Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2018.11.12 - 11.17/

2018-11-07   |   Админ

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 12-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:00/ Танхим - 4

Инкобрик ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 3

Авто хяналт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Даваа /09:30/ Танхим - 1

Оюунцоож ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дамдинсүрэн

 

4

Даваа /09:30/ Танхим - 2

Хайлэнд Трэвэл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яам

Ц.Одмаа

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Д.Дашзэвэг

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Л.Өлзийжаргал

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 1

А.Амгаланбаатар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Б.Зэ Хён нарын

Гадаадын иргэн, харьяатын газар

Б.Адъяасүрэн

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Монланд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын дарга

Н.Долгорсүрэн

 

9

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Х.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

10

Даваа /10:00/ Танхим - 4

З.Санждорж

Нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Д.Халиуна

 

11

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Саруул секьюрити ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

О.Оюунгэрэл

 

12

Даваа /10:30/ Танхим - 4

Көп көл ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

М.Батзориг

 

13

Даваа /11:00/ Танхим - 3

П.Мягмарсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга Ц.Мөнхзул Д.Оюумаа

 

14

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Дитокс ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн яам

О.Оюунгэрэл А.Сарангэрэл У.Бадамсүрэн

 

15

Даваа /11:00/ Танхим - 4

Суруга Монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын улсын байцаагч Х.Наранчимэг, Ш.Энхжаргал

А.Насандэлгэр

 

16

Даваа /11:00/ Танхим - 3

Домогт угсаа ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар

Ц.Одмаа

 

17

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Голден лайт дизайн ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

18

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Н.Уранчимэг

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

19

Даваа /11:30/ Танхим - 1

Хишиг-Уул ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

20

Даваа /12:00/ Танхим - 4

Б.Бэхбилэг

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

21

Даваа /12:00/ Танхим - 1

Мөнх ногоон хөгжил ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

С.Отгонтуяа

 

22

Даваа /13:30/ Танхим - 3

Ц.Алтанзаяа

Гэр бүл, Хүүхэд, Залуучуудын хөгжлийн газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

23

Даваа /13:30/ Танхим - 4

Б.Ганбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

24

Даваа /13:30/ Танхим - 5

Хөххайрхан Трейд ХХК

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын тендерийн Үнэлгээний хороо

Б.Адъяасүрэн

 

25

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Д.Уянга

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

Д.Халиуна А.Насандэлгэр С.Төмөрбат

Ч.Гэрэлмаа

26

Даваа /14:00/ Танхим - 1

С.Эрдэнэчимэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Л.Өлзийжаргал

 

27

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Хүчит шонхор ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

28

Даваа /14:00/ Танхим - 3

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

29

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Скайтел ХХК

Харилцаа холбоо, мэдээлэлийн технологийн газар, Үнэгээний хороо

С.Отгонтуяа

 

30

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Түмдэлгэрэх ХХК

Зам Тээврийн яам

А.Сарангэрэл

 

31

Даваа /14:30/ Танхим - 4

Г.Цогоо

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

32

Даваа /14:30/ Танхим - 1

ЭМДУН ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

33

Даваа /15:00/ Танхим - 2

О.Нэмэхбаатар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

34

Даваа /15:00/ Танхим - 4

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

35

Даваа /15:30/ Танхим - 4

Мандах-Орд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Халиуна

 

36

Даваа /15:30/ Танхим - 1

Н.Уранчимэг

Баянзүрх дүүрэг дэх Бүртгэлийн хэлтэс

С.Отгонтуяа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 13-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:00/ Танхим - 4

Улаанбаатар Палас ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Батзориг

 

2

Мягмар /09:00/ Танхим - 1

Б-Софт ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны яам

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

Мягмар /09:30/ Танхим - 1

Б.Ядамсүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Кью Эс Си ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Л.Өлзийжаргал

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

Д.Отгонбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

6

Мягмар /10:00 Танхим - 5

Зэвсэгт хүчний 065-р анги

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

7

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

Ж.Пүрэвгарьд

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

8

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Ц.Баярбат

Баянзүрх дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

9

Мягмар /10:30/ Танхим - 4

Оюуны ундраа групп ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

10

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Синвоомайнинг ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

11

Мягмар /11:00/ Танхим - 5

Метро Экспресс ХХК

Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын Хэрэглэгчийн эрхийг хамгаалах газар

А.Сарангэрэл

 

12

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Р.Батсүх

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Төмөрбат У.Бадамсүрэн Ц.Одмаа

 

13

Мягмар /11:30/ Танхим - 2

Эрхэт нутагчин ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Н.Дуламсүрэн

 

14

Мягмар /11:30/ Танхим - 1

Хишиг-Уул ХХК

Багануур дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

15

Мягмар /11:30/ Танхим - 4

Ургах морин элс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

16

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Д.Ундраа

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа С.Төмөрбат У.Бадамсүрэн

 

17

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Зүүнбаян рефайнэри ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

18

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Ван Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

19

Мягмар /13:30/ Танхим - 4

Ж.Цэцгээ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

20

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

З.Мөнхбат

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

21

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

22

Мягмар /14:00/ Танхим - 1

Л.Болортунгалаг

Боловсрол, соёл, Шинжлэх Ухаан, Спортын яамны Санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч М.Мажигсүрэн

Л.Өлзийжаргал

 

23

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарг

Н.Дуламсүрэн

 

24

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Д.Золбоо

Засгийн газрын Хэрэг эрхлэх газар

А.Насандэлгэр

 

25

Мягмар /14:00/ Танхим - 5

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

О.Оюунгэрэл

 

26

Мягмар /14:30/ Танхим - 1

А.Эрхэмбаяр

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

27

Мягмар /15:00/ Танхим - 4

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Нийслэлийн Газрын алба

Д.Халиуна

 

28

Мягмар /15:00/ Танхим - 2

Ц.Намир

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

29

Мягмар /15:00/ Танхим - 3

Д.Оюунчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

Ц.Мөнхзул

 

30

Мягмар /16:00/ Танхим - 1

МВС ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Отгонтуяа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 14-ний Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /09:00/ Танхим - 1

О.Нямсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн Газрын алба

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

Лхагва /09:00/ Танхим - 4

Я.Батбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

3

Лхагва /09:00/ Танхим - 3

НИК ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

4

Лхагва /09:00/ Танхим - 3

Тэргүүн чансаа ХХК

Сангийн яам

Н.Долгорсүрэн Г.Мөнхтулга Ц.Мөнхзул

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 3

Б.Баярсайхан

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

7

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Монсудар Паблишн ХХК

Боловсролын хүрээлэн

Л.Өлзийжаргал

 

8

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Басмаа Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

9

Лхагва /10:00/ Танхим - 4

Ж.Эрхэмбаяр

Эрүүл мэндийн яамны Төрийн нарийн бичгийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Э.Содномжамц

А.Насандэлгэр

 

10

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Батсүрэн

 

11

Лхагва /10:30/ Танхим - 3

Поларис Инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

7

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Ч.Ганбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

12

Лхагва /11:00/ Танхим - 3

Ихэр нева ХХК

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

13

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Нексүс зоне ХХК

ХАА-н халх гол үндэсний бүтээн байгуулалтын бүсийн захирал

Д.Халиуна

 

14

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

15

Лхагва /11:30/ Танхим - 1

Санчир-Ундрах ХХК

Улсын гуравдугаар төв эмнэлэггийн Тендерийн үнэлгээний хороо

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

16

Лхагва /13:30/ Танхим - 3

Ж.Гиваасамбуу

Цагдаагийн ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

17

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Ди Би Си Өү Эн ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Б.Адъяасүрэн

 

18

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Залаат бийч турс ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Сарангэрэл

 

19

Лхагва /14:00/ Танхим - 4

Д.Энхбат

Тагнуулын ерөнхий газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 15-ны Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /09:00/ Танхим - 4

Т.Оюунцэцэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Пүрэв /09:00/ Танхим - 1

Шим ХХК

Ойн судалгаа хөгжлийн төв

С.Отгонтуяа

 

3

Пүрэв /09:30/ Танхим - 2

С.Анужин

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн Д.Чанцалням

 

4

Пүрэв /09:30/ Танхим - 1

Б.Хонгорзул

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

5

Пүрэв  /10:00/ Танхим - 1

Дулааны дөрөвдүгээр цахилгаан станц ТӨХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Отгонтуяа

 

6

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Б.Мөнхтүвшин

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Халиуна

 

7

Пүрэв /10:30/ Танхим - 1

Ч.Отгончимэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, дүүргийн Газрын алба

Л.Батбаатар

 

8

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

С.Анужин

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

Д.Чанцалням Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн

С.Уянга

9

         

10

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

Ди Пи Холдинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Халиуна

 

11

Пүрэв /11:30/ Танхим - 2

Д.Оюундалай

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн Д.Чанцалням

 

12

Пүрэв /11:00/ Танхим - 3

Сийгми ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Ц.Мөнхзул

 

13

Пүрэв /12:00/ Танхим - 4

Д.Баасансүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

14

Пүрэв /13:30/ Танхим - 5

ОЭНДЧ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

15

Пүрэв /13:30/ Танхим - 3

Б.Батжаргал

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

16

Пүрэв /13:30/ Танхим - 4

Асгат сервис ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

17

Пүрэв /13:30/ Танхим - 1

Майнфоундэшн ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын

Н.Дамдинсүрэн

 

18

Пүрэв /14:00/ Танхим - 1

Протек ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, Спортын яам

Л.Батбаатар

 

19

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Д.Оюундалай

Монгол Улсын Ерөнхий аудитор

Д.Чанцалням Н.Дуламсүрэн Б.Адъяасүрэн

П.Жавзандулам

20

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Д.Өнөр

Оюуны өмчийн газрын дарга

А.Насандэлгэр

 

21

Пүрэв /14:30/ Танхим - 2

Өрхтий Трейд ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

22

Пүрэв /14:30/ Танхим - 1

Ц.Оюунцэцэг

Оюуны өмч, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

М.Цэцэгмаа

 

23

Пүрэв /15:00/ Танхим - 4

ХААН банк ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

С.Төмөрбат

 

24

Пүрэв /16:00/ Танхим - 4

"Их Хүч Илрүүлэлт Хайлт" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2018 оны 11 дүгээр сарын 16-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 4

Дулаан сэтгэл нийгэмлэг ТББ

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яам

А.Насандэлгэр

 

2

Баасан /09:00/ Танхим - 1

Д.Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

3

Баасан /09:00/ Танхим - 5

Д.Мөнхтамир

Ашигт малтмалын газрын, Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

О.Оюунгэрэл

 

4

Баасан /09:30/ Танхим - 2

Монгол Эд импекс ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

5

Баасан /10:00/ Танхим - 4

Мон-Аналитик ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Газрын алба

А.Насандэлгэр

 

6

Баасан /10:00/ Танхим - 1

А.Эрдэнэбилэг

Шүүхийн ерөнхий зөвлөл

Л.Өлзийжаргал

 

7

Баасан /10:00/ Танхим - 3

Очоо ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Долгорсүрэн

 

8

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Х.Байдолда

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

9

Баасан /11:30/ Танхим - 2

Ди Зэт Энд Ай ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

10

Баасан /13:30/ Танхим - 3

Ти Энд Пи ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар

Н.Долгорсүрэн

 

11

Баасан /13:30/ Танхим - 4

Ганбармат ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 4

А.Энх-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар

А.Насандэлгэр

 

13

Баасан /15:00/ Танхим - 4

Н.Төрбат

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газар

А.Насандэлгэр

 

14

Баасан /15:00/ Танхим - 1

Масс тиви ХХК

Оюуны өмчийн газар

Л.Батбаатар

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2018.11.12 - 11.17/Даваа гараг

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /15:00/ Танхим-6

Эн Си Ар ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Чанцалням

 

2

Даваа /14:40/ Танхим-6

Юнионголд ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

3

Даваа /14:20/ Танхим-6

Морнинг Стар Лэнд ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Чанцалням

 

4

Даваа /14:00/ Танхим-6

Б.Дэлгэрмөрөн

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Чанцалням

 

5

Даваа /10:00/ Танхим-6

Ноён Трейд ХХК

Хөдөлмөр, халамж үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

6

Даваа /09:30/ Танхим-6

Урагшлах ХХК

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны Спортын яам

М.Батзориг

 

7

Даваа /09:30/ Танхим-6

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Л.Өлзийжаргал

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /11:00/ Танхим-6

С.Нансалмаа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны яам

Г.Мөнхтулга

 

2

Мягмар /10:30/ Танхим-6

Н.Наранцэцэг

Сангийн яамны Нягтлан бодох бүртгэлийн бодлогын газрын мэргэжилтэн, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын ахлах байцаагч Б.Сансармаа

Г.Мөнхтулга

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /15:00/ Танхим-6

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

Лхагва /14:00/ Танхим-6

Ангараг чулуу ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Өлзийжаргал

 

3

Лхагва /10:30/ Танхим-6

Г.Мижиддорж

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

4

Лхагва /09:00/ Танхим-6

Ривер Гарден СӨХ

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 
 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /11:30/ Танхим-6

Монголын мэдээлэл, технологи техник хөгжүүлэлтийн холбоо ТББ

Улсын бүртгэлийн ерөнхий

Ц.Одмаа

 

2

Пүрэв /11:00/ Танхим-6

Ц.Мөнхтуяа

Мэргэжлийн хяналтын газрын БОГГЗЗХУБ Т.Орхон

Ц.Одмаа

 

3

Пүрэв /10:30/ Танхим-6

Д.Очирбат

Эрүүл Мэндийн сайд

Ц.Одмаа

 

4

Пүрэв /10:00/ Танхим-6

Ариг банк ХХК

Монголбанкны Хянан шалгах газрын Улсын ахлах байцаагч Б.Галия

Ц.Одмаа

 

БААСАН ГАРАГ

 
 

 

 

 

 

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /14:00/ Танхим-6

Нейшнл Петро Газ ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

М.Цэцэгмаа

 
 

БЯМБА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Бямба /10:00/ Танхим-6

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНААӨТГ

Нийслэлийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ