Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.11.05 -11.09/

2018-11-02   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 05-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 2

Д.Оюунчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

2

Даваа /10:00/ Танхим - 4

ОЭНДЧ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Прайс вотер хаус Күүпэрс Такс ТМЗ ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

С.Төмөрбат

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Ч.Сэлэнгэ

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Оюунцоож ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дамдинсүрэн

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Х.Мэгддорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

Л.Өлзийжаргал

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Цэцэгсийн шилтгээн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Б.Алтанцэцэг

Хан-Уул дүүргийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

9

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Н.Дашзэвэг

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Л.Өлзийжаргал

 

10

Даваа /10:30/ Танхим - 1

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

11

Даваа /10:30/ Танхим - 5

З.Мөнхбат

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

12

Даваа /11:00/ Танхим - 1

Д.Гэрэлмаа

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Сарангэрэл

 

14

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Л.Ганболд

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

15

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Хайлэнд Трэвэл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

16

Даваа /11:30/ Танхим - 2

Мөнгөн нахиа ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Оюумаа

 

17

Даваа /11:30/ Танхим - 5

Б.Нямхүү

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

18

Даваа /11:30/ Танхим - 3

Ж.Цэцгээ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

19

Даваа /11:30/ Танхим - 5

Ц.Пүрэвдорж

Засгийн газар

Н.Дамдинсүрэн

 

20

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Н.Алдармаа нарын

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

У.Бадамсүрэн

 

21

Даваа /13:30/ Танхим - 3

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

22

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Ц.Дэлгэрсайхан

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

23

Даваа /14:00/ Танхим - 2

Д.Бадам

Татварын ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

24

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Д.Мөнхжаргал нарын 3 иргэн

Хан-Уул дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Л.Өлзийжаргал

 

25

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Морин даваа дайрга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

26

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Ч.Отгончимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, дүүргийн Газрын алба

Л.Батбаатар

 

27

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Захпетро ХХК

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн сайд

Н.Дуламсүрэн

 

28

Даваа /14:00/ Танхим - 4

А.Гансүх

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

О.Оюунгэрэл

 

29

Даваа /14:00/ Танхим - 5

АЕСН ХХК

Барилга, хот байгуулалтын яамны Тендерийн үнэлгээний хороо

М.Цэцэгмаа

 

30

Даваа /14:30/ Танхим - 5

Ч.Лхагвасүрэн

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Л.Батбаатар

 

31

Даваа /15:00/ Танхим - 3

А.Энх-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар

А.Насандэлгэр

 

32

Даваа /15:30/ Танхим - 5

Гобикоул энд энержи ХХК

Татварын ерөнхий газар

С.Отгонтуяа

 

33

Даваа /16:00/ Танхим - 5

Г.Бадамсайхан

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

34

Даваа /16:00/ Танхим - 4

Залаат бийч турс ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 06-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 5

Бодь цамхаг ХХК

НИйслэлийн ИТХ

Н.Дамдинсүрэн

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим - 2

Содон номин констракшн ХХК

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам ны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Оюумаа

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Одод СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Өлзийжаргал

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Плимут ХХК

Ашигт малтмалын газар

Н.Долгорсүрэн Д.Оюумаа Г.Мөнхтулга

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр С.Төмөрбат Д.халиуна

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Н.Батцэцэг

Нийслэлийн Газрын алба

Д.Чанцалням

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

А.Пүрэвбат

Нийслэлийн Гэр хорооллын дэд бүтцийн газар

Ц.Мөнхзул

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 3

Евро хаус ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

А.Насандэлгэр

 

9

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Э.Болормаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

10

Мягмар /11:30/Танхим - 2

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

11

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Тэргүүн чансаа ХХК

ШИНБ

Н.Долгорсүрэн Г.Мөнхтулга Ц.Мөнхзул

 

12

Мягмар /11:40/  Танхим - 1

Ди Зэт Энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Ганбармат ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Д.Одгэрэл

Боловсрол, шинжлэх ухааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Оюумаа

 

15

Мягмар /14:00/ Танхим - 3

ЦМС ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч

Л.Өлзийжаргал

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

ЕТОС ХХК

Нийслэлийн Татварын газрын Татварын улсын байцаагч Ц.Баярхүү, Найлах дүүргийн Татварын хэлтсийн улсын байцаагч А.Туул

Ц.Батсүрэн Б.Адъяасүрэн Н.Дуламсүрэн

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Монголруд Пром ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

18

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Оюу Толгой ХХК

Н.Батбаяр

Н.Дамдинсүрэн

 

19

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Б.Түвшинтөр

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

20

Мягмар /14:30/ Танхим - 5

Фужи Алтай ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Сангийн яамны ТНБ-н дарга

М.Цэцэгмаа

 

21

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

Ихэр нева ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

22

Мягмар /15:00/ Танхим - 5

Монголиан интернэт сервис провайдер аллианс ГҮТББ, Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Л.Батбаатар

 

23

Мягмар /15:00/ Танхим - 1

Б.Ли Жиа Зэн

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

24

Мягмар /15:30/ Танхим - 2

А.Алтантуяа

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

25

Мягмар /16:00/ Танхим - 5

Д.Аймерген

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Н.Дамдинсүрэн

 

26

Мягмар /16:00/ Танхим - 5

Эйч энд Ти ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 07-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 5

Эм Си Пи Си Жи Ар ХХК

Зам Тээврийн хөгжлийн яам

М.Цэцэгмаа

 

2

Лхагва /09:30/ Танхим - 1

Д.Оюундалай

Монгол улсын Ерөнхий аудитор

Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн Д.Чанцалням

 

3

Лхагва /09:30/ Танхим - 4

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Улсын байцаагч Т.Батцэцэг

А.Сарангэрэл

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Поларис Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

М.Энхтуяа нарын 43 иргэн

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Газрын алба

Л.Өлзийжаргал Б.Мөнх-Эрдэнэ Н.Дамдинсүрэн

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Вагнер ази тоног төхөөрөмж ХХК  ХХК

Гаалийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

7

Лхагва /10:10/ Танхим - 4

Д.Мөнхтамир

Ашигт малтмалын газрын, Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

8

Лхагва /10:30/ Танхим - 3

Эм Си Си Корпорейшн ХХК

Барилгын хөгжлийн төв

М.Батзориг

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 1

С.Анужин

Монгол улсын Ерөнхий Аудитор

Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн Д.Чанцалням

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Улаанбаатар паласе ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

11

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Эрдэнэсуварга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

12

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Мон-Апи ХХК

Татварын ерөнхий газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

13

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

НИК ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

14

Лхагва /11:30/ Танхим - 4

Заг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

Лхагва /11:30/ Танхим - 5

Хишиг-Уул ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Алтайн гянт ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

А.Сарангэрэл У.Бадамсүрэн О.Оюунгэрэл

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

Сигмабетта ХХК

ХУД-ын ЗДарга, НЗД, АМГТГазар

Л.Өлзийжаргал

 

18

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Хандгайт хан ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

19

Лхагва /14:00/ Танхим - 3

Си энд си комоко ХХК

УБЕГ-ын Баянзүрх дүүргийн эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн хэлтэс

С.Төмөрбат А.Насандэлгэр Б.Адъяасүрэн

 

20

Лхагва /16:00/ Танхим - 2

Тайландын Вант улсын өргөмжит Консулын газар

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

21

Лхагва /16:00/ Танхим - 5

Мегаконстракшн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчланы яам

Л.Батбаатар

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 08-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /10:00/ Танхим - 1

С.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

2

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Жэй эн моторс тур ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Б.Уранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Өмч, газрын харилцааны алба

О.Оюунгэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 09-ний Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 5

Ц.Даваадорж

Монгол банк

Н.Дамдинсүрэн

 

2

Баасан /09:30/ Танхим - 3

Хан-Уул дүүргийн 2, 3, 4, 9, 12 дугаар хорооны иргэдийн Нийтийн Хурал

Хан-Уул дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга, Хан-Уул дүүргийн 2, 3, 4, 9, 12 дугаар хорооны Иргэдийн нийтийн хурал

Д.Халиуна

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 5

Чимо ХХК

Барилга байгууламжийг ашиглалтад оруулах комисс

М.Цэцэгмаа

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Б.Хадбаатар

Нийслэлийн Газрын алба

Н.Долгорсүрэн

 

5

Баасан /10:30/ Танхим - 3

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

А.Насандэлгэр

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Шинэхэн групп ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Г.Мөнхтулга

 

7

Баасан /11:00/ Танхим - 5

А.Бямбажав

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

8

Баасан /11:30/ Танхим - 1

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

9

Баасан /12:00/ Танхим - 3

Нексүс зоне ХХК

ХАА-н халх гол үндэсний бүтээн байгуулалтын бүсийн захирал

Д.Халиуна

 

10

Баасан /13:30/ Танхим - 4

Б.Балжинцэцэг

Оюуны өмч, улсын бүртэлийн ерөнхий газар

Б.Адъяасүрэн

 

11

Баасан /14:00/  Танхим - 2

Бодь электроникс ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Протек ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

Л.Батбаатар

 

13

Баасан /14:00/ Танхим - 5

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2018.11.05 - 11.09/Даваа гараг

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /10:00/ Танхим-6

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

2

Даваа /10:00/ Танхим-6

Боловсролын давалгаа ТББ

Боловсролын хүрээлэн

С.Отгонтуяа

 

3

Даваа /10:00/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Ц.Одмаа

 

4

Даваа /10:30/ Танхим-6

Ж.Гиваасамбуу

Цагдаагийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

5

Даваа /10:30/ Танхим-6

Х.Байдолда

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

6

Даваа /11:00/ Танхим-6

Х.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

7

Даваа /11:30/ Танхим-6

Ц.Баярбат

Баянзүрх дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

8

Даваа /11:30/ Танхим-6

Метро Экспресс ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Хэрэглэгчийн эрхийг хамгаалах газар

А.Сарангэрэл

 

9

Даваа /12:00/ Танхим-6

Д.Ундраа

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

10

Даваа /13:30/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Б.Мэндсайхан

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч Д.Тумбааш

Н.Долгорсүрэн

 

11

Даваа /14:00/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

Н.Долгорсүрэн

 

12

Даваа /14:30/ Танхим-6

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /10:00/ Танхим-6

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

Мягмар /10:30/ Танхим-6

К.Оюунбат нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

Мягмар /11:30/ Танхим-6

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г.Магнайжав

Автотээврийн хяналтын улсын байцаагч С.Оюун-Эрдэнэ

С.Төмөрбат

 

4

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Т.Даваа-Очир

Эрүүл мэндийн яам, түүний дэргэдэх Гадаад улсад зайлшгүй шаардлагаар эмчлүүлэх иргэдэд санхүүгийн дэмжлэг үзүүлэх асуудлаар санал гаргах орон тооны бус зөвлөлд

Л.Батбаатар

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Ханбогд кашимер ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Хяналт шалгалт, зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч улсын байцаагч Ш.Ганхуяг

Б.Адъяасүрэн

 

2

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Урагшлах ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны Спортын яам

М.Батзориг

 

3

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Б.Уламбаяр

Иргэний нисэхийн ерөнхий газрын НААХЗА-ны Аюулгүй ажиллагааны хяналтын байцаагч Д.Дэлгэрсайхан

М.Батзориг

 

4

Лхагва /14:30/ Танхим-6

Атар-Өргөө ХК

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн ахлах мэргэжилтэн Б.Болормаа

М.Батзориг