Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.10.08 - 10.12/

2018-10-07   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 08-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 3

Инкобрик ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Даваа /09:00/ Танхим - 2

Ч.Отгончимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 4

Прайс вотер хаус Күүпэрс Такс ТМЗ ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

4

Даваа /09:30/ Танхим - 3

Ч.Лхагвасүрэн

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

5

Даваа /09:50/ Танхим - 1

Н.Алдармаа нарын

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

У.Бадамсүрэн

 

6

Даваа /10:00/ Танхим-3

Хан-Уул дүүргийн 2, 3, 4, 9, 12 дугаар хорооны иргэдийн Нийтийн Хурал

Хан-Уул дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга, Хан-Уул дүүргийн 2, 3, 4, 9, 12 дугаар хорооны Иргэдийн нийтийн хурал

Д.Халиуна

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Бүрэн цутгамал ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Дэд бүтцийн хяналтын газрын дарга

Д.Чанцалням

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Тэнгэр тэтгэсэн ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

9

Даваа /10:00/ Танхим - 5

А.Бямбажав

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

10

Даваа /10:30/ Танхим - 4

Х.Мэгддорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Д.Оюумаа

 

11

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Г.Бадамсайхан

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

12

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Ц.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Ч.Сэлэнгэ

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

14

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Амундра ХХК

Байгаль орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

15

Даваа /11:30/ Танхим - 2

Централ могул майнинг ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

16

Даваа /13:30/ Танхим - 3

Л.Ганболд

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

17

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Басмаа Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

18

Даваа /13:40/ Танхим - 1

Нексүс зоне ХХК

ХАА-н халх гол үндэсний бүтээн байгуулалтын бүсийн захирал

Д.Халиуна

 

19

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Ч.Нямжав нарын

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

20

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Энержи Мандал ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Зэвсэгт хүчний 065-р анги

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

22

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Х.Долгормаа

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

23

Даваа /14:30/ Танхим - 3

Н.Өлзийжаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

24

Даваа /15:00/ Танхим - 5

Амундра ХХК

Байгаль орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Г.Мөнхтулга

 

25

Даваа /15:30/ Танхим - 2

Сод монгол групп ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Г.Энх-Манлай, Б.Наранцэцэг

Н.Долгорсүрэн

 

26

Даваа /15:30/ Танхим - 1

МВС ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

27

Даваа /15:30/ Танхим - 4

Морин даваа дайрга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

28

Даваа /15:30/ Танхим - 3

Б.Нямхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

29

Даваа /16:00/ Танхим - 5

Ван Сэн Тун

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 09-ний Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 3

Д.Болдтулга

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим - 2

Д.Цэвээндулам

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

3

Мягмар /09:30/ Танхим - 5

Монголын Үндэсний Их Сургууль НҮТББ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Худалдан авах ажиллагааны газар

У.Бадамсүрэн

 

4

Мягмар /09:30/ Танхим - 3

Д.Бадам

Татварын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул /Г.Мөнхтулга, Д.Оюмаа/

С.Янжиндулам

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Л.Болортунгалаг

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яамны Санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч М.Мажигсүрэн

М.Батзориг

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Н.Батцэцэг

Нийслэлийн Газрын алба

Д.Чанцалням

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 5

Д.Батжаргал

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн газар

О.Оюунгэрэл

 

8

Мягмар /10:30/ Танхим - 4

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр /Д.Халиуна, С.Төмөрбат/

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Алтайн гянт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

А.Сарангэрэл

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 3

Б.Батдэлгэр

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

11

Мягмар /11:00/ Танхим - 2

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын Байгаль орчин, геологийн уул уурхайн хяналтын газрын дарга, Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Н.Батбаяр, Д.Сансардарьмаа

Д.Чанцалням

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Бодь цамхаг ХХК

НИйслэлийн ИТХ

М.Батзориг

 

13

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Х.Эрдэнэтуяа

Баянзүрх, Сүхбаатар, Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн Тамгын газар

Д.Оюумаа

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

М.Батзориг

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Б.Баярсайхан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Л.Сүрэнхүү

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Ч.Наранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Г.Мөнхтулга

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Т.Алтанзагас

Нийслэлийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

М.Алтанцэцэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Геомандал солюшн ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газар, Ашигт малтмал газрын тосны Газарын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

21

Мягмар /14:30/ Танхим - 2

Монгол Эд Импекс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

22

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

Д.Гэрэлмаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

23

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

Д.Цэцэгмаа

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

24

Мягмар /15:00/ Танхим - 5

А.Гансүх

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

О.Оюунгэрэл

 

25

Мягмар /16:00/ Танхим - 3

Д.Худ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

У.Бадамсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 10-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 4

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

А.Насандэлгэр

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 2

Д.Оюундалай

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

Н.Дуламсүрэн. /Ц.Батсүрэн. Д.Чанцалням/

 

3

Лхагва /09:30/ Танхим - 3

Ти Энд Пи ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

ЦМС ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Грандлегаси ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

6

Лхагва /10:30/ Танхим - 4

Эм Си Си Корпорейшн ХХК

Барилгын хөгжлийн төв

М.Батзориг

 

7

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Сигмабетта ХХК

ХУД-ын ЗДарга, НЗД, АМГТГазар

А.Сарангэрэл

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

Б.Алтанчимэг

Нийслэлийн Хот Төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 3

Хандгайт хан ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

Лхагва /11:30/ Танхим - 4

Плимут ХХК

Ашигт малтмалын газар

Н.Долгорсүрэн

 

11

Лхагва /11:30/ Танхим - 5

Улаанбаатар паласе ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

Лхагва /13:30/ Танхим - 4

Очир гэр ХХК

Баянгол дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

М.Батзориг

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Эрдэнэсуварга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 2

У.Чулуундорж

Мэргэжлийн хяналтын газрын Барилгын техникийн хяналтын улсын байцаагч Т.Батсүх

Д.Чанцалням

 

15

Лхагва /14:00/ Танхим - 3

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

А.Насандэлгэр

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Дөлгөөн эхлэл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

17

Лхагва 15:00/ Танхим - 4

Көп көл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

18

Лхагва 15:00/ Танхим - 2

Ди Зэт Энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 11-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 3

Б.Мөнхтүвшин

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

2

Пүрэв /09:00/ Танхим - 4

Фужи-Алтай ХХК

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

Ц.Батсүрэн

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

Жэй эн моторс тур ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Т.Мөнхбат

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

5

Пүрэв /10:10/ Танхим -3

Шим ХХК

Ойн судалгаа хөгжлийн төв

У.Бадамсүрэн

 

6

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

Б.Алтанцэцэг

Хан-Уул дүүргийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

7

Пүрэв /10:30/ Танхим - 5

А.Энх-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар

А.Насандэлгэр

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 5

Б.Баасанцэрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

9

Пүрэв /11:00/ Танхим - 3

З.Одхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

10

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Өрхтий трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

11

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Б-Софт ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны яам

М.Батзориг

 

12

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Т.Эрдэнэчимэг

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

13

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Авто хяналт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

14

Пүрэв /13:30/ Танхим - 4

Б.Оюун

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Ганбармат ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

16

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Ш.Одхүү нарын

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

17

Пүрэв /14:30/ Танхим - 4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

18

Пүрэв /14:30/ Танхим - 2

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

Д.Оюумаа

 

19

Пүрэв /14:30/ Танхим - 1

Найман бэрс ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

20

Пүрэв /15:00/ Танхим - 4

Монголын Үндэсний их сургууль ТӨХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

А.Насандэлгэр           /С.Төмөрбат, Д.Халиуна/

 

21

Пүрэв /15:00/ Танхим - 5

Ди Би Си Өү Эн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Б.Адъяасүрэн

 

22

Пүрэв /16:00/ Танхим - 1

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 12-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 2

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн.            /Б.Адъяасүрэн. Д.Чанцалням/

 

2

Баасан /09:00/ Танхим - 3

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Ихэр нева ХХК

Оюны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Л.Туул

Хан-Уул дүүргийн Нийгмийн даатгалийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

5

Баасан /10:00/ Танхим - 3

Дабльмөнх ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Баян-Овоо Дэлгэр Цогт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

7

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

8

Баасан /13:30/ Танхим - 3

Б.Хадбаатар

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

9

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Одод СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

Баасан /14:00/ Танхим - 4

Э.Пүрэвжав

Ерөнхий сайд

Д.Халиуна

 

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2018.10.08 - 10.12/Даваа гараг

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:00/ Танхим-6

Монголиан Тангстен Корпорейшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Одмаа

 

2

Даваа /10:00/ Танхим-6

Б.Зэ Хён нарын

Гадаадын иргэн, харьяатын газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

Даваа /10:30/ Танхим-6

Протек ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

Г.Мөнхтулга

 

4

Даваа /11:00/ Танхим-6

Глобал хурд ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

 

 

5

Даваа /11:00/ Танхим-6

Энержи Кантри Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

6

Даваа /11:30/ Танхим-6

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Долгорсүрэн

 

7

Даваа /13:30/ Танхим-6

Г.Мижиддорж

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

8

Даваа /14:00/ Танхим-6

Моннидер ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Насандэлгэр

 

9

Даваа /14:30/ Танхим-6

Монсудар Паблишн ХХК

Боловсролын хүрээлэн

А.Насандэлгэр

 

10

Даваа /15:00/ Танхим-6

Гуа хонгор ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /09:00/ Танхим-6

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим-6

З.Мөнхбат

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

2

Мягмар /10:30/ Танхим-6

Н.Намжим

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

М.Батзориг

 

3

Мягмар /10:30/ Танхим-6

Худалдаа хөгжлийн банк ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

4

Мягмар /11:00/ Танхим-6

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

5

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Өрхтий трейд ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

6

Мягмар /14:00/ Танхим-6

Ард даатгал ХХК

Санхүүгийн Зохицуулах хорооны улсын байцаагч Ж.Өнөрболд

А.Сарангэрэл

 

7

Мягмар /14:30/ Танхим-6

Очоо ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

8

Мягмар /15:00/ Танхим-6

С.Мягмарсүрэн

Санхүүгийн Зохицуулах хороо

Н.Долгорсүрэн

 

9

Мягмар /15:00/ Танхим-6

ЕТОС ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Баярхүү, Найлах дүүргийн Татварын хэлтсийн улсын байцаагч А.Туул

Ц.Батсүрэн

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /10:00/ Танхим - 6

Ганбармат ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

2

Пүрэв /11:00/ Танхим - 6

Ц.Нарангэрэл

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

3

Пүрэв /15:00/ Танхим - 6

АЕСН ХХК

Барилга, хот байгуулалтын яамны Тендерийн үнэлгээний хороо

А.Сарангэрэл