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

М.Батзориг

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 5

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

М.Батзориг

 

4

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Тэнгэрийн угалз ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

Даваа /09:30/ Танхим - 2

Н.Гэрэлцэцэг

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Чанцалням

 

6

Даваа /10:00/ Танхим-2

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энх-Манлай, Б.Наранцэцэг

Н.Долгорсүрэн

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Прайс вотер хаус Күүпэрс Такс ТМЗ ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

9

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Очир гэр ХХК

Баянгол дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

М.Батзориг

 

11

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Э.Цацрал

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

12

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Г.Бадамсайхан

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Н.Алдармаа нарын

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

У.Бадамсүрэн

 

14

Даваа /11:30/ Танхим - 3

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

15

Даваа /11:30/ Танхим - 5

Дүнжингарав гурил ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

16

Даваа /13:28/ Танхим - 1

Л.Ганболд

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

17

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Лувсан данзан равжаа академи ТББ

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

18

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Бодь цамхаг ХХК

НИйслэлийн ИТХ

М.Батзориг

 

19

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Морин даваа дайрга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

20

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Ц.Идэрмөнх нарын

Ерөнхий сайд

О.Оюунгэрэл

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Бүрэн цутгамал ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Дэд бүтцийн хяналтын газрын дарга

Д.Чанцалням

 

22

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Тэнгэр тэтгэсэн ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

23

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Н.Өлзийжаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

24

Даваа /14:31/ Танхим - 5

Жиндизи Юиан ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

25

Даваа /15:00/ Танхим - 2

Б.Алтанцэцэг

Оюуны өмч Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням

 

26

Даваа /15:00/ Танхим - 2

Энержи Мандал ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

27

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Очирын үр ХХК

"Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн" ОНӨТҮГ

Ц.Батсүрэн

 

28

Даваа /16:00/ Танхим - 3

Амундра ХХК

Байгаль орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

29

Даваа /16:00/ Танхим - 2

Суруга Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ш.Энхжаргал

А.Насандэлгэр

 

30

Даваа /16:30/ Танхим - 1

Ц.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 09 дүгээр сарын 25-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 4

Э.Нямцэрэн

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул Ц.Одмаа Н.Дуламсүрэн

 

2

Мягмар /09:30/ Танхим - 2

Л.Болортунгалаг

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яамны Санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч М.Мажигсүрэн

М.Батзориг

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Мөнхийн түншлэл ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

4

Мягмар /10:30/ Танхим - 2

Оюуны ундраа групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

5

Мягмар /10:30/ Танхим - 2

Ногоон бут ХХК

Ашигт малтмалын газар

Д.Чанцалням

 

6

Мягмар /10:30/ Танхим - 1

Х.Эрдэнэтуяа

Баянзүрх, Сүхбаатар, Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн Тамгын газар

Д.Оюумаа

 

7

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

МВС ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

8

Мягмар /11:30/ Танхим - 3

Ч.Наранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Г.Мөнхтулга

 

9

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Б.Энхбаяр

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Монгол Эд Импекс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Б.Баярсайхан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

12

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Б.Баасанцэрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Тавилга ХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Фокусметал майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

М.Батзориг

 

15

Мягмар /13:40/ Танхим - 1

А.Баттөмөр

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна С.Төмөрбат У.Бадамсүрэн

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Л.Сүрэнхүү

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

17

Мягмар /14:30/ Танхим - 2

Б.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

18

Мягмар /14:30/ Танхим - 4

Д.Гэрэлмаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

19

Мягмар /14:30/ Танхим - 2

Т.Алтанзагас

Нийслэлийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

20

Мягмар /16:00/ Танхим - 2

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид

Нийслэлийн Сонгуулийн хороо, Баянзүрх дүүргийн Сонгуулийн хороо

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 09 дүгээр сарын 26-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 4

Грандлегаси ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

2

Лхагва /09:00/ Танхим - 2

У.Чулуундорж

Мэргэжлийн хяналтын газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Т.Батсүх

Д.Чанцалням

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Плимут ХХК

Ашигт малтмалын газар

Н.Долгорсүрэн /Бүрэлдэхүүнтэй/

Х.Цогтбаяр

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Көп көл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Б.Алтанчимэг

Нийслэлийн Хот Төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

7

Лхагва /10:30/ Танхим - 2

Ю.Энхтунгалаг

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргы Тамгын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Д.Оюундалай

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

Ц.Батсүрэн Н.Дуламсүрэн Ц.Мөнхзул

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Бодь электроникс ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Нийслэлийн Прокурорын газар

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Геологи, уул уурхайн хяналтын улсын байцаагч Д.Бүүвэйжаргал

А.Сарангэрэл

 

11

Лхагва /11:30/ Танхим - 2

Уорлд Стандарт ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

12

Лхагва /13:30/ Танхим - 3

Д.Худ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

У.Бадамсүрэн

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

О.Одсүрэн

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

О.Оюунгэрэл

 

14

Лхагва /13:40/ Танхим - 2

Д.Уянга

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

Д.Халиуна С.Төмөрбат У.Бадамсүрэн

 

15

Лхагва 14:00/ Танхим - 1

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

16

Лхагва 14:40/ Танхим - 4

Мөнгөн бэх ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд Н.Цэрэнбат

Н.Дуламсүрэн

 

17

Лхагва /15:00/ Танхим - 3

ЦМС ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

18

Лхагва /15:30/ Танхим - 5

Улаанбаатар паласе ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

19

Лхагва /15:30/ Танхим - 3

Монгол Маск Эрдэнэт ХХК

Монгол Улсын Сангийн яам

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 09 дүгээр сарын 27-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:30/ Танхим - 2

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

А.Насандэлгэр

 

2

Пүрэв /09:30/ Танхим - 1

Шим ХХК

Ойн судалгаа хөгжлийн төв

У.Бадамсүрэн

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Т.Мөнхбат

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 3

Ди Би Си Өү Эн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Б.Адъяасүрэн

 

5

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Байгаль орчин, геологийн уул уурхайн хяналтын газрын дарга, Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Н.Батбаяр, Д.Сансардарьмаа

Д.Чанцалням

 

6

Пүрэв /10:30/ Танхим - 5

Б-Софт ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны яам

М.Батзориг

 

7

Пүрэв /11:00/ Танхим - 1

Онч шийдэл ТББ

Үндэсний аудитын газар

У.Бадамсүрэн

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Ди Зэт Энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

9

Пүрэв /11:30/ Танхим - 5

З.Одхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

Пүрэв /11:30/ Танхим - 4

Т.Эрдэнэчимэг

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

11

Пүрэв /11:30/ Танхим - 1

Д.Цэцэгмаа

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

12

Пүрэв /13:30/ Танхим - 4

Авто хяналт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Ц.Лхамсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Д.Нацагдорж

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 3

Жэй эн моторс тур ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

16

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Н.Батцэцэг

Нийслэлийн Газрын алба

Д.Чанцалням

 

17

Пүрэв /15:30/ Танхим - 3

Эрдэнэсуварга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 09 дүгээр сарын 28-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 5

Я.Болор

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

2

Баасан /09:30/ Танхим - 3

Ц.Пүрэвдорж

Засгийн газар

Г.Мөнхтулга

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 5

Сигмабетта ХХК

ХУД-ын ЗДарга, НЗД, АМГТГазар

А.Сарангэрэл

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 1

А.Энх-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар

А.Насандэлгэр

 

5

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Дабльмөнх ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

6

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Э.Пүрэвжав

Ерөнхий сайд

Д.Халиуна

 

7

Баасан /11:00/ Танхим - 3

Ихэр нева ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

8

Баасан /11:00/ Танхим - 4

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн Ц.Мөнхзул Ц.Одмаа

 

9

Баасан /11:30/ Танхим - 5

Б.Оюун

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

Баасан /14:00/ Танхим - 1

Д.Болдтулга

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

11

Баасан /14:30/ Танхим - 3

Одод СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018.09.24-2018.09.28 Урьдчилсан хэлэлцүүлгийн зар Даваа гараг

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:00/ Танхим-6

Б.Азартулга

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

2

Даваа /10:30/ Танхим-6

Басмаа Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

3

Даваа /11:00/ Танхим-6

Х.Мэгддорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Д.Оюумаа

 

4

Даваа /16:00/ Танхим-6

А.Бямбажав

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

5

Даваа /16:30/ Танхим-6

Зэвсэгт хүчний 065-р анги

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:20/ Танхим-6

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч Б.Батхуяг

О.Оюунгэрэл

 

2

Мягмар /09:46/ Танхим-6

Д.Батжаргал

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

3

Мягмар /10:01/ Танхим-6

М.Алтанцэцэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

4

Мягмар /10:10/ Танхим-6

Ч.Отгончимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

5

Мягмар /10:30/ Танхим-6

Алтанбарга ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-очир

У.Бадамсүрэн

 

6

Мягмар /10:35/ Танхим-6

Геомандал солюшн ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газар, Ашигт малтмал газрын тосны Газарын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

7

Мягмар /10:55/ Танхим-6

А.Гансүх

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

О.Оюунгэрэл

 

8

Мягмар /11:30/ Танхим-6

Тэнгэрийн чоно ББСБ ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын улсын байцаагч Ц.Мөнхтуяа, Д.Хатанбаатар

У.Бадамсүрэн

 

9

Мягмар /12:00/ Танхим-6

Ч.Лхагвасүрэн

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Мегаконстракшн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчланы яам

Н.Дуламсүрэн

 

11

Мягмар /14:30/ Танхим-6

Дөлгөөн эхлэл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:30/ Танхим-6

Ти Энд Пи ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Б.Ганбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

3

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Д.Ганбаатар

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

4

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Д.Оюунчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

5

Лхагва /14:30/ Танхим-6

Б.Мөнхтогос

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

6

Лхагва /15:00/ Танхим-6

"Түмдэлгэрэх" ХХК

Зам, тээврийн хөгжлийн яам

А.Сарангэрэл

 

7

Лхагва /15:00/ Танхим-6

Эм Си Си Корпорейшн ХХК

Барилгын хөгжлийн төв

М.Батзориг

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /10:00/ Танхим - 6

А.Амгаланбаатар

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

2

Пүрэв /14:30/ Танхим - 6

Каркас ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /15:01/ Танхим - 6

Найман бэрс ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

4

Пүрэв /15:30/ Танхим - 6

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халуна

 

БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /13:30/ Танхим - 6

Д.Энхдэлгэр

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар, Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

Г.Мөнхтулга