Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.10.01 - 10.05/

2018-09-28   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 01-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:30/ Танхим - 2

А.Пүрэвбат

Нийслэлийн Гэр хорооллын дэд бүтцийн газар

Ц.Мөнхзул

 

2

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Хүчит шонхор ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Х.Сонинцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Ц.Ангирмаа нарын

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

5

Даваа /10:30/ Танхим - 1

Монголиан пропертис эйженси ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Чанцалням

 

6

Даваа /11:00/ Танхим-3

Чойжин ламын сүм музей

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

7

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Централ могул майнинг ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

8

Даваа /12:00/ Танхим - 1

Н.Гэрэлцэцэг

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Чанцалням

 

9

Даваа /13:30/ Танхим - 4

ОЭНДЧ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

10

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Б.Ариунаа

Стандарт, хэмжил зүйн газрын дарга

Д.Чанцалням

 

11

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Эко Могул ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

О.Оюунгэрэл

 

12

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Хан богд капитал

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Баянзүрх дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Д.Чанцалням

 

13

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Хан рашаан ХХК

Сангийн сайд, Сангийн яам, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Б.Адъяасүрэн

 

14

Даваа /14:00/ Танхим - 4

А.Сувдмаа

Батлан Хамгаалах яам

А.Сарангэрэл

 

15

Даваа /14:30/ Танхим - 2

Хангайтхан ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

16

Даваа /15:00/ Танхим - 2

Ч.Нямжав нарын

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

17

Даваа /15:00/ Танхим - 3

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

18

Даваа /15:00/ Танхим - 2

Нур-Едил ХХК

Барилга Хот Байгуулалтын яам

Н.Долгорсүрэн

 

19

Даваа /16:00/ Танхим - 1

Б.Дашдорж

Гадаад Харилцааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 02-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 3

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

2

Мягмар /09:30/ Танхим - 2

Хишиг-Уул ХХК

Багануур дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Хайрын далай ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Б.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Хорикава метал ХХК

Ашигт малтмалын газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Зүүнбаян рефайнэри ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

Д.Чанцалням

 

7

Мягмар /10:30/ Танхим - 1

С.Эрдэнэчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

8

Мягмар /10:30/ Танхим - 2

П.Энхбаяр

Хүнс Хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Оюумаа

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 3

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

М.Батзориг

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Кью эс си ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Г.Мөнхтулга

 

11

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

Алтайн гянт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

А.Сарангэрэл О.Оюунгэрэл У.Бадамсүрэн

 

12

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Алтанбарга ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбүрэн, Э.Энх-очир

У.Бадамсүрэн

 

13

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Д.Цэвээндулам

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

14

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Д.Базар

Нийслэлийн Татварын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Ж.Отгонжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Худалдаа, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөл

Д.Халиуна

 

16

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

17

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Гэрэлт шинэчлэлт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

18

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Н.Ариунболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Онги голынхон ТББ

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

А.Сарангэрэл /бүрэлдэхүүнтэй/

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Нью стандарт ложистикс ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын хэлтсийн улсын байцаагч Б.Сувдаа, С.Болорчимэг

Г.Мөнхтулга

 

21

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Монголруд Пром ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

22

Мягмар /14:30/ Танхим - 3

Эй Эс Ти Эс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Н.Дуламсүрэн

 

23

Мягмар /14:30/ Танхим - 5

Б.Тэмүүжин

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны ажлын албаны дарга

С.Төмөрбат

 

24

Мягмар /15:30/ Танхим - 2

П.Мягмарсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга Д.Оюумаа Ц.Мөнхзул

 

25

Мягмар /15:30/ Танхим - 4

Э.Сэлэнгэ

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

26

Мягмар /16:30/ Танхим - 1

Жуулчин монгол наадам ХХК

Сангийн сайд

Н.Дуламсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 03-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

Өрхтий трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 2

Ж.Даваажав

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа Г.Мөнхтулга Ц.Мөнхзул

Х.Цогтбаяр

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Көп көл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Инвест-Капитал ББСБ ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

7

Лхагва /10:30/ Танхим - 5

Монгол Маск Эрдэнэт ХХК

Монгол Улсын Сангийн яам

Б.Адъяасүрэн

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 3

Ю.Энхтунгалаг

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргы Тамгын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

М.Батзориг

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Дүнжингарав гурил ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

10

Лхагва /11:30/ Танхим - 3

Сансирундрах ХХК

3 дугаар эмнэлэг

А.Насандэлгэр

 

11

Лхагва /11:30/ Танхим - 2

Би Ай Си Би ХХК

Хан-Уул дүүргийн Газрын алба

Г.Мөнхтулга

 

12

Лхагва /11:30/ Танхим - 1

Ч.Ганбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 3

Хаяашияа Монгол ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

15

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

А.Алтантуяа

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

16

Лхагва /13:40/ Танхим - 4

Нүхт-Тур ХХК

Үндэсний хөгжлийн газар

Д.Халиуна

 

17

Лхагва 14:00/ Танхим - 3

Т.Оюунцэцэг нар

Нийслэлийн Засаг дарга, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Халиуна /А.Насандэлгэр/

 

18

Лхагва 14:00/ Танхим - 2

Г.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

19

Лхагва 14:00/ Танхим - 1

ЭМДУН ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

20

Лхагва 15:00/ Танхим - 2

Г.Батхуяг

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

21

Лхагва 15:00/ Танхим - 3

Д.Болдтулга

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга, Чингэлтэй дүүргийн Газрын албаны дарга

Д.Халиуна

 

22

Лхагва 16:00/ Танхим - 1

А.Эрхэмбаяр

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 04-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 1

Баян-Овоо Дэлгэр Цогт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

2

Пүрэв /09:30/ Танхим - 2

Тавилга ХК

Санхүүгийн зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

БНХАУ-н иргэн Мандагийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч М.Заяа

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн газар

Д.Чанцалням

 

5

Пүрэв /10:10/ Танхим -2

Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр ТӨХК

Татварын ерөнхий газар УТОХГ

Н.Дуламсүрэн

 

6

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Залаат бийч турс ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

7

Пүрэв /11:00/ Танхим - 3

Б.Мөнхтогос

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

М.Батзориг

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

Фужи-Алтай ХХК

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

Ц.Батсүрэн

 

9

Пүрэв /12:00/ Танхим - 4

Б.Баасанцэрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

10

Пүрэв /13:30/ Танхим - 2

Э.Нямцэрэн

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул Н.Долгорсүрэн Г.Мөнхтулга

С.Самдан

11

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Оюуны ундраа групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

12

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Ван Сэн Тун

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Асгат сервис ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Очирын үр ХХК

"Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн" ОНӨТҮГ

Ц.Батсүрэн

 

15

Пүрэв /15:00/ Танхим - 3

ХААН банк ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

С.Төмөрбат

 

16

Пүрэв /15:00/ Танхим - 1

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 05-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /10:00/ Танхим - 5

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

2

Баасан /10:00/ Танхим - 3

Л.Туул

Хан-Уул дүүргийн Нийгмийн даатгалийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

3

Баасан /10:30/ Танхим - 4

Саруул сансар ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл А.Сарангэрэл У.Бадамсүрэн

 

4

Баасан /11:30/ Танхим - 1

Д.Цэнд-Аюуш нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

5

Баасан /14:00/ Танхим - 3

Монголын Үндэсний их сургууль ТӨХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

А.Насандэлгэр

 

6

Баасан /14:30/ Танхим - 2

Си Энд Си комоко ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн газар

С.Төмөрбат А.Насандэлгэр Д.Халиуна

ШИНБ

7

Баасан /14:30/ Танхим - 1

Жи Си Ди ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018.10.01 - 2018.10.05 Урьдчилсан хэлэлцүүлгийн зар Даваа гараг

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:00/ Танхим-6

Хишиг-Уул ХХК ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

2

Даваа /09:30/ Танхим-6

Т.Ганжолоо

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Ц.Одмаа

 

3

Даваа /09:30/ Танхим-6

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Оюумаа

 

4

Даваа /09:50/ Танхим-6

Тулга констракшн ХХК

Орон сууц НААУГ-ОНӨААТҮГ газар

Д.Оюумаа

 

5

Даваа /09:50/ Танхим-6

Д.Мөнхтамир

Ашигт малтмалын газрын, Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

6

Даваа /10:00/ Танхим-6

С.Дэлгэрмаа нар

Эрүүл мэндийн даатгалын үндэсний зөвлөл

Ц.Одмаа

 

7

Даваа /10:30/ Танхим-6

Н.Уранчимэг

Баянзүрх дүүрэг дэх Бүртгэлийн хэлтэс

Ц.Одмаа

 

8

Даваа /11:00/ Танхим-6

Мөнх ногоон хөгжил ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Одмаа

 

9

Даваа /11:30/ Танхим-6

Монгол тур ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Хүрээлэн буй орчин, Байгалийн нөөцийн удирдлагын мэргэжилтэн Н.Жамъяанхүү

Ц.Мөнхзул

 

10

Даваа /12:00/ Танхим-6

Монланд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Н.Долгорсүрэн

 

11

Даваа /13:28/ Танхим-6

Б.Нямхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

12

Даваа /13:30/ Танхим-6

Энержи Кантри Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:00/ Танхим-6

Б.Хадбаатар

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим-6

Цэцэгсийн шилтгээн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

3

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Каркас ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

4

Мягмар /14:00/ Танхим-6

Синвоомайнинг ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

5

Мягмар /14:15/ Танхим-6

Ц.Отгонбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /11:00/ Танхим-6

А.Амгаланбаатар

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар

М.Батзориг

 

2

Лхагва /12:00/ Танхим-6

Эй Эй энд Эм ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Батсүрэн

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:30/ Танхим - 6

Д.Хоролдамба

Засгийн газар

О.Оюунгэрэл

 

2

Пүрэв /10:30/ Танхим - 6

З.Санждорж

Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Д.Халиуна

 

3

Пүрэв /11:00/ Танхим - 6

Глобал хурд ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

 

4

Пүрэв /11:30/ Танхим - 6

Б.Мөнхтүвшин

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

5

Пүрэв /14:30/ Танхим - 6

Н.Намжим

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

М.Батзориг

 

6

Пүрэв /15:00/ Танхим - 6

Хан-Уул дүүргийн Прокурорын газар

Хан-Уул дүүргийн Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн Эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалтын хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Баянхутаг

М.Батзориг

 

БААСАН ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /10:00/ Танхим - 6

Саруул сансар ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

2

Баасан /10:30/ Танхим - 6

Р.Батсүх, Ш.Оюундарь

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

3

Баасан /13:40/ Танхим - 6

Гоби Коул Энд Энержи ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар, Уул уурхай, хүнд үйлдэврийн яамны дэргэдэх Эрдэс баялагийн мэргэжлийн зөвлөл

Д.Халиуна

 

4

Баасан /14:00/ Танхим - 6

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

О.Оюунгэрэл