Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.10.22 - 10.26/

2018-10-20   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 22-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 5

Инкобрик ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Даваа /09:00/ Танхим - 4

Б.Алтанчимэг

Нийслэлийн Хот Төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 5

Энержи Кантри Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Б.Нямхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Ц.Пүрэвдорж

Засгийн газар

Н.Дамдинсүрэн

 

6

Даваа /10:00/ Танхим-5

Инвест-Капитал ББСБ ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Прайс вотер хаус Күүпэрс Такс ТМЗ ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

8

Даваа /11:00/ Танхим - 2

Ч.Сэлэнгэ

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Ч.Лхагвасүрэн

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Л.Батбаатар

 

11

Даваа /11:30/ Танхим - 5

Ө.Ганхуяг

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Цэцэгмаа

 

12

Даваа /11:30/ Танхим - 5

Б.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

13

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Г.Бадамсайхан

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

14

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Л.Ганболд

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

15

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Тэнгэр тэтгэсэн ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Ц.Батсүрэн

 

16

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Морин даваа дайрга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

17

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Х.Мэгддорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Л.Өлзийжаргал

 

18

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Б.Алтанцэцэг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Чанцалням Б.Адъяасүрэн, Н.Дуламсүрэн/

 

19

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Д.Бадам

Татварын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул /Г.Мөнхтулга, Д.Оюумаа/

 

20

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Ч.Отгончимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, дүүргийн Газрын алба

Л.Батбаатар

 

21

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Фужи-Алтай ХХК

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

М.Цэцэгмаа

 

22

Даваа /14:30/ Танхим - 2

Н.Алдармаа нарын

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

23

Даваа /15:00/ Танхим - 5

Нексүс зоне ХХК

ХАА-н халх гол үндэсний бүтээн байгуулалтын бүсийн захирал

Д.Халиуна

 

24

Даваа /15:00/ Танхим - 1

Көп көл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

25

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Амундра ХХК

Байгаль орчин, Аялал жуулчлалын сайд

Л.Батбаатар

 

26

Даваа /15:30/ Танхим - 3

МВС ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Отгонтуяа

 

27

Даваа /16:00/ Танхим - 3

Оюунцоож ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дамдинсүрэн

 

28

Даваа /16:30/ Танхим - 3

Ц.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 23-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 5

Ц.Отгонбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 5

Б.Баярсайхан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Монсудар Паблишн ХХК

Боловсролын хүрээлэн

Л.Өлзийжаргал

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

З.Мөнхбат

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

4

Мягмар /10:30/ Танхим - 4

Монгол Эд Импекс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

Мягмар /10:30/ Танхим - 2

Д.Базар

Нийслэлийн Татварын газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

6

Мягмар /11:00/ Танхим - 3

Д.Худ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Газрын алба

С.Отгонтуяа

 

7

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Ч.Наранцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Г.Мөнхтулга

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

Ди Зэт Энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

9

Мягмар /11:00/ Танхим - 1

Л.Туул

Хан-Уул дүүргийн Нийгмийн даатгалийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

10

Мягмар /11:15/ Танхим - 5

Б-Софт ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Залаат бийч турс ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Э.Болормаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

Мягмар /12:00/ Танхим - 5

А.Гансүх

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

О.Оюунгэрэл

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

15

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Бодь цамхаг ХХК

НИйслэлийн ИТХ

Н.Дамдинсүрэн

 

16

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Худалдаа хөгжлийн банк ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

 

17

Мягмар /13:50/ Танхим - 2

Геомандал солюшн ХХК

Ашигт малтмал Газрын тосны газар, Ашигт малтмал газрын тосны Газарын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Л.Батбаатар

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Грандлегаси ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Л.Өлзийжаргал

 

20

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

М.Алтанцэцэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

21

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

Оюу Толгой ХХК

Н.Батбаяр

Н.Дамдинсүрэн

 

22

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

ЕТОС ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Баярхүү, Найлах дүүргийн Татварын хэлтсийн улсын байцаагч А.Туул

Ц.Батсүрэн

 

23

Мягмар /14:30/ Танхим - 1

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр /С.Төмөрбат, Д.Халиуна/

Н.Батсайхан

24

Мягмар /14:30/ Танхим - 5

Б.Мөнхтүвшин

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

25

Мягмар /15:30/ Танхим - 4

Д.Гэрэлмаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 24-ний Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

Т.Оюунцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 5

Б.Алтанцэцэг

Хан-Уул дүүргийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Очир гэр ХХК

Баянгол дүүргийн Бүртгэлийн хэлтэс

Л.Өлзийжаргал

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Улаанбаатар паласе ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Хандгайт хан ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Зэвсэгт хүчний 065-р анги

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

7

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Хайлэнд Трэвэл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

8

Лхагва /10:30/ Танхим - 1

Н.Өлзийжаргал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Плимут ХХК

Ашигт малтмалын газар

Н.Долгорсүрэн /Г.Мөнхтулга,  Д.Оюумаа/

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

11

Лхагва /11:30/ Танхим - 1

Хайрын далай ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

12

Лхагва /11:30/ Танхим - 4

Захпетро ХХК

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн сайд

Н.Дуламсүрэн

 

13

Лхагва /13:30/ Танхим - 5

Мөнгөн нахиа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Оюумаа

 

14

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Сигмабетта ХХК

ХУД-ын ЗДарга, НЗД, АМГТГазар

Л.Өлзийжаргал

 

15

Лхагва /14:00/ Танхим - 1

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

А.Насандэлгэр

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 3

Дөлгөөн эхлэл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Л.Батбаатар

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Цэцэгсийн шилтгээн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

18

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Найман бэрс ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Л.Өлзийжаргал

 

19

Лхагва /14:30/ Танхим - 4

Захпетро Монголиа ХХК

Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн сайд

Н.Дуламсүрэн

 

20

Лхагва /15:30/ Танхим - 4

Баян-Овоо Дэлгэр Цогт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 25-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:30/ Танхим - 5

НИК ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 3

Э.Пүрэвжав

Ерөнхий сайд

С.Отгонтуяа

 

3

Пүрэв /11:00/ Танхим - 1

Н.Чинбат

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна /А.Насандэлгэр, С.Төмөрбат/

 

4

Пүрэв /11:00/ Танхим - 3

З.Одхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Жэй эн моторс тур ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

6

Пүрэв /11:00/ Танхим - 1

Ганбармат ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

7

Пүрэв /11:00/ Танхим -4

Б.Ли Жиа Зэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

8

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

С.Отгонтуяа

 

9

Пүрэв /14:00/ Танхим - 3

Д.Уянга

Монгол улсын ерөнхий сайд

Д.Халиуна /А.Насандэлгэр, С.Төмөрбат/

 

10

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Б.Уранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Өмч, газрын харилцааны алба

О.Оюунгэрэл

 

11

Пүрэв /14:00/ Танхим - 3

Шим ХХК

Ойн судалгаа хөгжлийн төв

С.Отгонтуяа

 

12

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Б.Оюун

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

13

Пүрэв /14:00/ Танхим - 5

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

М.Цэцэгмаа

 

14

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

15

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр ТӨХК

Татварын ерөнхий газар УТОХГ

Н.Дуламсүрэн

 

16

Пүрэв /15:00/ Танхим - 2

Ди Би Си Өү Эн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Б.Адъяасүрэн

 

17

Пүрэв /15:30/ Танхим - 5

Д.Оюунчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

 

 

 

 

 

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 10 дугаар сарын 26-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох цаг минут, танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 1

Б.Хадбаатар

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

2

Баасан /09:00/ Танхим - 5

С.Ганнасан

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

Л.Батбаатар

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 1

Ихэр нева ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 5

Бодь электроникс ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

5

Баасан /10:00/ Танхим - 3

А.Бямбажав

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

6

Баасан /10:30/ Танхим - 4

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

7

Баасан /11:00/ Танхим - 3

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

8

Баасан /11:30/ Танхим - 4

Д.Оюундалай

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

Н.Дуламсүрэн

 

9

Баасан /13:30/ Танхим - 2

Одод СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Өлзийжаргал

 

10

Баасан /13:30/ Танхим - 3

Ц.Даваадорж

Монгол банк

Н.Дамдинсүрэн

 

11

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Шинэхэн групп ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Г.Мөнхтулга

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 1

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

13

Баасан /14:30/ Танхим - 3

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

14

Баасан /15:30/ Танхим - 4

Монцемент Билдинг Материалс ХХК

Гаалийн ерөнхий газар

Ц.Батсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2018.10.05 - 10.19/

ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:00/ Танхим-6

АЕСН ХХК

Барилга, хот байгуулалтын яамны Тендерийн үнэлгээний хороо

М.Цэцэгмаа

 

2

Даваа /09:30/ Танхим-6

Ж.Цэцгээ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

3

Даваа /10:00/ Танхим-6

Ц.Нарантунгалаг

Улсын Хурлын Тамгын газрын Ерөнхий нарийн бичгийн дарга

Д.Оюумаа

 

4

Даваа /13:30/ Танхим-6

Сийгми ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Мөнхзул

 

МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /11:30/ Танхим-6

Д.Одгэрэл

Боловсрол, шинжлэх ухааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Оюумаа

 

2

Мягмар /15:00/ Танхим-6

Ч.Баттунгалаг

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

М.Батзориг

 

ЛХАГВА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /09:30/ Танхим - 6

Д.Мөнхтамир

Ашигт малтмалын газрын, Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

2

Лхагва /09:50/ Танхим - 6

Мон-Апи ХХК

Татварын ерөнхий газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 6

Д.Энхдэлгэр

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар, Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

Г.Мөнхтулга

 

4

Лхагва /13:30/ Танхим - 6

Гуа хонгор ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

С.Отгонтуяа

 

5

Лхагва /14:00/ Танхим - 6

Гобикоул энд энержи ХХК

Татварын ерөнхий газар

С.Отгонтуяа

 

6

Лхагва /14:10/ Танхим - 6

Скайтел ХХК

Харилцаа холбоо, мэдээлэлийн технологийн газар, Үнэгээний хороо

С.Отгонтуяа

 

7

Лхагва /14:30/ Танхим - 6

Д.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

8

Лхагва /14:30/ Танхим - 6

Б.Бэхбилэг

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

9

Лхагва /14:30/ Танхим - 6

З.Санждорж

Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал

Д.Халиуна

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:30/ Танхим-6

Чимо ХХК

Барилга байгууламжийг ашиглалтад оруулах комисс

М.Цэцэгмаа

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим-6

ИКА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

3

Пүрэв /10:30/ Танхим-6

Поларис Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

4

Пүрэв /11:30/ Танхим-6

Боловсролын давалгаа ТББ

Боловсролын хүрээлэн

С.Отгонтуяа

 

5

Пүрэв /13:30/ Танхим-6

Эс Ар Пи инженер консалтинг монголиа, Эм Айл Эл ХХК

Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

М.Цэцэгмаа

 

6

Пүрэв /14:00/ Танхим-6

Мегаконстракшн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчланы яам

Л.Батбаатар

 

7

Пүрэв /14:30/ Танхим-6

Протек ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

Л.Батбаатар