2022.11.07-НЫ ДАВАА ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/7/2022 8:30
|
Танхим - 4
|
Бэлт трейд ХХК
|
Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар
|
Г.Урангуа
|
2
|
11/7/2022 9:00
|
Танхим - 2
|
Капитал банк ХХК дахь банкны эрх хүлээн авагч
|
Ашигт малтмал газрын тосны газар
|
Д.Халиуна
|
3
|
11/7/2022 9:00
|
Танхим - 1
|
О.Балжинням
|
МХЕГ
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
4
|
11/7/2022 9:00
|
Танхим - 5
|
Тэмлмэн цэцэг ХХК
|
Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар
|
Т.Гангэрэл
|
5
|
11/7/2022 9:11
|
Танхим - 3
|
Их төмөрт ХХК
|
Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
6
|
11/7/2022 9:30
|
Танхим - 2
|
Росторг ХХК
|
Оюуны өмчийн газар
|
У.Бадамсүрэн
|
7
|
11/7/2022 10:00
|
Танхим - 4
|
Алаг даага ХХК
|
Нийслэлийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал, Нийслэлийн Засаг дарга
|
А.Мөнх-Өлзий
Ц.Мөнхзул
Б.Адъяасүрэн
|
8
|
11/7/2022 10:00
|
Танхим - 4
|
Эрчим скай стар ХХК, Баатар дулаан хан ХХК
|
БОАЖ сайд
|
Б.Адъяасүрэн
|
9
|
11/7/2022 10:00
|
Танхим - 1
|
Ньд стандарт ложистикс ХХК
|
Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
|
Л.Өлзийжаргал
|
10
|
11/7/2022 10:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Э.Ганбат
|
Авлигатай тэмцэх газрын дарга
|
Д.Чанцалням
|
11
|
11/7/2022 10:00
|
Танхим - 5
|
О.Баярсайхан
|
АМГТГ-ын Геологын уул уурхайн Кадастрын хэлтэс
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
12
|
11/7/2022 10:30
|
Танхим - 3
|
Зэмүүжин ХХК
|
АМШТГ
|
Н.Дуламсүрэн
|
13
|
11/7/2022 10:30
|
Танхим - 4
|
Мета менежмент ХХК
|
Сангийн сайд Б.Жавхлан
|
Л.Батбаатар
|
14
|
11/7/2022 11:00
|
Танхим - 5
|
Б.Цэрэн
|
Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
15
|
11/7/2022 11:00
|
Танхим - 4
|
Б.Тулга
|
Монгол Улсын Засгийн газар
|
У.Бадамсүрэн
|
16
|
11/7/2022 11:00
|
Танхим - 2
|
Канефора солюшн ХХК
|
Монгол Улсын Сангийн яам, МИАТ ТӨХК
|
Б.Адъяасүрэн
|
17
|
11/7/2022 11:30
|
Танхим - 5
|
Санчир ундрах ХХК
|
Эрүүл мэндийн яам
|
А.Мөнх-Өлзий
|
18
|
11/7/2022 11:30
|
Танхим - 2
|
Т.Хосбаяр
|
Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
19
|
11/7/2022 11:30
|
Танхим - 4
|
Улаанбаатар синема ХХК
|
Нийслэлийн татварын газар
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
20
|
11/7/2022 11:30
|
Танхим - 4
|
Үүргэвчтэй жуулчин ХХК
|
БОАЖС
|
Н.Дуламсүрэн
|
21
|
11/7/2022 13:30
|
Танхим - 3
|
Н.Чинбаатар
|
НЗД
|
Н.Дамдинсүрэн
|
22
|
11/7/2022 14:00
|
Танхим - 2
|
Монгол анар трейд ХХК
|
Капитал банкны эрх хүлээн авагч М.Адилбиш, Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс
|
Г.Урангуа
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
Д.Халиуна
|
23
|
11/7/2022 14:00
|
Танхим - 3
|
Түвдэн шаддүв гаацаллин төв НҮТББ
|
БОАЖ-ын сайд
|
М.Батзориг
|
24
|
11/7/2022 14:00
|
Танхим - 5
|
Ц.Энхсайхан
|
УБЕГ
|
У.Бадамсүрэн
|
25
|
11/7/2022 15:00
|
Танхим - 2
|
Д.Одгэрэл
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Г.Мөнхтулга
|
26
|
11/7/2022 15:00
|
Танхим - 5
|
Серж групп
|
БЗД-ийн Засаг дарга
|
Ц.Мөнхзул
|
27
|
11/7/2022 15:30
|
Танхим - 3
|
Их-Эргэлт ХХК
|
Гаалийн ерөнхий газрын Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч
|
Н.Дамдинсүрэн
С.Ганбат
Д.Чанцалням
|
28
|
11/7/2022 16:00
|
Танхим - 3
|
Б.Цэцэгсайхан
|
Монгол Улсын Засгийн газар
|
Л.Өлзийжаргал
|
2022.11.08-НЫ МЯГМАР ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/8/2022 9:00
|
Танхим - 3
|
Мандал хүдэр ХХК
|
АМГТГ кадастрын хэлтэс
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
2
|
11/8/2022 9:30
|
Танхим - 2
|
П.Бадамханд
|
Баянгол дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
|
Г.Мөнхтулга
|
3
|
11/8/2022 9:30
|
Танхим - 3
|
Винд фарм Чойр ХХК
|
Эрчим хүчний яамны Шинжлэх ухаан, технологийн зөвлөл
|
Н.Дамдинсүрэн
|
4
|
11/8/2022 10:00
|
Танхим - 3
|
Б.Төгсөө
|
Татварын ерөнхий газрын дарга
|
Л.Өлзийжаргал
|
5
|
11/8/2022 10:00
|
Танхим - 5
|
Т.Чойжийванчиг, Ч.Цээдээ
|
Дотоодын цэргийн 805 дугаар анги
|
Т.Гангэрэл
|
6
|
11/8/2022 10:00
|
Танхим - 4
|
Саятан лото ХХК
|
Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар, улсын байцаагч Х.Орхон
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
7
|
11/8/2022 10:30
|
Танхим - 4
|
Сод монгол групп ХХК
|
МХЕ газар, Уб/А.Бямбадорж
|
Л.Батбаатар
|
8
|
11/8/2022 11:00
|
Танхим - 1
|
Жи энд юу голд ХХК
|
СХД-ийн Засаг дарга
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
9
|
11/8/2022 11:00
|
Танхим - 2
|
Нэшнл койн майнинг ХХК
|
АМГТГ-ын Геологи, уул уурхайн Кадастрын хэлтэс
|
Б.Адъяасүрэн
|
10
|
11/8/2022 11:00
|
Танхим - 2
|
Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК
|
Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
11
|
11/8/2022 11:30
|
Танхим - 3
|
Хатантулга ХХК
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Н.Дамдинсүрэн
|
12
|
11/8/2022 11:30
|
Танхим - 4
|
Д.Бямба
|
Хууль зүй, дотоод хэргийн сайд
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
13
|
11/8/2022 12:40
|
Танхим - 2
|
Н.Эрхэмбаяр
|
ЧД-ийн Засаг дарга
|
Д.Халиуна
|
14
|
11/8/2022 13:30
|
Танхим - 3
|
П.Баттогтох
|
Онцгой байдлын ерөнхий газрын дарга
|
Т.Гангэрэл
|
15
|
11/8/2022 13:30
|
Танхим - 1
|
Бат үүжин эрдэнэ ХХК
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
16
|
11/8/2022 13:30
|
Танхим - 5
|
Х.Оюунболд
|
Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга
|
У.Бадамсүрэн
|
17
|
11/8/2022 13:30
|
Танхим - 2
|
Ч.Батбаатар
|
Нийслэлийн ХБХГ
|
Б.Адъяасүрэн
|
18
|
11/8/2022 13:30
|
Танхим - 3
|
Г.Жаргалмаа
|
СБД-ийн ЗД
|
М.Батзориг
|
19
|
11/8/2022 14:00
|
Танхим - 4
|
Монголын урчуудын эвлэл ТББ
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Л.Өлзийжаргал
|
20
|
11/8/2022 14:00
|
Танхим - 2
|
Б.Пүрэвгончиг
|
ТАЗ
|
Д.Халиуна
|
21
|
11/8/2022 14:10
|
Танхим - 5
|
С.Халтар
|
БГД-ийн ЗД
|
А.Мөнх-Өлзий
|
22
|
11/8/2022 15:00
|
Танхим - 3
|
Монре ХХК
|
Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
|
Н.Дамдинсүрэн
|
23
|
11/8/2022 15:00
|
Танхим - 3
|
Б.Дөлгөөн
|
Монгол Улсын Харилцаа холбооны зохицуулах хороо
|
Г.Урангуа
|
2022.11.09-НИЙ ЛХАГВА ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/9/2022 8:30
|
Танхим - 4
|
Ж.Бадамлянх
|
УБЕГ-ын дарга
|
Л.Батбаатар
|
2
|
11/9/2022 9:00
|
Танхим - 2
|
Чинтайх ХХК
|
НЗД, Хот байгуулалт хөгжлийн газрын дарга Ц.Тулга
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
3
|
11/9/2022 9:00
|
Танхим - 4
|
Грийн элдорадо ХХК
|
ЧД-ийн ТХ-ийн УБ Д.Алтайхан
|
У.Бадамсүрэн
|
4
|
11/9/2022 9:00
|
Танхим - 5
|
Бититэм ХХК
|
Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд
|
Ц.Одмаа
|
5
|
11/9/2022 9:30
|
Танхим - 5
|
Д.Батчимэг
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
А.Мөнх-Өлзий
|
6
|
11/9/2022 10:00
|
Танхим - 4
|
Ч.Отгонбуян
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
7
|
11/9/2022 10:00
|
Танхим - 4
|
Монголын байгаль орчны төлөөх хуульчдын холбоо
|
Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга
|
Л.Өлзийжаргал
|
8
|
11/9/2022 10:00
|
Танхим - 5
|
Б.Энхтайван
|
Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга Д.Дэлгэрсайхан
|
Ц.Одмаа
|
9
|
11/9/2022 10:00
|
Танхим - 1
|
Морс трейд энд ХХК
|
Монгол бөнк
|
Д.Чанцалням
|
10
|
11/9/2022 10:00
|
Танхим - 2
|
Б.Хишигдэлгэр
|
Зам тээврийн хөгжлийн яам
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
11
|
11/9/2022 10:00
|
Танхим - 2
|
Номин холдинг ХХК
|
Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид
|
Г.Мөнхтулга
|
12
|
11/9/2022 10:02
|
Танхим - 1
|
Д.Хулан
|
Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба, Нийслэлийн Засаг дарга
|
Д.Халиуна
|
13
|
11/9/2022 11:00
|
Танхим - 2
|
Д.Барсболд
|
Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын харьяа Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар
|
Г.Мөнхтулга
Д.Халиуна
Д.Эрдэнэчимэг
|
14
|
11/9/2022 11:00
|
Танхим - 4
|
Т.Халиун
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
А.Мөнх-Өлзий
|
15
|
11/9/2022 12:00
|
Танхим - 2
|
Л.Амгаланбаяр
|
БГД-ийн Засаг дарга
|
Д.Халиуна
|
16
|
11/9/2022 13:30
|
Танхим - 4
|
Төр, Засгийн үйлчилгээг эрхлэх газар, Төрийн өмчийн бодлого зохиоцуулалтын газар
|
Нийслэлийн засаг дарга
|
Т.Гангэрэл
|
17
|
11/9/2022 13:30
|
Танхим - 5
|
Монгол-Орос хувь нийлүүлсэн нийгэмлэг Улаанбаатар төмөр зам УБТЗ ХНН
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Л.Батбаатар
|
18
|
11/9/2022 13:30
|
Танхим - 2
|
Монстрой ХХК
|
НЗД, Нийслэлийн байгаль орчны газар
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
19
|
11/9/2022 13:30
|
Танхим - 5
|
Ордос ХХК
|
НЗД
|
Д.Чанцалням
|
20
|
11/9/2022 14:00
|
Танхим - 3
|
О.Пүрэвжал
|
Богдхан уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа
|
М.Батзориг
|
21
|
11/9/2022 14:00
|
Танхим - 5
|
Янгирт ХХК
|
БОАЖ яам
|
А.Мөнх-Өлзий
|
22
|
11/9/2022 14:00
|
Танхим - 4
|
Манзушир тур интернэйшнл ХХК
|
Бусад
|
У.Бадамсүрэн
|
23
|
11/9/2022 14:00
|
Танхим - 2
|
Т.Ган-Эрдэнэ
|
СБД-ийн ГЗБ алба
|
Д.Халиуна
|
24
|
11/9/2022 15:00
|
Танхим - 4
|
Адмон принт ХХК
|
Ус сувгийн удирдах газар
|
Т.Гангэрэл
|
25
|
11/9/2022 15:00
|
Танхим - 3
|
О.Цэрэндамба нарын 23 иргэн
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Т.Гангэрэл
|
26
|
11/9/2022 15:30
|
Танхим - 3
|
Протек ХХК
|
Төрийн худалдан авах ажиллагааны газар
|
М.Батзориг
|
2022.11.10-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/10/2022 9:00
|
Танхим - 3
|
А.Энх-Эрдэнэ
|
Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн хот төлөвлөлт, Ерөнхий төлөвлөгөөний газар
|
Л.Өлзийжаргал
|
2
|
11/10/2022 9:30
|
Танхим - 5
|
Нутгийн шийдэл ТББ
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Ц.Мөнхзул
|
3
|
11/10/2022 9:30
|
Танхим - 2
|
Г.Адъяа нар
|
Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
|
У.Бадамсүрэн
|
4
|
11/10/2022 10:00
|
Танхим - 3
|
Э.Ганхөлөг
|
Засгийн газар
|
Н.Дамдинсүрэн
|
5
|
11/10/2022 10:00
|
Танхим - 2
|
Х.Айым
|
Нийслэлийн онцгой байдлын газрын дарга
|
Б.Адъяасүрэн
|
6
|
11/10/2022 10:00
|
Танхим - 5
|
Шатун ХХК
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Ц.Одмаа
|
7
|
11/10/2022 10:00
|
Танхим - 4
|
Электрон техник ХХК
|
БГД-ийн татварын хэлтсийн ТУБ Б.Болормаа, Ш.Энхжаргал
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
8
|
11/10/2022 10:00
|
Танхим - 1
|
Ч.Отгонбаяр
|
НЗД
|
Л.Батбаатар
|
9
|
11/10/2022 10:10
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
А.Амаржаргал Ноён капитал ХХК
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Н.Дуламсүрэн
|
10
|
11/10/2022 10:30
|
Танхим - 4
|
З.Мандах
|
Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар
|
Н.Дуламсүрэн
|
11
|
11/10/2022 10:30
|
Танхим - 5
|
Нитро сибирь Монголиа ХХК
|
НЗД
|
А.Мөнх-Өлзий
|
12
|
11/10/2022 11:00
|
Танхим - 5
|
Дозис ХХК
|
БЗД-ийн Засаг дарга
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
13
|
11/10/2022 11:00
|
Танхим - 5
|
Хөх үзүүр ХХК
|
Сангийн яам
|
Ц.Одмаа
|
14
|
11/10/2022 11:00
|
Танхим - 2
|
П.Энхбаатар, С.Мөнхбат, Х.Манлайбаатар, Э.Ариунболд, Ч.Тогтохжаргал, А.Цогтжав нар
|
СБД-ийн ГЗБА
|
У.Бадамсүрэн
|
15
|
11/10/2022 11:30
|
Танхим - 3
|
Эх газрын эрдэнэс ХХК
|
Нийслэлийн авто замын хөгжлийнгазар
|
Б.Адъяасүрэн
|
16
|
11/10/2022 11:30
|
Танхим - 4
|
Н.Цэгмэд
|
НЗД
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
17
|
11/10/2022 13:30
|
Танхим - 5
|
Хаан банк ХХК
|
Татварын улсын байцаагч А.Баатархүү
|
Ц.Одмаа
|
18
|
11/10/2022 13:30
|
Танхим - 1
|
Г.Гансэлэм
|
Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга
|
Н.Дуламсүрэн
|
19
|
11/10/2022 13:30
|
Танхим - 4
|
Ж.Батмөнх нарын 17 иргэн
|
АМГТГ
|
Т.Гангэрэл
|
20
|
11/10/2022 13:30
|
Танхим - 3
|
Мон-Пасс интернэшнл ХХК
|
СХД-ийн нийгмийн даатгал, СХД-ийн татвар
|
Н.Дамдинсүрэн
М.Батзориг
Д.Чанцалням
|
21
|
11/10/2022 13:30
|
Танхим - 2
|
Ё.Пүрэвдаваа
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
22
|
11/10/2022 13:30
|
Танхим - 5
|
"БОББМ" ЗГБАНөхөрлөл
|
БОАЖЯ
|
Ц.Мөнхзул
|
23
|
11/10/2022 14:00
|
Танхим - 4
|
Б.Дөлгөөн
|
СБД ЗД
|
У.Бадамсүрэн
|
24
|
11/10/2022 14:00
|
Танхим - 5
|
Л.Нямдулам нар
|
Баянгол дүүргийн Засаг дарга
|
А.Мөнх-Өлзий
|
25
|
11/10/2022 14:30
|
Танхим - 2
|
Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК
|
Монгол банкны ерөнхийлөгч Б.Лхагвасүрэн
|
Б.Адъяасүрэн
|
26
|
11/10/2022 15:00
|
Танхим - 3
|
"Алаг даага" ХХК, "Бэсгэ" ХХК, "СООЦ" ХХК, Эдванс ХХК Угалзат дархан ХХК Нью трэнд ХХК Үнэнч ХХК Тавлаг ХХК ХХК
|
Ус сувгийн удирдах газар
|
Л.Батбаатар
|
27
|
11/10/2022 15:30
|
Танхим - 3
|
Скайтел ХХК
|
Харилцааны холбоо зохицуулах хороо
|
Н.Дамдинсүрэн
|
28
|
11/10/2022 15:30
|
Танхим - 4
|
Хюман стэйшн интернэшнл
|
Биологийн идэвхт бүтээгдэхүүний салбар зөвлөл
|
У.Бадамсүрэн
|
29
|
11/10/2022 15:30
|
Танхим - 2
|
Орчлон констракшн ХХК
|
Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК
|
Б.Адъяасүрэн
|
2022.11.11-НИЙ БААСАН ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/11/2022 8:30
|
Танхим - 4
|
Силкрөүд Майнинг Трейд
|
Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Геологи, уул уурхайн кадастрын хэлтэс
|
У.Бадамсүрэн
|
2
|
11/11/2022 9:59
|
Танхим - 3
|
Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ
|
Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга
|
Н.Дамдинсүрэн
|
3
|
11/11/2022 10:00
|
Танхим - 3
|
С.Буд
|
Шүүхийн ерөнхий зөвлөл
|
Г.Урангуа
|
4
|
11/11/2022 10:00
|
Танхим - 3
|
Фило ХХК
|
Харилцаа холбооны зохицуулах хороо
|
Л.Батбаатар
|
5
|
11/11/2022 10:00
|
Танхим - 5
|
О.Аминаа
|
Монголын хуульчдын холбоо
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
6
|
11/11/2022 10:00
|
Танхим - 5
|
Д.Мөнх-Од
|
Засгийн газрын хэрэг эрхлэх газрын тэрүүн дэд дарга
|
Ц.Мөнхзул
|
7
|
11/11/2022 10:20
|
Танхим - 4
|
Д.Алтангэрэл
|
ОБЕГ-ын дарга Г.Ариунбуян
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
8
|
11/11/2022 11:30
|
Танхим - 4
|
Д.Ганбаатар нар
|
АМГТГ
|
Л.Батбаатар
|
9
|
11/11/2022 11:30
|
Танхим - 5
|
Эм и саб ХХК, Мөнх эвсэг ХХК
|
Хот байгуулалт хөгжлийн газар
|
Ц.Мөнхзул
|
10
|
11/11/2022 11:30
|
Танхим - 5
|
Сэнтрал экспресс си ви эс ХХК
|
Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар
|
А.Мөнх-Өлзий
|
11
|
11/11/2022 13:30
|
Танхим - 5
|
Дун Юань ХХК
|
Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газар
|
Ц.Мөнхзул
|
12
|
11/11/2022 13:30
|
Танхим - 2
|
Нью индиго ХХК
|
Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын хяналтын хэлтсийн ХЭАХУлсын байцаагч Э.Пүрэвсайхан
|
Н.Дуламсүрэн
|
13
|
11/11/2022 13:30
|
Танхим - 4
|
Ө.Сараа
|
Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
|
Т.Мөнх-Эрдэнэ.
|
14
|
11/11/2022 14:00
|
Танхим - 3
|
Герман Монгол Пропертийз ХК
|
Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
|
Г.Урангуа
|
15
|
11/11/2022 15:00
|
Танхим - 5
|
О.Одсүрэн
|
БОАЖ-ын Сайд
|
Ц.Мөнхзул
|
НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР
|
2022.11.07-НЫ ДАВАА ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/7/2022 10:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
С.Наранцацрал
|
БОАЖ яамны хүрээлэн буй орчин байгалийн нөөцийн газар
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
2
|
11/7/2022 11:00
|
Танхим - 4
|
Д.Агваан
|
БЗД ЗД
|
Д.Халиуна
|
3
|
11/7/2022 11:30
|
Танхим - 2
|
Э.Золжаргал
|
Эрүүл мэндийн яам
|
Д.Халиуна
|
4
|
11/7/2022 12:00
|
Танхим - 4
|
А.Уянга
|
Хуульчдын холбоо, шалгалтын комисс
|
Д.Халиуна
|
5
|
11/7/2022 13:30
|
Танхим - 2
|
Ч.Жамсран, Г.Цогтбаатар, Б.Мөнхчимэг
|
АМГТГ
|
Д.Эрдэнэчимэг
|
6
|
11/7/2022 13:30
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Есөн од ХХК
|
Аж үйлдвэрийн өмчийн эрхийн маргаан шийдвэрлэх зөвлөл
|
Б.Адъяасүрэн
|
2022.11.08-НЫ МЯГМАР ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/8/2022 11:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Сэкер ресорсус Монголиа ХХК
|
Монголын Төмөр зам ТӨХК, түүний ажлын хэсэг, Зам тээврийн хөгжлийн яам, А/88 тушаалаар байгуулагдсан ажлын хэсэг
|
Г.Мөнхтулга
|
2
|
11/8/2022 11:30
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Оюу толгой ХХК
|
Геологийн төв лаборатори ТӨҮГ-ын захирал
|
У.Бадамсүрэн
|
3
|
11/8/2022 13:29
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Н.Ариунболд
|
Улсын дээд шүүх
|
Н.Дамдинсүрэн
|
4
|
11/8/2022 13:40
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
М.Нарандаваа нар
|
Баянгол дүүргийн Засаг дарга
|
Н.Дамдинсүрэн
|
5
|
11/8/2022 13:50
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Жи эй би өү ти ХХК
|
Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар
|
Н.Дамдинсүрэн
|
6
|
11/8/2022 14:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Ц.Баярбаатар
|
Төрийн албаны зөвлөлийн Боловсрол, шинжлэх ухааны яамны дэргэдэх салбар зөвлөл
|
Н.Дамдинсүрэн
|
7
|
11/8/2022 14:10
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Т.Баасанцэцэг
|
Төрийн албаны зөвлөлийн Боловсрол, шинжлэх ухааны яамны дэргэдэх салбар зөвлөл
|
Н.Дамдинсүрэн
|
8
|
11/8/2022 14:20
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Э.Гунгаажав
|
Төрийн албаны зөвлөлийн Боловсрол, шинжлэх ухааны яамны дэргэдэх салбар зөвлөл
|
Н.Дамдинсүрэн
|
2022.11.10-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ
|
№
|
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут
|
Шүүх хуралдааны танхим
|
Нэхэмжлэгч
|
Хариуцагч
|
Шүүгч
|
1
|
11/10/2022 6:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Смарт грийн девелопмент ХХК
|
Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
2
|
11/10/2022 9:50
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Номинтав трейд ХХК
|
Сонгинохайрхан дүүргийн татварын хэлтсийн улсын байцаагч Д.Цацрал
|
Н.Дуламсүрэн
|
3
|
11/10/2022 10:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Туяа-Ундрам ХХК
|
Ашигт малтмал, газрын тосны газар
|
Н.Дуламсүрэн
|
4
|
11/10/2022 10:10
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
А.Амаржаргал Ноён капитал ХХК
|
Нийслэлийн Засаг дарга
|
Н.Дуламсүрэн
|
5
|
11/10/2022 10:20
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Д.Өсөхбаяр
|
Нийслэлийн цагдаагийн удирдах газрын дарга
|
Н.Дуламсүрэн
|
6
|
11/10/2022 14:00
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Бурханы хайр халаижийн төв
|
БЗД ГЗБ-ын алба
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
7
|
11/10/2022 14:10
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Ц.Алимаа
|
ТАЗ
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|
8
|
11/10/2022 14:20
|
Урьдчилсан хэлэлцүүлэг заал
|
Х.Пүрэвсүрэн
|
Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Б.Батсуурь, П.Ундармаа
|
Б.Мөнх-Эрдэнэ
|